Skocz do zawartości

Obserwacja z podróży


Anonim84

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Throgg napisał:

Jak jesteśmy przy tematyce podróżniczej, to ja opowiem wam o swojej podróży do Gdyni.

 

Słuchajcie, bylem po siłowni w Gdyni, polazłem sobie na mokra saune, co nie? I siedział tam taki typowy kurwa narodowiec, taki polaczek w morde jebany, wytatuowany cały i zaczął tam napierdalać, ze "o chłopaki ja to bym jakbym czarnucha zobaczył to bym go zabił nie?" no i wiecie i tak dalej. Napierdalał, ze nienawidzi kolorowych i tak dalej i tak dalej, ja sobie myślę, ja myślę sobie "tak? czekaj polaczku jeszcze zobaczymy".

No i słuchajcie, następnego dnia bylem z Mokebe na mieście w Gdyni, nie? Mokebe jest z Senegalu. I patrzymy ten narodowiec wychodzi rozumiecie, z Galaxy, z dyskoteki razem ze swoja dziewczyna (fajna dupa). Ja mowie "czekaj kurwa, zobaczymy teraz kto jest czarnuch!".

I było tak: zaszliśmy go od tylu, ja go powaliłem na ziemie, tą narodowską kurwę i go trzymam, nie? A Mokebe podszedł do jego panienki (fajna dupa jeszcze, jeszcze raz podkreślam). Ja trzymam tego narodowca i mowie "patrz kurwo co teraz będzie, patrz się na swoja zdzirę" nie? I wiecie, Mokebe nawet nic nie musiał robić, wyciągnął tylko swoja pałę ze spodni, a ta polka, jak to polka, zobaczyła czarna pałe, mokro jej się zrobiło i oddala mu się.

Słuchajcie, na tym pierdolonym polskim chodniku w Gdyni mu się oddała! A ten narodowiec którego trzymałem krzyczał "Jezu, kurwa, przestań mu ssać! Niech ci nie będzie tak dobrze z tym czarnuchem, proszę cię, przestań mu ssać, niee! Chociaż udawaj ze on cie gwałci, niech ci nie będzie tak dobrze z tym czarnuchem!" nie? No i Mokebe z nią skończył, spuścił jej się do ryja, do dupy, do nosa, no kurwa wszędzie jej się spuścił. Ja puściłem tego narodowca nie? I ten debil zamiast, nie wiem, pójść na policje czy coś, to tą dziewczynę zaczął napierdalać cegłami, no zabił ją w końcu i my usiedliśmy sobie na krawężniku z Mokebe, palimy blanta śmiejemy się z niego, a ten narodowiec kurwa się poderwał, w naszym kierunku skoczył, my się odsunęliśmy, ten wskoczył na jezdnie i rozjebała go ciężarówka, fajnie nie? Rozjechała go ciężarówka i zdychał i jeszcze patykami go kurwa tykaliśmy.

Mokebe się śmiał, ja się śmiałem i obaj poszliśmy potem na saune.

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Anonim84 napisał:

No właśnie o to chodzi, niektórzy tu widzę myślą, że ci Mokebe mają bogate wnętrze i jasną duszę i to dlatego pOlki na nich lecą

Kto?

....przez jakąś optyka Ty paczeć nieznaju.

GEN.

 

....wielkomiejski niczym gówno w betoniarce miX helisy.

Gdyby kogoś interere to z 'badań' wynika iż jest 19 pionów genu PIERWOTNEGO.

AŻ DZIW BIERZE, że 'polakaom' najlepiej się miesza  z REPUBLIKOM POŁUDNIOWEJ AFRYKI.

.....czyli asfaltowa purpura na fujura.

Szczelina czerwona na Underviolet nasadzona.

Mieszanina wybuchowa  Black velvet i faja martenowska....inna huta co każda wioska. 

 

    

  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Że ma ból dupy. Serio.

Redpill w wydaniu forum robi sieczkę w głowach. Zwłaszcza w dziedzinie zagadywania do kobiet. Wejdzie taki na świezakownie, poczyta o borderkach i zaburzankach. 
I juz do kobiety nie podejdzie. A jak kobieta sama jakimś cudem podejdzie to  spanikuje bo na pewno ma złe zamiary. 
Sam nie podejdzie bo nie ma szczeny, miliona na koncie i całego shitu który "przyciąga kobiety" a za rogiem czeka jakiś Chad.

