Skocz do zawartości

Ciapaty opowiada mi o swoim małżeństwie i kupuje e klase


Rekomendowane odpowiedzi

                                                                                                          !!!TEMAT NIE DLA LAMUSÓW Z PROBLEMEM, ŻE PRAWDZIWA KOBIETA KOSZTUJE!!!

 

 

Niedawno temu jak jeszcze pracowałem bo teraz zrobiłem sobie wakacje bo nienawidzę robolstwa wybitnie gdy jest gorąco miałem w pracy takiego jednego ciapatego do którego wpadałem czasem na plotki ponieważ mieliśmy wiele podobnych poglądów i można z nim było pogadać też o Bogu i duchowości co u ludzi zachodu graniczy z możliwością objawienia się potwora spagetti.

 

Turek 50 kilka lat, szlifierz więc zarabiający mniej niż spawacz a wspominam o tym bo będzie ważne potem.

 

Powtarzał mi ciągle, że muszę się ożenić co generalnie jestem w stanie przyjąć jako dobrą radę i próbę przetłumaczenia mi, że powinienem założyć rodzinę z czym się zresztą zgadzam bo czuję potrzebę zaopiekowania się kimś i  chcę mieć dzieci.

 

Po szybkości naświetliłem mu co to jest p0lka i że to nie ze mną jest coś nie w porządku bo mnie od 19 roku życia stać na założenie i utrzymanie rodziny i kobieta by nie musiała pracować a to problem jest po drugiej stronie.

 

Nie będę już rozpisywał co powiedziałem mu o p0lkach możecie się domyśleć zresztą nie to jest tematem.

 

Ciapaty zaczął zachwalać tureckie kobiety podając choćby przykład swojego małżeństwa.

 

" Od 30 lat wstaje rano do pracy i śniadanie stoi już na stole, nigdy nie musiałem zrobić sobie nawet kawy ale wiadomo pieniądze do domu trzeba przynieść, gdybym miał przeżyć życie jeszcze raz to z tą właśnie kobietą"

 

Na nasze warunki kobieta na twoim utrzymaniu, która wstanie rano kwadrans przed tobą żeby zrobić ci śniadanie po czym może położyć się spać dalej bo nie ma jeszcze piątej rano i przespać jeszcze spokojnie kilka godzin kiedy ty już pracujesz - to brzmi jak bełkot obłąkanego kukolda w najlepszym wypadku chujowa bajka.

 

I jeszcze ciapaty kupił sobie e-klase w cupe 2017 chyba rocznik za około 17k euro już nie czepiajmy się, że disel i, że Niemcy wyprzedają to na potęgę a ciapaci skupują bo w życiu nie było by ich stać na benzynę ale bardzi chcą sie pokazać w nowym mercedesie, to drobny mankament, który pomińmy chodzi mi o to w tym, że ma auto na które wielu pracujących w Niemczech i lepiej zarabiających od ciapatego szlifierza Polaków sobie nie pozwoli a wspominam o tym bo to też będzie ważne dalej.

 

Moje konkluzje po całym zajściu :

 

1) U ciapatych jest głowa rodziny, która decyduje o rozdysponowaniu zasobów natomiast typowe polskie małżeństwo to pani właścicielka plantacji i jej murzyn.

 

2) Ciapaty może trzymać pieniądze na wspólnym koncie ponieważ w przeciwieństwie do polaka nie ma pod dachem zwykłej kurwy, która przepala pieniądze w rękach mając kompletny brak szacunku do owoców pracy męża. Żona ciapatego jest oszczędna i nie dość, że nie wyda wszystkiego to jeszcze sama zadba o to aby na koncie zostały oszczędności a nie "życie od pierwszego do pierwszego", albo "od wakacji do wakacji" szczególnie modne u polskich żonek z roczników 80tych roboli pracujących na zachodzie

 

3) Ciapaty nie pije - duża oszczędność.

