Skocz do zawartości

Laska przyznała się że zdradzała swojego poprzedniego Ex


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co zrobić z tą informacją? Bo nie powiem że rozjebało mnie to troszkę. Laska przyznała się że zdradzała chłopaka z którym była prawie 4 lata w związku i wtedy nie miała wyrzutów sumienia i straciła rachubę ile razy go zdradziła z jednym kolesiem.... Nie wiem jak to ugryz tym bardziej że ma z tym typem konkat pisemny tylko bo to jej ziomek teraz.. Kontakt mają nadal bo przez wojsko np.  Bo ogarnia teraz pracę sobie w woju. Na pytanie dlaczego to robiła nie chcę od powiedzieć. Na razie jesteśmy po pierwszej takiej rozmowie, dzisiaj będzie kolejna. Wiem co mówić dalej, ale waszej opini Bracia bym posłuchał. Jest między nami relacja fajna, świadoma i prawdziwa. Laska 27 lat 

  • Haha 12
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy dla laski za szczerość, że "pochwaliła się" takim "wyczynem" na początku (jak mniemam?) znajomości. Mając tę wiedzę - planowanie z nią poważniejszej relacji IMO będzie chyba nawet głupsze niż wiązanie się z divą koleżki z innego tematu. 

 

Godzinę temu, Endriu571 napisał(a):

u. Na pytanie dlaczego to robiła nie chcę od powiedzieć.

Weź 20 metrów, rozpędź się itd.... Serio?! 🤦‍♂️🤷‍♂️

 

Nie wiem jakiej odpowiedzi się spodziewałeś, ale samo to, że ja o to spytałeś, sugeruje, że łyknął byś jak pelikan wymyśloną na poczekaniu bajeczkę. 

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nad czym tu w ogóle dywagować? Tak jak napisał kolega wyżej, jeśli myślisz o czymś poważnym, to w ogóle trzymaj się od niej jak najdalej. Laska zdradza gościa i już sama "straciła rachubę" ile razy i nie miała wyrzutów sumienia. Czy może być jeszcze bardziej czerwona flaga jak ta? Ja bym od razu jej powiedział, co o tym myślę i pogonił ją byle dalej. Jak można mieć jakikolwiek szacunek do takiej panny? Chyba, że traktujesz ją tylko jako "pannę do ruchania", to możesz i pokorzystać, chociaż ja raczej nie chciałbym korzystać z panną, która takie rzeczy robiła i nie miała skrupułów. Reasumując, lepiej skończyć taką znajomość teraz, niż za późno, bo to, że znowu zdradzi, to w ogóle nie mam wątpliwości.

Edytowane przez Bestia
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee, spoko laska jest. Do zabawy raczej...

 

A tak przy okazji znalazlem w sieci (kobieta to pisala): 

6 Skomplikowanych faktów o kobietach.
1. Uważają, że trzeba oszczędzać, ale ciągle kupują ciuchy.
2. Ciągle kupują ciuchy, ale nigdy nie mają się w co ubrać.
3. Nigdy nie mają się w co ubrać, ale zawsze pięknie wyglądają.
4. Zawsze pięknie ubrane, ale nigdy nieusatysfakcjonowane.
5. Nigdy nie usatysfakcjonowane, ale oczekują od facetów komplementów.
6. Oczekują od facetów komplementów, ale nigdy w nie nie wierzą

 

May be a meme of 1 person and text that says "Musisz zdejmować obrÄ…czkÄ jak mi robisz palcówkę bo mnie drapie. Nie noszę obrą…czki, to mój zegarek."

Edytowane przez OGÓR
  • Like 1
  • Haha 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Plusy dla laski za szczerość, że "pochwaliła się" takim "wyczynem" na początku (jak mniemam?) znajomości. Mając tę wiedzę - planowanie z nią poważniejszej relacji IMO będzie chyba nawet głupsze niż wiązanie się z divą koleżki z innego tematu. 

 

Weź 20 metrów, rozpędź się itd.... Serio?! 🤦‍♂️🤷‍♂️

 

Nie wiem jakiej odpowiedzi się spodziewałeś, ale samo to, że ja o to spytałeś, sugeruje, że łyknął byś jak pelikan wymyśloną na poczekaniu bajeczkę. 

Nie, po 4 miesiącach oznajmiła, ogólne mówiła że przepracowało to i ogólnie zrobiła rachunek sumienia z tego bo później była rozjebana emocjonalnie po tym. Meg jej zależy na naszej relacji dlatego szczera do bólu jest ogólnie. 