 

Myślenie, że nie podejdzie bo nie ma szczeny, miliona to zasługa blackpilla, a nie redpilla. Redpill mówi o tym, żeby zaakceptować rzeczywistość, nad szczęką można w pewnym stopniu popracować.

2 godziny temu, Chcni napisał:

Polak ma spełniać całą litanię wymagań, która z dnia na dzień rośnie. Jeśli kobieta jest zainteresowana i czuje pożądanie, to nie wymaga niczego i ciężko to zjebać. Mówię o początku znajomości. 

Na początku możesz zjebać drugiego dnia po całości, max co pomyśli sobie to jesteś dziwny, ale jak czuje pożądanie, jest zainteresowana to zlekceważy jakiekolwiek odpierdalania.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, manygguh napisał:

Autorze, spójrz na to z innej strony. Takie branie my mamy w Afrycę. Załóż sobie badoo, daj na lokalizację stolicę Kenii, Ghany albo Ugandy itp, napisz w opisie, że dopiero co tam przyjechałeś do stolicy i zobaczysz co się stanie 😉

Jest różnica między tym a tym. Tamte kobiety chcą mężczyzn o wyższym statusie od nich, a większości tych mokebe jak choćby z filmu z Rzeszowa - ot manlet z cofniętą szczęką. 

 

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Że ma ból dupy. Serio.

Jak masz biadolić to weź popisz w rezerwacie, nie musisz tu się udzielać jak tematy nie pasują.

Godzinę temu, nowy00 napisał:

P00lki interesują się tymi z Afryki. Już w większych miastach Polski np. Kraków czy Warszawa sam widziałem sporo takich par gdzie kobieta z Polski jest właśnie z Mokebe.

Jak w punkcie pierwszym. Niech sobie biorą Holendra Norwega itd nie ma problemu. Ale biorą osobę z niższym statusem i IQ - to jakby Polak mając do wyboru młodą ładną dziewczynę wybrał starą grubą babę z dziećmi.

 

Hmmm. Jestem za granicą, i powiem wam że jest różnica. Parę razy dziewczyny mnie pozdrowiły, spoglądały. Dziś szedłem w kombinezonie i kasku, złapałem spojrzenie młodej dziewczyny i sama się do mnie odezwała, a widać mi było tylko oczy. Widocznie oczy Chada 😄✌️ No i buty plus kask dodają centymetrów, a ubiór choć ten jest cały czarny i monotonny robi wrażenie.

  • Like 5
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Anonim84 napisał:

Jednak nigdy nie lekceważ murzyna w Polsce.

No to jedź bracie do Kenii czy Mozambiku i w akcie zemsty przeruchaj w tydzień 5 murzynek. Będziecie kwita.

 

A poważniej. Zajmij się sobą bo Ci coś za mocno siadło z tym RedPill.

Ten jeden czarnoskóry odfiltrował Ci jedną głupią.

Zostało jeszcze minimum 5 milionów innych. Do roboty!

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech chłopina rucha, co mu bedę bronił. Na ogół są wygadani, fajni, towarzyscy - nie smutają i nie pierdolą, jak to im źle w życiu. Gdy ja taki jestem - wygadany, fajny i pozytywny - to i kobiety do mnie lgną. 

Tak to działa. Wygląd to tylko fundament. A nadbudową jest to, że trzeba lubić życie, ludzi - i kobiety.

 

A wielu tutejszych nie lubi kobiet, ale desperacko chciałoby je wyruchać. No i nie ruchają.

A murzynek rucha.

Edytowane przez zychu
  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, DOHC napisał:

a widać mi było tylko oczy. Widocznie oczy Chada 😄✌️ No i buty plus kask dodają centymetrów, a ubiór choć ten jest cały czarny i monotonny robi wrażenie

Widać Brachu pojęcie stereotypu wizerunku jest Ci obce!?

....generalizując....'Włochy and południe' słynie z różnego rodzaju motorynek.

Raczej obce im są wariancje czoperów.

Czyli każdy MOTURR większy od bzyka jest bardziej GANGSTA.

....przestań się tak podniecać.

Nie dałeś rady w PL to zgrywasz teraz maczo w makaronowe.

Za pieniądze polskich podatników się wykształciłeś i SPIERDOLIŁEŚ.

