Skocz do zawartości

Nawet 1.9m wzrostu 250mln$ status najlepszego sportowca NFL w USA to za mało dla odchodzącej żony


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, zuckerfrei napisał:

W zawodowych ligach US są tak duże pieniądze, że szybko zauważono problem, fałszywych oskarżeń o gwałt, zakładanych  np przez pokojówki hotelowe. Tracił zawodnik i klub. Zawodnicy już są sprytniejsi. Tam są szkolenia, dot kobiet, kasy, co po zawodowej karierze, inwestycji. To już nie są zwykłe tłuki - chyba, że ktoś sam dąży do samo destrukcji. 

seks :

kamera, pozycja na jeźdźca, chwilę dać pojeździć z rękami wyraźnie z dala od kobiety.

obecność :

nigdy nie być samemu w żadnym pomieszczeniu z kobietą

zabezpieczenia :

gumki własne, spuszczać w kiblu. nie dać się zrobić "na Beckera".

 

itp, itd, bhp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gościu napisał:

Pomyślmy: za 250 mln $

Nie wiem jak to liczycie, ale od początku kariery w NFL zarobił coś ponad 275mln $ w swoich kontraktach. Ostatnio podpisywał kontrakty warte 25-30 mln/rok.

Cokolwiek zarobił wcześniej mógł rozpuścić lub włożyć w coś. W jakiś biznes, nieruchomości, samochody, helikoptery.

Po zakończeniu kariery (już podpisał) będzie pracował jako komentator dla Fox Sports.

Kontrakt jest wart podobno 375mln $ i został podpisany na 10 lat.

 

Cytat

Tampa Bay Buccaneers quarterback Tom Brady isn’t done playing just yet after a very brief retirement in the offseason. Whenever he is done, though, he has a very lucrative gig lined up. It was announced Tuesday morning that Brady will be joining Fox Sports as the lead NFL analyst when he retires, and Andrew Marchand of the New York Post is now reporting that the contract is for 10 years and a whopping $375 million.

 

Cytat

mógłby przez następne 50 lat wydawać po 10.000$ dziennie na uciechy, licząc optymistycznie :D

Pomijam detale jak: bycie sportowcem, mistrzem NFL, MVP, itd. :D

 

Więc jak najbardziej tak, sądzę, że będzie mógł codziennie przez najbliższe 50 lat wydawać 20 tys$ dziennie. 

 

Tylko jak to z pannami bywa...

 

Cytat

Zamiast tego wszedł w związek z podstarzałą modelką, która ma wszystko gdzieś.

Ej... ej... ej... zaczęli spotykać się pod koniec 2006. Miała wtedy 26 lat.

2 godziny temu, Miszka napisał:

@sargon Stawiam na to, że pańci "zapaliło się pod ogonkiem" bo wg niej jej status się zmieni.

Być może w domu zaczęły się rozmowy, że ta przyszła kariera wcale nie jest taka pewna, że sporo się zmieni.

 

Biorąc pod uwagę co wykopałem odnośnie jego kontraktu z Fox Sports chyba jednak nie chodzi o jego kasę "per se" bo tę ma zapewnioną. Więc może o status innego rodzaju. Skoro już nie będzie gwiazdą NFL a "byłą gwiazdą NFL" a Pańci kontrakty reklamowe się pewnie kończą, bo niestety wiek robi swoje, to być może już dawno go "zbeciła" w domu jako "temperamentna brazylijka".

Edytowane przez Miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, spacemarine napisał:

o pokazuje że na dowolnym szczeblu drabiny pojawiają się te same problemy.

 

Tom Brady

1.93m wzrostu

250mln$ majątku

ponad 40 lat i status super gwiazdy NFL, żywa legenda

Bez problemu znajdzie inna atrakcyjna Pannę nie to co przeciętniak, żaden problem. Gość, który jest mało przystojny zarabiający 4 tyś na miesiąc, już jest problem.

1 godzinę temu, bernevek napisał:

Albo proza ich zabiła?

Z atrakcyjna posłuszną panną, większość może sobie tylko pomarzyć, facetów oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, spacemarine napisał:

To pokazuje że na dowolnym szczeblu drabiny pojawiają się te same problemy.