 

4) Kolejny raz potwierdza się, że p0lka do niczego się nie nadaje poza nabawieniem się zniewieścienia.

 

5) Są na tym świecie kobiety przed którymi nie trzeba wszystkiego chować i kryć się z połową rzeczy w obawie, że w przyszłości jej odpierdoli wystarczy unikać patrz punkt 4.

 

6) Szlifierz zarabiający (na moje oko) 1900 netto (plus kindergeldy na dziecko wiadomo ale to polacy też pobierają) jest w stanie utrzymać kobietę, trójkę dzieci, kupić e klase w cupe 2017 i mieć oszczędności. Typowy polski robol jest wiecznie spłukany, również ci którzy nie piją , ile by nie odłożyli wracają z domu do niemiec puści i bez oszczędności a jako spawacze na lżejszej klasie podatkowej (bo dzieci i ślub) zarabiają od 2500 do 4500 netto (bez kindergeldów) i jeżdżą jakimiś gównami.

 

7) Biorąc pod uwagę powyższe mógłbym mieć wyjebane w całą redpilową poprawność i na wszystko co wypracowałbym wyłącznie ja mówić NASZE.

 

8 ) Dopuszczam do świadomości fakt, że jeśli będę chciał mieć prawdziwą kobietę z tradycyjnymi wartościami z normalnej rodziny to będę musiał się ożenić natomiast musiało by to być w kraju gdzie prawodawstwo i społeczeństwo chroni rodzinę a nie kurwy.

 

9) Absolutnie podtrzymuję to, że jeśli spotkam kobietę to nie chcę jej dawać miliona zakazów ale jeden wjeżdża na pewno mianowicie kompletny zakaz zadawania się z polskim kurestwem to już postanowiłem sobie dawno. Chociaż to raczej nie będzie problem bo nie zamierzam tu zostawać.

 

10) Takie historie bardzo krzepią serce nawet jeśli nie byłoby mi dane spotkać takiej kobiety w życiu.

 

11) Któryś raz już spotykam starego ciapaka po 50tce, który okazuję się elementem wartościowym zarówno politycznie, ideologicznie jak i życiowo. Ubolewam, że młodzi urodzeni w niemczech są skończonymi idiotami wychowanymi na zachodnią modłę, tak młode ciapaki też są lewakami, zaskoczeni ? I podwójnie ubolewam nad tym, że we wszystkim musi brać górę ta pierdolona dusza rasy jak to zwał Le Bon lub nieświadomość zbiorowa jak to zwał Gustav Jung i nawet obcując z elementem, który polubiłem zawsze mam gdzieś z tyłu głowy, że mimo wszystkich przyjaznych gestów oni wszyscy są tu aby zdobywać ziemię dla allaha to jest cel nadrzędny.

 

12) Nie, nie napaliłem się na ciapatą wolałbym węgierkę, rumunkę albo białorusinkę tu ciapata posłużyła jedynie za przykład z życia.

 

Zapraszam do dyskusji.

  • Like 23
  • Dzięki 7
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

1) U ciapatych jest głowa rodziny, która decyduje o rozdysponowaniu zasobów natomiast typowe polskie małżeństwo to pani właścicielka plantacji i jej murzyn.

 

2) Ciapaty może trzymać pieniądze na wspólnym koncie ponieważ w przeciwieństwie do polaka nie ma pod dachem zwykłej kurwy, która przepala pieniądze w rękach mając kompletny brak szacunku do owoców pracy męża. Żona ciapatego jest oszczędna i nie dość, że nie wyda wszystkiego to jeszcze sama zadba o to aby na koncie zostały oszczędności a nie "życie od pierwszego do pierwszego", albo "od wakacji do wakacji" szczególnie modne u polskich żonek z roczników 80tych roboli pracujących na zachodzie

 

Rozwiązanie: za żonę brać sobie kobietę, która na to zasługuje.

 

Godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

3) Ciapaty nie pije - duża oszczędność.

Trochę generalizujesz.