ZDRAJCA. 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nowy00 napisał:

Założyłem sobie konto dla testu na portalu randkowym z Filipin o nazwie filipinocupid :)

Tam dziewczyny same zagadują w dużej ilości. Zdarzyło się, że po kilku wiadomościach podają fb. 

Na tych portalach ponad 90% to niestety skrajne Bazyle, tyle wygrać by pojechać na drugi koniec świata i pogorszyć sobie standard życia.

 

2 godziny temu, nowy00 napisał:

P00lki interesują się tymi z Afryki. Już w większych miastach Polski np. Kraków czy Warszawa sam widziałem sporo takich par gdzie kobieta z Polski jest właśnie z Mokebe.

Nie ma co płakać, te pary przeważnie wyglądają w ten sposób, że Polka jest kilka oczek mniej atrakcyjna od Mokebe. Ładne dziewczyny od młodości to chodzą z Oskarkami i wymuskanymi Zoomerami.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Leniwiec napisał:

Pojedź do Hiszpanii, to też będziesz miał łatwiej.

Ale chyba tylko blondyni?

13 godzin temu, Anonim84 napisał:

zaczynają gadac z jakąś babką, głównie mu lat. Coś tam, że wpadł do smoły jak był mały, dlatego taki ciemny.

"Gadać"- czyli jednak poza ciemniejszą karnacją umie zabawiać...

Ale zabawianie na tym forum jest passe, trzeba być sztywnym jak pała wtedy kobieta sama zacznie podrywać.

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla p0lek murzyn to egzotyka do tego kobiety mają przeprane mózgi propagandą mediów głównego ścieku jacy to biali mężczyźni są be.

Też nie raz widziałem czy byłem świadkiem gdzie p0lki śliniły się, narzucały ciapatym, Mokebe czy Alvaro.

Najsmutniejsze było to jak koledzy tych kobiet byli przy tej egzotyce gorzej traktowani.

Jednak nie ma co załamywać rąk Polacy mają w czym wybierać i nie muszą ograniczać sie do p0lek.

Są rejony świata gdzie i biali mężczyźni są egzotyka dla kobiet tylko trzeba sie odważyć, pojechać i się przekonać.

Popularna pod tym względem jest Azja południowo-wschodnia czy Ameryka Południowa.

 

Co do naszych rodaczek to pokolenia straconych kobiet i tego zepsucia w ich łbach nie da się cofnąć.

Statystyczna p0lka nie potrafi nic zrobić sama, ogarnąć swojego życia, jak pasożyt liczy na to, że mężczyzna to wszystko da

najlepiej taki z topi bo przecież ona zasługuje😆

 

Przyjdzie dzień, że jedna z drugą księżniczka obudzi się z rękami w nocniku i wtedy do nich dotrze jak zmarnowały swoje najlepsze lata

na karuzeli kutang, zabawach.

 

Z resztą kto by chciał z takimi szlauchami się zadawać? gdzie jest duże prawdopodobieństwo, że kobieta załapie od tej egzotyki HIV.

Był przykład Kameruńskiego pisarza Simona Mola, który świadomie zarażał wirusem HIV p0lki po czym one jak gdyby nigdy nic wracały

do swoich mężów zarażając ich i dzieci.

 

Także nigdy nie wiesz co Ci p0lka może sprzedać, a mity o ich zadbaniu, higienie to można wsadzić sobie między bajki. 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tornado napisał:

....przestań się tak podniecać.

Hmm może masz rację. Ostanie lata byłem w Polsce gdzie te sprawy naprawdę kuleją, tu jest inaczej. To jak wyjście z patologii i uważanie normalnego traktowania jak jakąś mega uprzejmość.

9 godzin temu, Tornado napisał:

Nie dałeś rady w PL to zgrywasz teraz maczo w makaronowe.

Niestety to prawda. Nie dałem rady znieść braku perspektyw, traktowania ludzi jak bydło szczepionkowe itd. Decyzję podjąłem na przełomie roku kiedy wróciłem z emigracji. Zdałem sobie sprawę, że nie ma sensu życie w Polsce, zrezygnowałem ze służby w WOT, zrezygnowałem z patentu strzeleckiego i wielu innych. Od stycznia sukcesywnie zacząłem wyprzedawać wszystko co mam, i dziś jestem tu gdzie jestem. 

