Skocz do zawartości

Czy to koniec dla przeciętnych mężczyzn? Fatalny rynek matrymonialny na prowincji


Patton

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

zachodzie nie ma aż takiego kurestwa wśród kobiet jak u nas.

 

Aha.

Np taki Lipsk w lecie wygląda jak miasto emerytów.

....A te przyczepy wzdłuż drogi po 50€ za wizytę to onucowa propaganda.

Widzę Brachu, że powoli się odklejasz.

Zresztą ile niemek tak  naprawdę może się podobać?

10-15%?

 

....jak ja lubię opowieści turystów o krainach mioffnych i mleeecznych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Jorgen Svensson napisał:

Z tymi turczynkami to bym uważał xD Można dostać niezły wpierdol jak taką bzykniesz, były gdzieś w necie opisywane takie przypadki. 

 

Jeszcze jak ona jest w PL i ją przedziurkujesz to pół biedy bo jesteś u siebie, ale przedziurkuj taką w Turcji, gdzie całe jej środowisko czyt. brat, ojciec, koledzy, czy wgl męska społeczność jest za ścianą, to już trzeba mieć jaja xD 

 

Dobrze to wiem  - popełniłem owe faux pas będąc na wymianie w Niemczech (czasy licealne).

2 godziny temu, Tornado napisał:

Zresztą ile niemek tak  naprawdę może się podobać?

10-15%?

 

Jednak wizyta Armii Radzieckiej w reichu miała swoje plusy :D Jednak owszem, są ładne Niemki. Niestety lecimy w naszym kraju stereotypami jak cholera. 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

na zachodzie nie ma aż takiego kurestwa wśród kobiet jak u nas.

;)

 

14 godzin temu, Iceman84PL napisał:

twiera się nowy rynek zbytu czyli Turcja gdzie kobiet od groma,

Piramida demograficzna Turcji mówi co innego.

Za wiki:

Turkey_single_age_population_pyramid_202

Gdzie są nadwyżki? U młodych mężczyzn - co jest normalne, bo wskaźnik urodzeń chłopcy dziewczynki jest 107:100 (średni dla świata) - i starszych kobiet.

Młodych kobiet nie ma, bo się nie rodzą ;) chłopcy są bo nie umierają, bo śmiertelność jest niska dzięki nowoczesnej medycynie/szczepieniu na choroby zakaźne.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2023 o 07:16, Pocztowy napisał:

Państwo polskie z pewnością nie ściągnie tutaj żadnych młodych kobiet

Państwo tzw polskie z nazwy robi wszystko aby rdzenni obywatele je opuszczali definitywnie. 

W dniu 6.03.2023 o 09:35, Libertyn napisał:

No chyba ze uśmiecha się życie w jakimś iglo, jurcie czy chatce z gówna. 

Ty serio dostajesz jakiegoś skrętu kiszek na wieść iż ktoś może być szczęśliwy (przynajmniej teoretycznie, wiadomo ocb) z kobietą z innego zakątka świata, dodatkowo triumfujesz gdy tylko komuś się nie powiedzie (patrzcie wypowiedzi w temacie tajskiego wojownika gdy ten przyznał iż rozstał się z tajką) z panią zza granicy. Czytam Forum, patrzę i właśnie odpalam badoo pokazać te "chatki z gówna" o których gadasz częściej niż ja o Hitlerze (ekspansja na wschód - pomysł Hitlera etc), więc proszę, parę SS tzn screen shotów, jest czas przegadania i na kartach na dole logo Forum, jest u góry link gdzie widać nazwę serwisu, panie przypadkowe bo mam tyle par że nawet tam nie wchodzę, ale do rzeczy, starałem się zdjęcia ze środka jak to wygląda, też przedostatnie zdjęcie przed jakimś domem, ostanie zdjęcie - wow! Oni tam mają samochody, a już myślałem że @Libertyn powie iż tam jeżdżą na wołach!

 

https://zapodaj.net/9e5d44f1ffd55.jpg.html

 

https://zapodaj.net/42482055b3dc2.jpg.html

 

https://zapodaj.net/14cbfe89bf1e5.jpg.html

 

https://zapodaj.net/62851007a06eb.jpg.html

 

https://zapodaj.net/1cb65b02c902d.jpg.html

 

Ale żeby być szczerym (nie jestem ekspertem, ale z tego co zaobserwowałem, to) w miastach nie widać żeby czymś ustępowały europejskim, natomiast wioski rzeczywiście odstają, tak jak np polska wieś od holenderskiej, nic w tym dziwnego. Tam też są gorsze dzielnice i lepsze, można siebie odpalić filmiki i obejrzeć, nie mniej wygląda iż większość jest taka przeciętna w sumie. 

 

W dniu 6.03.2023 o 09:35, Libertyn napisał:

W ogóle, poznajesz laskę w sieci z jakichś Filipin i piszecie po angielsku i sobie roisz ze ona nie ma obcykane to jak się żyje na zachodzie i jakich standardów wymagać oraz że pisze tylko z Tobą?

Czy chcesz powiedzieć iż polskie kobiety nie mają orbiterów, beciaków do wypłakiwania z problemów czy darmowych szoferów? I piszą tylko z tym jedynym, któremu cnotę oddadzą w noc po ceremonii ślubnej?

