Skocz do zawartości

Moja przepowiednia


Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie w zasadzie nie będzie to przepowiednia a raczej powiązanie ze sobą konkretnych faktów będzie tak

- Rosja uderza na Ukrainę 

- Europa Zachodnia odcina się od dostaw gazu z Rosji

- Brak prądu od marca do maja

- W czasie braku prądu Usa z Izraelem atakuje Iran

- Iran rozpyla broń biologiczna w Europie Zachodniej

- W tym czasie firmy upadają ogromne bezrobocie. 

- Elita generuję pogląd że można dostać kasę za szczepienie wchodzi waluta cyfrowa.

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosja uderza na Ukraine.

W odpowiedzi na sankcje zakręca kurek z gazem do EU.

Ceny paliwa i prądu idą do mocno do góry. Są przerwy w dostawie prądu.

Polske zalewa fala uchodźców z Ukrainy.

W Rosji dochodzi do zamachów.

Rosja oskarża o to zachód i atakuje kraje bałtyckie.

Wywiązuje się konflikt NATO-Rosja.

Polska idzie z odsieczą krają bałtyckim.

Rosja zrzuca atom na Warszawe. 

NATO w tym USA widząc do czego zdolna jest Rosja zaczyna się wycofywać i iść na ustępstwa.- chcąc uniknąć wymiany ciosów nuklearnych.

Rosja przejmuje militarną kontrole nad dawnym ZSSR w tym Polska i innymi pomniejszymi krajami jak Czechy.

 

Rosja staje się nowym policjantem w Europie. 

 

Obym się mylił we wszystkim.

 

Edytowane przez smerf
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja przepowiednia jest taka, że jak tak dalej te inflacje pójdą to przeciętny Polak zamiast 2.500 zł netto na rękę będzie zarabiał 25.000k netto i w końcu będziemy najbogatszym państwem w rejonie i każdy będzie chciał pracować tutaj nawet Włodzimierz P.

 

Dziś widziałem kątem oka o tym, że nasz rząd chce wprowadzić dobrą zmianę w Ukrainie, stąd jeśli to się stanie to jedynym państwem, które będzie z nami konkurować to właśnie Ukraina. 

No ale, że my mamy dobre serca to ich wspomożemy.

 

Przyjmiemy również 5 milionów Ukrainców w razie co, bo nas na to stać no i tym samym pobijemy rekord w uchodźcach i w końcu EU będzie ucieszona, bo wszak mieć 36 milionów ludzi i przyjąć 10 milionów, to nawet czcigodna ekscelencja Pan Makron się nie powstydzi. No i tym samym zyskamy obywateli - nasz rząd to jednak geniusze są.

 

Damy radę. 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nowa oś Moskwa-Pekin.

 

OK, to Aljazeera ;) a oni robili np. wywiady z sędzią Tuleją czy "tym typem od stref wolnych od LGBT" o "faszyzmie w polsce". ;)

Ale akurat co do faktów to ciężko przekłamywać.

 

 

Cytat

 

reuters

BEIJING/ MOSCOW/WASHINGTON, Feb 4 (Reuters) - China and Russia on the opening day of the Winter Olympics declared a "no limits" partnership, backing each other over standoffs on Ukraine and Taiwan with a promise to collaborate more against the West.

President Xi Jinping hosted President Vladimir Putin on Friday as the two nations said their relationship was superior to any Cold War era alliance and they would work together on space, climate change, artificial intelligence and control of the internet.

Beijing supported Russia's demand that Ukraine should not be admitted into NATO, as the Kremlin amasses 100,000 troops near its neighbour, while Moscow opposed any form of independence for Taiwan, as global powers jostle over their spheres of influence.

"Friendship between the two States has no limits, there are no 'forbidden' areas of cooperation," the two countries said in a joint statement.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ludzie!

Jeszcze wojna w Polsce, trwająca od 2021 roku 

 

się nie skończyła, a już jest kolejna?

 

Na szczęście mamy forumowych znawców spraw wszelakich, tuzów profetyzmu, arbitrów geopolityki- możemy, niczym generał Świerczewski z czytanek mojego dzieciństwa, kulom się nie kłaniać!

3 godziny temu, xander99 napisał:

Według mnie w zasadzie nie będzie to przepowiednia a raczej powiązanie ze sobą konkretnych faktów będzie tak

- Rosja uderza na Ukrainę 

- Europa Zachodnia odcina się od dostaw gazu z Rosji

- Brak prądu od marca do maja

- W czasie braku prądu Usa z Izraelem atakuje Iran

- Iran rozpyla broń biologiczna w Europie Zachodniej

- W tym czasie firmy upadają ogromne bezrobocie. 

- Elita generuję pogląd że można dostać kasę za szczepienie wchodzi waluta cyfrowa.

Co wy na to?

 

 

Dlaczego od braku gazu robi się brak prądu?

Dlaczego dopiero od marca i akurat do maja? (przy okazji - 1 maja też bez prądu?)

Czy firmy zaczynają upadać od marca?

Czy brak prądu nie przeszkodzi w postępowaniach upadłościowych? Jak orzekać, jak opłacić wnioski, zaliczki na postępowania, jak podać spis wierzycieli i podmiotów zobowiązanych, skoro dane są w plikach, a prądu brak?

Czy prąd jest włączony dopiero na etapie waluty cyfrowej? (to byłoby wskazane)

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem tyle, że jeszcze dziś wieczorem moi Szkoci zajmą Bretanię, Sycylię i zagrożą temu aroganckiemu chujkowi, co zasiada na tronie piotrowym. Gram w Knights of Honor, reszta świata się nie liczy. Byle mi prądu nie odcinali, bo chciałbym też złupić Konstantynopol.

 

 

Edytowane przez zychu
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, DOHC napisał:

Mi to już obojętne, zbrzydł mi do końca ten kraj. Pierwszy grubszy impuls i spadam.

Dokąd, w tej chwili tylko Ameryka Południowa wydaje się wyjściem, dla Gringos takich jak my ekhm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Johny_B napisał:

Dokąd

Włochy na rubieże Absolutarianina, bardzo mi się podobają jego filmy, jak mieszka i żyje albo Paragwaj. Ptaszki ćwierkają iż na Forum są poważne spekulacje co do tego kraju, nawet wśród "poważnych" graczy ale więcej nie mogę zdradzić 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mr. Pacjent napisał:

Krótko mówiąc czy to już czas, że "tylko gotówa"

 

Dla Rosjan zdecydowanie już tak. Gotówka czyli dolary, euro, franki, ewentualnie krypto. Za jednego dziś tylko 80.83 rubla, taniej nie będzie.

Można by jeszcze próbować złoto fizyczne, ale nie wiem, czy taka opcja w Petersburgu dziś jest w ogóle dostępna, a jeśli tak to na jakich warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, wrotycz napisał:

 

Za krótkie rączki mają Chińczycy żeby sięgnąć do Europy.

 

 

Jeśli ruscy się dogadali ze skośnookimi to ruskie będą mogli sobie hasać niemal do woli a zachód nic nie zrobi w obawie przed totalną rozpierduchą, również ekonomiczną i gospodarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xander99

Całkiem prawdopobobny scenariusz.

Juz dzisiaj gruchnęła wiadomość, że Rosja wraz Białorusią zaatakowały Ukraine. 

Bomby nie tylko spadały w Donbasie, ale także w Kijowie, Odessie. 

Wycie syren alarmowych w miastach, panika, masowe wypłacanie pieniędzy z bankomatów i potężne korki bo społeczeństwo Ukrainy rusza na zachód. 

Edytowane przez Iceman84PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.