9 godzin temu, Tornado napisał:

Za pieniądze polskich podatników się wykształciłeś i SPIERDOLIŁEŚ.

Oczywiście że tak, pieniążki nie biorą się znikąd. Ale nie no skądże, sam przez 30 lat nie dałem do budżetu w podatkach, w opłatach, w podatku dochodowym, w piramidzie emerytalnej nie dałem ani złotówki do systemu.

Tak, spierdoliłem. Z bólem serca ale tak, nie widzę siebie w tamtym społeczeństwie.

9 godzin temu, Tornado napisał:

ZDRAJCA. 

Przykro się to czyta, jeśli masz takie zdanie o mnie to trudno. 

Zanim jak to mówisz zdradziłem, próbowałem i walczyłem. Od ACTA 2 po 447. Walczyłem o dobre imię Polski wielokrotnie, czy to mówiąc o reparacjach czy innych sprawach, ostrzegając m.in o kłamstwach w Jedwabnem itd:

Rok temu przygotowywałem się do służby WOT, do dziś mam aplikację OTrening. Umiałem wszystkie stopnie wojskowej na pamięć, ćwiczyłem na strzelnicy. Byłem honorowym dawcą krwi dla narodu, który zdradziłem. Nigdy podczas plandemii z czego jestem dumny, nie popierałem bezprawnych działań władz polskojęzycznych oraz pislicji, od początku byłem przeciw segregacji sanitarnej. Bywałem też na marszach o wolność przed moją zdradą.

 

Na tym możemy zakończyć bezsensowną wymianę zdań. Pokój z Tobą.

  • Like 6
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Dla p0lek murzyn to egzotyka do tego kobiety mają przeprane mózgi propagandą mediów głównego ścieku jacy to biali mężczyźni są be.

Też nie raz widziałem czy byłem świadkiem gdzie p0lki śliniły się, narzucały ciapatym, Mokebe czy Alvaro.

Najsmutniejsze było to jak koledzy tych kobiet byli przy tej egzotyce gorzej traktowani.

Jednak nie ma co załamywać rąk Polacy mają w czym wybierać i nie muszą ograniczać sie do p0lek.

Są rejony świata gdzie i biali mężczyźni są egzotyka dla kobiet tylko trzeba sie odważyć, pojechać i się przekonać.

Popularna pod tym względem jest Azja południowo-wschodnia czy Ameryka Południowa.

 

Co do naszych rodaczek to pokolenia straconych kobiet i tego zepsucia w ich łbach nie da się cofnąć.

Statystyczna p0lka nie potrafi nic zrobić sama, ogarnąć swojego życia, jak pasożyt liczy na to, że mężczyzna to wszystko da

najlepiej taki z topi bo przecież ona zasługuje😆

 

Przyjdzie dzień, że jedna z drugą księżniczka obudzi się z rękami w nocniku i wtedy do nich dotrze jak zmarnowały swoje najlepsze lata

na karuzeli kutang, zabawach.

 

Z resztą kto by chciał z takimi szlauchami się zadawać? gdzie jest duże prawdopodobieństwo, że kobieta załapie od tej egzotyki HIV.

Był przykład Kameruńskiego pisarza Simona Mola, który świadomie zarażał wirusem HIV p0lki po czym one jak gdyby nigdy nic wracały

do swoich mężów zarażając ich i dzieci.

 

Także nigdy nie wiesz co Ci p0lka może sprzedać, a mity o ich zadbaniu, higienie to można wsadzić sobie między bajki. 

Biali są popularni w Ameryce Południowej? Pierwsze słyszę, ale może to prawda. Ostatnio oglądałem wywiady z Japonkami nt. związków z osobami z Europy, blackpillowcy by się zesrali, bo tam Japonki gadały, że nie chciałyby gościa 185cm+ bo byłby dla nich za wysoki, w Japonii 170-175 cm podchodzi pod osobę wysoką, a ja mówię o Japonii, średni wzrost p0lek wynosi 165 cm, w Filipinach 151cm, Indonezji 153 cm, Malezji 154 cm, w Japonii 158 cm.

5 minut temu, DOHC napisał:

Hmm może masz rację. Ostanie lata byłem w Polsce gdzie te sprawy naprawdę kuleją, tu jest inaczej. To jak wyjście z patologii i uważanie normalnego traktowania jak jakąś mega uprzejmość.

