Skocz do zawartości

Panowie wiem, że na świecie pełno babonów, sekutnic, wiedźm, rozwrzeszczanych, roszczeniowych ciponów


Rekomendowane odpowiedzi

Kto to sekutnica? 

Kojarzy mi się ze sekatorami i obcinaniem gałązek :D 

Rozwrzeszczone cipony - też ciekawe sformułowanie jakby nie patrzeć.

Godzinę temu, deomi napisał:

Na szczęście macie, mnie Wasza himalajke,

Drugiej takiej orginalnej persony jak Ty serio ze świecą szukać :D 

 

Brakuje mi Twoich wkurwów emocjonalnych - kiedyś to było ugółem.

Teraz zbyt wyczillowana jesteś 😆

 

@Lalka i @JudgeMe mają bobofruty a bobofruty mają priorytet.

@Wielokropek wyjechała na wczasy i poznała jakiegoś łysego po 40stce Almando. Pamiętam, że ona kiedyś napisała, że lubi facetów po 40stce bo tacy ją kręcą, więc nic dziwnego że taki się jej trafił. Niesamowite, że prawo przyciągania zadziałało i nawet łysy się jej trafił, toż to szok.

@Amperka niszczy ludzi w squasha więc nie ma czasu

@melody kręci biznesy a reszta mniej aktywnych forumowiczek zajmuje się własnymi sprawami, chociaż ostatnio @ewelina się zaczeła udzielać. 

No i nasza niezawodna @meghan

@deomi wszystko na Twojej głowie (jak zwykle) :D 

 

Nuda w rezerwacie btw :D 

Edytowane przez SzatanK
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wchodzi ona, cała na biało w sukni… 

 

 

Nowa koleżanka w mojej paczce, 3 dzieci, sprężyna w piździe zainstalowana. Odjebała ojca tej trójki dzieci. W swoim zakładzie pracy postanowiła wyrwać szefa wszystkich szefów. Największego ruchacza w firmie,  wszystkie to wiedzą. Jego druga, obecna żona się o tym dowiedziała. Nasza bohaterka ściemnia, że jest w stanie błogosławionym. Siki do testu miała od koleżanki. Wzięła £5k na aborcje w Polsce. 😎 sama się okłamuje, że jak usunie to czego nie ma to dalej będzie romansować z szefem…

Są jeszcze inne kangi w jej życiu. ..

 

Dziewczyna ma 31 lat. Szybkie macierzyństwo, nie było poskakanie za młodu, to co tam rozpierdolę parę życiorysów…

 

 

A wy co tam, macie to w Polsce? 
5k funtów w 5 minut? 

 

 

 

 

 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za uznanie mojego mistrzostwa w byciu niezrównoważoną. 🏆👏🍾

 

Niestety są lepsze ode mnie.

Przykładzić z mojego etatowego babinca. Tylko z dzisiaj.

Koleżanka nie przyszła do pracy, więc ściągnęli mnie z zaległego urlopu, to i tak owa pani przyszła o 12:00 do pracy na 10-mintową... szopkę.

Dzięki swojej bezkonkurencyjnej histerii - płacz, atak duszności - wymusiła na kierownictwie wpisanie sobie urlopu.

Po otrzymaniu zgody automatycznie się wyłączyła, wytarła buzię ze smarków, wzięła torebkę i wyszła... 😂😎

Moje przedszkolaki przy niej się chowają. 

 

Na przyszłość po prostu przy takich szopkach będę wzywać pogotowie. 😎

  • Like 1
  • Haha 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, SzatanK said:

@Lalka i @JudgeMe mają bobofruty a bobofruty mają priorytet.

@Wielokropek wyjechała na wczasy i poznała jakiegoś łysego po 40stce Almando. Pamiętam, że ona kiedyś napisała, że lubi facetów po 40stce bo tacy ją kręcą, więc nic dziwnego że taki się jej trafił. Niesamowite, że prawo przyciągania zadziałało i nawet łysy się jej trafił, toż to szok.

@Amperka niszczy ludzi w squasha więc nie ma czasu

@melody kręci biznesy a reszta mniej aktywnych forumowiczek zajmuje się własnymi sprawami, chociaż ostatnio @ewelina się zaczeła udzielać. 

No i nasza niezawodna @meghan

@deomi wszystko na Twojej głowie (jak zwykle) :D 

 

Czuję się pominięta...:(

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanK @deomi jest "wychillowana" , bo dostała bukiet róż na walentynki ( paragon na priv jakby ktoś mi mitomanię zarzucał 🤣🤣). 

 

Chociaż to nie chillout tylko leczenie obtarć. Od kolców tychże róż of course.🤣🤣

Edytowane przez Kiroviets
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, deomi napisał:

Na szczęście macie, mnie Wasza himalajke, które ukoi Wasze złamane serduszka i rozklekotane psychiki 

 

Nie tylko nie ty.

Żadna z ciebie himalajka, przecież trzy kutangi na raz obrabiasz😆

Dodatkowo jak wieść gminna niesie z przodu i tyłu żeś deska także ten.

 

Kaczynski Peka Ze Smiechu W Sejmie. BEKA GIF | Gfycat

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Iceman84PL napisał:

Żadna z ciebie himalajka, przecież trzy kutangi na raz obrabiasz😆

Dodatkowo jak wieść gminna niesie z przodu i tyłu żeś deska także ten.