 

W dniu 6.03.2023 o 09:55, rex91 napisał:

Jak czytam Wasze wpisy, to w ogóle nie dziwię się, że większość z Was nie może znaleźć dziewczyny. 

Wow niezwykle szczegółowa i wyczerpująca odpowiedź, ani krzty w niej narzekania tylko suche fakty, tak trzymaj. W całym tym kunszcie autor zapomniał dopisać o incelach, mizoginach i skrzywdzonych przez kobiety przez co ocena wypowiedzi to takie 21 na 37.

 

W dniu 6.03.2023 o 11:09, SilentAssassin napisał:

Kolejny temat z narzekaniem...

Testosteronie gdzie jestes ???😉

Widzę kolego iż masz obiekcje co do tematu, powiedz proszę coś więc, gdzie to narzekanie? W tabeli demograficznej, a może w tym iż kobiety uciekają do większych miast, a synowie przejmują schedę po ojcu, gospodarstwo, warsztat itd?

Fakty to narzekanie?

Hmm być może, w takim razie jeśli widzisz coś w innej szerszej perspektywie to proszę podziel się z nami swoim punktem widzenia. 

Edytowane przez DOHC
Dopisanie - DOHC
  • Like 5
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2023 o 11:09, SilentAssassin napisał:

Kolejny temat z narzekaniem...

Testosteronie gdzie jestes ???😉

Podawanie suchych faktów i danych to narzekanie? Forumowi szkodnicy musieli się oczywiście dla zasady zesrać nic nie wnosząc do tematu poza swoim narzekaniem, tyle że na innych użytkowników. 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, DOHC said:

 z tym jedynym, któremu cnotę oddadzą w noc po ceremonii ślubnej?

 

Mnie to zawsze zastanawia, jak to jest, że każdy chce dziewicę, ale żeby się jednocześnie pruła jak stara lampucera. 🤔

 

Mieć jabłko i zjeść jabłko... Takie to kobiece. 

9 hours ago, DOHC said:

. Tam też są gorsze dzielnice i lepsze, 

W Azji jest generalnie trochę syfku, z pominięciem Korei Pd., Japonii i wybranych chińskich miast. Zresztą na tych fotkach to widać po rogach, że troszku brudnawo w tychże lokalach. Ale to dotyczy zdecydowanej większości świata, a i w jukeju i u nas też by się znalazło. 😂 Ja to zawsze mówię, że ta egzotyczna Azja, to taki trochę PRL. A na wsiach... powiedziałbym, że mocno od Europy odstają, bardzo mocno. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, DOHC napisał:

y serio dostajesz jakiegoś skrętu kiszek na wieść iż ktoś może być szczęśliwy (przynajmniej teoretycznie, wiadomo ocb) z kobietą z innego zakątka świata, dodatkowo triumfujesz gdy tylko komuś się nie powiedzie (patrzcie wypowiedzi w temacie tajskiego wojownika gdy ten przyznał iż rozstał się z tajką) z panią zza granicy.

Nie. Po prostu mnie  śmieszy podejście "Azjatka to panaceum na wszystko".
Ja wiem ze masz oczy zarośnięte azjatycką pochwą i nawet pewnych rzeczy nie dopuszczasz do siebie. 
Choćby takiej że one tam wcale nie są super zajebiste jak z mokrego snu. 
One  są takie jak wszystkie inne. Na początku się przymilają, a potem jak się okazujesz frajerem to traktują jak frajera. 
No chyba że weźmiesz jakąś Tajkę co duka po angielsku do Polski to wtedy taka robi wszystko by się przypodobać.


Ale nie. @DOHC do siebie tego nie dopuści. Bo tylko Polki są zjebane. 

10 godzin temu, DOHC napisał:

 

Czytam Forum, patrzę i właśnie odpalam badoo pokazać te "chatki z gówna" o których gadasz częściej niż ja o Hitlerze (ekspansja na wschód - pomysł Hitlera etc), więc proszę, parę SS tzn screen shotów, jest czas przegadania i na kartach na dole logo Forum, jest u góry link gdzie widać nazwę serwisu, panie przypadkowe bo mam tyle par że nawet tam nie wchodzę, ale do rzeczy, starałem się zdjęcia ze środka jak to wygląda, też przedostatnie zdjęcie przed jakimś domem, ostanie zdjęcie - wow! Oni tam mają samochody, a już myślałem że @Libertyn powie iż tam jeżdżą na wołach!

Jest cywilizacja, super, Bohatersko powaliłeś chochoła. 

A teraz mi powiedz że te laski w życiu nie widziały zachodnich seriali, zachodnich filmów, nie gadały z zachodnimi facetami przed Tobą i nie będą gadały zaraz po Tobie. 
Ty sobie jedziesz do Tajlandii by znaleźć hiperseksualną gosposie co będzie powielała rodzinny schemat uległej kobiety.

A cała masa Tajek szuka bankomatów lub możliwości wyrwania sie ze schematu, nie zaś spełniania mokrych snów białych facetów o ile nie ma jakiegoś dziwnego fetyszu. 
 

10 godzin temu, DOHC napisał:

Foty jak z insta.

Oczywiście panna nie zrobi foty w miejscu które przemawia na jej niekorzyść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuś tu się solidarność jajników włącza. 🤣

 

Godzinę temu, maroon napisał:

, jak to jest, że każdy chce dziewicę, ale żeby się jednocześnie pruła jak stara lampucera.