 

Tom Brady

1.93m wzrostu

250mln$ majątku

ponad 40 lat i status super gwiazdy NFL, żywa legenda

 

To niestety za mało dla modelki Gisele Bundchen która odchodzi od niego, bo jeździ na treningi i nie zajmuje się dziećmi ;)

 

 

A Wy myślicie majątek, wzrost, status rozwiąże wasze problemy...

 

 

Za to Leonardo Dicaprio ciągle skacze w wieku 47 lat

 

10901460-6801125-image-a-112_15524226980


To tak nie działa.

 

Życie/związki/relacje nie są czarnobiałe. Jeśli masz warunki, które pomogą Tobie zacząć pewne relacje to nie oznacza, że je utrzymasz tylko ,,statusem”.

 

Facetów też jest zjebanych do potęgi, couckoldów mamy na pęczki, już nawet nie chce mi się wymieniać innych żałosnych istnień.

 

Albo łapiesz naturalny luz w połączeniu z wysoką samooceną, kumatą głową albo leżysz i kwiczysz.

Kwestia, żeby wtopić się w tą pierwszą opcje.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:


To tak nie działa.

 

Życie/związki/relacje nie są czarnobiałe. Jeśli masz warunki, które pomogą Tobie zacząć pewne relacje to nie oznacza, że je utrzymasz tylko ,,statusem”.

 

Facetów też jest zjebanych do potęgi, couckoldów mamy na pęczki, już nawet nie chce mi się wymieniać innych żałosnych istnień.

 

Albo łapiesz naturalny luz w połączeniu z wysoką samooceną, kumatą głową albo leżysz i kwiczysz.

Kwestia, żeby wtopić się w tą pierwszą opcje.

 

A co pisałem, umiesz czytać?

 

"A Wy myślicie majątek, wzrost, status rozwiąże wasze problemy..."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gość zarobił tyle, że nie musi już pracować i może nie chcę, 45 lat jeśli dobrze liczę... A pani 42, może ona chce sławy i splendoru, a on się wycofuje, chce spokojnej emerytury.... Wytłumaczenie zupełnie z dupy.... Pewnie od 15 roku życia tyle trenował, dlaczego teraz to ja boli, na nianie pewnie im wystarczy... on sobie spokojnie znajdzie 30 na związek ze statusem i wyglądem, może 20, ona znajdzie albo beciaka albo kogoś na chwilę.... Pewnie była w związku z 10 lat albo więcej, i myśli, że nadal będzie branie jak w wielu 25, branie będzie, ale nie takie jak by chciała 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kariera się kończy, ma 45 więc już nie zarabia tyle co kiedyś, a niedługo przestanie zarabiać na sporcie i na reklamie, jego możliwości zarobkowe gwałtownie spadną.

 

Ma dużo pieniędzy, oszczędności inwestycje ale to już nie będzie kilka czy kilkanaście milionów na przepuszczenie i kilka na zainwestowanie co roku.

 

Ilość pieniędzy wydawanych szczodrą ręką zmaleje, bo nie będzie już nowego kontraktu za rok.  

 

45 letni zawodowy sportowiec ma już problemy zdrowotne, niezależnie od rodzaju uprawianego sportu, z czasem będą się pogłębiać, nawet jak skończy karierę. 

 

Pani sobie przekalkulowała, że więcej dla niej będzie przy rozwodzie niż się trzymać gościa na końca kariery, trzeba zabrać lwią część tego co zebrał i się ewakuować.

 

Ona mu 50% zabierze przy rozwodzie + dom i jeszcze alimenty wyrwie na siebie + dzieci (jeśli są nieletnie), kolosalne bo jest gwiazdorem sportu, czyli większość jego dorobku. 

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, spokojnie. Pany, spokojnie. Nie znacie ich życia, nie wiecie co i jak a już wszyscy mają odpowiedź dlaczego będzie rozwód. Baba winna! Wiadomo!

