Skocz do zawartości

Zakończyć wojnę płci


absolutarianin

Rekomendowane odpowiedzi

@Libertyn Ja ci już mówiłem. Ilekroć napiszesz posta i chcesz nacisnąć guzik 'Send' rzuć monetą. Jeżeli wypadnie orzeł naciskaj. Jeżeli reszka - 'Cancel'. Lub na odwrót.

 

Właśnie straciłem minutę swojego życia czytając twoje wypociny bez żadnej treści i bez zrozumienia słów moich. 

 

I kto mi za nią zapłaci?

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Libertyn said:

Czy do niezależności naprawdę trzeba 5 cyfrowych pensji? I czy wszystkie biznesy są zawsze dochodowe?

Jak chcesz żyć w domu bez kredytu, mieć pasywny dochód z inwestycji to jakoś ten kapitał musisz zgromadzić. 5 cyfr może być mało. Biznesy się tworzy dla pieniędzy, jak ich nie przynoszą nie są biznesami dochodowymi tylko hobby.

8 minutes ago, Libertyn said:

Racjonalizuj sobie.

Całe życie obserwuje i racjonalizuję rzeczywistość.

9 minutes ago, Libertyn said:

Jak można być zazdrosnym o coś czego się nawet nie zauważa?

Napisałem "podziwia" a nie "zauważa". Jeśli czegoś nie zauważasz, nie jesteś tego świadomy(a) ergo nie możesz podziwiać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, absolutarianin napisał:

@Libertyn Ja ci już mówiłem. Ilekroć napiszesz posta i chcesz nacisnąć guzik 'Send' rzuć monetą. Jeżeli wypadnie orzeł naciskaj. Jeżeli reszta - 'Cancel'. Lub na odwrót.

 

Właśnie straciłem minutę swojego życia czytając twoje wypociny bez żadnej treści i bez zrozumienia słów moich. 

 

I kto mi za nią zapłaci?

Nie wiem, odpiszę Ci od długu u mnie za ten czas jaki ja straciłem.. Możesz też pisać w sposób bardziej zrozumiały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manygguh

 

Widzisz, problem istnieje W NIEJ, nie we mnie. Ze mną by się długo nie pokłóciła (max 5 sekund czy tam ile by jej wywód trwał bo dostała by ignore a w realu bym się odwrócił i poszedł sobie), mi jest obojętne co ona tam mówi, ja wiem że to w niej jest nienawiść nie we mnie, ona ma problem ze mną, nie ja z nią. Jeśli chce to niech sobie nienawidzi, wszelkie wpisy po prostu budują jej atencję, a atencja jest dzisiaj walutą numer uno dla kobiety razem z walidacją. Nie ma atencji, nie ma laski nienawidzącej bo nikt by się nie interesował jej i jawną nienawiścią. Innymi słowy, gdyby było więcej facetów podobnych do mnie, umarła by z głodu. To jest jasne, że jest wojna wydana ale mam to już gdzieś, bo mnie to nie interesuje.

 

Co do tej laski nie potrzebuję jej, ani jej poglądów czy tam wyzwisk do mojego szczęścia. "Kto wywołuje w Tobie gniew jest Twoim panem - Marek Aureliusz". Ostatnie co ona we mnie wywołuje to gniew, a pierwsze to współczucie.

 

A co do mojej wypowiedzi miałem głównie na na myśli, że pewne wojny istnieją w nas samych, oczywiście że świat zewnętrzny chce pozyskać swoich popleczników poprzez wciąganie nas w różne struktury. Ja mam je gdzieś i te wojny, one mi są obojętne i mnie już nie "fascynują".

 

Co do 1 filmiku, nie na równości płci  a zarazem jest. Jesteśmy równo nie równi, ja nigdy nie będę piękny mogę być co najwyżej przystojnym itd. A jak stanę się "pięknym" to widocznie zbłądziłem gdzieś po drodze :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manygguh jeżeli normalni ludzie zakończą tę wojnę, to ta laska z pomarańczowym fryzem będzie jak ten japoński partyzant, który w latach 60tych krył się jeszcze po lasach, bo myślał, że ciągle trwa druga światowa.

 

Dzieci będą ją oglądać jak rekonstrukcję historyczną tych popierdolonych czasów.

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, absolutarianin napisał:

Nie sądzisz, że to egoistyczne? Całą młodość grać na swoje konto, a na starość ssać dwa cyce jednocześnie - rządowy i takiego frajerzyny?

Co ty pierdolisz?

W zasadzie dawno powinnam zakończyć z tobą rozmowę z tym temacie, jesteś beznadziejny .

Sam nie masz kompletnie nic do zaoferowania kobiecie. A twoje wynurzenia są po prostu nudne. 

