Skocz do zawartości

Bracia samcy i rady dla młodej kobiety na to czym się kierować przy wyborze mężczyzny


Rekomendowane odpowiedzi

@peg Tym bardziej, że jak się ma jakiś majątek (nawet po rodzicach - załóżmy, że przez 70 lat coś zgromadzili - to takie dziwne?), to potem pieniądz się akumuluje i nie trzeba aż tak zagęszczać ruchów. Jak się dużo pracuje, ma sporo zobowiązań, to nawet nie ma zbytnio czasu na roztrwonienie tego, co się siłą rozpędu zarabia.

Najważniejsze to chyba nie uważać, że każdy musi być taki nakręcony. Ja też mam schizę, żeby wszystko było w terminie, nie lubię marnować czasu. Tak już mam, mam takiego świra, którego czasami chciałabym się pozbyć. Moi rodzice tacy zawsze byli, ja nigdy nie widziałam, żeby oni się opalali, siedzieli wpatrzeni w zachód słońca itd. Mój ojciec jak czegoś nie robi, to go coś trafia. On musi cały czas coś robić. Z drugim takim "goniu goniu" jak ja bym pewnie nie wytrzymała. A jeszcze jakby gość był "bardziej" ode mnie, to presja na dotrzymanie kroku byłaby straszna.

Po prostu uznaj @pumcia1982, że taki masz styl (który też nie jest taki atrakcyjny, jak się może wydawać), ale inny, wolniejszy, spokojniejszy też jest ok.

 

Edytowane przez Amperka
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, peg napisał(a):

@pumcia1982 chyba zapomniałaś wspomnieć o tej zazdrości skierowanej w Twoją stronę, bo widzę że takie reakcje też są.

Z tym trzeba nauczyć się żyć. Ale to są emocje, jakie nie życzę nawet największym wrogom, chociaż czasami jest jazda bez trzymanki. Kiedyś napiszę książkę, ze zdjęciami, zwłaszcza po opuszczeniu mieszkań przez socjalną patologię... I po nich remontów. 

 

Co do stylu życia, faktycznie jak czegóż nie robię, to się źle czuje. 🙂

Edytowane przez pumcia1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pumcia1982 Na moje to Ty wmówiłaś sobie, że faceci od Ciebie uciekają bo masz 7 mieszkań i potrafisz majsterkować, sama sobie wystawiłaś diagnozę, a niekoniecznie to może być przyczyna, dlaczego faceci nie chcą z Tobą się wiązać. 

 

 Myślę, że istnieje od uja facetów, którym by to w żadnym wypadku nie przeszkadzało, ba nawet było by mega zaletą. 

 

Ja bym szukał przyczyny gdzieś indziej. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, fruit napisał(a):

@pumcia1982 Na moje to Ty wmówiłaś sobie, że faceci od Ciebie uciekają bo masz 7 mieszkań i potrafisz majsterkować, sama sobie wystawiłaś diagnozę, a niekoniecznie to może być przyczyna, dlaczego faceci nie chcą z Tobą się wiązać. 

 

 Myślę, że istnieje od uja facetów, którym by to w żadnym wypadku nie przeszkadzało, ba nawet było by mega zaletą. 

 

Ja bym szukał przyczyny gdzieś indziej. 

Ja takich nie spotkałam. Mówię jakie jest moje doświadczenie. Mieszkań mam 16, i 4 lokale użytkowe - pod zarządem, hehe. Na własność Mam ponad połowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pumcia1982 napisał(a):

Ja takich nie spotkałam. Mówię jakie jest moje doświadczenie. Mieszkań mam 16, i 4 lokale użytkowe - pod zarządem, hehe. Na własność Mam ponad połowę. 

Za bardzo się przez to definiujesz, podkreślasz to w każdym poście.

Masz niską samoocenę? Kim jesteś bez majątku? Czy Ty sama siebie akceptujesz? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie definiowałam znajomości poprzez majątek, a poprzez energię i samopoczucie. 