 

Godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

4) Kolejny raz potwierdza się, że p0lka do niczego się nie nadaje poza nabawieniem się zniewieścienia.

Jw. - nie zadawać się z dnem.

 

Godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

6) Szlifierz zarabiający (na moje oko) 1900 netto (plus kindergeldy na dziecko wiadomo ale to polacy też pobierają) jest w stanie utrzymać kobietę, trójkę dzieci, kupić e klase w cupe 2017 i mieć oszczędności. Typowy polski robol jest wiecznie spłukany, również ci którzy nie piją , ile by nie odłożyli wracają z domu do niemiec puści i bez oszczędności a jako spawacze na lżejszej klasie podatkowej (bo dzieci i ślub) zarabiają od 2500 do 4500 netto (bez kindergeldów) i jeżdżą jakimiś gównami.

 

Znowu generalizujesz.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciółka za mnie często płaci dla beki. Odkryliśmy to kiedyś na wyjeździe. Jeden kelner skomentował, a to Pan nie płaci? xD I od tego czasu ona praktycznie wszędzie płaci i w hotelach i knajpach i za bilety, a później robię jej przelew. Beka polega na tym, że ludzie nie mogą w to uwierzyć. Paradygmat postrzegania rzeczywistości siedzi mocno. Widzisz coś i nie przyjmujesz tego do wiadomości. Automatycznie odrzucasz. Dlatego można pierdolić o sile kobiet w nieskończoność, ale to nie zmienia paradygmatu, czyli mężczyzna płaci. Mamy dwa poziomy funkcjonowania rzeczywistości i to w trybie uproszczonym. Idę przez tłum na imprezie, przyjaciółka ciągnie mnie za rękę, bo zna drogę, a ja podpity już mocno, wyciąga mnie na świeże powietrze w ramach ratunku, a frajerzy agresywnie zakrzykują, żeby zbliżyła się do nich, a mnie wyjebała do śmietnika. Nieznajomy mężczyzna zabiłby, zniszczyłby za dostęp do cipki, zrobiłby wszystko, bo ma wbudowany paradygmat. Religia, z tego powodu działa, bo wnika bezpośrednio w dualizm świata i ustanawia przynależność, cel wyższy, czyli niezbędniki motywacji pokoleniowej. A to też uproszczenie.

 

Występuje różnica w motywacji, a przez motywację w charakterze. Nasze kobiety mają motywacje materialne, czyli preferują mieć zamiast być. Natomiast kobiety ze wskazanych kultur bardziej preferują rodzinę, spójną rolę światopoglądową. Mają motywację rodzinną. I wiele stowarzyszeń kobiet odtwarza coś podobnego nawet w naszej zjebanej kulturze. Kobiety dobrowolnie wracają do roli tzw. kury domowej, bo pragną cieszyć się uśmiechem rodziny, męża, dzieci, gości i być doceniane właśnie za to. Ja to rozumiem, ale do tego potrzeba ludzi o identycznej, prawdziwej motywacji.

 

Piłem na studiach z Turasami. Typowi hipokryci, jakich wielu na tym świecie. Prawdy się od nich nie dowiesz, tak szczerze mówiąc. Piją wódeczkę, oczywiście. Ruchają i podstawiają ci dupeczki, jasne. Koleżeńscy, zawsze na tak, zgodni światopoglądem, jasne gościu. Wracają do siebie i masz strzał w potylicę. Tak ich zawsze odbierałem. Sam Turas mi mówił, że w domu, jakby zobaczyli, co on tutaj robi to by go zajebali kijami xD Ciapaty to dla mnie kameleon w ludzkiej skórze. Oni mają to do siebie, że przy nich się czujesz tak, że kurwa on mnie rozumie xD Przyjemne złudzenie, ale złudzenie xD

Edytowane przez mac
  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

9) Absolutnie podtrzymuję to, że jeśli spotkam kobietę to nie chcę jej dawać miliona zakazów ale jeden wjeżdża na pewno mianowicie kompletny zakaz zadawania się z polskim kurestwem to już postanowiłem sobie dawno. Chociaż to raczej nie będzie problem bo nie zamierzam tu zostawać.