Ponieważ nauczenie się ostrego prucia jest takie wymagające... chociaż w sumie pozytywna samoocena/brak kompleksów + chęci + spostrzegawczość/empatia to może jednak za dużo. :ph34r:

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maroon napisał:

W Azji jest generalnie trochę syfku, z pominięciem Korei Pd

Do tego azjatycki tygrys, Szanghaj itd. 

Na wsiach zależy jakich i gdzie bywa pierdolnik, w odpowiednikach Detroit też są speluny albo na odwrót, przeludnienie. 

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

Nie. Po prostu mnie  śmieszy podejście "Azjatka to panaceum na wszystko".

A gdzie tak napisano, dowody?

Załóżmy że nie ma żadnych różnic, ras itd. 

Lepiej się wiązać z kobietą dla której jesteś atrakcyjny i można powiedzieć bezkonkurencyjny, czy lepiej walczyć o względy kobiety która trzyma na dystans i ma na skinienie palcem dziesiątki jak nie setki facetów?

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

Ale nie. @DOHC do siebie tego nie dopuści. Bo tylko Polki są zjebane. 

Ogólnie ludzie. Natomiast nasze kobiety ciężko pracowały na taką opinię. 

Myślisz że nie chciałbym żyć we własnym kraju z miejscową poczciwą kobitą?

Nie znam nikogo, kto np wyemigrował z myślą "a jebać, jadę do fabryki na zachodzie bo zawsze chciałem opuścić dom rodzinny i przyjaciół i żyć pośród obcych", takie działania są konsekwencją jakichś okoliczności. 

Jeśli po roku pracy w polin masz kilkanaście, może kilkadziesiąt tysięcy na koncie, a po co roku pracy na zachodzie masz blisko sto tysięcy to jest duża różnica. 

 

Z kobietami podobnie, tak jak wybierasz lepszego pracodawcę tak masz prawo wybrać lepszą kobietę i tyle

Poza tym nikt nie każe nikomu mieszkać w Azji, można się osiedlić w zupełnie nowym dla obojga rejonie.

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Foty jak z insta.

Oczywiście panna nie zrobi foty w miejscu które przemawia na jej niekorzyść. 

Możliwe, nie mam insta. Widocznie były na seminarium dla julek prowadzonym przez polskie wykładowczynie hehe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, DOHC napisał:

Do tego azjatycki tygrys, Szanghaj itd. 

Na wsiach zależy jakich i gdzie bywa pierdolnik, w odpowiednikach Detroit też są speluny albo na odwrót, przeludnienie. 

A gdzie tak napisano, dowody?

Załóżmy że nie ma żadnych różnic, ras itd. 

Lepiej się wiązać z kobietą dla której jesteś atrakcyjny i można powiedzieć bezkonkurencyjny, czy lepiej walczyć o względy kobiety która trzyma na dystans i ma na skinienie palcem dziesiątki jak nie setki facetów?

Tak. Tylko czy istnieją takie dla których jesteś bezkonkurencyjny? Może w Amazońskiej dziczy, ot przyszedł białas z telefonem i internetem satelitarnym i pokazuje takiej że zmniejszył ludzi i ich zamknął w  smartfonie w więzieniu o nazwie youtube. Białas czarodziej, pierwszy raz widziany na oczy. 

Na badoo gdzie poza tobą pisze do niej Hans, Pierre i John. Ty zresztą też piszesz do wiecej niż jednej i pewnie każda ma podbitą atencje. 
Różnica między większością Polek a większością Tajek jest taka że te pierwsze mogą sobie pozwolić na wybrzydzanie. Bo nie są ekonomicznie zależne. 
No chyba ze samotna mamusia albo laska z dna społecznego.
Polacy są o wiele zamożniejszym społeczeństwem. 
Tajka dziś powie że jesteś zajebisty, jutro to samo powie Hansowi. a po jutrze Johnowi.
 

39 minut temu, DOHC napisał:

Ogólnie ludzie. Natomiast nasze kobiety ciężko pracowały na taką opinię. 

Myślisz że nie chciałbym żyć we własnym kraju z miejscową poczciwą kobitą?

Co rozumiesz jako poczciwa?

 

39 minut temu, DOHC napisał:

Nie znam nikogo, kto np wyemigrował z myślą "a jebać, jadę do fabryki na zachodzie bo zawsze chciałem opuścić dom rodzinny i przyjaciół i żyć pośród obcych", takie działania są konsekwencją jakichś okoliczności. 

Okoliczności które sami tworzymy jako społeczeństwo. 

39 minut temu, DOHC napisał:

Jeśli po roku pracy w polin masz kilkanaście, może kilkadziesiąt tysięcy na koncie, a po co roku pracy na zachodzie masz blisko sto tysięcy to jest duża różnica. 

 

Z kobietami podobnie, tak jak wybierasz lepszego pracodawcę tak masz prawo wybrać lepszą kobietę i tyle

Ona podobnie. W Polsce czy Tajlandii. 

Tylko że w Polsce staraj się o względy księżniczki bo Polska ma kulturę zrytą kultem maryjnym.
W Tajlandii masz zaś inne podejście. Do seksu, wszystkiego. 

39 minut temu, DOHC napisał:

Poza tym nikt nie każe nikomu mieszkać w Azji, można się osiedlić w zupełnie nowym dla obojga rejonie.

