Skocz do zawartości

Polka w Egipcie żali się że w tym kraju mówią o łatwych P0lkach


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

 

"Polka od kilku lat mieszkająca w Kairze. — Tak samo, jak u nas krążą niefajne stereotypy na temat Egipcjan, tak samo można tu np. usłyszeć, że polskie dziewczyny są »łatwe« — wyjawia Polka."

 

Zdziwieni?

 

https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/polka-o-zyciu-w-egipcie-krazy-tu-krzywdzacy-stereotyp-o-polkach/gegb3md,07640b54

Edytowane przez Patton
  • Like 3
  • Haha 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polka wypowiedziała jedno zdanie i już leci manipulacja. Jakie niefajne stereotypy o Egipcjanach? Od razu zwrócił moją uwagę ten wybielający zabieg językowy, przypomnijcie jak on się nazywa?

 

Ja nie jestem ani trochę zdziwiony, za to ta Polka tak, bo to nowa sytuacja dla niej że ktoś wyciąga konsekwencje z tytułu niewłaściwego zachowania grupy.

Edytowane przez ShadyMagnus
literówka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Brat Jan said:

Jeżeli ta nowina rozejdzie się po całym świecie arabskim to nikt z muslimów nie zechce P00lki za żonę bo będą się z niego podśmiewać i wytykac palcami, że ożenił się z puszczalską kurewką.:D

 

Araby nie chcą się żenić z Polkami tylko je wyruchać

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się, gdy kiedyś byłem u dziadków na obiedzie i była tam też moja kuzynka lewoskrętna Julka. Zaczęła coś bredzić jak to polscy mężczyźni są zacofani, nietolerancyjni i w ogóle jednym słowem ciemnogród. Odpowiedziałem, że nie chce wiedzieć jaką opinię mają nasze rodaczki na świecie. Ona kompletnie nie wiedziała o co chodzi, na szczęście dziadkowie jej to wyjaśnili. Już za ich czasów w Turcji mówiło się o p0lkach "kurwy", dziadek opowiadał, że musiał nawet zwracać uwagę jakiemuś tureckiemu dziecku, że tak nie wolno mówić. Jej mina była bezcenna.

Edytowane przez Chcni
  • Like 17
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chcni Kilka razy miałem w niemieckim bałaganie taką akcję, że gadam z divą i pytam skąd jest a ona mi na to, że z PL a ja na to " O ja też <i tu zaczynam gadać coś po polsku>" ale nagle się okazuje, że Pani nic nie kuma i że wcale nie jest z PL. Na moje pytania czemu udają p0lki usłyszałem rzeczy w stylu "hihi", "a czemu nie", "tak o".

 

Nie zdarza się to jakoś nagminnie jednak już kilka razy było.

53 minuty temu, Brat Jan napisał:

Jeżeli ta nowina rozejdzie się po całym świecie arabskim to nikt z muslimów nie zechce P00lki za żonę bo będą się z niego podśmiewać i wytykac palcami, że ożenił się z puszczalską kurewką.:D

 Ja myślałem, że już dawno tak jest 😜

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Tornado napisał:

Angielski są tłuste/NISKIE i nie ruchowe.

Remis.

Fajnie jest się ponabijać będąc starym bezdietnym dziadem?

Jak od wieków kiszą się na wyspach to pula genowa słaba.

Twarze angielskich kobiet i jedzenie na wyspach spowodowały, że Anglicy byli najlepszymi żeglarzami na świecie :D

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, spacemarine napisał:

"Polka od kilku lat mieszkająca w Kairze. — Tak samo, jak u nas krążą niefajne stereotypy na temat Egipcjan, tak samo można tu np. usłyszeć, że polskie dziewczyny są »łatwe« — wyjawia Polka."

 

Zdziwieni?

 

https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/polka-o-zyciu-w-egipcie-krazy-tu-krzywdzacy-stereotyp-o-polkach/gegb3md,07640b54

W tym samy czasie :D na tym samym der portalu:

https://podroze.onet.pl/plaze/polka-na-sekswakacjach/1db39ty

 

https://wiadomosci.onet.pl/kiosk/habibi-znaczy-kochanie/2zs7e

 

 

G artykuły, G portal dla największych grażyn i januszy. :(

 

Edytowane przez BumTrarara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Polka w Egipcie żali się że w tym kraju mówią o łatwych P0lkach
Cytat

Tak samo, jak u nas krążą niefajne stereotypy na temat Egipcjan, tak samo można tu np. usłyszeć, że polskie dziewczyny są "łatwe". (...) Co jakiś czas słyszę, że ktoś z moich znajomych był w Polsce i mówił, że bardzo mu się u nas podobało.

😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.