Skocz do zawartości

Przestępcy, którzy Wam zaimponowali


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem właśnie o koleżce, który okantował banki na 350mln USD (dziś 578mln). Złapało go FBI, ale gość zapłacił kaucję i wyszedł na wolność. Przepadł, a wraz z nim pieniądze, które wyprowadził do Nigerii (podobno 250mln). 

https://en.wikipedia.org/wiki/John_Ruffo

 

Tymczasem jego wspólnik, który wszystko zaplanował, poszedł siedzieć na 18 lat i stracił całą kasę.

https://apnews.com/article/d50949fc85f4914cd825ab68db950276

 

 

Już po zniknięciu, fajnie sprawę skomentował były prawnik uciekiniera (pogrubiony tekst)

 

Chief Deputy US Marshall John Bolen commented in 2013, "Having been sentenced to 220 months of incarceration and not serving a single day of that kind of sticks in the craw of those of us in this profession. His actions are a mockery to our justice system. We are the best in the world at this. He just has to make one mistake. We can make many but he just has to make one. We'll catch him". Ruffo's last attorney, Jeffery Lichtman, offered the following when asked if he thought authorities would ever capture his former client: "I think if I had to be a betting man, I'd put my money on John Ruffo. Because from what I can see so far, he is smarter than the people looking for him."

 

 

Macie jakieś swoje typy?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cst9191 napisał:

Od razu na szubienicę może, co?

Aż tak to nie, ale podziw wobec ludzi tego  typu przypomina mi osobiście babskie emocje nad bad-boyem, który raz podbije oko, raz kwiatki przyniesie, raz oprze o ten "pieprzony blat".

 

Kim tu się ekscytować? 

 

W realnym życiu zawsze ktoś na tym cierpi. Zostanę więc przy bohaterach z popkultury: Nico z GTA 4, Michael z GTA 5, bohaterowie "Gorączki" Michaela Manna.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaimponował jeden grzejus z osiedla co zawinął znak KFC. 

 

Chyba wiecie na jakich wysokich masztach są one osadzane.

 

A i miejsce oświetlone, przypał generalnie.

 

Nie dość, że groźba kalectwa po ewentualnym upadku to jeszcze nagroda żadna bo któremu żydowi to potrzebne.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Misiek z Nadarzyna ;) za ułańską fantazję, za szacunek do broni. Tata Tasiemka za .... i Felek Zdankiewicz...;) 

Prawda jest taka, że upatrywanie cech pozytywnych u rzezimieszków, ekscytowanie się ich dokonaniami to absurd. Bo ci ludzie z samego założenia "krzywdzą"? A ekscytować się, że konto wyczyścił sąsiadowi, a nie mnie...no jakoś to mnie nie kręci. Nawet jak sąsiad jest chujem, a jego żona przytarła mi auto.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikodem "Nikoś" Skotarczak. Sympatyczny niby koleś w marynarce, umiejętnie odnajdujący się na salonach, z jednocześnie męskim i brutalnym rysem (miał w garści całe przestępcze Trójmiasto samochodowe w latach 90.). Trochę dokumentów o nim jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D.B. Cooper

 

Po tym, jak porwał samolot pasażerski, zażądał 200 tys. dolarów okupu, a potem wyskoczył nad Górami Kaskadowymi, mężczyzna nigdy nie został ujęty, ani nawet zidentyfikowany.

 

Historia, która rozegrała sie 1971 r., nigdy nie została wyjaśniona. Niewiarygodny przekręt uszedł porywaczowi na sucho. D. B. Cooper szachował życiem 42 osób lecących na pokładzie samolotu Boeing 727 z Portland do Seattle. Otrzymał żądany okup, po czym wyskoczył z maszyny nad południowymi Górami Kaskadowymi. Tajemniczego przestępcy nigdy nie udało się ująć, choć FBI 

jest zdania, że po prostu nie przeżył skoku

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, maroon napisał:

Mati Morawiecki.  Mało kto potrafi cały kraj ojebać w białych rękawiczkach. 

I jego wspólas dr Niedziele, z którym razem zamordowali ponad 100 tysięcy ludzi, nie spędzając nawet jednego dnia w więzieniu (póki co).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cst9191 napisał:

Od razu na szubienicę może, co?

 

Temat podobny do Analcondy o jumach i niestety nadający się na ścianę hańby.

Zamiast gloryfikować i ekscytować się przestępcami mogłeś założyć temat kto wam zaimponował w historii tej planety i dlaczego.

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.