Tylko tu już dużo zależy od tego kim jesteś. Senior Java Dev to się może osiedlić gdziekolwiek i żyć z freelancingu na dobrym poziomie. Inni niekoniecznie. 
Uprawnienia, wizy to też ważna kwestia. No chyba że się hajtniecie. 

39 minut temu, DOHC napisał:

Możliwe, nie mam insta. Widocznie były na seminarium dla julek prowadzonym przez polskie wykładowczynie hehe.

Nie. One po prostu wszędzie robią takie same foty. Wszędzie chcą najlepiej mieć pasywny dochód z simpów. A jak się nie uda to złowić miłość życia albo bankomat życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im wiecej czytam naglowkow do tego portalu na 's', to nie wiem czy sie smiac, plakac, czy miec zal ludzi ktorzy tam w tresci  sie zaopatruja. To jest tak jednostronne, ze az szkoda ryja strzepic. Oni znalezli swoj target i pisza pod niego, niepotrzebnie wyolbrzymiaja rzeczy i szukaja dziury w calym.

 

Narzekacie na kobiety, ciagle jeczycie jak to w Polsce na rynku matrymonialnym jest zle. Sami siebie krzywdzicie i zyjecie w bance zlosci i obwiniania kobiet. Tutaj tyle razy bylo to omawiane, a niektorzy nadal jak stali w miejscu to sie nawet o milimter nie poruszyli. Takie wlasnie osoby przyciaga salon24.

 

Czy tak naprawde trudno sprobowac cos nowego? Przelamac schematy zachowania i zaczac od nowa. Nie oczekujac niczego w zamian otrzymauje sie znacznie wiecej.

 

Wracajac do samego tematu. Czy to kogos dziwi, ze kobiety oczekuja wiecej? Ze nie wystarcza im bylejakosc. Sami oczekujemy od nich wiecej, a czego wymagamy od siebie. Najpierw polecam spojrzec w lustro i ocenic sie krytycznym okiem. Czy daje z siebie tyle na ile mnie stac? Czy moje zycie wyglada tak jakbym sobie zyczyl? Czy oczekujecie, ze ktos wezmie i zacznie zyc za was? Przestanie byc przecietnym jest trudniejsze od narzekania. Duzo bardziej trudniejsze. Moze czas pozwolic umrzec staremu, by nowe moglo sie narodzic.

 

Owszem w PL nie jest lekko, ale nigdzie nie jest jezeli czlowiek sam sobie sobie zaklada kajdanki mentalne. P0lka, babon itp okreslenia pozwalaja wam obwiniac innych za swoje braki i traumy. Rozumiem nowych, rozgoryczonych uzytkownikow, ale narracja najczesciej jest tu taka, ze bol po zwiazku przeradza sie w strach i obwinianie kobiet. Obwiniacie deszcz, ze jest mokry? Skale, ze twarda? Jak wejsdziesz w kaluze czyja to wina? Uderzysz sie w kamien to kto zawinil? Sorry, ale pi**da w kraju pozostanie pi**da za granica.

 

Wiekszosc tutaj (na forum) to nadal mili faceci. Zdecydowanie wiekszosc przecietnych nimi jest. Robia cos, oczekujac na dostep. Kobiety to wykorzystuja. (Moja to wykorzystuje wzgledem innych, by dostac to czego chce, a mnie to bawi jak wystarczy sie usmiechnac i simpy skacza.) Nie wspominajac, ze to mili faceci przyciagaja dysfunkcyjny (czyt. wyjatkowo zje***ny) typ kobiet, pozniej przychodza na forum sie skarzyc. Stad pojawia sie ta wściekłość na kobiety, ktora  staje się coraz głębiej zakorzeniona psychice. Stad taka poczytnosc i podatnosc na ch***we tresci.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pater Belli napisał:

Wracajac do samego tematu. Czy to kogos dziwi, ze kobiety oczekuja wiecej? Ze nie wystarcza im bylejakosc. Sami oczekujemy od nich wiecej, a czego wymagamy od siebie.

 

Jak to mówią diabeł tkwi w szczegółach. Wszystko zależy od tego co oferują w zamian. Jeśli to jest oferta w stylu: "ja leżę i pachnę" a gość ma ogarnąć cały pierd****nik i jeszcze pensje w zębach przynieść to trochę słabe jest.

Bardzo fajny filmik poniżej. Co prawda po angielsku, ale łatwo skumać o co chodzi. Laski licytują się jedna przez drugą ile powinien zarabiać ich ew. facet. Akcja dzieje się w USA gdzie mediana zarobków mężczyzn w USA to 61 tyś USD rocznie. Więc jakie kwoty padają? Standardem jest 1 milion USD ROCZNIE! część chce jeszcze więcej. Inne rzucają np. teksty że "facet zarabiający mniej niż dwa razy tyle co ja jest spłukany (i z takim się nie umawiamy)".

 

Polecam filmik naprawdę fajny:

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Libertyn napisał:

Na badoo gdzie poza tobą pisze do niej Hans, Pierre i John

A od dzonsa będzie lepszy cukienberg, bezos czy smyt, ale ci dwa ostatni też byli wyjebani przez kobiety.

 

Dobra ziom, polka uber alles, ja nie zasługuję na nasze witaminki, bierzcie je wszystkie i elo, nie ma sensu się produkować.

