Skocz do zawartości

Anastazja z Wrocławia - grecka tragedia


Reelag

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, antyrefleks napisał(a):

Jasne że nie. Mówię jak to w praktyce wygląda.

 

Facet z bardzo wysokim smv robi co chce i kobieta nic mu nie powie. Beciak zdradzi i zostaje zgnojony. Przy atrakcyjnej kobiecie beciak nawet nie musi zdradzić, a i tak zostanie zgnojony.

Czyli szacunek do drugiego człowieka i trzymanie się zasad trzeba odstawić na półkę. Jestem samiec alfa i kropka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gixer napisał(a):

Czyli szacunek do drugiego człowieka i trzymanie się zasad trzeba odstawić na półkę. Jestem samiec alfa i kropka !

To co napisałem jest neutralne od ocen. A na pewno nie pochwala takiego zachowania. Napisałem to w jaki sposób cierpią tzw. zwykli zjadacze chleba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mosze Red napisał(a):

No ale zwolennicy jedynej prawej i sprawiedliwiej partii będą się bryndzlować na samą myśl o tym, że nam Grecja wyda sprawcę. 

A co ze zwłokami?

Może rząd wspaniałomyślnie sfinansować transport?

 

Czy raczej ubezpieczenie to obejmie jeżeli takowe posiadała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kespert napisał(a):
W dniu 17.06.2023 o 19:41, Yolo napisał(a):

Podtzuc jakieś źródła, gdzie widzisz ten aplauz większości kobiet dla gwałtów

"Pięćdziesiąt twarzy Greya

 

Jeśli ktoś lubi horrory, znaczy że chciałby realnie bawić się w walki z truposzczakami? 

 

Zerknij sobie na film "Nieodwracalne" z Bellucci. Tam jest ukazana bardzo realnie scena brutalnego gwałtu. Ten film do dziś jest uważany za mocno kontrowersyjny, ciężko go odzobaczyć.

Jakoś publika nie waliła drzwiami i oknami, kasowo też słabo. 

 

Jest spora różnica między zabawami na ostro, gdzie oboje znają swoje granice i gdzie w gruncie rzeczy chodzi o przyjemność dla obojga, filmach które o tym traktują, a realnym gwałtem.

Twój przykład jest chybiony. 

 

 

 

 

4 godziny temu, Dassler89 napisał(a):
W dniu 17.06.2023 o 19:14, Yolo napisał(a):

Nie widzę tu zdecydowanych komentarzy, które jechałby po gościach, którzy prawdopodobnie zbiorowo zgwałcili i zamordowali człowieka. 

 

Za to chętnie jedzie się po ofierze. 

Tak, tylko wiesz dlaczego tak jest? Jest coś takiego jak proszenie się o kłopoty.

 

Tak jak ja, nie jadę najebany do Warszawy i w środku

 

To co piszesz nie jest w żaden sposób adekwatne. Panna nie pojawiła się półnaga w kolorowej dzielnicy, wykonując obsceniczne gesty. 

Z opisu, na moment kiedy zabierałem głos w poście do którego się odnosisz, wynikało że piła alkohol w miejscu publicznym, spotkała znajomego (jednego- nie pięciu), u którego chciała kupić narkotyki.

W tym celu z nim pojechała.

Obstawiam że to nie był pierwszy raz. 

 

Nie ma tu nic godnego pochwały, przeciwnie. Nie próbuję wybielić jej zachowania, chodzi o coś innego. 

 

W tym temacie, moj głos sprowokowała postawa przedmówców, którzy domyślnie albo jak @Messerwprost, bagatelizowali gwałt i morderstwo.

Panna ze zdjecia wygląda na patusiarę, a takich nie żal. Nic się nie stało. 

 

Do tego się tu odniosłem. Ten temat, a przynajmniej jego początek (w pewnym momencie przestałem czytać) wystawia temu miejscu strasznie kiepską laurkę. 

Serio, nie łapię co trzeba mieć w głowie żeby tak reagować na śmierć człowieka.

Mam nadzieję że to kwestia internetu i złych cech które w człowieku wyzwala, nie realnej życiowej postawy. 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sprawie wypowiedział się ojciec dziewczyny:

 

Ojciec pochodzącej z Wrocławia dziewczyny nie ma wątpliwości, że jego córka została porwana, zgwałcona i zabita. – Była dobrą dziewczyną, choć lekkomyślną. Myślała, że wszyscy są przyjaźni – wyznaje.

