Skocz do zawartości

Jaś Kapela - Stanowski | Hejt Park - jest orane


Rekomendowane odpowiedzi

Z Mentzenem się nie popisał. Moim zdaniem było wtedy widać, że gość przerósł poziom programu i prowadzącego. Z Jasiem natomiast jest sytuacja odwrotna, ten gość wygląda jakby ostatnie lata serio spędził w piwnicy XD
W każdej wymianie zdań przegrywa.
Stanowski chce robić show jako taki polski Joe Rogan i mu to wychodzi.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zuckerfrei napisał:

Dziwek w to nie mieszaj. Najman lepiej wyciaga na swoich show.

Właśnie. Dziwce to Ty decydujesz czy dasz kasę.

 

Jasiu chce kasę za to że uważa się za artystę.

 

 

Łeb mnie już boli od słuchania tych jego głupot.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, HeadBolt napisał:

Z Mentzenem się nie popisał. Moim zdaniem było wtedy widać, że gość przerósł poziom programu i prowadzącego

 

Chyba oglądaliśmy inne wywiady 🙂
Mentzen się zbłaźnił, zwłaszcza w kwestiach światopoglądowych.

Gdyby nie to, to by jeszcze się to jakoś kupy trzymało...

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, HeadBolt napisał:

Być może. Ja widziałem, że widzowie dzwoniący do programu zadawali sensowne i treściwe pytania, gdy prowadzący na siłę próbując zaorać rozmówcę pytał o pierdoły.

Ja słyszałem, że ci wyznawcy rozmówcy to tak chyba z klęcznika dzwonili 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Ja słyszałem, że ci wyznawcy rozmówcy to tak chyba z klęcznika dzwonili 😄


A ja słyszałem, że zadawali merytoryczne pytania. Jednak w tym Rogan jest lepszy, bo potrafi się dostosować do rozmówcy i jego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baca1980 napisał:

W sumie ten "program" polega na "oraniu" gości. Mentzen też nie błysnął.

Prawda. Jednak raczej dlatego, że nie mógł popełnić medialnego harakiri przyznając rację Krzysiowi w niektórych tematach. 

Jako przykład: Zarzut o zajmowanie się gównotematami oraz ich "szurskie' podejście.

Żeby istnieć, muszą być medialni. Żeby być medialni, muszą się zajmować takimi tematami, które płyną głównym ściekiem, a to równa się przyznaniu, że ludzie to głupcy - i mam nadzieję, że dlatego często się wygłupiają w banalnych, ale często emocjonalnych tematach. Mam też nadzieję, że za tydzień w piątek nie będzie padać deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Agrael napisał:

Z jednej strony wyłysiały 37 letni filizof poeta z 60m mieszkaniem po babci. Z drugiej 38 letni sprawny biznesmen z działka 3tys m pod Warszawą.

37-letni filozof poeta może tworzyć wartościowe prace, które z czasem wejdą do kanonu, a 38-letni biznesmen może być januszem, który wyzyskuje ludzi i dorabia się na ich krwawicy.

Trudno cokolwiek sensownego o Jasiu napisać, jeżeli formuła programu zakłada jego całkowite zdyskredytowanie.

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zychu napisał:

37-letni filozof poeta może tworzyć wartościowe prace, które z czasem wejdą do kanonu (...)

Trudno cokolwiek sensownego o Jasiu napisać, jeżeli formuła programu zakłada jego całkowite zdyskredytowanie.

Polecam lekturę "poezji" p. Jasia.

 

Jak rozumiem p. Jaś jest na tyle ostrym ołówkiem w piórniku, że ogarnął ideę i formułę programu. WIEDZIAŁ gdzie idzie. A nie że "dali pincet zoty to idem".
Proponuję obejrzeć parę odcinków hejtparku - jest co najmniej kilka takich, gdzie gość zakłada prowadzącemu chomąto na łeb, wędzidło do ryja, po czym radośnie goni go batem przez majdan ku uciesze gawiedzi. I nie, nie był to p. Mentzen 😄

 

Patrząc na poziom gunwoburzy jaka się wokół tematu robi, to mam serio wrażenie, że Stano może zaorać tą ustawę, jak również z dużym prawdopodobieństwem zrobi niezły szum wokół całej ustawy reprograficznej. Tu akurat "sojusz" z Mentzenem się przyda. Zebranie formalne 100k podpisów może się okazać formalnością 🙂

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Do Choroszczy? 

- Do Choroszczy

-Na badania?

Na stałe xD 

 

@zychu

Chłopie co Ty gadasz, typ się potyka o nogi logiki xDDD 

Pisze sobie wierszyki raz w tygodniu i wszyscy mają go za to złotem obsypać :D

 

 

Jak gościa słucham to mam aż tzw. ciary od frajerstwa, aż mi wstyd że go słucham. Nie dość że małe dzieci można nim straszyć, to jak otwiera usta to rozwiewa wszelkie wątpliwości. 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.