Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Damian napisał:

Samica i diego. Gruchacie jak Kanister i Ferred na wykopkach. Buu

 

Bo to takie babskie ploty Donny i Samicy. Buty, szpileczki, kto z kim,kiedy,dlaczego itp. :).

 

Dnia 1.04.2016 at 19:27, UWAGA Samica Alfa napisał:

I zorientowałam się, że on mnie nie podrywa, tylko uwodzi – to ogromna różnica.

 

O to ciekawe,zaintrygowało mnie. Możesz przybliżyć jaka to różnica z kobiecego punktu widzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziel, Panowie. Błagam! Ja tu nie będę siedzieć non stop. Zalogowałam się, bo widzę, że Pikaczu jest w potrzebie, więc muszę mu w końcu odpowiedzieć.

To po kolei:

 

@DonDiego

14 godzin temu, DonDiego napisał:

1. on jednak się wycofał i wrócił do swojej aktualnej, której porzucić dla Ciebie nie chciał (jak to w znanej książce: "Aż tak dla Ciebie głowy nie stracił" ;-))

2. Ty go rozkochałaś w sobie na zabój i bez pardonu porzuciłaś - więc i tak wrócił do swojej aktualnej...

3. uwiodłaś, i już nie wypuściłaś z rąk - i żyjecie długo i szczęśliwie - no wiadomo, że tak się nie stało, bo to to już kompletny banał ;)

Ku*wa sorry, nie chce mi się rozgrzebywać tematu jakiegoś niedowartościowanego popaprańca. Nie widziałam go ponad rok, z tego co wiem to pije. Zamykam temat.

 

14 godzin temu, DonDiego napisał:

- żeby facet nie tracił głowy dla każdej zainteresowanej (ale "nie ma bata", nie oparłbym się takiej Sharon Stone...)

I właśnie sęk w tym, że Ci najbardziej wartościowi mężczyźni, odmówili by sobie nawet Sharon Stone, bo mają swoje damy. I są im wierni. Męska wierność to cecha za którą przepadają kobiety. Kumasz Ty coś czy nadal nie?

 

14 godzin temu, DonDiego napisał:

- żeby kobieta nie uwodziła wszystkich dookoła (bo w końcu trafi kosa na kamień i zacznie się jazda...:)

Prawdziwa kobieta uwodzi wszystkich mężczyzn, ale jest wierna swojemu, którego wybrała. I potrafi w grupie wielu samców podejść do swojego mężczyzny i sprzedać mu namiętnego całusa tak, aby reszta wiedziała, kto rządzi w tym stadzie, kto jest samce alfa. Kumasz? Jak nie kumasz to znaczy, że to forum jeszcze nie dla Ciebie.

 

14 godzin temu, DonDiego napisał:

Ale z drugiej strony, jeśli on myśli o każdej innej, i ona także o każdym innym potencjalnym itp. ... to też jest tu jakaś równowaga... czyż nie? ;-)

Sorry, ale je*niej Ty się w głowę!

PS. Wchodzisz w jakaś polemikę z Redem, tamten miażdży Cię intelektualnie. Zaśmiecacie wątek Subiektywnego jakimś pie*doleniem. Po co to?

 

@Pikaczu

„aby obgadywać facetów i poprawić urodę, jeśli jest taka potrzeba. (mój komentarz) = „jedna sika a druga stanik poprawia”. (Twój komentarz)

Przecież to jedno i to samo.

„Czuje się ignorowany” – no bo trochę jesteś. :) Ja nie wiem czym Ty się zajmujesz, Ty nie będziesz wiedział czym ja się zajmuję. Chcę być anonimowa, jak każdy tutaj. Jesteś w stanie to uszanować? Myślę, że bez problemu.

 

@kryss – „wiedźma” – no trochę tak ;)

 

@Samiec Alfa – „po prostu biorą co im się należy” Ja widzę, że my to się rozumiemy. B) A „wasza” SAMICZKA ALFA ma się świetnie!

 

VascoDaGama – jutro Ci odpowiem, ok? albo pojutrze. Bo padam na twarz.

