Skocz do zawartości

Po czym poznajemy, ze podobały się kobiecie?


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, maVen napisał:

W dzisiejszej rzeczywistości kobiety są tak bezpruderyjne i bez hamulców że mówią o pewnych rzeczach wprost :)  

zdarzyło się. Choć u panny o niższym smv od mojego. "przystojny, inteligentny". 

 

Ogólnie, panna która leci, szuka kontaktu, usmiecha sie. Dla mnie takie kluczowe jest smianie sie z twoich glupich zartow. To jest wystarczajace.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, antyrefleks napisał:

Dla mnie takie kluczowe jest smianie sie z twoich glupich zartow. To jest wystarczajace.

Kluczowa sprawa. Będzie się śmiać aż pomyślisz że jest podupczona :D

A inne "miękkie piłki" to bawienie się włosami, gryzienie warg, poszerzone źrenice i oczy jak ze szkła. Będzie się patrzyła na ciebie jak na obrazek bozi. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

Panowie, jak w tytule.

Jakie są wg Was klasyczne sygnały u kobiet że lecą na faceta?

 

Zmień nastawienie, wydaje mi się, że chcesz to wiedzieć, bo jesteś zależny od tego jak kobieta się zachowa względem Cb albo czy zachowanie twojej kobiety wobec kuzyna coś znaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak przedmówcy, jeśli na spotkaniu patrzy ci prosto w oczy swoimi lśniącymi i maślanymi oczkami, niby przez przypadek cię dotyka, słucha uważnie co mówisz, zgadza się na wszystkie propozycje (no może poza sexem na pierwszym spotkaniu, ale przykładowo miałem sytuację że na pierwszym spotkaniu siedzieliśmy u mnie w aucie i mówię do niej że jedziemy się przejechać, a ona bez żadnego sprzeciwu i obaw, mimo że się widzieliśmy godzinę a była już ciemna noc)

 

Jak wszystkie powyższe zostają spełnione to można śmiało iść dalej czyli dotyk, trzymanie się za rękę, macanie po kolanie i lecimy z pocałunkiem, później macanko miejsc intymnych i skończywszy na sexie ( oczywiście nie twierdzę że wszystko musi mieć miejsce na pierwszym czy drugim spotkaniu, bo może to być rozłożone na kilka, najważniejsze aby iść do przodu)

 

Oczywiście nie musi być wszystko tak jak opisałem, nie zawsze idzie jak po maśle.

Są zawodniczki które dobrze udają i nie pokazują aż tak mocno tego, miałem np taki przypadek że wszystkie powyższe punkty były spełnione, wkoncu chce ją pocałować po czym ona odwraca głowę, na to ja nie specjalnie się wzruszyłem i kontynuowałem rozmowę na podobnym poziomie, po jakimś czasie ona mówi mi że już musi lecieć do domu, więc odwiozłem ją na parking gdzie stał jej samochód, wychodzimy się pożegnać i pocałowałem ją, tym razem poszło bez oporów, a tamtą noc spędziłem u niej 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję sam siebie z innego tematu, a co! :)

 

W dniu 2.12.2021 o 10:37, Janek Horsie napisał:

Jest fajna książka w temacie USS (ukrytych sygnałów seksualnych):

Leil Lowndes, Undercover Sex Signals.

Po angielsku, ale znajdziesz w sieci w PDF, z obrazkami, napisana prostym językiem.

Fajnie wytłumaczone co i jak jeśli chodzi o spojrzenia kobiet i sygnały ich zainteresowania.

 

Linku nie wypada wrzucać. No wiecie dlaczego. Każdy sobie znajdzie, jeśli będzie potrzebował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.