Może i płaska z tyłu i z przodu ale pięc razy miała zapełnioną skrzynkę i musiała kasować wiadomości, ciekawe tylko od kogo je dostawała. Obstawiałbym, że raczej z paniami nasza bohaterka aż tyle nie pisała 😉 A jak nie z paniami to z kim, hmmm?

Sam kiedyś miałem sprawę i nie mogłem wysłać priv bo miała 100% wypełnienia na poczcie i wyskakiwała mi wiadomość, że nie można wysłać bo użytownik ma pełną skrzynkę, więc co by nie mówić widocznie i nawet na forum pełnych samców alfa są zainteresowani i o dziwo te zainteresowanie okazują na priv, także wiesz 😉 

2 godziny temu, Kiroviets napisał:

Chociaż to nie chillout tylko leczenie obtarć. Od kolców tychże róż of course.🤣🤣

Cóż, przynajmniej na liczbę tarć nie musi narzekać w porównaniu do części chłopaków i oby im tak świetnie szło jak naszej bohaterce z płcią przeciwną 😉 

 

@deomi bym skwitował inaczej.

Ona nie ma problemu z facetami, to faceci mają z nią problem :D

Skoro ma trzech na pstryknięcie palcami oraz tutaj do niej robią podchody to nie dziwne, że ciężko się ustatkować skoro tyle ofert z każdej strony pada 😆 

 

@deomi można zarzucać co się chce i jej ubliżać, jeżeli część gentelmenów czuje taką niepohamowaną potrzebę ale "brania" odmówić jej nie można. Bo skoro nawet w takim wybitnym miejscu dostaje oferty spotkań od części panów to co by nie mówić, musi być interesująca widocznie :D 

 

W sumie się nie dziwię bo jak odnajdują jej fotkę, to potem zarywają:

Dominika P. (deomi) - modelka Warszawa, portfolio, zdjęcia, wymiary - maxmodels.pl

Edytowane przez SzatanK
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, SzatanK napisał:

Sam kiedyś miałem sprawę i nie mogłem wysłać priv bo miała 100% wypełnienia na poczcie i wyskakiwała mi wiadomość, że nie można wysłać bo użytownik ma pełną skrzynkę, 

 

"Sprawę" dobra, dobra.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, deomi napisał:

Na szczęście macie, mnie Wasza himalajke, które ukoi Wasze złamane serduszka i rozklekotane psychiki ❤️

Umów się ze mną, oferuję parkową i rozważania nad marnością życia oraz nieuchronną antropogeniczną zagładą świata. Wszystko to  z węgierską piosenką samobójców w tle. 
Na koniec seks i/lub wspólna podróż ku światłom  pędzącego Pendolino:P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzatanK napisał:

można zarzucać co się chce i jej ubliżać, jeżeli część gentelmenów czuje taką niepohamowaną potrzebę ale "brania" odmówić jej nie można. Bo skoro nawet w takim wybitnym miejscu dostaje oferty spotkań od części panów to co by nie mówić, musi być interesująca widocznie :D

Mam użytkowniczkę i pewnie ze 40 użytkowników na ignorze, więc to nie jest, aż takie wybitne miejsce, żeby się nie znalazły w nim zgniłe robale. Jakbym przeglądał forum bez funkcji ignora to pewnie bym nawet nie wchodził i nie publikował. Wybitni ludzie tworzą wybitne miejsca i również ludzie tworzą piekło. A do tej pory nie rozumiem, dlaczego użytkowniczka dalej na forum funkcjonuje, chociaż w wielu postach z przeszłości obrażała, ubliżała wręcz mężczyznom. Kuki nawet gacie od starych bab kupują, więc zainteresowanie samców kategorii zerowej trudno uznać za sukces atrakcyjności, że tak to ujmę.

 

Każdy, kto do niej pisał proszę się do mnie zgłosić, żebym zaktualizował listę ignorowanych.

Edytowane przez mac
  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

Kuki nawet gacie od starych bab kupują

Przeczytałem "kulki nawet od starych bab kupują" 😆😆😆 w pierwszym momencie.

I tak sobie wyobraziłem o jakie kulki może chodzić a to już pozostawię dla siebie 🤣

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mac napisał:

Każdy, kto do niej pisał proszę się do mnie zgłosić, żebym zaktualizował listę ignorowanych.

 

Godzinę temu, SzatanK napisał:

Sam kiedyś miałem sprawę i nie mogłem wysłać priv bo miała 100% wypełnienia na poczcie

17 minut temu, mac napisał:

Każdy, kto do niej pisał proszę się do mnie zgłosić, żebym zaktualizował listę ignorowanych.

To nie ja byłem na moim koncie, gdy ta wiadomość była wysyłana! A to on pisał w sprawie o naszej wspólnej dolegliwości, która rujnowała życie towarzyskie - przekażę mu to!

To nie ja wysyłałem!

 

@Obliteraror czyli sekutnica to wkurwiona Helena, dzięki - zapamiętam :) 

 

A co do @deomi ja osobiście lubię bo jest autentyczna co bardzo doceniam i jest to moja ulubiona cecha u ludzi.

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.