 

Panowie, uprasza się o mniejszą atencję. Dziękuję.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UWAGA Samica Alfa Podany fragment jest z książki "mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus" tak mi się wydaje. Jednakże to, że coś wiesz, nie znaczy, że tak działasz, co czyniłoby Cię inną kobietą. Baba to baba i działa według emocji i książka tego nie zmieni, jakkolwiek dobrze byłaby napisana. Kobiety wiedzą, że powinny być z facetami, którzy sa dla nich wspaniali ale ich rzucają i zdradzają, bo nie działają logicznie. Książka to logika, kobieta to emocje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest jak pisze SirMitch. Dlatego w danej sytuacji gdzie w grę będą wchodziły emocje kobieta nagle nie przypomni sobie książki i tego co wyczytała, tylko zareaguje zgodnie z
własnymi emocjami i sposobem reakcji na nie, ktore zostaly wyuczone w poprzednich latach, tudziez dziecinstwie. Mamy wyuczony dany schemat zachowania, dany program ktorym sie pozniej kierujemy, a kobiety dodatkowo maja hormony ktore im podpowiadaja jak sie zachowac, by np uzyskac atencje, ochronke, prawa, przywileje, uniknac kary i obowiazku.

Ksiazki ksiazkami, a pozniej i tak jest na odwrot.

Kiedys kobiety za takie zachowania mogly byc izolowane, a dzis jest tak.

1287684564_by_LoveLove1234_600.jpg

jezeli_kobieta_2013-09-30_17-55-29.jpg

kobieca-zdrada.jpg

48635_przylapal-mnie-na-zdradzie.jpg

kobieca-logika-2.jpg

b87b6b61203f93024717510657499baa5646.jpg

Do tego nie mogłem znalezc obrazka: kobieta daje sobie prawo do rządzenia innymi, ale nie można jej wydawać poleceń.
Ona moze krytykowac, wymieniac wady, ale nie mozna jej krytykować. Itd.

Nie mam za bardzo czasu by to rozjasnic, ale reasumując wina zawsze przez kobiete za jej zachowanie bedzie przypisana mezczyznie - niezgodne z tym co sobie wyczytala w
ksiazce. Jesli sprobuje sie jej postawic to i tak kobieta mu powie "nigdy w sobie winy nie widzisz, nie da sie z toba dogadac, musisz miec zawsze racje". Czyli
jestes TYM ZŁYM KATEM, nawet wtedy gdy ona zle postąpi.

Sprawa zalatwiona wg niej i dalej JEST JAKA BYŁA. Zero zmiany swojego zachowania.

Inny przyklad
- odsuwasz się, jesli chodzi o inicjatywe, poniewaz widzisz jak kobieta cie lekcewazy, nie docenia staran

Co robi kobieta w tym momencie? Nie widzi swojej winy, nie poprawia się tym samym, tylko widzi ze sam ją zaczales lekcewazyc. Widzi tylko twoje działania i odczucia jakie nimi powodujesz.

I znow postawa roszczeniowa. Masz wrocic do tego jaki byles, masz dawać to co dawałeś, a ona jest jaka jest i się nie zmieni.

Na samym koncu rozpapla wszystkim jak cierpi, jaka jest ofiara, zlozy falszywe zeznania i znowu karana bedzie tylko męska strona. Czasami po prostu za to że sie
postawiło i nie zgodzilo na to by byc nieszanowanym.

To tak jak z odmowa seksu. Czeka setka napalencow, jej ego rosnie ponad chmury i przychodzi jeden ktory jej odmawia. To zamiast pomyslec, ze moze wcale nie jest taka
ladna i wartosciowa, moze ze musi sie poprawic, tylko zacznie jechać po nim. JAK MOGL NIE CHCIEC SEKSU Z TAKA ZAJEBISTYM CUDEM NATURY JAKIM JESTEM - krzyczy sama do
siebie. Ja mu pokażę!! I zemsta.