 

Nie bardzo rozumiem ten podpunkt, i ciekawi mnie czy większość z was jest tak stanowczych w tym co mówi, jeśli tak to szanuje bardzo. Po sobie wiem, że dużo gadam a tzipa tak potrafi zawrócić w głowie... Jeden dzień kazałem pannie wypierdalać a w drugi opierdala fellatio podczas prowadzenia fury...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zgadzam się z tym, co napisał @Król Jarosław I. W krajach arabskich, gdzie mężczyzna jest realną głową rodziny, utrzymuje kobietę, jest traktowany z szacunkiem , w wielu przypadkach. U nas w PL Mężczyzna jebiący na budowie 10-12h jest traktowany jak śmieć, niewolnik, parobek przez swoją żonkę p0lke. Widziałem takich masę przypadków i dla mnie to co pisze autor tematu nie jest żadnym zaskoczeniem. Pomyślcie, skoro panie w PL nie mają, w większości zdolności do autorefleksji i introspekcji, to co was ratuje? Wszędzie pierdolenie, że Polak jest brzydki, niezadbany, źle zarabia( jakby to w całości była jego wina, że żyje w europejskim kołchozie). W dodatku gadanie, że kobiety nie mają praw w Afganistanie i są okrutnie traktowane. Przypomnę, że w Afganistanie w przeważającej ilości przypadków giną mężczyźni. Fakt, faktem w zamachach bombowych giną ludzie obojga płci. Jednak egzekucję w zatrważającej większości są dokonywane na mężczyznach. 98% - tyle o ile się nie mylę stanowią mężczyźni w statystyce ofiar wojen. Budowanie relacji z p0lką jest dzisiaj cholernie nierentowne i strasznie ryzykowne. Powiecie, że z Ukrainką i Białorusinką też? Tak, również może być, źle, ale tam mężczyzna, nie jest w takim stopniu upadlany, jak u nas. Posłuchajcie sobie wzorców z naszego rodzimego disco polo, piosenki typu ,,oddam ci wszystko" czy jakieś inne bzdury gloryfikujące kobiety, które przy którejś okazji( o ile nie pierwszej) zgnoją tych frajerów, którzy takie głupoty wymyślają. Czemu? Bo to słabość, skoro dajesz atencji komuś, kto ma cie za nic. Kogoś, kogo można w sposób legalnie prawny udupić, zabrać mu niemalże wszystko, włącznie z wolnością. W krajach arabskich kobiety również zdradzają , bo to jest imperatyw biologiczny, ale nie w takim stopniu jak na zachodzie. Wiązanie się na dłużej z p0lką to gehenna, skazana na porażkę, nie wspominając już o chorym ślubie, co jest skrajną głupotą - jeśli znasz zasady gry. Wielu tu z forum wychodzi, myślę, że z dobrego założenia, że skoro ,,owoce" relacji z naszymi paniami są zgniłe, to może warto spróbować, czegoś za granicą? Nie ma na to nigdy pewności, ale z dwojga złego, druga opcja wydaje się być rozsądniejszą.

  • Like 4
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet Szarpanki na swoim pierwszym kanale, który mu niestety usunęli przez zawistne Polskie Juleczki opowiadał o znajomym ciapaku z UK, który o dziwo miał kobietę Polkę. Seks miał kiedy chciał, nie pracował, obiadki pod nos, berlo każdego ranka wypucowane, oddawała mu swoje pieniądze, brała kredyty, on całe dnie grał w plejke. 