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Endriu571 napisał(a):

Panowie co zrobić z tą informacją? Bo nie powiem że rozjebało mnie to troszkę. Laska przyznała się że zdradzała chłopaka z którym była prawie 4 lata w związku

Ale co Ci rozjebało glowę?? Ta informacja? Zdradzanie??? Czy to po prostu Twój życzeniowy obraz "spoko" laski został zburzony przez kobiecą naturę, która tak właśnie może wyglądać i bardzo często wygląda.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja zdradzania bez wyrzutów sumienia 

1 minutę temu, Piter_1982 napisał(a):

Jakby przepracowała to znałaby odpowiedź ;).

Może dzisisja powie 

4 minuty temu, Redbad napisał(a):

Ale co Ci rozjebało glowę?? Ta informacja? Zdradzanie??? Czy to po prostu Twój życzeniowy obraz "spoko" laski został zburzony przez kobiecą naturę, która tak właśnie może wyglądać i bardzo często wygląda.

Myślenia że może odjebac to że Mną w relacji, chociaż się zarzeka xD 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarka do warzyw służy do tarcia warzyw a nie otwierania piwa.

Maszynka do mięsa służy do mielenia mięsa a nie produkcji gwoździ.

Woda wprawdzie czasem jest używana do święcenia, ale jeszcze nikt od kropienia wodą nie został świętym. Ani nawet od brania prysznica. 

Kobieta służy do... a przez niezrozumienie mechanizmów ewo-po-lucyjnych to mężczyźni służą kobietom. 

Dajemy się zwieść cipce i cycuszkom, że da się radę otwieraczem do konserw polecieć na Marsa. 

 

Ktoś gdzieś ładnie porównał gadzi mózg do słonia a część racjonalną do dosiadającego tego słonia (jeźdźca? słoniopowoziciela?). Kiedy nagle słoniowi odbije i wpadnie w jakiś galop czy szał macicy - jeździec ani nie wie dlaczego (choć najczęściej będzie analizował i pytał żeby cokolwiek zrozumieć), ani więc nie rozumie co się stało, że się zesrało i co najgorsze dla niego - nic nie może zrobić żeby opanować obłąkańczy szał słonia. Tym bardziej wygłupiony będzie towarzyszący słoniowi z jeźdźcem, drugi jeździec, podróżujący z nim konno.  

  • Like 11
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlachetna osóbka.

 

Wysrała z siebie gówno, żebyś też się najadł.

 

Pewne rzeczy zostawia sie dla siebie, chyba, że się jej toksykiem;D Pewne mechanizmy już u Ciebie ruszyły, mam nadzieję, że ogarniesz.

Edytowane przez Ego
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla równowagi napiszę, że znam laskę która zdradzała, a teraz z tym gościem tworzą rodzinkę, i od wielu lat jest przykładną matką/żoną. Co nie zmienia faktu, że może to być uśpione. Dzieci odchowa i może obudzą się instynkty.

 

Dla mnie osobiście taka informacja to mega czerwona flaga, raczej bym odpuścił temat "na poważnie". Kręgosłup moralny jest mega ważny dla mnie, każdy popełnia błędy, ale tutaj mówimy o świadomym i jawnym waleniu w chuja i to wielokrotnie. Na pewno pamięta te emocje, kiedy musiała kłamać, oszukiwać, obawiać się że się wyda itp. i może za tym zatęsknić jak już minie haj hormonalny w związku z tobą. Bo będzie miała na wyciągnięcie ręki coś "co jest nielegalne". 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Spokojnie napisał(a):

Dla równowagi napiszę, że znam laskę która zdradzała, a teraz z tym gościem tworzą rodzinkę, i od wielu lat jest przykładną matką/żoną. Co nie zmienia faktu, że może to być uśpione. Dzieci odchowa i może obudzą się instynkty.

 

Dla mnie osobiście taka informacja to mega czerwona flaga, raczej bym odpuścił temat "na poważnie". Kręgosłup moralny jest mega ważny dla mnie, każdy popełnia błędy, ale tutaj mówimy o świadomym i jawnym waleniu w chuja i to wielokrotnie. Na pewno pamięta te emocje, kiedy musiała kłamać, oszukiwać, obawiać się że się wyda itp. i może za tym zatęsknić jak już minie haj hormonalny w związku z tobą. Bo będzie miała na wyciągnięcie ręki coś "co jest nielegalne". 

 

Ile jeszcze znasz takich lasek?

 

Wyjątek potwierdza regułe.