Kurtyna. 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabolało, bo oto właśnie dochodzimy do sedna tego śmierdzącego problemu, jak dentysta do zaropiałego korzenia, który uwidoczniła kowidoza - że oto teraz panie będą same musiały w warunkach upadającej ekonomii zasuwać pod dyktando globalistów na swoje rozdmuchane oczekiwania.

 

A wszystko to dlatego - że nie chciały się za lepszych czasów dogadać ze swoimi mężczyznami i zamiast pogonić razem z kraju to lewackie tałatajstwo, to gnoiły swoich potencjalnych obrońców. Dalej nie wykazują jakiejś skruchy, czy chęci współdziałania. Nie padły żadne propozycje, nawet teoretyczne. A tu wychodzi jak diabeł z pudełka, że na złego konia po prostu postawiły i to rodzi niepokój i poczucie zagrożenia, którego kobiety nie lubią. 

 

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, JudgeMe napisał:

Co ty pierdolisz?

W zasadzie dawno powinnam zakończyć z tobą rozmowę z tym temacie, jesteś beznadziejny .

Sam nie masz kompletnie nic do zaoferowania kobiecie. A twoje wynurzenia są po prostu nudne. 

Kurtyna. 

Widzisz co narobiłeś Wąski @absolutarianin zamiast zakończyć wojnę płci, to ją jeszcze bardziej podsycasz. Wojnę kończy się w chwili zniszczenia jednej ze stron, cwany lisek z Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Wiem, że ta wymiana zdań będzie bezcelowa, ale może komuś innemu się przyda. 

 

21 minutes ago, SzatanKrieger said:

Widzisz, problem istnieje W NIEJ, nie we mnie.

Spoko, nie ma terroryzmu tak ogólnie. Terroryzm jest tylko w jakiś terrorystach. A skoro tylko w nich, a ja nie wejdę z nimi w kontakt, to nie ma tematu.   

 

Nieco poważniej, ktoś tej dziewczynie te wszystkie dyrdymały do głowy wtłoczył. Sama sobie tego nie zaaplikowała, bo ktoś wcześniej musiał jej o tym nagadać, lub stworzyć kontent, który ona skonsumowała i zryło jej beret. Kontent sam się stworzył? 

 

I to właśnie jest ta wojna płci, a ona jest jej ofiarą. Tak samo jak ofiarą jest gość, któremu odebrano majątek życia, lub matka której taki syn się powiesił. Więc jak może tej wojny nie być?! Takich kobiet, oj tfu przepraszam, osób z macicami są tysiące w Polsce i będzie ich coraz więcej. W rządzie, w korpach, w szkołach itp. i to będzie miało rosnący wpływ na życie ludzi i umysły mas. I w przeciwieństwie do Ciebie nie jest mi wszystko jedno z tego powodu. 

 

Edytowane przez manygguh
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Egregor Zeta said:

zamiast zakończyć wojnę płci, to ją jeszcze bardziej podsycasz.

 

Wiesz, dlaczego dżugaszwili pertraktował ze zbrodniarzami anglosaskimi? Bo zamiast poddać się pod stalingradem, uchamrał im jeszcze kawał Berlina i dopiero wtedy zasiadł do stołu rozmów (jeszcze przyszedł jako ostatni). Inaczej zamiast pertraktować - nadstawiałby tyłka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, JudgeMe napisał:

Co ty pierdolisz?

W zasadzie dawno powinnam zakończyć z tobą rozmowę z tym temacie, jesteś beznadziejny.

Sam nie masz kompletnie nic do zaoferowania kobiecie. A twoje wynurzenia są po prostu nudne

Kurtyna. 

 

Ja pierdolę. Toż to pyszne jest. :)

Nie ma to jak wysrać się na dywan, a potem strzelić focha i wyjść, trzaskając drzwiami. Kurtyna.

Patrzcie, młodziaki, i zapamietajcie tę scenkę. Jeżeli popełnicie błąd, będziecie ją oglądać codziennie, do końca swojego życia.

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, manygguh napisał:
Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Widzisz, problem istnieje W NIEJ, nie we mnie.

Spoko, nie ma terroryzmu tak ogólnie. Terroryzm jest tylko w jakiś terrorystach. A skoro tylko w nich, a ja nie wejdę z nimi w kontakt, to nie ma tematu.   

Może nie do końca się wyraziłem. 

 

Zrobię co trzeba - tak to ujmę i w tym krótkim zdaniu, bystrzy zrozumieją co mam na myśli.

Ta kobieta, która tam jest podesłana, to pewno osoba z jakimś zaburzeniem, żywi się energią atencji i wpisów - ode mnie wpisu nie dostanie i wyświetlenia oprócz tego jednego. Nigdy bym się z nią nie ożenił, nie dął jej dzieci, nie dał jej atencji, uwagi, pieniędzy, zasobów - jest dla mnie nieatrakcyjna i szkodliwa dla mojego zdrowia psychicznego i nie tylko. Póki się nie wyleczy ze "swoich schiz" to goodbye i to powinien każdy zrobić, to może by się opamiętała a tak ten potwór będzie rosnąć i pożerać innych dla swej atencji.

