Skocz do zawartości

Poniżany Nauczyciel-zapis video.


Legionista

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Legionista napisał:

. A tak, na poważnie za komuny Nauczyciele stosowali faktycznie przemoc fizyczną.

To pytanie czy stwierdzenie? 

U nas w podstawówce przełom początek lat 90 bił najbardziej pan od historii, kiedyś podczas kąpieli matka zauważyła siniaki i musiałem się w końcu przyznać skąd mam. Ale jak dwóch wariowało i jak złapał za łby i trzasnął o siebie głowami to gwiazdki się pokazywały 🤣 Mieliśmy też księdza który potrafił zdrową mukę sprzedać. 

A w technikum wychowawca potrafił dobrze pod żebra z łokcia walnąć🤷

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły system robienia debili bądź posłusznych niewolników. Wychodzi na to że rozpuszczonymi debilami bez dyscypliny łatwiej się rządzi dlatego plebsowi popuścili kagańca. Przecież to stary pruski system, od nauki życia macie rodziców nie jakichś patałachów z instytucji którzy trzymają was ileś tam godzin jak za karę i tłuką do łba. 

 

Dlatego musi być pełna wolność i zero socjalu, jak ktoś rozmnaża się na siłę i nie potrafi wychować swojego potomstwa to niech razem zdychają z głodu zamiast zatruwać społeczność. 

 

Dla wielu z Was to się w głowach nie zmieści, zapytajcie ale jak bo trzeba pracować. No tak że tutaj też nas dymają. Nie ma czegoś takiego jak tydzień pracy w rzeczywistości, każdy ma robić na siebie i według swoich potrzeb i tyle. Gdzie więzi ludzkie? A no tak sąsiad chuj będę miał lepiej od niego, a jak nie to pałą go bo w telewizji powiedzieli że babcie mi zabije.

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.