Niestety to prawda. Nie dałem rady znieść braku perspektyw, traktowania ludzi jak bydło szczepionkowe itd. Decyzję podjąłem na przełomie roku kiedy wróciłem z emigracji. Zdałem sobie sprawę, że nie ma sensu życie w Polsce, zrezygnowałem ze służby w WOT, zrezygnowałem z patentu strzeleckiego i wielu innych. Od stycznia sukcesywnie zacząłem wyprzedawać wszystko co mam, i dziś jestem tu gdzie jestem. 

Oczywiście że tak, pieniążki nie biorą się znikąd. Ale nie no skądże, sam przez 30 lat nie dałem do budżetu w podatkach, w opłatach, w podatku dochodowym, w piramidzie emerytalnej nie dałem ani złotówki do systemu.

Tak, spierdoliłem. Z bólem serca ale tak, nie widzę siebie w tamtym społeczeństwie.

Przykro się to czyta, jeśli masz takie zdanie o mnie to trudno. 

Zanim jak to mówisz zdradziłem, próbowałem i walczyłem. Od ACTA 2 po 447. Walczyłem o dobre imię Polski wielokrotnie, czy to mówiąc o reparacjach czy innych sprawach, ostrzegając m.in o kłamstwach w Jedwabnem itd:

Rok temu przygotowywałem się do służby WOT, do dziś mam aplikację OTrening. Umiałem wszystkie stopnie wojskowej na pamięć, ćwiczyłem na strzelnicy. Byłem honorowym dawcą krwi dla narodu, który zdradziłem. Nigdy podczas plandemii z czego jestem dumny, nie popierałem bezprawnych działań władz polskojęzycznych oraz pislicji, od początku byłem przeciw segregacji sanitarnej. Bywałem też na marszach o wolność przed moją zdradą.

 

Na tym możemy zakończyć bezsensowną wymianę zdań. Pokój z Tobą.

Szkoda bracie energii na gościa co nawet nie wiesz czy nie piszę tak naprawdę, żeby wywołać reakcję, super, że zrobiłeś takie rzeczy.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Libertyn napisał:

Pisza bo widzą w Tobie męża i wizę.

A ja widzę ciepłą dupę na wieczór ;)

 

12 godzin temu, nowy00 napisał:

P00lki interesują się tymi z Afryki.

Sam byś sie zakręcił koło ładnej murzynki albo mulatki jakby była blisko, ale w większości to samce migrują. To co egzotyczne - przyciąga. Opinia o wilekich knagach tez pewnie kusi żeby sprawdzić, choć wlaśnie z doświadczenia akirat w afryce gumki są ciasne - polecam wozić swoje.

A że dupy mają w tym temacie dużo łatwiej to nic nie poradzisz - trzeba robić swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, zychu napisał:

Na ogół są wygadani, fajni, towarzyscy - nie smutają i nie pierdolą, jak to im źle w życiu. 

Inne wychowanie, my faktycznie bardziej negatywni i wycofani jesteśmy.

 

5 minut temu, Libertyn napisał:

9000 km od Ciebie. Mieszkasz na USS Enterprise czy może jesteś czarodziejem i masz proszek fiuu?

9000? Trochę duzo, do północnej afryki jest ok 4000.

Ja tam po prostu bywam 2 - 3 razy w roku po 2 - 3 tygodnie, ciagiem, wtedy korzystam i jest naprawdę łatwo.

 

 

A na koniec jeszcze taka rozkimna.

Może w tym też jest jakaś biologia? Na wlasnym podwórku mamy hipergamię. Natomiast w zetknięciu z totalnie obcą pulą genów gadzi mozg widzi jakąś szansę na rozszerzenie puli genów, stąd przestaje sie liczyć typwe SMV.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemki nie mają nawet 1/100 tego ciśnienia na brudasa co p0lki (ani na wyzywający ubiór i makijaż). A nikt mi nie powie, że typowy Niemiec to wygadana dusza towarzystwa. 

 

Jak tu ktoś słusznie zauważył p0lcie mogą mieć ogarniętego angola to wybierają brudasa z niskim IQ i brzydkiego ( bo jakby ktoś nie wiedział 99,99procent kolorowych nie wygląda jak aktorzy z blacked...) dlatego mam do nich takie podejście jakie mam.