Kontrolowac owszem mozna kobiete, ale samemu. Swoim statusem, strachem przed utratą, konsekwencjami itd choc jestesmy tutaj mocno ograniczani przez panstwo. Kobieta i
tak bedzie postepowala zgodnie z programem biologicznym i wychowaniem. A dzis mamy wiekszosc ksiezniczek bo ojciec nie ma zadnego prawa karac corki, a predzej adoruje
ją stajac sie jeszcze gorszą wersją pantofla, plus kobiety cala mlodosc spedzaja na tym by odrzucac i akceptowac zalotnikow. Kto ma kontrole od poczatku zycia? One.

Tym samym kobiety na dlugo sa dziecinne i roszczeniowe, a schemat zachowania zostaje i malo ktora go poprawia. Tylko kara je naprawia, a pierwszą karą zwykle jest albo
porzucenie, albo dopiero utrata urody.

A i wtedy niewiele moze to pomoc, bo:

0_0_0_574636160_middle.jpg

Tak to jest z tymi wyjątkowymi istotami.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poduszka Nie widzisz go w mojej wypowiedzi, bo nie chcesz go widzieć, lecz on tam wyraźnie jest. Jednakże musi Cię on tak razić i przeszkadzać, że dowalisz jakimś gównem. Każda kobieta w chwili gdy nie ma już logicznego wytłumaczenia, chwyta się byle gówna i Wy tego nigdy nie pojmiecie. Przykre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VascoDaGama – „O to ciekawe, zaintrygowało mnie. Możesz przybliżyć jaka to różnica z kobiecego punktu widzenia?”

Podrywanie zazwyczaj widzisz, masz świadomość, że jesteś podrywany. Uwodzenia często nie widzisz. Tylko czujesz, że „coś iskrzy” lub że ktoś wydał Ci się ciekawy, intrygujący, zadziorny. No chyba, że jesteś świetnym uwodzicielem i znasz się na „tej grze”. Niektórzy robią to nieświadomie, nawet nie wiedząc, że uwodzą, a inni celowo manipulują drugą osobę poprzez uwodzenie. Uwodzenie jest sztuką. Jednym ze sposobów uwodzenia jest kontakt wzrokowy. Niektórzy mówią, że mężczyźnie wystarczy 4sekundy ciągłego kontaktu wzrokowego z kobietą, by ten się zakochał. Zrób sobie ćwiczenie i postaraj się utrzymać jak najdłuższy kontakt wzrokowy z osobą przeciwnej płci. Zobaczysz co się będzie działo. Tylko uważaj „ta gra” jest niebezpieczna. :)

 

@Pikaczu – ja już nie wiem, jak mam z Tobą rozmawiać. Po co Ci to wiedzieć? Po co? Czy ja Cię pytam czym Ty się zajmujesz? nie

 

@SirMitch – „Podany fragment jest z książki "mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus" tak mi się wydaje.” Nie, to nie ta książka. Niedawno poleciłam tą książkę pewnemu mężczyźnie, któremu podobno rozsypuje się związek. Jak dojdzie do regeneracji, to podam Wam tytuł, bo jak się rozpadnie to znaczy, że ta książka jest beznadziejna.

„Jednakże to, że coś wiesz, nie znaczy, że tak działasz, co czyniłoby Cię inną kobietą.” – jeśli książki (poradniki) nie miałyby nam coś dawać, uczyć nas, to po co my je w ogóle czytamy? Po co np. czytacie „Kobietopedię”?

„Baba to baba i działa według emocji i książka tego nie zmieni” – Kobiety rzeczywiście są istotami bardziej emocjonalnymi niż mężczyźni, ale jeśli jest dojrzała emocjonalnie to potrafi zapanować nad sobą i emocjami zachowując „zimną krew”. Fakt, kobietom jest trudniej niż mężczyznom, ale da się.

„Kobiety wiedzą, że powinny być z facetami, którzy są dla nich wspaniali ale ich rzucają i zdradzają, bo nie działają logicznie.” – to zdanie pokazuje, że jesteś jeszcze bardzo młodą osobą. A Ty nie chciałbyś być z kobietą, która jest dla Ciebie wspaniała? Przecież to działa w obie strony. Jeśli kobieta Cię zdradzi to ją zostaw w dniu kiedy się o tym dowiedziałeś. Działaj logicznie, jak książka. :) Kobieta to nie tylko emocje, kiedyś się o tym dowiesz…

 

No to teraz Pan Mądraliński.

