Skocz do zawartości

Mam 3 facetów i spotykam się z nimi w różne dni tygodnia


Rekomendowane odpowiedzi

To jest ten przysłowiowy "kij w mrowisko"? Jeśli ta sytuacja jest prawdziwa to nazwałbym to działaniem z lekka psychopatycznym. Analogiczne działanie w przypadku Chadów należy nazwać tak samo. Współczesne systemy randkowania online w szczególności wzmacniają takie postawy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- najintensywniejsze są wekendy, nie dziele po równo, po prostu kiedy kto jest dostępny i ma czas i ochotę

- raz, dwa razy w tyg z jednym maksmium, od ok 3h do całego dnia, chociaż mam swojego faworyta

- przyjeżdzają po mnie samochodami, są z odległosci 15-60 km 

- różnie, kino, spacery, knajpy, dom, ogladanie tv, wspólne gotowanie, wycieczki

- Wekendy, przeważnie tak że jadę do którego z piątku na sobotę, w niedziele z innym

- nie zostawiają rzeczy u mnie, spotykamy sie tylko w plenerze lub u nich

- uwaga, zabieganie, zaintersowanie, prezenty

  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę Panowie, że taki temat powinien pozostać bez żadnej odpowiedzi, niech sobie powisi i zniknie pod kolejnymi. Zastanówcie się kogo i jakie pobudki właśnie karmicie, za jakiś czas pojawi się następny taki, znów ściana zmarnowanej energii w postaci kilku stron odpowiedzi i tak w kółko.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, deomi napisał:

Czemu? W dwie strony to idzie.

Ok, no to całe wasze pasożytnicze grono żądne prezentów i uwagi :). Za prawdę powiadam ci jeżeli nie prosisz o prezent ale gdy się pojawia z uradowaniem go przyjmujesz i traktujesz jako należność i dalej wypatrujesz następnego - już jesteś pasożytem.

Edytowane przez Młody_Pelikan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi namawiał bym cię do nauki relacji i kompetencji miękkich w ltr.

 

Byłoby to dla ciebie przydatne i pożyteczne długoterminowo. Uczysz się innych "przyruchow".

 

Jeśli jednak już musisz to rób to dobrze. Kilka wskazówek z obserwacji terenowych:

- nie dziel weekendów.

- umawiaj się z 2-3tyg wyprzedzeniem jeśli przepadł mu weekend to następny za miesiąc. 

-spotykaj się min 2x w tygodniu z każdym 

- nie umawiaj się pod swoim miejscem zamieszkania

- masz jeszcze 2-3 wolne terminy w tygodniu " na śniadanka".

 

 

ps. Obserwacje terenowe wskazują że, nie ma darmowych obiadków i taki styl życia ma swoje konsekwencje. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.