 

2 godziny temu, Pater Belli napisał:

Im wiecej czytam naglowkow do tego portalu na 's', to nie wiem czy sie smiac, plakac, czy miec zal ludzi ktorzy tam w tresci  sie zaopatruja. To jest tak jednostronne, ze az szkoda ryja strzepic. Oni znalezli swoj target i pisza pod niego, niepotrzebnie wyolbrzymiaja rzeczy i szukaja dziury w calym.

Piszesz bardzo ogólnikowo, możesz sprecyzować z czym się nie zgadzasz? Z nierównością demograficzną, z upływem kobiet do większych miast, możesz napisać konkretnie?

 

2 godziny temu, Pater Belli napisał:

Czy to kogos dziwi, ze kobiety oczekuja wiecej? Ze nie wystarcza im bylejakosc.

A gdzie równouprawnienie? Jest w końcu czy nie?

 

Ktoś na Forum kiedyś napisał, iż dla niego kobieta powinna być odzwierciedleniem mężczyzny, i sam się pod tym podpisuję. 

 

Kobiety oczekują więcej, tymczasem kobiety w Polsce: grube, samotne madki, nieporadne. Kobieta pracująca w korpo za najniższą uważa się za lepszą np od hydraulika który ma własną działalność i zarabia dwa, trzy razy tyle i to netto, no ale to "robol".

 

Jak to mówią - po owocach ich poznacie. Możesz być dla nas wzorem i pochwalić się swoimi efektami, dobry przekład i doświadczenie zawsze mile widziane.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zdzichu_Wawa takie filmiki nie są miarodajne, bo może się okazać że takich kobiet liczących na 6 cyferek jest mniej. Nikt nie przeprowadza wywiadów z ludźmi z poza wielkomiejskich aglomeracji. Ameryka jest bardzo podzielona, ale odklejenia o rzeczywistości nie sposób nie zauważyć. Sam spędziłem trochę czasu w NY i SF i jakoś trafiłem na panny co miały zdrowe podejście do życia i nie przeszkadzało im się spoufalać z Polaczkiem. Nawet w PL nie doświadczam jakiegoś haniebnego zachowania. 

 

@DOHC ogólnie narracja tego portalu to narzekanie na wszystko związane z kobietami .

Słuchajcie pierdololo kobiet, na pewno dobrze na tym wyjdziecie. Jak macie zasady to was nie rusza. Jak mózgi przesłonięte są cipkami to decyzje są podejmowane wadliwe.
 

Miałem okres kiedy starałem się manipulować by uzyskać dostep. To było taki słabe i wręcz uwłaczające. Wziąłem się za siebie i kontynuuje drogę ku lepszemu. Sylwetka, zdrowie to 1%. Zarabiam sporo, nie brakuje mi, ale zaczynałem od 1000 zł na miesiąc w 2004. Różowa jak kazda na swoje humory, ale robię swoje. Shit testy już rzadko. Raczej z mojej strony. Narzuciłem sobie takie tempo, że ona musiała dołączyć. Socjali używa niewiele, bo szkoda jej czasu. Przeze mnie też przestała pic. Dba o siebie 170/55kg o twardym tyłku, a o seks sama się prosi. Kiedy sam mam ochotę to się nie pytam. Takim przemocowcem jestem. 😂 Komplementuje kiedy zasługuje. Szczególnie kiedy spódnice i sukienki wybiera. U mnie nie musi nosić spodni. Wykorzystuje swoje atuty na simpach i później mi opowiada. Ogólnie nie patrzę na nią podejmując decyzje. Po prostu nie mam konkurencji i dzialam jakby jej nie było. Czy może jej odbić i zapragnie młodszego ku***a pewnie że tak. Ja nie zamierzam jej pilnować, chociaż czasami odzywa się we mnie ten niepewny siebie kundel i próbuje szczuć strachem. Byłaby szkoda, bo żona jest dobra i matka. 
 

Mam plan główny i kilka zapasowych. Musiałem podjąć kilka ciężkich decyzji, ale dałem radę. Życie nauczyło ufać tylko sobie samemu. Mam swój sposób na życie, ale jest specyficzny i dla niektórych ekstremalny. To nie jest jednak wątek o tym i przynudzam. 

 

Wszystko sprowadza się do jednego. Czy żyjesz dla siebie czy dla innych. Czy kieruje tobą magia cipki, czy świadomie podejmujesz decyzje na temat gradacji i zaspokajania własnych potrzeb. Czy jesteś czlowiekiem, czy zwierzęciem dającym się sterować popędem i nie tylko. Zrozumiałem trochę późno, że scenariusz i reżyseria filmu pt. Moje Życie jest tylko w moich rękach. Męczące i trudne czasami, ale w ch*j satysfakcjonujące.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pater Belli napisał:

 

@DOHC ogólnie narracja tego portalu to narzekanie na wszystko związane z kobietami .

Jest wolny rynek, to męskie Forum na męskie tematy. To forum braciasamcy.pl a nie madkap0lka.mekambe.com.

 

Nie sprecyzowałeś z czym się dokładnie nie zgadzasz w dalszym ciągu. 

 

1 godzinę temu, Pater Belli napisał:

Jak macie zasady to was nie rusza.

Jednego ruszy drugiego nie ruszy, a trzeci się zemści na kochanku żony np, ludzie mają różne charaktery. 