Niestety Polskie chłopaki są za miękkie i kończą w małżeństwach gdzie są służącymi i niewolnikami a jak spróbują się postawić to spotka ich Surowa kara w kraju gdzie mężczyzna uważany jest z automatu za przemocowca i człowieka czwartej kategorii. Obecnie umowa prawna zwana małżeństwem nie daje absolutnie niczego mężczyźnie i go nie zabezpiecza do tego większość Polek nie nadaje się na żony. Nie martwcie się chłopaki Azjatki, Afroafrykanki czy latynoski z Ameryki Południowej to ostatnie normalne kobiety chodzące jeszcze po tej planecie i warto w tamte kierunki emigrować. Sprowadzanie do Polski nic nie da bo stanie się taka jak środowisko. Ciapaki wszelkiej maści mają dobrze z kobietami i trzymają na krótkiej smyczy bo są silni, stawiają granice i zasady za przekroczenie, których jest kara natomiast mężczyźni z cywilizacji zachodniej to miękkie faje gdzie dla świętego spokoju ulegają, są posłuszni małży, która ich szmaci niemiłosiernie. 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

6) Szlifierz zarabiający (na moje oko) 1900 netto (plus kindergeldy na dziecko wiadomo ale to polacy też pobierają) jest w stanie utrzymać kobietę, trójkę dzieci, kupić e klase w cupe 2017 i mieć oszczędności. Typowy polski robol jest wiecznie spłukany, również ci którzy nie piją , ile by nie odłożyli wracają z domu do niemiec puści i bez oszczędności a jako spawacze na lżejszej klasie podatkowej (bo dzieci i ślub) zarabiają od 2500 do 4500 netto (bez kindergeldów) i jeżdżą jakimiś gównami.

 

No to teraz Polskie realia. 

 

Polski szlifierz 2400 netto do łapy na 4 brygadówce (ale jest darmowy parking). Chodzi niedojebany non stop bo robi parę nadgodzin po nocach. wyciągnie 3k. Żona i dwójka dzieci więc 500+ czy ile tak kurwa teraz. Żona suszy łeb, że sąsiad kupił właśnie świeżo sprowadzone z komisu Audi rocznik 2010 po lifcie, a oni jeżdżą starym BMW w gazie 1.6. Kombi! Rocznik 1998.

 

Nie wstaje rano zrobić kanapki, ani obiadu, bo ni mo czasu ani ochoty. Sępi na paznokcie i rzęsy lub wydaje pińcet plusy, jak starczy to jeszcze parę zastrzyków botoksem. Dzieci są same sobie bo ona nie będzie się przecież zajmować cały czas dziećmi!!!! Świnie!

 

Na lokalnym targu w dziale używanych rowerów, mąż kupuje rower klasy e, żeby móc dojeżdżać do pracy, lekarz powiedział, że w wieku 45 lat ma metabolizm 69 latka i BMI przekroczone dwa razy, przypomniał też o przebytym zawale który przeszedł już po trzydziestce, a żonie zostawia BMW bo na paznokcie trzeba jechać do drugiej wioski. A w ramach ratowania swoich marzeń na straganie obok dokupuje znaczek amg który ciapaty zgubił na skrzyżowaniu ze swojego merca. Żona na wiosce zauważa młodego jurnego chłopa, twierdząc, że ona chce korzystać z życia bo dzieci odchowane, a traktor warty 50x tyle co stare BMW. 

 

Tak to życie płynie w mlekiem i miodem płynącej krainie. 

 

 

  • Like 1
  • Haha 5
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Król Jarosław I said:

oni wszyscy są tu aby zdobywać ziemię dla allaha to jest cel nadrzędny.

Oraz

9 hours ago, Król Jarosław I said:

Ubolewam, że młodzi urodzeni w niemczech są skończonymi idiotami wychowanymi na zachodnią modłę, tak młode ciapaki też są lewakami, zaskoczeni ?

Abstrahując od tematu, ale jedna wypowiedź przeczy drugiej. Z jednej strony chcą podbijać dla allaha, z drugiej młode to lewaki, którzy mają raczej wywalone na islam. Jak to tam jest? 