 

Sam popełniłem błędy i ich nie powtórze, i nie bede nimi karmił moją partnerkę. To moje gówno.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie ma nic wstydliwego, w tym, że kogoś zraniłeś Każdy rani, lecz w jaki sposób to zrobiłeś!? Jeśli zdradziłeś, to jesteś bez wartości Nie można Ci ufać, bo do kurewstwa masz skłonności Siebie zdradziłem wiele razy za każdym razem Czułem się podle że zawiodłem A te rany nigdy się nie zagoją Trzeba chcieć zrozumieć je, dojrzałość niosą Gdy wbijasz palec w dnie by przypomnieć sobie, że Za czymś stoją weź do siebie te lekcje Im znów będziesz na rozstaju dróg Cicho prosząc lepsze dni śląc te intencje Bezkresną przestrzeń marzeń Ilu gotowych jest zmienić bieg wydarzeń To się okaże ilu powstanie do walki A ilu wydostanie się z klatki"

Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,ak_47,ostroznosci_nigdy_dosyc__2019_.html

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Endriu571 napisał(a):

Myślenia że może odjebac to że Mną w relacji, chociaż się zarzeka xD 😅

Po pierwsze bardzo dobrze, że odpalił Ci się alert, ale to nie powinno Cię ani szokować, ani rozjebywać, musisz to wpisać w koszt ewentualnej relacji, choćby nie wiem jak się zaklinała, że tylko tamten był taki słaby, albo tylko wtedy miała takie słabości.

 

To zaklinanie traktować jak w dowcipie:

Młody agronom przyjeżdża na wieś i mówi do chłopa:

- tę świnie tutaj proszę mi ubić za miesiąc!

Chłop na to:

- a jak będzie się prosić?

- choćby i na kolanach prosiła to ubić i tyle!

 

😉

 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Endriu571 napisał(a):

Na pytanie dlaczego to robiła nie chcę od powiedzieć.

 

Zapytaj się ją dlaczego:

- miesza kawę dwa razy

- podciera się trzy razy

- szczotkuje cztery razy

- przegląda pięć razy....

 

A ty będziesz się jeszcze zastanawiał?

 

Dziękuję, już nie czytam dalej...

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Endriu571 napisał(a):

Laska przyznała się że zdradzała chłopaka z którym była prawie 4 lata w związku i wtedy nie miała wyrzutów sumienia i straciła rachubę ile razy go zdradziła z jednym kolesiem....

Mnie ciekawi kontekst, jak żeście o tym zaczęli rozmawiać?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Endriu571 napisał(a):

Laska przyznała się że zdradzała chłopaka z którym była prawie 4 lata w związku

Wie jaki numer odwaliła. Wie, że to krzywe jak cholera i u mało którego faceta przejdzie bezboleśnie. Zwykle przechodzi bezboleśnie u gościa, który ma na to wywalone, bo nie traktuje jej na poważnie. Więc przyznała się, bo wie, że jakby co, to jej znajomi wiedzą co odwaliła i prędzej czy później sprawa by do Ciebie dotarła. 

 

To, o co pytałeś, kiedy przekazała Ci tę informację oraz to jak się zachowywałeś wtedy będzie świadczyło czy zrobisz z tego problem czy nie.

 

Na wypadek, gdybyś kiedykolwiek zrobił z tego problem w trakcie trwania związku usłyszysz, że "byłam z Tobą szczera, więc o co Ci teraz chodzi, to Twój problem, że sobie z tym nie radzisz". W wypadku, gdyby problem wystąpił u Was, to wtedy usłyszysz, że "przecież wiedziałeś jak to było wcześniej, to czego się spodziewałeś".

 

Moja rada. Jeżeli w tym momencie czujesz, że to nie jest dla Ciebie OK, to...

 

To BARDZO DOBRZE... To właśnie Twój gadzi mózg Ci mówi, że ona jest niepewna, jej moralny kompas jest zepsuty i skoro zrobiła to wcześniej, to bardzo prawdopodobne, że zrobi to też i Tobie.

 

Idź za głosem serca i podziękuj jej za współpracę...

  • Like 4
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę krótko i dosadnie: szanuj się! K*rwa ,,gdzie ci mężczyźni'' cytując tekst znanej piosenki.

Laska chwali się, że zdradzała kolesia w trakcie 4 letniego związku. Do tego nie miała wyrzutów sumienia. Ja pier*ole. Myślisz, że Ciebie szanuje, albo traktuje poważnie mówiąc takie rzeczy? Nie. Robi Ci shit testy i duże prawdopodobieństwo, że Ciebie też zostawi/zdradzi.

 

A Ty jeszcze zakładasz o tym post, w jakim celu?  Szanuj się!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.