 

Jednak to forum jest nastawione na to, że kobiety w większości są niesamodzielne i nic nie potrafią. Chyba jestem tego przeciwieństwem. 🙂

Edytowane przez pumcia1982
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, pumcia1982 said:

Ja takich nie spotkałam. Mówię jakie jest moje doświadczenie. Mieszkań mam 16, i 4 lokale użytkowe - pod zarządem, hehe. Na własność Mam ponad połowę. 

 

I Twoim zdaniem, gdybyś nie miała tych mieszkań, to faceci by od Ciebie nie uciekali? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, pumcia1982 napisał(a):

( malowanie, szpachlowanie, potrafię wymienić instalacje elektryczne, potrafię spawać, panele, potrafię położyć sieć teleinformatyczną -  technikum geodezja drogowa - studia informatyka.

Pumcia skończ już pierdolić. Po łebkach obskoczyłaś kilka tematów i myślisz, że wszystkie rozumy pozjadałaś. Prawda jest taka, że byś się wyłożyła w każdej z wymienionych przez Ciebie branż przy projekcie o niskim stopniu skomplikowania.

 

 

5 godzin temu, pumcia1982 napisał(a):

Żal.pl serio.

 

Czemu?

Ja akurat uśmiałem się po pachy.

 

 

 

 

Za sukcesem każdego mężczyzny stoi kobieta, stoi i pierdoli.

Edytowane przez Kacperski
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kacperski napisał(a):

Pumcia skończ już pierdolić. Po łebkach obskoczyłaś kilka tematów i myślisz, że wszystkie rozumy pozjadałaś. Prawda jest taka, że byś się wyłożyła w każdej z wymienionych przez Ciebie branż przy projekcie o niskim stopniu skomplikowania.

 

 

Czemu?

Ja akurat uśmiałem się po pachy.

 

 

 

 

Za sukcesem każdego mężczyzny stoi kobieta, stoi i pierdoli.

Nie znasz mnie. Ja tylko piszę o swoim doświadczeniu, a Ty już mnie deklasyfikujesz. Prowadzę dg od 13 lat. Tak więc myślę, że nie obskakiwałam nic. 

2 minuty temu, Egregor Zeta napisał(a):

Pomijając trolowanie z fielkim majontkiem, to jesteś dziwna i nie dziwię się że każdy kto z Tobą przebywał, był na koniec zdziwiony...

Tak jak każdy facet opisujący swoje sytuację, co nie przekazał i nie wniósł do wniosku, jak ciężko na to nie pracował i czego nie zrobił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

 

Na drugi raz napisz nie zgadzam się i uzasadnij dlaczego.

Szanuj każdego użytkownika nawet jeżeli się z nim nie zgadzasz.

 

Napisałem, że się nie zgadzam tylko

innymi słowy.

 

Ponadto jestem zdania , iż przy pewnym stopniu oderwania i abstrakcji krytyka

nie wymaga uzasadnienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kacperski napisał(a):

Napisałem, że się nie zgadzam tylko

innymi słowy.

 

Pamiętaj, że tego typu słowa sprawiają, że forum jest negatywnie postrzegane.

Ponadto właściciel forum musi się później za takie wpisy tłumaczyć i świecić oczami.

 

Rezerwatka nie napisała nic złego po prostu pochwaliła się stanem posiadania i umiejętnościami.

Natomiast to ty ją zaatakowałeś werbalnie.

 

Dlatego prosiłbym o merytorykę w postach, szanowanie się nawzajem oraz panowanie na emocjami.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

 

Pamiętaj, że tego typu słowa sprawiają, że forum jest negatywnie postrzegane.

Ponadto właściciel forum musi się później za takie wpisy tłumaczyć i świecić oczami.

 

 

 

Zacznijmy propagować lewactwo

wtedy Marek nie będzie musiał świecić oczami, może otrzyma jeszcze dofinansowanie z UE dla rozwoju forum.

 

A wracając do tematu- przyjąłem do wiadomości i będę uważał na przyszłość🙃

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, pumcia1982 said:

Tego nie wiem. Jakoś dziwna nie jestem. 

 

Jak to nie wiesz? Przecież taką diagnozę sobie postawiłaś. 

 

Zresztą na razie to pitolisz tylko 3 x 3, napisz jakieś konrety, ilu facetów Cię zostawiło, po ilu spotkaniach itp itd. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Egregor Zeta napisał(a):

Po ścianie, przelecieli i polecieli dalej.