1 godzinę temu, Pater Belli napisał:

Słuchajcie pierdololo kobiet, na pewno dobrze na tym wyjdziecie.

Jesteś Polakiem, to widać 😉

Otóż świat nie jest czarno biały, odpowiedź brzmi tak i nie. 

Jeśli bym chciał się ładnie ubrać to jak najbardziej bym podszedł do pani ekspedientki czy spytał jakiejś klientki w sklepie co sądzi o...

Oczywiście że pewnych rzeczy nie należy brać do siebie, trzeba wiedzieć kiedy "nie" znaczy "nie", a kiedy "nie" to wstęp do zabawy i udawanie oporu (zawsze się troszeczkę gwałci itd). 

Jednocześnie tak - TAK. Po prostu - tak!

 

Wiele kobiet ściemnia o miłości, o tym jaki ma być mężczyzna ale patrz wyżej: wiele kobiet po prostu mówi jak jest o wzroście, o tym co "facet musi" (przypominam hipokryzję o równouprawnieniu oraz jakie są te kobiety, często po 30tce, otyłe, przebiegi jak passat itd). Często panie wprost mówią o prostytucji, o przepraszam sex workingu, o tym czego chcą itd więc tu zależy.

 

Na Forum były już tematy, gdzie kobiety mówią wprost o wzroście (Tom Cruise to za mało dla p0lki, która obiektywnie jest 3/10, poszukaj temat i zdjęcia tej witaminki bez makijażu), o swoich odczuciach wobec średnio atrakcyjnych mężczyzn (takich jest najwięcej więc najgorzej się przebić, do tego złe wzorce oraz niepowodzenia prowadzone to zaniżonej samooceny oraz pewności siebie co pogłębia proces i potęguje problemy, chcesz dowodów? Patrz liczba samobójstw wśród Polek i Polaków) nie mówiąc już o (używając terminologii używanej przez polskojęzycznego naukowca z Berlina) flepiarzach

1 godzinę temu, Pater Belli napisał:

Jak mózgi przesłonięte są cipkami to decyzje są podejmowane wadliwe.

Etap białorycerstwa chyba każdy przechodził, tak jak każdy walił kloca i nie umiał sznurować butów, no chyba że waćpan umiał i ma dowody (nie ma dowodów na to, iż...)? 

Oczywiście że należy promować świadomość i dobre wzorce, dlatego tu jesteśmy i dlatego powstało to miejsce. Jw jest wolny rynek, jeśli dowody i fakty to "narzekanie na kobiety" to nie ma sensu się produkować, jest teraz 01.20 a ja zamiast spać to komuś odpisuję, możliwe że nadaremno ale jedźmy dalej. 

1 godzinę temu, Pater Belli napisał:

Wykorzystuje swoje atuty na simpach i później mi opowiada.

🤔

1 godzinę temu, Pater Belli napisał:

Byłaby szkoda, bo żona jest dobra i matka. 

Żona i matka, zatem: weszliście w związek x lat temu, wtedy było troszkę inaczej. 

Sam w 2018r miałem uwaga - trzy poważne oferty matrymonialne. 

Poważne mam na myśli zrobienie dzidziusia z jedną, zamieszkanie z drugą jak i trzecią. To był szalony okres, zostawiłem panią z którą utrzymywałem relacje parę lat, poznałem inną która też została na lodzie bo wyjechałem za granicę i poznałem trzecią - ot cała historia. Dwie upolowałem, trzecia upolowała mnie. 

 

Pamiętam wcześniejsze czasy i było inaczej. Pisałem kilka razy jak to jechałem od jednej koleżanki do drugiej, jak nie było jakichś problemów żeby ugadać koleżankę na spacer do parku itd. 

 

Teraz pomimo iż uważam że jestem dobrym gościem, sylwetka słyszałem parę razy że fajna, 177cm więc manlet dla p0lek ale cóż, zarobki dobre jak nigdy, jakieś obycie i doświadczenie mam, 0 presji na seks - tu mam za 30e i wiesz co, kiedyś jak pojechaliśmy do zamtuzu to chłopaki poszli do pań a ja na pizzę, bo dobra pizza była lepsza niż chwile uniesienia, 0 kukoldyzmu czy desperacji. 

I jako współczesny wilk wiem co w trawie piszczy. 

 

Pytanie: masz wujka który jeździł x lat trabantem i TYLKO nim.

Jaką wiedzę ma on odnośnie aut wyprodukowanych w 2023r? Co powie o klimatyzacji skoro jest nie ma w trabancie? Albo o skrętnych reflektorach itd itp?

Kuurła ale jak to, przecież to auto i to auto, "łun wi lepi!".

 

Otóż mało wie, podobnie osoby bez rozeznania dzisiejszych warunków na rynku matrymonialnym.

 

Wiesz co? Wiele osób pisało w wątku covidowych, możesz sobie poczytać co kto pisał. I wiesz co? Zdecydowana większość z nas miała rację. 

 

W tematach podobnych temu jest podobnie nomen omen, masz dane, masz wszystko a piszesz bardzo ogólnikowo z perspektywy męża z X lub XX stażem, po prostu nie posiadasz aktualnej wiedzy. 

 

Z czym się zgodzę, że warto być najlepszą wersją siebie pisałem wielokrotnie m.in w temacie o lookmaxingu. Tak warto robić ale poprawa o oczko, dwa choć to bardzo dużo może być niewystarczająca po prostu. 