 

Z relacji ojca wynika, że kilka dni przed tragedią Anastazja oparzyła sobie dłoń. – To poparzenie ją dobijało, bo ona bardzo przejmowała się swoim wyglądem. Smarowała rękę maściami, ale nie było poprawy. Wpadła więc na głupi pomysł, że zapali skręta. Zagadała w markecie do chłopaków i oni obiecali, że jej to załatwią – mówi ojciec kobiety.

 

 Oni ją zwodzili, najwidoczniej czekali, aż się ściemni. Może przez te kilka godzin, które z nimi spędziła, dosypali jej czegoś do drinka. Gdy dzwoniła do chłopaka, mówiła, że jakiś mężczyzna ją podwiezie. Ale on zamiast tego zawiózł ją do jakiegoś pustostanu. Reszta tych napotkanych mężczyzn może dobiegła, bo słyszeliśmy, że więcej osób ją zgwałciło – dodaje.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, cst9191 napisał(a):

Ojciec pochodzącej z Wrocławia dziewczyny nie ma wątpliwości, że jego córka została porwana, zgwałcona i zabita. – Była dobrą dziewczyną, choć lekkomyślną. Myślała, że wszyscy są przyjaźni – wyznaje.

 

Takie rzeczy przed kamerami się zmiękcza i przedstawia w dobrym świetle. Czytaj: była (najprawdopodobniej) głupia jak but, a ostatnie czym można było ją nazwać to intelektualistką.

 

 

23 minuty temu, cst9191 napisał(a):

Z relacji ojca wynika, że kilka dni przed tragedią Anastazja oparzyła sobie dłoń. – To poparzenie ją dobijało, bo ona bardzo przejmowała się swoim wyglądem. Smarowała rękę maściami, ale nie było poprawy. Wpadła więc na głupi pomysł, że zapali skręta. Zagadała w markecie do chłopaków i oni obiecali, że jej to załatwią – mówi ojciec kobiety.

 

Wow, nieźle. Więc nie tylko ja lekko przesadzam - osobiście latam po mefedron jak skórka koło palca mi się zadrze. Ostatnio chciałem na to kryształ, ale niestety nie było. xD

 

 

23 minuty temu, cst9191 napisał(a):

 Oni ją zwodzili, najwidoczniej czekali, aż się ściemni. Może przez te kilka godzin, które z nimi spędziła, dosypali jej czegoś do drinka. Gdy dzwoniła do chłopaka, mówiła, że jakiś mężczyzna ją podwiezie. Ale on zamiast tego zawiózł ją do jakiegoś pustostanu. Reszta tych napotkanych mężczyzn może dobiegła, bo słyszeliśmy, że więcej osób ją zgwałciło – dodaje.

 

Może dobiegła, coś tam słyszeliśmy, coś tam się domyślamy, oni na coś czekali.

 

Mhm, wszystko jasne. :) facet sprzedał kit na strasznym poziomie, ale dla większości ludzi to wystarczy.

 

 

42 minuty temu, Yolo napisał(a):

W tym temacie, moj głos sprowokowała postawa przedmówców, którzy domyślnie albo jak @Messerwprost, bagatelizowali gwałt i morderstwo.

Panna ze zdjecia wygląda na patusiarę, a takich nie żal. Nic się nie stało. 

 

Bagatelizował.. nie wiem. Jestem przede wszystkim cyniczny względem tych ludzi. Z bardzo prostych powodów.

 

Jak pisałem.

 

#1 miałem z nimi do czynienia w życiu zbyt długo. Znam ich na wylot, ich mentalność, głupotę i brak myślenia dalej niż kilka chwil do przodu. Wiem jak "stereotypowo" wyglądają i jak wygląda ich życie. Naprawdę. Ona wpisuje się we wszystkie pato kanony, które poznałem od podszewki - dodaj do tego oświadczenie ojca, że była po prostu tępa. Powiedziane w miły sposób, bo o "zmarłych nie mówi się źle" - szczególnie o córce. Publicznie, do setek tysięcy osób.

 

#2 moje doświadczenia życiowe z nimi były raczej negatywne, bo starałem się tego czegoś unikać - z sukcesami - nigdy mnie nie tępili, ale fakt oglądania ich zohydził mi tych ludzi do granic możliwości. 