@parafianin – ja już siły na Ciebie nie mam. Nie chce mi się non stop wałkować tego samego. Jeśli Ty czegoś nie chcesz przyjąć do wiadomości, to ja Cię nie przekonam. Nawet nie będę próbować.

Kobiety, które są niedojrzałe emocjonalnie działają głównie emocjonalnie. Osobowość człowieka ZMIENIA SIĘ. Niektórzy nawet pracują nad tą swoją osobowością – to jest chyba najcudowniejsza praca w życiu, wiesz?

„Książki książkami, a później i tak jest na odwrót.” – niestety, nie mogę się z Tobą zgodzić. Ja po przeczytaniu kilku poradników nagle usłyszałam od swoich koleżanek „zmieniłaś się”, ale one nie wiedziały, że ja coś czytałam. :)

Widzę, że się natrudziłeś w wyszukiwaniu obrazków, to ja Ci teraz na nie odpowiem:

Jestem kobietą – nie mówię czego chcę, ale mogę się wkurzyć, jak tego nie dostanę. To niech się wkurza.

Jeśli kobieta mówi „co?”, to nie dlatego, że nie usłyszała ale dlatego, że daję Ci szansę na przemyślenia tego co właśnie powiedziałeś. Wtedy rzuć jej wymowne spojrzenie i nic nie mów lub powiedz „już ty dobrze wiesz co”. ;)

Myślę, że nie powinnyśmy mówić o zdradzie, w tej sytuacji byliśmy wtedy pokłóceni, a ja potrzebowała wsparcia. Żegnam. Tu jest „krótka piłka”.

Przyłapał mnie na zdradzie to jego wina – szpiegował mnie. ZDRADY SIĘ NIE WYBACZA.

Królika Bugs’a nie komentuje, bo on żre marchewkę.

Kobieta może być Twoim najgorszym wrogiem, najlepszym przyjacielem, prawdziwą miłością, albo wredna jędzą. A to wszystko zależy od tego jak ją traktujesz. Tego chyba nie trzeba komentować, chyba się z tym zgadzasz.

„Ona może krytykować, wymieniać wady, ale nie można jej krytykować.” – możesz mnie skrytykować Parafianin. Masz takie prawo. Śmiało.

Jeśli kobieta powie Ci „musisz mieć zawsze rację” no to chyba Twój sukces! Cieszyć się trzeba.

Jak baba Cię wini za wszystko to weź ją kopnij w d… W czym problem nie widzę. Z doświadczenia wiem, że rozwiązania radykalne są często najlepsze.

Parafianin, Ty rozgrzebujesz jakieś „rany”. Weź to olej!

„Krzyczy sama do siebie. Ja mu pokażę!! I zemsta.” – ??? nie rozumiem Cię…
Kobiety nie można zmienić, można zmienić kobietę, ale to nic nie zmienia. – Kobiety nie zmienisz, bo to kobieta MUSI CHCIEĆ sama się zmienić.

Parafianin, Ty to musisz być jeszcze bardzo młody, co? Olej te baby, żyj swoim życiem, bo jak Ty sam ze sobą nie będziesz szczęśliwy to tym bardziej z kimś. I pracuj nad pewnością siebie.

 

@Tarnawa – „Samica a o wszystko można cię pytać?” oho zaczyna się. Dawaj! Najwyżej nie odpowiem lub zignoruje pytanie.

 

@SirMitch i @poduszka idźcie na wódkę, bo spamujecie mi tutaj. :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

Podrywanie zazwyczaj widzisz, masz świadomość, że jesteś podrywany. Uwodzenia często nie widzisz. Tylko czujesz, że „coś iskrzy” lub że ktoś wydał Ci się ciekawy, intrygujący, zadziorny. No chyba, że jesteś świetnym uwodzicielem i znasz się na „tej grze”. Niektórzy robią to nieświadomie, nawet nie wiedząc, że uwodzą, a inni celowo manipulują drugą osobę poprzez uwodzenie. Uwodzenie jest sztuką. Jednym ze sposobów uwodzenia jest kontakt wzrokowy. Niektórzy mówią, że mężczyźnie wystarczy 4sekundy ciągłego kontaktu wzrokowego z kobietą, by ten się zakochał. Zrób sobie ćwiczenie i postaraj się utrzymać jak najdłuższy kontakt wzrokowy z osobą przeciwnej płci. Zobaczysz co się będzie działo. Tylko uważaj „ta gra” jest niebezpieczna. :)