Damagegoods nie są nikomu potrzebne...

I co z tego, że po ścianie, zresztą, jakbyś przeczytał mój pierwszy wpis, to ja to również stwierdziłam. Nie wiem czy panowie wiedzą, ale wy również macie ścianę i nazywa się to andropauza.

 

Jak nie masz o czym pisać to atakujesz i pokazujesz całkiem bezsensowną stronę, którą widać i która w tym przypadku jest całkowicie bez znaczenia.

 

Ja pokazałam swoje doświadczenie i przekazałam coś młodym w jednym z komentarzy. 

 

I skąd wiesz, że przelecieli? Może ja przeleciałam?

Godzinę temu, fruit napisał(a):

 

Jak to nie wiesz? Przecież taką diagnozę sobie postawiłaś. 

 

Zresztą na razie to pitolisz tylko 3 x 3, napisz jakieś konrety, ilu facetów Cię zostawiło, po ilu spotkaniach itp itd. 

 

 

 

Godzinę temu, Kacperski napisał(a):

Zacznijmy propagować lewactwo

wtedy Marek nie będzie musiał świecić oczami, może otrzyma jeszcze dofinansowanie z UE dla rozwoju forum.

 

A wracając do tematu- przyjąłem do wiadomości i będę uważał na przyszłość🙃

Lewaki nie pracują, tylko kradną. Ot taka różnica.

2 godziny temu, Kacperski napisał(a):

Za sukcesem każdego mężczyzny stoi kobieta, stoi i pierdoli.

W dobrych związkach tak jest. Facet pracuje, kobieta dba o dom, potomstwo itd itp, a często sama jeszcze pracuje. 

Edytowane przez pumcia1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pumcia1982 napisał(a):

Nie wiem czy panowie wiedzą, ale wy również macie ścianę i nazywa się to andropauza.

Znowu nieznajomosc terminów. Ściana, menopauza, andropauza. Ten ostatni termin nieco niefortunny, chyba specjalnie wymyślony na potrzeby zrównywania płci. Tzw andropauza to poprostu stazenie się i powolny spadek hormonów męskich (u zdrowych osobnikow). Przypominam że nawet 80 latek może zostać ojcem. A menopauza to dość gwałtowne wydarzenie w porownaniu z tzw andropauza i zero-jedynkowe oraz stosunkowo wczesne. Wpływające na fizjologię oraz charakter.

Już nie pierwszy raz widzę takie pocieszanie się kobiet ta nieszczęsną andropauza (po co takie licytowanie, pocieszanie sie; przeciez sie roznimy w jednych obszarach na minus w innnych na plus).

A ściana kobieca to pojęcie wg mnie bardziej filozoficzne - to jeszcze coś innego ale tu sie nie wypowiadam bo nie sie nie znam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Przemysław napisał(a):

Znowu nieznajomosc terminów. Ściana, menopauza, andropauza. Ten ostatni termin nieco niefortunny, chyba specjalnie wymyślony na potrzeby zrównywania płci. Tzw andropauza to poprostu stazenie się i powolny spadek hormonów męskich (u zdrowych osobnikow). Przypominam że nawet 80 latek może zostać ojcem. A menopauza to dość gwałtowne wydarzenie w porownaniu z tzw andropauza i zero-jedynkowe oraz stosunkowo wczesne. Wpływające na fizjologię oraz charakter.

Już nie pierwszy raz widzę takie pocieszanie się kobiet ta nieszczęsną andropauza (po co takie licytowanie, pocieszanie sie; przeciez sie roznimy w jednych obszarach na minus w innnych na plus).

A ściana kobieca to pojęcie wg mnie bardziej filozoficzne - to jeszcze coś innego ale tu sie nie wypowiadam bo nie sie nie znam.

Ja napisałam, że ja troszkę inaczej żyje i nie interesuje mnie ściana. Gdybym była uzależniona od facetów, może bym się tym jakoś przejmowała. 

 

A Andropauza to temat fizjologii. Co z tego, że Pan może zapłodnić jak musi się wspomagać tabletkami na potencję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.