 

#3 ogólne doświadczenia życiowe, kiedy sam dbałem o własną dupę w każdym jego aspekcie, gdzie nikt nawet się nie zapytał jak sobie radzę, pokazały mi jedno, przez co to jest moja filozofia, z którą idę przez całe życie i całe życie mi się sprawdza - https://www.youtube.com/watch?v=PLxhrlomYj8

 

 

Kiedyś, dawno temu i może dodatkowo jakbym miał "przyjemniejsze" doświadczenia z życia - może bym się tym przejmował. Teraz - teraz wyjebane, pora na CSa. Przejmować się laską, która się chciała bawić z trzecim światem, litości. Wierzę, że w życiu dojechała mnie moja karma i ją dojechała jej własna. Przez co ani mnie to ziębi, ani grzeje. Za kilka dni ją zakopią, Słońce wstanie jak gdyby nigdy nic, jak wstaje od miliardów lat umownie na wschodzie, ludzie się poemocjonują przez jeszcze może tydzień, zapomną na stałe i tyle w temacie.

Edytowane przez Messer
  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yolo moje odczucia są takie, że jako społeczeństwo zaakceptowaliśmy gwałty i morderstwa w wykonaniu przybyszów z krajów 3 świata, a szczególnie muzułmańskich jako coś normalnego.

Gdyby zrobili to Francuzi czy Anglicy odzew zapewne byłby inny.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Yolo said:

film "Nieodwracalne" z Bellucci. Tam jest ukazana bardzo realnie scena brutalnego gwałtu

Film z Moniką opiera się na założeniu, że do Pani dobiera się samiec gorszej jakości - a ten "lepszy", mąż Cassel, o nią walczy i mści się za jej krzywdy.

 

Namawianie kobiet, prezentowanie fałszywego obrazu że "egzotyczny kochanek lepszy niż Polak" jest zakłócaniem odbierania świata i wartościowania swych czynów... namawianiem potencjalnych ofiar, by się nie broniły. Tak samo propagowanie seks-workingu czyli prostytucji.

 

Być może lepiej zrozumiemy się, gdy powiem tak:

1 hour ago, Yolo said:

Jeśli ktoś lubi horrory, znaczy że chciałby realnie bawić się w walki z truposzczakami?

Jeśli jakaś kobieta lubi "romantyczne komedie", w których mężatka uprawia seks z innymi osobami, to znaczy że realnie w sytuacji "końskich zalotów śniadego księcia/Mokebe" byłaby bardziej skłonna, by zamiast gwałtu/obrony/walki, zgodzić się na "radosne przeżywanie przygód"?

Możesz sam sobie odpowiedzieć na to pytanie, niestety... stąd zyski i popularność "50 twarzy".

I wina, część winy jest na rękach "tfurców" tak propagowanego przekazu.

 

Co w żaden sposób nie stanowi wytłumaczenia dla sprawców tego konkretnego przypadku. Tej konkretnej śmierci. Ich wina nie podlega dyskusji ani umniejszeniu.

 

1 hour ago, Yolo said:

Serio, nie łapię co trzeba mieć w głowie żeby tak reagować na śmierć człowieka.

Chcemy wierzyć, że wszyscy ludzie są równi... jak w krzywym zwierciadle, widać w tej sprawie polaryzację różnych grup społecznych. Dlatego jest tak "nośna medialnie", że budzi aż tak skrajne emocje.

 

Ze sprawy -  https://wiadomosci.radiozet.pl/swiat/tajemnicze-sms-y-w-telefonie-27-letniej-anastazji-nowy-ruch-sledczych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie zacząłem jeździć na tirach po Europie zachodniej i południowej, uważałem zachód za wyższą cywilizację. Zwłaszcza Francję, Niemcy i Wielką Brytanię. Jakie było moje zdziwienie, gdy zobaczyłem jakie dziadostwo się tam panoszy. 

 

Pani została ubogacona kulturowo.

 

I takich incydentów będzie masa, bo zakochane w sobie Julki uważają się za istoty boskie, które gardzą rodakami. A mokebe/ciapatego kutasa uważają za czarodziejską różdżkę, która spełnia marzenia. Dać dupy murzynowi albo ciapatemu..... Szczyt egzystencji.

 

Teraz wszystkie kurwiszony i szmaty w naszym kraju robią z tej laski George'a Floyda.

 

Laski mają takie kompleksy i niską samoocenę, że muszą rozkładać nogi przed brudasami aby się dowartościować.  

 

Pani pojechała po bandzie, zapłaciła za to najwyższą cenę. Może jej śmierć nagłośniona przez media odwracające kota ogonem, sprawi że kilka Julek się opamięta.