 

"Terr ryzn" póki mi nie zagraża strikte jest również mi obojętny - dziwne ale podświetla mi na czerwono pewne słowa i nie wiem czy mogę je słać. 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, JudgeMe said:

Co ty pierdolisz?

W zasadzie dawno powinnam zakończyć z tobą rozmowę z tym temacie, jesteś beznadziejny .

Sam nie masz kompletnie nic do zaoferowania kobiecie. A twoje wynurzenia są po prostu nudne. 

Kurtyna. 

 

Pierdolisz córuś to ty i to literalnie się z zajętymi kolesiami. Więc nikt ci tu doświadczenia w pierdoleniu nie będzie odmawiał. 

 

Jednakowoż. 

 

@absolutarianin jaki jest, taki jest, ale wbrew pozorom ma kurewsko dużo do zaoferowania -> spokojne życie w ciepłym klimacie z wszystkimi towarzyszącymi atrakcjami, w tym szmaragdowym morzem nieopodal i słoneczkiem.

 

Większość za takie cymesy ciężkie hajsy buli, a kto choć raz więcej niż miesiąc w mediterranean spędził, ten wie o czym mowa - klimatu leniwej wioseczki i nieśpiesznego frutti di mare nic nie zastąpi, zwłaszcza po 8 miechach polskiej pizgawicy. 

 

Ale ponieważ twoim głównym zajęciem jest pierdolenie, to ciężko oczekiwać żebyś takim błachostkom uwagę poświęcała, o docenieniu nie wspominając. W czym od całej reszty karynek niczym się nie różnisz. 

  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zychu napisał:

Ja pierdolę. Toż to pyszne jest. :)

Nie ma to jak wysrać się na dywan, a potem strzelić focha i wyjść, trzaskając drzwiami. Kurtyna.

Patrzcie, młodziaki, i zapamietajcie tę scenkę. Jeżeli popełnicie błąd, będziecie ją oglądać codziennie, do końca swojego życia.

 

To coś jak to:

 

 

Cytat

 

Co ty pierdolisz?

W zasadzie dawno powinnam zakończyć z tobą rozmowę z tym temacie, jesteś beznadziejny .

Sam nie masz kompletnie nic do zaoferowania kobiecie. A twoje wynurzenia są po prostu nudne. 

 

 

@JudgeMe

Dno.

Pomijam już, że jesteś kobietą i trochę ogłady by się przydało, a przynajmniej do starszego od Ciebie.

Totalne schamienie.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, absolutarianin napisał:

A straciliśmy, bo nic przeciwko temu rynsztokowi nie zrobiliśmy. I kto teraz oczyści tą stajnię Augiasza?

No co straciliśmy? Bo nie sądzę by dziewczyny były tam w celach hazardu. A raczej do dotrzymania towarzystwa albo jako hostessy. Co Ci szkodzi wynająć taką w Polsce/Włoszech/gdziekolwiek?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, absolutarianin napisał:

@Libertyn dla ciebie nie widzę już ratunku.

 

Tak samo jak dla tych, co się struły tym muchomorowym kontentem i im zryło nieodwracalnie berety. 

Ślepy jesteś? Wstawiasz zdjęcie ładnych młodych kobiet z kasyna. Takie kobiety są z reguły w kasynach w kasynach dla określonych celów. Zawodowych. 
Znajoma sobie tak dorabiała. W Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Libertyn napisał:

Ślepy jesteś? Wstawiasz zdjęcie ładnych młodych kobiet z kasyna. Takie kobiety są z reguły w kasynach w kasynach dla określonych celów. Zawodowych. 
Znajoma sobie tak dorabiała. W Polsce. 

 

Przed Covidem byłem na Białorusi kilka razy w roku. Życzę Ci abyś za partnerkę miał kobietę taką jak tam jest (jeszcze!!!) większość z kobiet. Kobiecą, chcącą mieć dzieci, podtrzymującą ognisko domowe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współpracowałem kilka razy z Białorusinkami, to jedna na pierwsze spotkanie ciasto przyniosła i jeszcze naciskała, żebym posiedział, kawę kupi, albo ciastko. Mocno się pamiętam zaskoczyłem. Kolejna natomiast zaprosiła mnie z miejsca gdzieś do pubu, żeby obgadać sprawy biznesowe i jeszcze mnie zapoznała z koleżankami 😆 Ogólnie to wychodzą z zaskakującą inicjatywą i jak człowiek nie ma doświadczenia z normalnością to jakby dostał kamieniem w mordę. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.