Edytowane przez manygguh
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba umieć postawić granicę, a większość polskich chłopów to cipy. Dziecko, kobieta, pies, inny facet - wszyscy chcą wejść tobie na głowę. I zrobią to, jeżeli im pozwolisz. I nie idealizujcie muzułmanów, Afrykanów etc. - to są fajfusy. Jeżeli nie będzieci walczyć o swoje, to skończycie jak Afgańce - z talibami ruchającymi wasze kobiety.

 

 

ps. gdy czytam, że ktoś czeka, aż przyjdzie islam i zrobi porządek, to mnie mdli.

Edytowane przez zychu
  • Like 11
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce utrzymanka nie przejdzie, tylko promil najbardziej wartościowych lasek do tego się nadaje. Poza tym jest też kwestia tego, że nie każdy chce harować, optymalnie jest pracować max na pół etatu + ewentualne nadgodziny. Jednak z takiej pensji (dajmy na to 3k) raczej nie utrzyma się rodziny. A Polki są takie jakie ich toksyczne matki. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Iceman84PL said:

Niestety Polskie chłopaki są za miękkie i kończą w małżeństwach gdzie są służącymi i niewolnikami 

Tu jest chyba sedno. Fafarafa, dam ci po ryju, chodź się nachlamy, a jak przychodzi do myszki, to tak kochanie, już lecę kochanie.

 

Ja bym to określił jako spierdolony u podstaw mindset. 

 

Poza tym robienie za popychadło w związku skutkuje też frustracją i agresją na zewnątrz, co widać na ulicach. 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, Król Jarosław I said:

Nie, nie napaliłem się na ciapatą wolałbym węgierkę, rumunkę albo białorusinkę tu ciapata posłużyła jedynie za przykład z życia.

 

 

A ja prawosławną z Podlasia. Byłem parę dni. Skromne, ciche, szczupłe, ładne, zaradne i rodzinne. 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

" Od 30 lat wstaje rano do pracy i śniadanie stoi już na stole, nigdy nie musiałem zrobić sobie nawet kawy ale wiadomo pieniądze do domu trzeba przynieść, gdybym miał przeżyć życie jeszcze raz to z tą właśnie kobietą"

Ja mam tak z Polka i właśnie uważam że znalazłem super kobietę.

20 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

Żona ciapatego jest oszczędna i nie dość, że nie wyda wszystkiego to jeszcze sama zadba o to aby na koncie zostały oszczędności

Też tak mam.

 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

tureckie kobiety

Są idealne, ale musisz na nie zapieprzać. One zawsze zostaną w domu z dziećmi. Pytanie czy stać kogoś na to.

 

20 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

Na nasze warunki kobieta na twoim utrzymaniu, która wstanie rano kwadrans przed tobą żeby zrobić ci śniadanie po czym może położyć się spać dalej bo nie ma jeszcze piątej rano i przespać jeszcze spokojnie kilka godzin kiedy ty już pracujesz - to brzmi jak bełkot obłąkanego kukolda w najlepszym wypadku chujowa bajka

To brzmi jak uczciwy układ a nie bajka. On pracuje ona robi dom z dziećmi. Dla mnie bomba :) 

 

20 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

1) U ciapatych jest głowa rodziny, która decyduje o rozdysponowaniu zasobów natomiast typowe polskie małżeństwo to pani właścicielka plantacji i jej murzyn

Fajnie tam mają, nie to co u nas- roszczeniowe kurlewny z parciem na wyjebę finansową faceta.

 

20 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

2) Ciapaty może trzymać pieniądze na wspólnym koncie ponieważ w przeciwieństwie do polaka nie ma pod dachem zwykłej kurwy, która przepala pieniądze w rękach mając kompletny brak szacunku do owoców pracy męża. Żona ciapatego jest oszczędna i nie dość, że nie wyda wszystkiego to jeszcze sama zadba o to aby na koncie zostały oszczędności a nie "życie od pierwszego do pierwszego", albo "od wakacji do wakacji" szczególnie modne u polskich żonek z roczników 80tych roboli pracujących na zachodzie

Jezu jaka to prawda, ująłeś to jak esencja najlepszych perfum z Diora :D 

i te gadki, ze MY zarobiliśmy, MY MY i MY :D 

 

20 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

4) Kolejny raz potwierdza się, że p0lka do niczego się nie nadaje poza nabawieniem się zniewieścienia.