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Maciej45 napisał:

Szkoda bracie energii na gościa co nawet nie wiesz czy nie piszę tak naprawdę, żeby wywołać reakcję, super, że zrobiłeś takie rzeczy.

Sęk w tym, że z punktu widzenia ekonomii państwa to jest prawda.

 

Ostatnio widziałem wywiad pewnej "aktorki młodego pokolenia", która stwierdziła, że wprawdzie uczyła się w liceum ekonomicznym ale... nie odróżnia Netto od Brutto.

 

I pojawiła mi się myśl, dość prosta. "To co ona robiła przez trzy lata liceum?" Że to zmarnowany czas, pieniądze i "krew w piach" systemu edukacji na który wszyscy płacimy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, bzgqdn napisał:

Inne wychowanie, my faktycznie bardziej negatywni i wycofani jesteśmy.

 

9000? Trochę duzo, do północnej afryki jest ok 4000.

Ja tam po prostu bywam 2 - 3 razy w roku po 2 - 3 tygodnie, ciagiem, wtedy korzystam i jest naprawdę łatwo.

A czekaj, myślałem o Filipinach...

13 minut temu, bzgqdn napisał:

 

A na koniec jeszcze taka rozkimna.

Może w tym też jest jakaś biologia? Na wlasnym podwórku mamy hipergamię. Natomiast w zetknięciu z totalnie obcą pulą genów gadzi mozg widzi jakąś szansę na rozszerzenie puli genów, stąd przestaje sie liczyć typwe SMV.

Nie do końca. 
W innej puli genów też lecisz na topkę. Lecisz do Azji to szukasz ładnych Azjatek. Pryszczata z krzywymi zębami nie przejdzie tylko dlatego że jest Azjatką..

 

 

3 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

bo jakby ktoś nie wiedział 99,99procent kolorowych nie wygląda jak aktorzy z blacked..

Ponoć tu wszyscy na nofapie i nie wiedzą co to Blacked :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Król Jarosław I napisał:

Jak tu ktoś słusznie zauważył p0lcie mogą mieć ogarniętego angola to wybierają brudasa z niskim IQ i brzydkiego ( bo jakby ktoś nie wiedział 99,99procent kolorowych nie wygląda jak aktorzy z blacked...) dlatego mam do nich takie podejście jakie mam.

 

A to zwróć uwagę na taką rzecz. Dla Nas np każdy "skośnooki" wygląda tak samo. Praktycznie nie rozróżniamy ich odcieni urody.

Z tego samego poziomu prawie każdy czarnoskóry jest dla kobiet atrakcyjny bo... inny. Tylko też nie dla wszystkich.

 

Dla mnie np murzynki w żaden sposób nie są atrakcyjne. No nie i koniec. Nie ta figura, nie te rysy twarzy. Nie ten kolor skóry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Miszka napisał:

 

A to zwróć uwagę na taką rzecz. Dla Nas np każdy "skośnooki" wygląda tak samo. Praktycznie nie rozróżniamy ich odcieni urody.

Z tego samego poziomu prawie każdy czarnoskóry jest dla kobiet atrakcyjny bo... inny. Tylko też nie dla wszystkich.

 

Dla mnie np murzynki w żaden sposób nie są atrakcyjne. No nie i koniec. Nie ta figura, nie te rysy twarzy. Nie ten kolor skóry.

Nie ta figura? Fatshaming !!! Nie ten kolor skóry ? Rasista !!!!!! XD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Miszka napisał:

Dla mnie np murzynki w żaden sposób nie są atrakcyjne. No nie i koniec. Nie ta figura, nie te rysy twarzy. Nie ten kolor skóry.

No już myślałem, że to ze mną coś nie tak:D To samo z azjatkami, jakoś przemawia do mnie tylko europejski typ urody.

 

A co do tematu to @Król Jarosław I i chyba wcześniej @DOHC słusznie zauważyli. Polki ciągną to murzynów, a sami murzyni wyglądają... jak wyglądają, ja rozumiem Włoch, Hiszpan, ale murzyn. Wstyd na cały świat z czym polskie kobiety się kojarzą innym narodom. I to też nie jest tak, że zagadany roześmiany murzyn wyrwie, często polki nienawidzą rodaków.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.