 

1 godzinę temu, Pater Belli napisał:

Musiałem podjąć kilka ciężkich decyzji, ale dałem radę. Życie nauczyło ufać tylko sobie samemu.

Brawo, witamy w dorosłym życiu.

 

10 godzin temu, Pater Belli napisał:

Nie wspominajac, ze to mili faceci przyciagaja dysfunkcyjny (czyt. wyjatkowo zje***ny) typ kobiet, pozniej przychodza na forum sie skarzyc.

Połowicznie się zgodzę. Nie można być miękkim, no ale powiedz - kto uczy jak być mężczyzną, rodzice, szkoła? 

Jednocześnie wielu mężczyzn miało problemu z kobietami, a faktu są takie, iż rośnie liczba rozwodów, rodowodów inicjowanych przez kobiety właśnie. 

 

Możesz dać kobiecie wszystko jak panowie wspominani post wyżej i być wyjebanym. Oni też byli mili? Smith miał kasę, sławę. Mógł mieć więcej kobiet niż Ty mógłbyś pomarzyć i co? I tak poszła w tany mając atrakcyjnego partnera. 

 

No tak, wszyscy winni. Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. Nie będziesz miał Chadów przede mną ani bluźnił na ich imienia nadaremno. 

P0lki są święte a winą flepiarzy ich niezadowolenie, więc p0lki wstąpią do nieba z bombelkami a flepiarze zostaną potępieni. 

 

Wszyscy winni tylko nie kobiety, kobiety nie inicjują rozwodów, nie uciekają do większych miast, nie wchodzą w związki mieszane i ogólnie jest ich więcej niż mężczyzn 😉 

 

A na serio, rzeczywiście jest coraz więcej nieogarniętych mężczyzn, ale z kobietami jest też coraz gorzej. A jeśli ktoś uważa że obecne wymagania są okej, bo kasjerka z żabki chce Chada a flepiara dziennikara uważa że Tom Cruise to za mało to tym gorzej - i z nim gorzej. 

 

1 godzinę temu, Pater Belli napisał:

żyjesz dla siebie czy dla innych. Czy kieruje tobą magia cipki, czy świadomie podejmujesz decyzje na temat gradacji i zaspokajania własnych potrzeb. Czy jesteś czlowiekiem, czy zwierzęciem dającym się sterować popędem i nie tylko. Zrozumiałem trochę późno, że scenariusz i reżyseria filmu pt. Moje Życie jest tylko w moich rękach. Męczące i trudne czasami, ale w ch*j satysfakcjonujące.  

O to właśnie chodzi żeby żyć dla siebie nie dla innych, i piona. 

 

Magia cipki, nie bądź kukoldem ale jeśli ktoś chce mieć rzeczywiście rodzinę albo chociaż dziecko to co wtedy? Tu się sprawy komplikują.

 

Tak, człowiek jest zwierzęciem i kieruje nim instynkt, podświadomość. 

Człowiek ma seks w związku a i tak zdradza. 

Człowiek nie jest głodny a i tak wpierdala. 

Człowiek potrzebuje warzyw i owoców a ładuje w koszyk ciastka bo przegrywa z podświadomością.

Człowiek wie że palenie szkodzi, alkohol itd a ulega nałogom.

Dlaczego?

 

Jednocześnie tak - masz rację! Człowiek powinien mieć rozum i korzystać z niego, jednak to wymaga pracy i NIE nastąpi od razu. Lata pracy i wyrzeczeń, więc kolejny raz wspomnę iż świat nie jest czarno -

biały, każdy przeszedł inną drogę, innych rodziców, otoczenie i wychowanie. Jednemu coś wychodzi lepiej innemu gorzej.

Myśl, obserwuj, wyciągaj wnioski. 

 

Ale narracja bez argumentów typu faceci be nie przejdzie - wtedy wrzućmy sobie wzajemnie ignora bo nie ma sensu się produkować. 

Edytowane przez DOHC
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, DOHC napisał:

Jest wolny rynek, to męskie Forum na męskie tematy. To forum braciasamcy.pl a nie madkap0lka.mekambe.com.

To sie nie zrozumiales, bo pisalem o portalu salon24, nie o forum.

 

5 godzin temu, DOHC napisał:

Patrz liczba samobójstw wśród Polek i Polaków

Mezczyzni na calym swiecie czesciej popelniaja samobojstwa. To nie chodzi o Polske. To sie dzieje wszedzie i nie jest scisle zwiazane z rynkiem matrymonialnym, chociaz on moze miec wplyw.

 

 

5 godzin temu, DOHC napisał:

Pytanie: masz wujka który jeździł x lat trabantem i TYLKO nim.

Jaką wiedzę ma on odnośnie aut wyprodukowanych w 2023r? Co powie o klimatyzacji skoro jest nie ma w trabancie? Albo o skrętnych reflektorach itd itp?

Kuurła ale jak to, przecież to auto i to auto, "łun wi lepi!".

To ze ktos jest w LTR nie znaczy, ze nie ma kontaktu z innymi. To ze ktos ma trabanta, nie znaczy, ze nie jezdzi innymi samochodami. Wchodze w interakcje z plcia przeciwna i wiem o co chodzi kiedy mnie zapraszaja na kawe. Mam w pompie, to jednak fajnie miec opcje. Zbyt duzo rzeczy zakladasz. 