 

Zawiedziony jestem. I do tego potrzeba było dwa dni? Przecież to normalne, że jak chcesz kogoś poznać to nawiązujesz kontakt wzrokowy. Nie mówiąc już o bliższym poznaniu. Chyba, że teraz już jest inaczej i trzeba chodzić z klapkami na oczach?

W sumie dalej nie rozumiem co to za różnica? I tego, że problem pojawił się dopiero jak sprawdziłaś w internecie. Ale nic to, pewnych zachowań kobiet, jako mężczyzna, to już chyba nigdy nie zrozumiem. Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że w jednym przypadku miałaś kontrolę a w drugim nie. I brak tej kontroli tak Cię zabolał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

„Jednakże to, że coś wiesz, nie znaczy, że tak działasz, co czyniłoby Cię inną kobietą.” – jeśli książki (poradniki) nie miałyby nam coś dawać, uczyć nas, to po co my je w ogóle czytamy? Po co np. czytacie „Kobietopedię”?

 

To oczywiste, że dają wiedzę, zarówno kobietom jak i mężczyznom. 'Subtelna' różnica polega na tym, że kobiety w sytuacjach wysokiego napięcia i tak nie działają logicznie, bo rządzą nimi emocje. Facet oczywiście też ma emocje i mogę one w identyczny sposób nimi rządzić, ale my, bracia samcy, jesteśmy osobnikami świadomymi i potrafiącymi kontrolować własne emocje.

 

22 godziny temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

„Kobiety wiedzą, że powinny być z facetami, którzy są dla nich wspaniali ale ich rzucają i zdradzają, bo nie działają logicznie.” – to zdanie pokazuje, że jesteś jeszcze bardzo młodą osobą. A Ty nie chciałbyś być z kobietą, która jest dla Ciebie wspaniała? Przecież to działa w obie strony. Jeśli kobieta Cię zdradzi to ją zostaw w dniu kiedy się o tym dowiedziałeś. Działaj logicznie, jak książka. :) Kobieta to nie tylko emocje, kiedyś się o tym dowiesz…

 

To fakt, przecież można być z facetem z logicznego punktu widzenia. Po odpowiedniej kalkulacji przez samicę, dotyczącej warunków życia u boku danego samca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tarnawa – Jeśli Ty mnie pytasz, czy Ty mnie możesz o coś zapytać, to Ty mnie lepiej nie pytaj. :mellow: Dziecinada to jakaś jest, takie zachowania to na korytarzu  podstawówce.

@Pikaczu – może się znamy, a może się nie znamy. Co to za różnica, ja tutaj dla wszystkich będę anonimowa, dla Ciebie też. Jak Ci tak zależy to napisz mi na priv link do swojego filmu polskiego to Ci odpowiem. Ale nie łudź się, ja się nie przedstawię.

@VascoDaGama – zawiedziony jesteś? No trudno. Ja czasami będę odpowiadać po 2 dniach, czasami po tygodniu, czasami po miesiącu, a czasami wcale. Moje życie toczy się poza Internetem. Nie chodziło mi o taki zwykły kontakt wzrokowy, tylko o taki dłuuugi. Mało kto potrafi taki utrzymać. Trochę mnie nie zrozumiałeś. Tutaj podsyłam Ci pewien filmik, gdzie ludzie nie patrzą sobie w oczy 4 sekundy, a 4 minuty. Wiem, że to mało naturalne, ale spróbuj zrobić coś takiego z kimś z Twojego otoczenia, a zobaczysz jak się poczujesz… ;)

 