 

A może ten koleś wcale nie jest taki cacy? Ha? Ktoś wziął to w ogóle pod uwagę? Nie wiem, nie wypowiadam się. To, że ktoś jest wybitnym sportowcem i bardzo bogatym kolesiem nie oznacza, że jest alfą (sralfą) i chodzącym ideałem, ludzie! A może jest totalnie kiepski w łóżku i co wy na to? Nie wiem. A może sam ruchał dziesiątki innych kobiet na boku? Nie wiemy. 

 

Wyhamujcie. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta ma dużo a i tak chce więcej, gdzie ta laseczka ma wybór jaki chce. Leonardo wie jak działać :D

Laska przednia jest Gisele Bundchen, a najlepsza laskę co widziałem (podobna do niej)tylko raz w życiu i chodzi o Międzyzdroje. Niestety fotki nie trzasnąłem. 

Edytowane przez nowy00
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

""

 

"Od 2001 roku jest jedną z najlepiej opłacanych modelek na świecie. [5] W 2007 roku Bündchen była 16. najbogatszą kobietą w branży rozrywkowej i zajęła pierwsze miejsce na liście najlepiej zarabiających modelek magazynu Forbes w 2012 roku. [6] [7] W 2014 roku została wymieniona jako 89. najpotężniejsza kobieta w Świat według Forbesa . [

 

 

Dziękuję koniec pieśni, można się rozejść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wiki , zawód: "modelka, aktywistka, biznesłumen" xD

 

Wiek : 42

Mąż : Tom Brady , od 2009 

Dzieci :  2

 

Czyli Gizela złapała gościa w wieku 29 lat, akurat na ścianie.

 

Osiągnięcia : wypromowała na wybiegach swój autorski "koński chód" - mocne gibanie się i stąpanie.

Klaudia Schiffer nazwała Gizelę "ostatnią supermodelką".

 

Faktycznie - koń jest taki, jak każdy widzi xD

 

Znałem trochę modelek, i generalnie te inteligentniejsze szybko spierdalają z tego dość niewdzięcznego zawodu, zostają te najbardziej cwane, bezwzględne i tępe.

Nie wiem, jakiego typu jest Gizela, ale wymyślenie autorskiego "końskiego chodu" z pewnością wymagało sporo inteligencji.

Choć pewnie mniej, niż wmówienie ludziom, że to jej autorski pomysł i wypromowanie tego.

 

JPRDL....supermodelki...samce samcom zgotowali ten los.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takimi zasobami i karierą, mógł zmieniać samice co tydzień/miesiąc/rok (według upodobania). Bez niekorzystnej umowy prawnej.

Ewentualnie dziecko mieć np. z Filipinką albo Tajką, gdzie nie ma alimentów. Zaś ta młoda kobieta nosiłaby go rękach, za przekazywanie jej tysiąca USD miesięcznie. 

Uwierzył w bajki Disneya i wybrał rolę beciaka związkowego w USA do oskubania, jak wielu innych znanych milionerów.

2 godziny temu, Mosze Red napisał:

Pani sobie przekalkulowała, że więcej dla niej będzie przy rozwodzie niż się trzymać gościa na końca kariery, trzeba zabrać lwią część tego co zebrał i się ewakuować.

 

Ona mu 50% zabierze przy rozwodzie + dom i jeszcze alimenty wyrwie na siebie + dzieci (jeśli są nieletnie), kolosalne bo jest gwiazdorem sportu, czyli większość jego dorobku. 

Tego powinni mężczyzn na pamięć uczyć, jak tabliczki mnożenia dzieci.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Morfeusz napisał:

Z takimi zasobami i karierą, mógł zmieniać samice co tydzień/miesiąc/rok (według upodobania). Bez niekorzystnej umowy prawnej.

Ewentualnie dziecko mieć np. z Filipinką albo Tajką, gdzie nie ma alimentów. Zaś ta młoda kobieta nosiłaby go rękach, za przekazywanie jej tysiąca USD miesięcznie. 

Uwierzył w bajki Disneya i wybrał rolę beciaka związkowego w USA do oskubania, jak wielu innych znanych milionerów.