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talibowska mentalność. xD Bez kitu. 

 

Niech najlepiej laski siedzą w domu, zakryte twarzą mają, tak, jak muzułmanki, niech nie wychodzą z domu po okreslonej godzinie, niech nie rozmawiają z randomami. 

 

Wszystko to może doprowadzić do jej niebezpieczeństwa z powodu nieodpowiedzialności! 

 

Jaki to jest schemat bezmyślności, jednostronności. 

 

Naprawdę, jak typowi talibowie xD. Talibowie by identycznie napisali - no może w 90%. 

 

Talibski mental. Inaczej się tego nazwać nie da. 

Edytowane przez $Szarak$
  • Zdziwiony 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://zapodaj.net/plik-9iZa9ElCja

 

Wyobrażacie sobie takie słowa z ust

Polki?

 

Przecież w Polsce to tylko gwałty na każdym kroku i molestwanie.

 

Piekło kobiet.

 

@$Szarak$ jeśli w Europie zaczną przewożąc muzułmanie to taka będzie właśnie konieczność dla kobiet. Będą musiały żyć jak na bliskim Wschodzie.

 

Edytowane przez Pocztowy
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bassfreak napisał(a):

O JA PIERDOLE XDDD

Aż poszukam całości tego pięknego tekstu xD

3 minuty temu, $Szarak$ napisał(a):

Niech najlepiej laski siedzą w domu, zakryte twarzą mają, tak, jak muzułmanki, niech nie wychodzą z domu po okreslonej godzinie, niech nie rozmawiają z randomami.

Ech ;)

Byś trochę ogarnął horyzonty, bracie, to byś wiedział, że np. w krajach muzułmańskich bieliźniane marki premium robią największe zyski. Bo chyba nie myślisz, że one okutane po szyję w domu z mężem siedzą?

 

Za to współczesny świat zachodu, co to za postęp, panie! W domu z mężem w dresie i wyciągniętej bluzie, za to dupą świecić i wylaszczać się głównie dla świata zewnętrznego.

 

Ja nie mówię czy jedno i drugie to samo dobre, czy samo złe. Jestem tylko narratorem ;)

 

  • Like 9
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ObliterarorZadam ci jedno proste pytanie. 

Co zwyczjany talib by napisał o tej sprawie? Napisałem w 90% to samo, bo talib by jeszcze przestępców nie potępił. Wy potepiliscie, ale reszta to mentalność talibska. Naprawdę. 

 

Macie ciągotki takie talibowskie. Brzydzicie się wartościami zachodnimi, ciągnie was do Chin w innych wątkach i np Iranu - czyli do autoratyzmow czyli zamordystow i masa innych przykładów. 

Edytowane przez $Szarak$
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, $Szarak$ said:

@ObliterarorZadam ci jedno proste pytanie. 

Co zwyczjany talib by napisał o tej sprawie? Napisałem w 90% to samo, bo talib by jeszcze przestępców nie potępił. Wy potepiliscie, ale reszta to mentalność talibska. Naprawdę. 

 

Od dłuższego czasu słucham materiałów Świętej Pamięci Kevina Samuelsa. Tam gościu wprost mówi wielokrotnie, że high value man nie akceptuje złego prowadzenia się u kobiet. Powiesz że Kevin miał mentalność taliba ?

Edytowane przez Reelag
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Pocztowy napisał(a):

@$Szarak$ przecież ona poszła z ludźmi o mentalności talibów, więc jak ma się zachowywać? 

 

Tak jak przy normalnych ludziach? 

 

Może ona też tak myślała.

W filmach i serialach pokazują, że różne rasy i kultury mają takie same luzackie zachowania. You bro.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, $Szarak$ napisał(a):

Brzydzicie się wartościami zachodnimi,

Wiele razy słyszałem o "wartościach zachodnich", szczególnie z ust postępowych polityków, ale oni niestety nigdy nie wchodzili w szczegóły, więc jeśli możesz, to wytłumacz mi proszę czym są wspomniane wartości zachodnie?

 

 

2 minuty temu, vodkas85 napisał(a):

W filmach i serialach pokazują, że różne rasy i kultury mają takie same luzackie zachowania. You bro.

Ostatnio co druga reklama w TV, to multkulti do porzygu. Dotyczy to również polskich marek.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vodkas85 napisał(a):

Dopóki nie zacząłem jeździć na tirach po Europie zachodniej i południowej, uważałem zachód za wyższą cywilizację. Zwłaszcza Francję, Niemcy i Wielką Brytanię. Jakie było moje zdziwienie, gdy zobaczyłem jakie dziadostwo się tam panoszy. 