@SirMitch – „'Subtelna' różnica polega na tym, że kobiety w sytuacjach wysokiego napięcia i tak nie działają logicznie, bo rządzą nimi emocje.” Kobiety też potrafią nad tym zapanować, jest im trudniej, ale jest to do wypracowania. Poza tym jedną z najważniejszych cech męskich na jakie kobiety często zwracają uwagę (świadomie lub nieświadomie) jest umiejętność szybkiego podejmowania decyzji. Ja tego wielu mężczyznom jeszcze trochę zazdroszczę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie zacytować

"O zaczyna się"

Ale w obecnej sytuacji podstawkowe :)  pierdol sie

Elo 

 

Rozumiem, że to rezerwat, ale pewnych rzeczy pisać i tutaj nie wypada. Następny razem bardziej subtelnie proszę, a tym razem ostrzeżenie za formę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2016 at 21:27, UWAGA Samica Alfa napisał:

– zawiedziony jesteś? No trudno. Ja czasami będę odpowiadać po 2 dniach, czasami po tygodniu, czasami po miesiącu, a czasami wcale. Moje życie toczy się poza Internetem. Nie chodziło mi o taki zwykły kontakt wzrokowy, tylko o taki dłuuugi. Mało kto potrafi taki utrzymać. Trochę mnie nie zrozumiałeś. Tutaj podsyłam Ci pewien filmik, gdzie ludzie nie patrzą sobie w oczy 4 sekundy, a 4 minuty. Wiem, że to mało naturalne, ale spróbuj zrobić coś takiego z kimś z Twojego otoczenia, a zobaczysz jak się poczujesz… ;)

 

Zawiedziony jestem banalnością odpowiedzi. Do tematu wątku, związanego z pierwszym pytaniem o różnicę, czyli "Czy głównym problemem był brak kontroli?" niestety w ogóle się nie odniosłaś. Specjalnie zignorowałaś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VascoDaGama – pytałeś mnie jaka jest różnica między podrywaniem, a uwodzeniem. No więc ja Ci odpowiedziałam, że uwodzenia często nie widzisz, masz wrażenie, że ktoś wydaje się być interesujący.

"Czy głównym problemem był brak kontroli?" – tutaj problemu nie było by wcale. Uwodzenie nie jest problemem jeśli masz dobre intencje, jeśli Ci się podoba druga osoba i chcesz zwrócić na siebie jej uwagę. Natomiast niektórzy uwodzą „dla sportu”, czasem aby kogoś „przelecieć”, aby się pobawić, zmanipulować, podnieść swoją samoocenę, a wcale im nie zależy na drugiej osobie – tylko na sobie. Kumasz? Czy nadal jesteś zawiedziony banalnością odpowiedzi.

Ja nauczyłam się uwodzenia, aby się bronić przed manipulacją. :) I to "niestety" działa na moich kolegów. ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mężczyźni rządzą światem! A mężczyznami rządzą Kobiety, i choćby skały srały - nie zmienisz tego."
 
Strasznie buńczuczne hasło, ale czego się mogłem spodziewać po przedstawicielce płci żeńskiej.  Kobiety nie mają żadnej władzy nad świadomym i inteligentnym mężczyzną. A czym takim kobieta może zaimponować mężczyźnie? Tyłkiem? Seksem? Bajką o miłości? Gdyby nie gruczoły dokrewne, 100 % populacji męskiej miałoby w was czarnych czterech literach, a was największy atut jakim jest uroda przemija i co wtedy? A wtedy już wiecie, że jest koniec i zaczynacie być coraz bardziej zdesperowane. Naturalna kolej rzeczy. Traktować was poważnie nie można, bo to mija się z zasadami logiki, a energii życiowej po prostu się nie opłaca marnować.
 
A seks, seks to przeżytek. A do tego tani 200 zł? A można pojechać też na ręcznym, by zwolnić ciśnienie :D Więc chyba nie macie czym zdominować i rządzić facetami. Śmieszy mnie to niezmiernie, bo wasza najgroźniejsza broń jaką jest dupa jest po prostu tania. W sumie potrzebujemy was, ale tylko do jednej jedynej rzeczy jakim jest wydalenie na świat potomstwa i zapewnienie mu bytu. I tylko tyle :P
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.