 

Swoją drogą to fascynujące zjawisko. Można być przystojnym, zaradnym, inteligentnym, wysportowanym, a jednocześnie zmatrixowanym do bólu beciakiem. Rafał Brzoska to samo. Jeden z najbogatszych Polaków, a wziął sobie do związku małżeńskiego kobietę po ścianie z bombelkiem zrobionym przez badboja w jej poprzednim związku 🤦‍♂️

 

Co ci faceci mają w głowach? Nie spina mi się to jakoś. Przecież żeby wymyślić i zrealizować taki biznes jak Brzoska, trzeba mieć inteligencję, spryt, zaradność, umiejętność trzeźwej oceny rynku itd., a nade wszystko nieszablonowe myślenie. A przy kobietach tak idzie jak po sznurku... niepojęte.

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, SamiecGamma napisał:

 

Swoją drogą to fascynujące zjawisko. Można być przystojnym, zaradnym, inteligentnym, wysportowanym, a jednocześnie zmatrixowanym do bólu beciakiem. Rafał Brzoska to samo. Jeden z najbogatszych Polaków, a wziął sobie do związku małżeńskiego kobietę po ścianie z bombelkiem zrobionym przez badboja w jej poprzednim związku 🤦‍♂️

 

Co ci faceci mają w głowach? Nie spina mi się to jakoś. Przecież żeby wymyślić i zrealizować taki biznes jak Brzoska, trzeba mieć inteligencję, spryt, zaradność, umiejętność trzeźwej oceny rynku itd., a nade wszystko nieszablonowe myślenie. A przy kobietach tak idzie jak po sznurku... niepojęte.

Pani pewnie mu dobrze opierdoliła. Lepiej pewnie niż zawodowa diva. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Montella26 napisał:

Pani pewnie mu dobrze opierdoliła. Lepiej pewnie niż zawodowa diva. 

 

Jestem w stanie sobie wyobrazić, ale pomimo tego nigdy nie zdecydowałbym się na związek z alpha widow, a już zwłaszcza z przychówkiem...

 

W ogóle to dziś się dowiedziałem od kumpla, że jego znajomy kupił panience auto za - bagatela: 100k. Teoretycznie na niego, ale to ona będzie 90% czasu jeździć. Przez takich spierdolonych beciaków pannom sodówka do głowy uderza, bo wiadomo - taka pochwali się koleżankom, te następnym i potem każda będzie uważać, że jej się należy 🤦‍♂️

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SamiecGamma napisał:

 

Jestem w stanie sobie wyobrazić, ale pomimo tego nigdy nie zdecydowałbym się na związek z alpha widow, a już zwłaszcza z przychówkiem...

 

W ogóle to dziś się dowiedziałem od kumpla, że jego znajomy kupił panience auto za - bagatela: 100k. Teoretycznie na niego, ale to ona będzie 90% czasu jeździć. Przez takich spierdolonych beciaków pannom sodówka do głowy uderza, bo wiadomo - taka pochwali się koleżankom, te następnym i potem każda będzie uważać, że jej się należy 🤦‍♂️

A jak było u mnie? Poznałem jedna pannę na tinder. Ale ona była w związku wczesniej z typem 4/10 albo i mniej. Wiecznie wyjazdy wycieczki. Nowym golfem 7 GTI. Starzy jego mieli firmę od 30 lat. Więc wiadomo... 

A potem coś wspomniała, że jej koleżanka kupiła z facetem apartament. 

A i wspominała mi, że nie mam auta i jestem trochę chamski. 

Zapytałem jej wprost. 

"chodzi Ci o wyjazdy? Wycieczki?" 

Odpisała jedynie " 🙂

Nie miałem wtedy auta. Miałem inne potrzeby. A ona tekst, że każdy już jakieś auto w moim wieku ma. Chuj że ona nie miała. Twierdziła, że może tak powiedzieć że ma. Chuja miała np jeździła matki starym Passatem w kombi. Xdd

Edytowane przez Montella26
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Montella26 napisał:

"chodzi Ci o wyjazdy? Wycieczki?" 

Odpisała jedynie " 🙂

Nie miałem wtedy auta. Miałem inne potrzeby. A ona tekst, że każdy już jakieś auto w moim wieku ma. Chuj że ona nie miała. Twierdziła, że może tak powiedzieć że ma. Chuja miała np jeździła matki starym Passatem w kombi. Xdd

 

Pogoniłeś gold diggerkę mam nadzieję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.