 

5 godzin temu, DOHC napisał:

Brawo, witamy w dorosłym życiu.

??? Dziekije za spoznione o 25 lat pozdrowienia.

 

6 godzin temu, DOHC napisał:

Możesz dać kobiecie wszystko jak panowie wspominani post wyżej i być wyjebanym. Oni też byli mili? Smith miał kasę, sławę. Mógł mieć więcej kobiet niż Ty mógłbyś pomarzyć i co? I tak poszła w tany mając atrakcyjnego partnera. 

 

No tak, wszyscy winni. Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. Nie będziesz miał Chadów przede mną ani bluźnił na ich imienia nadaremno. 

P0lki są święte a winą flepiarzy ich niezadowolenie, więc p0lki wstąpią do nieba z bombelkami a flepiarze zostaną potępieni. 

 

Wszyscy winni tylko nie kobiety, kobiety nie inicjują rozwodów, nie uciekają do większych miast, nie wchodzą w związki mieszane i ogólnie jest ich więcej niż mężczyzn 😉 

Nie wiem do czego pijesz i skad frustracja. Czuc wrogosc z twojej strony. Nikt cie nie atakuje. 

 

6 godzin temu, DOHC napisał:

ale jeśli ktoś chce mieć rzeczywiście rodzinę albo chociaż dziecko to co wtedy?

Wtedy sie przeprowadza dokladny audyt na partnerce i jej rodzinie. Czy chodzi ci ze wsrod polowy spoleczenstwa ciezko znalezc material na matke? Ze ladna buzia, a w glowie siano i IG? Przeciez zawsze tak bylo. Tylko internetu nie bylo. Opcji jest cala masa. 

 

Nie moge cytowac wiecej, wiec odnosnie ostatnigo akapitu. Zycie nie jest latwe, nigdy nie bylo i nigdy nie bedzie. Chcesz miec cos wiecej, musisz mu to wyrwac. Samemu nic nie daje, chyba ze kopa w dupe. Kwestia tego co po takim kopie sie dzieje. Jeden lezy, drugi wstaje i robi dalej. Probuje zyc na swoich warunkach, popelniac bledy i uczyc sie z nich. Faceci maja pod gorke, ale nie znaczy ze maja sie poddawac. Pewien madry kiedys powiedzial, ze narzekanie bez planu to tylko jeczenie.

 

Zrob co chcesz, ja nie mam w zwyczaju ignorowac nikogo. Bierzesz sporo ad personam. Ja jestem tutaj sporadycznie i tak. Tylko pisze, ze zmainy trzeba zaczac od siebie i tu szukac szczescia. Zycie traktowac jak jeden wielki eksperyment i aktywnie brac w nim udzial, a nie robic meta-anlize przypadkow innych. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pater Belli napisał:

To ze ktos jest w LTR nie znaczy, ze nie ma kontaktu z innymi.

Mimo wszystko patrzenie na samoloty nie uczyni nikogo pilotem ani strzelanie w grze żołnierzem. 

 

Nigdzie nie mówię że nie trzeba pracować nad sobą bo trzeba, pisałem wielokrotnie o tym i każdy idący tą drogą ma moje błogosławieństwo.

 

Nie jestem wrogi, piszę z kulturą obszernie na każdy podpunkt. 

Patrz, przychodzisz gdzieś i narzekasz bez uzasadnienia, masz podane fakty na tacy a piszesz strasznie ogólnikowo że wszystko do bani i faceci do bani, zamiast napisać iż z tym i z tym się nie zgadzasz. A potem zdziwko jak jesteś odebrany.

 

Tak, trzeba iść dalej i się nie poddawać, ale jak mawiał Einstein - szaleństwem jest robić wciąż to samo, oczekując innych rezultatów.  

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2023 o 11:09, SilentAssassin napisał:

Kolejny temat z narzekaniem...

Testosteronie gdzie jestes ???😉

Też to zaobserwowałem na forum od jakiegoś czasu. Depresji idzie się nabawić czytając codziennie rano takie posty negatywne 😉.

 

Panowie mniej narzekania więcej działania. Co z tego że ktoś mieszka na prowincji skoro żyjemy w dobie internetu, telefonu, samochodów. Za chwilę będziemy jeszcze lepiej skomunikowani bo zaczniemy latać pojazdami na wzór dronów i mieć dostęp do lalki ze sztuczną inteligencją, która nie będzie gorsza od żywej kobiety a może i lepsza. 
Gwarantuję że pracując nad sobą, mając zasoby czy fajny domek na prowincji laska na pewno się znajdzie. 
Przykład: fikcyjna postać Janusza Tracza z serialu Plebania już nieemitowanego (osobiście go uwielbiałem, samiec Alfa). Willa na prowincji, biznesy, co chwile nowa kobieta a dodatkowo sprowadził sobie Wietnamkę jako służącą. To tylko film i postać fikcyjna ale wiem, że jest wielu gości którzy tak żyją.

 

Sam rozważam w przeciągu kilku lat wybudowanie domu gdzieś na wsi bo lubię ciszę i kontakt z naturą. I nie przeszkadza to w pracy jaką wykonuję czy korzystaniu z uroków i zabawy wielkiego miasta. I jestem spokojny o kobietę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.