 

Pani została ubogacona kulturowo.

 

I takich incydentów będzie masa, bo zakochane w sobie Julki uważają się za istoty boskie, które gardzą rodakami. A mokebe/ciapatego kutasa uważają za czarodziejską różdżkę, która spełnia marzenia. Dać dupy murzynowi albo ciapatemu..... Szczyt egzystencji.

 

Teraz wszystkie kurwiszony i szmaty w naszym kraju robią z tej laski George'a Floyda.

 

Laski mają takie kompleksy i niską samoocenę, że muszą rozkładać nogi przed brudasami aby się dowartościować.  

 

Pani pojechała po bandzie, zapłaciła za to najwyższą cenę. Może jej śmierć nagłośniona przez media odwracające kota ogonem, sprawi że kilka Julek się opamięta.

 

 

Dziś kilka Julek było dla mnie przesadnie miłych xd

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki komentarz przed pójściem spać.

 

1. To co większość ludzi uważa za domyślny program u muzułmanów, to nie jest prawdziwy islam. Choć świat muzułmański jest podzielony i są nieustanne tarcia między sunnitami i szyitami (jak w chrześcijaństwie między katolikami, prawosławnymi i protestantami), to podstawowym zachowaniem ,,właściwie" postępującego muzułmanina jest troska o drugą osobę i dawanie właściwego świadectwa (jednym z pięciu filarów islamu jest chociaż tzw.,,zakat" czyli przeznaczanie części swego dochodu na działalność charytatywną - czytaj jałmużna /pomoc caritas czy jak to chce się nazwać).  To co obserwuje się w krajach typu egipt, bangladesz, pakistan, libia to czysty pokaz fundamentalizmu religijnego... czyli patologii... 

2. Odnośnie tego co napisał @$Szarak$ - świadomy muzułmanin nie religijny psychol nigdy by na taką rozwiązłą kobietę nie spojrzał, bo uwłaczało by to jego godności, zaś ten tzw. Talib wykorzysta a potem w imię Boga zabije za rozwiązłość.

3. Dlaczego w Polsce w poprzednich wiekach był spokój z muzułmanami? Bo Polscy muzułmanie to szyici - ci ,,dobrzy". 

4. Odnośnie szyitów - tylko co 10 muzułmanin jest szyitem, pozostali to sunnici. Najbardziej odklejeni z sunnitów to salafici - ci to totalne zwyrole i psychole - coś w stylu ,,albo będziesz z nami albo będziesz martwy" 

To takich kilka refleksji na sen.. jakby kogoś interesowała tematyka islamu od strony historycznej to mogę w tym tygodniu popełnić dłuższy post na ten temat.

 

Ps. Temat do rozkminy wam zarzucę - dlaczego od strony religii najspokojniejszy islam był i jest w Iraku ? Bo tam właśnie jest islam w wydaniu szyickim(pomijam Iran - tam są nieustanne próby wytępienia szyitów  w głównej mierze [in my opinion of course] dzięki finansowaniu sunnickich psycholi przez Arabię Saudyjską).

 

Ps2. @$Szarak$ to nie jest żadne ciągniecie w stronę zamordyzmu tylko normalne podejście, że pokazuje się co jest dobre a co złe - no chyba że według Ciebie normą jest to iż twoja kobieta chodzi niemal naga po mieście żeby faceci się ślinili na jej widok i se potem walili pamięciówkę ... jeśli zamordyzmem dla ciebie jest to, że facet nieakceptuje i niedopuszcza żeby jego kobieta szlajała się na imprezach /drineczkach/,,przyjacielskich wypadach" *niepotrzebne skreślić lub wpisać swoje własne aktywności to jest zamordyzm? Jeśli tak to żal mi Ciebie chłopie. Tak jak już pisałem jakiś czas temu w innym temacie - pozwalajcie na takie coś dalej a potem zakładacie kolejny temat w świeżakowni jak to laska was zdradziła i jakie to kobiety są złe... A to że taki strój jest standardowym ubiorem u kobiet muzułmańskich od wieków to czemu robić z tego wielkie halo? Bo co cycków nie zobaczysz czy gołego pępka? I dobrze - nie twoje to nie ruszaj.

 

Edytowane przez Gorączka
Dodanie Ps2.
  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.