Skocz do zawartości

Walentynki 2023 - edycja bingo


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

- Zawsze to facet obdarowujący kobietę nigdy odwrotnie czy chociażby wręczanie sobie czegoś nawzajem, zapomnijcie.

W Japonii podobno to kobiety dają kolesiom słodycze w dzień zakochanych. Miła tradycja i tak to właśnie powinno wyglądać, bo i tak koleś zapierdala całe życie na babę. U nas to się kulturowo już nic nie skleja. Totalne upodlenie męskiej postaci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Brat Jan napisał:

Ale staram się zmienić.

RECEPTURĘ?

 

DZIEŃ umysłowo chorych naszprycowanych lekami paliatywnymi/odużającymi.

DZIEŃ zakochanych naszprycowanych hormonami dopaminowymi.

MIŁOŚĆ miłość w Zakopanem, zajebiemy się szampanem....potem sobie pożygamy, przytulimy się do ściany.

Kiedy z muusku kupa, w pionie nas trzyma objęcie słupa.

Obok chałupa....A w niej jakaś dupa.

Czeladź i służba będą jej bronić.

Damy susa w okiennice, ryjem prosto pod spódnice.

MIŁOŚĆ miłość w Zakopanem, wpierdalamy cawior najebani szampanem.

Na koniec oscypki z goorolskiej cipki.

Hajda na Soplicę.

Jak dziołcha ma 0.5 Ci da.

 

 .....może jeszcze frytki do tego?

Edytowane przez Tornado
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mac napisał:

W Japonii podobno to kobiety dają kolesiom słodycze w dzień zakochanych. Miła tradycja i tak to właśnie powinno wyglądać, bo i tak koleś zapierdala całe życie na babę. U nas to się kulturowo już nic nie skleja. Totalne upodlenie męskiej postaci.

 

W japonii kobity są często bardziej bezwzględne niż w polszy, tam to są dopiero terminatory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mac napisał:

a dzisiaj kuk codziennie przeprasza swoją damę. Nawet, jak arab przyjdzie poruchać to zamyka drzwi, płacze w poduszeczkę i przeprasza, że nie był dla niej dobry :D

 

Mam nadzieję, że to wyjątek a nie reguła, staranie się chłopa po zdradzie kobity. :P 

 

b737291803cd1b3abdb664860331b7cd5d9a4029

  • Dzięki 1
  • Haha 13
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień jak co dzień 🤷‍♂️

Nie mam tv, radia nie słucham, adblock działa. Babona nie mam aktualnie, więc dupy nikt nie truje, po galeriach nie chodzę. 
 

Wieczór w towarzystwie kota, który cieszy się z mojej obecności każdego dnia tak samo.

 

Tak można żyć 😎

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Najgorsze w walentyki jest to, że kukoldy i spermiarze płaszcza się, ulegają, spełniają zachcianki obiektom swoich zainteresowań kupując kwiatki, czekoladki, drogie prezenty, zapraszając gdziekolwiek a sami w zamian nawet słowa dziękuję nie usłyszą. 

Te całe zamieszanie związane z tym wszystkim to festiwal hipokryzji. 

Tak samo jest z dniem kobiet. 

Gdy przychodzi dzień mężczyzny czy

chlopaka to czy kobiety się tak starają 😆🤦‍♂️? Chyba każdy z was zna odpowiedź. 

W takie dni trzeba pokazać kobietom przede wszystkim obojętność, traktować jak zwykły dzień. 

Gdy będą coś tam mamrotać to wyjaśnić, że swoim obecnym postępowaniem jaki odwalają na tej planecie na nic nie zasługują. 

 

 

Tak racja. Ja laske na dzień kobiet wziąłem do restauracji i kupiłem czerowne róże xd. Z resztą co chwilę jedliśmy w restauracjach. 

A ona mi na urodziny napisała tylko 

" wszystkiego najlepszego i miłego dnia xd" 

Człowiek młody głupi był 

Edytowane przez Montella26
  • Like 2
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spacemarine napisał:

 

W japonii kobity są często bardziej bezwzględne niż w polszy, tam to są dopiero terminatory

No, ale chociaż raz w roku pokaże ludzką twarz, a u nas nawet jednego dnia nie masz odpoczynku od kukowania. Trzeba zapierdalać na poleczkę, bo arab już czeka w drzwiach xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na prawdziwego kukolda i białorycerza przystało wysłałem mojej niuni do pracy bukiet 101 róż. Jeszcze jej przed chwilą romantyczną piosenkę zaśpiewałem po której całkowicie się rozkleiła. Za to ona wstała dzisiaj wcześniej i upiekła mi bułki w kształcie serduszek, namalowała obrazek i kupiła fajny prezent.

Teraz nachlamy się wina i będziemy seksić do rana.

Ehh słodkie jest życie beciaka :)

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra chłopaki. Widzę, że chuja się znacie na tak poważnym wydarzeniu jak Walentynki, więc poniżej dwa krótkie filmy instruktażowe jak być prawdziwym kochajoncym menszczyznom dla swej pani:

 

https://www.instagram.com/reel/Cn4nMcxsNNg

 

https://www.instagram.com/reel/Cmcq5zitSLX

 

Można stosować na codzień, zwłaszcza nr 2.

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mariusz 1984 napisał:

Kumpel powiedział swojej babie: nie pójdę z Tobą do kina na film gdzie jakiś koleś z Włoch posuwa starsza kobietę z Polski. 

A ona: a co , będziesz zazdrosny? 

I wez teraz kurde zripostuj:D

U nas w robocie też był dziś temat tego filmu. Mój komentarz wygłoszony przy 3/4 obsady biura, obie płcie, przedział wiekowy od 27 do 60 lat.
"Każdy ma swoje bajki i fantazje o przygodzie życia. Dla mężczyzny przygodą życia byłby wyjazd na Antarktydę, wejście na Mount Everest, lot na orbitę lub dalej i chętnie oglądamy o tym filmy. A przygoda życia dla kobiety? Seks z młodym Włochem i dlatego takie filmy lubią panie" :D

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Dassler89 napisał:

U nas w robocie też był dziś temat tego filmu. Mój komentarz wygłoszony przy 3/4 obsady biura, obie płcie, przedział wiekowy od 27 do 60 lat.
"Każdy ma swoje bajki i fantazje o przygodzie życia. Dla mężczyzny przygodą życia byłby wyjazd na Antarktydę, wejście na Mount Everest, lot na orbitę lub dalej i chętnie oglądamy o tym filmy. A przygoda życia dla kobiety? Seks z młodym Włochem i dlatego takie filmy lubią panie" :D

I jakie były odpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.