Nadają się na ONS, FWB i ewentualnie niektóre na LAT :D 

Max 10 % polek na LTR, ścisła kontrola samca nad nią, ale co to za związek, szkoda życia na takie przepychanki w bagnie z kupą.

 

20 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

5) Są na tym świecie kobiety przed którymi nie trzeba wszystkiego chować i kryć się z połową rzeczy w obawie, że w przyszłości jej odpierdoli wystarczy unikać patrz punkt 4.

 

No teza za daleko idąca. Mądry człowiek zawsze trzyma gardę wysoko, rozgląda się na wszystkie kierunki, wie skąd wieje wiatr i nikomu/niczemu pod żadnym warunkiem nie ufa. Trzeba być jak szpieg- nieufny z charakteru.

Ludzie grają gry, nakładają maski, spiskują- zawsze można dostać po kieszeni od kobiet- system je broni.

 

20 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

9) Absolutnie podtrzymuję to, że jeśli spotkam kobietę to nie chcę jej dawać miliona zakazów ale jeden wjeżdża na pewno mianowicie kompletny zakaz zadawania się z polskim kurestwem to już postanowiłem sobie dawno. Chociaż to raczej nie będzie problem bo nie zamierzam tu zostawać.

Święete słowa, kolejny raz z resztą. Polacy się nie nadają do niczego, taka smutna konstatacja. Nic nie szanują, nawet siebie, są krótkowzroczni, nie myślą strategicznie, łatwo ich podpuścić. Stawiają piczkę za kapliczkę.

 

20 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

10) Takie historie bardzo krzepią serce nawet jeśli nie byłoby mi dane spotkać takiej kobiety w życiu.

Dane dane, tylko trzeba stawiać kawę na ławę. I odsiewać ziarno od plew, do skutku.

 

20 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

Ubolewam, że młodzi urodzeni w niemczech są skończonymi idiotami wychowanymi na zachodnią modłę

Tak jak młodzież na całym świecie, jest chowana na cioty, słabiaki i spermiarzy, białorycerzy.

 

20 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

12) Nie, nie napaliłem się na ciapatą wolałbym węgierkę, rumunkę albo białorusinkę tu ciapata posłużyła jedynie za przykład z życia.

 

Węgierki są fajne, Rumunki leniwe. A Białorusinka to pazerne na kasę szony- trzeba uważać. Trochę generalizuję xD

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się to dość naiwne myślenie, że kultura z której pochodzi partnerka ułoży za nas relacje w satysfakcjonujący sposób.

 

Druga rzecz to to, że zazwyczaj chcemy jedno bez drugiego (jak kasę bez pracy), zakładam, że w opisanym związku są również rzeczy nie do przyjęcia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te polki ktore ja znam i sa z turasami sa z nich  bardzo zadowolone .Oby dwie blondyny ( takie im sie chyba najbardziej podobaja ) zapylone w dosc krotkim czasie .Faceci zapier...ja od rana od nocy , laski na pol etatu.Turki to nie sa takie typowe musli na benefitach  ( przynajmniej u mnie ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Ciapaki wszelkiej maści mają dobrze z kobietami i trzymają na krótkiej smyczy bo są silni, stawiają granice i zasady za przekroczenie, których jest kara natomiast mężczyźni z cywilizacji zachodniej to miękkie faje gdzie dla świętego spokoju ulegają, są posłuszni małży, która ich szmaci niemiłosiernie. 

 

 

Nie. Ciapak w europie ma z białą tak samo w końcu przejebane jak każdy inny. Ale musi minąć haj.

Kupę czasu w niemczech spędziłem, lepiej znam ten kraj niż Polskę i byłem już w prawie każdym rejonie. Wiesz ile widziałem par z dzieckiem ciapaty/biała ? Palce jednej ręki to za dużo. Oni wiedzą, że one się na matki nie nadają i są tylko do dmuchania.

 

17 godzin temu, mac napisał:

Ciapaty to dla mnie kameleon w ludzkiej skórze. Oni mają to do siebie, że przy nich się czujesz tak, że kurwa on mnie rozumie xD Przyjemne złudzenie, ale złudzenie xD

 

+

 

10 godzin temu, zychu napisał:

 I nie idealizujcie muzułmanów, Afrykanów etc. - to są fajfusy.

 

Oczywiście, wypowiadałem się już o tym w wielu tematach.

 

17 godzin temu, elogejter napisał:

Nie bardzo rozumiem ten podpunkt, i ciekawi mnie czy większość z was jest tak stanowczych w tym co mówi, jeśli tak to szanuje bardzo. Po sobie wiem, że dużo gadam a tzipa tak potrafi zawrócić w głowie... Jeden dzień kazałem pannie wypierdalać a w drugi opierdala fellatio podczas prowadzenia fury...

 

Tak jestem bo jestem dziwkarzem i wiem, że kozacką sztukę mogę mieć za pól godziny jak się tylko umyję i ogolę, żeby nie robić wstydu. I właśnie dlatego jak będę miał syna to musi poznać jak najszybciej prawdziwą wartość cipy, żeby nie być mało stanowczym w kwestii kobiet.

 

47 minut temu, Zwykły Facet napisał:

Ja mam tak z Polka i właśnie uważam że znalazłem super kobietę.

Też tak mam.

 

 

 Pozazdrościć.

 

30 minut temu, Kamil9612 napisał:

Są idealne, ale musisz na nie zapieprzać. One zawsze zostaną w domu z dziećmi. Pytanie czy stać kogoś na to.

 

Mnie stać. Nie stać mnie zaś na frajera-pasożyta i nigdy nie będzie choćbym wygrał w lotka.

 

 

 

 

Dziękuję wszystkim za tak liczny odzew.

11 godzin temu, manygguh napisał:

Oraz

Abstrahując od tematu, ale jedna wypowiedź przeczy drugiej. 

Nie przeczy. Tego się żydzi chyba nie spodziewali, że telewizja będzie miała na młodych muzułmanów większy wpływ niż rodziny ale co się odwlecze to nie uciecze. Historia doskonale pokazuje co się dzieje jak zamkniemy wiele ras/narodowości/kultur w jednym kotle (Jugosławia, Rzeczpospolita obojga narodów) i proszę tu nie podawać za przykład stanów bo mówimy o europie.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Król Jarosław I said:

Nie przeczy. Tego się żydzi chyba nie spodziewali, że telewizja będzie miała na młodych muzułmanów większy wpływ niż rodziny ale co się odwlecze to nie uciecze.

No właśnie o to chodzi, te pokolenia się oddalają od siebie. Czy 25-letni Orkan lub inny Burak z Dusseldorfa będzie chciał przehandlować swoją wolność i wygody, po to by zejść do poziomu Somalii czy Afganistanu? Nie sądzę. Środowisko jednak na nich wpływa. Youtube, TV, pop kultura, szkoły i uniwersytety. Nie mówie tu o gettach, gdzie nosa nie wysuwają za swoje rejony jak np.: we Francji. Nikt z tych Turków czy innych w Niemczech nie będzie chciał tracić tych perspektyw, które tam u nich są.

 

A w temacie kobiet, to samo. Dziewczyny się westernizują, a te urodzone na Zachodzie różnią się głównie tym, że chodzą w burkach (a i to nie wszystkie). One same już wchłaniają nowe wzorce od urodzenia.

Edytowane przez manygguh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.