Skocz do zawartości

Żona zdradziła męża z bezdomnym


Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem na informację sprzed ponad roku. Nie znalazłem na forum więc postanowiłem wrzucić bo kwestia dość ciekawa ; )

 

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10630427/Personal-trainer-finds-church-going-wife-cheating-homeless-man-Video.html

 

Reasumując pani postanowiła się puścić z bezdomnym. Takim zwykłym, niezbyt świeżym panem żulem tyle że w wersji brazylijskiej bo w Brazylii toczyła się akcja. Zostali nakryci podczas kopulacji w aucie przez męża pani który w porywie emocji zaserwował biednemu bezdomnemu tzw. wpierdol korekcyjny. Pani twierdziła że otrzymała wiadomość od Boga aby pomóc panu żulowi, pewnie jej było go szkoda i inne takie xD

Mąż był trenerem personalnym więc wyglądał nie najgorzej a i pewnie do najbiedniejszych nie należał. 

 

 

 

Małżeństwo:

NINTCHDBPICT000719302892.jpg?w=670

 

 

Bezdomny, po spotkaniu z mężem:

NINTCHDBPICT000719302850.jpg?w=670

 

Edytowane przez kacapowski
  • Dzięki 2
  • Haha 14
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, kacapowski napisał(a):

Pani twierdziła że otrzymała wiadomość od Boga aby pomóc panu żulowi, pewnie jej było go szkoda i inne takie xD

 

Nie dość, że pomogła mu to także dała mu okazję do odstresowania się w tak trudnej dla niego sytuacji życiowej.

Prawdziwa "samaratynka". 😇

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o darmowe badania dla bezdomnego w szpitalu po obdukcji. Sprytnie. Lecz przejrzałem ten misterny plan. 

 

 

 

Ps. A Anka Lewandowska bedze biła się w klatce? 

Ps2. Pan mnie prowadzi On wie co jest dla mnie najlepsze. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się gdyby pani potrzebowała emocji i zaplanowała od początku taki finał. 

 

Znam przypadek gdzie pani umówiła się na schadzkę i przez "przypadek" zostawiła telefon w domu. W telefonie był adres i numer(!) do domofonu do gościa, do którego pojechała. Mąż wszedł "z drzwiami" do mieszkania, gach wyskoczył przez balkon z parteru i wiał, a pani darła się na tym balkonie.

Dramat i komedia w jednym, a ile emocji.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszmy się że nie ma brazylijskich bezdomnych w polszy, k..a co by to się nie działa, nasze witaminki by pewnie z tej egzotyki rozerwały ich na strzępy

 

To przypomina mi historię bezdomnego chada w usa, co codzień żebrał na alkohol, w sklepie psikał się dezodorantami a wieczorem wyrywał laski i u nich spał. Można? Można  :D

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kacapowski napisał(a):

Trafiłem na informację sprzed ponad roku. Nie znalazłem na forum więc postanowiłem wrzucić bo kwestia dość ciekawa ; )

 

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10630427/Personal-trainer-finds-church-going-wife-cheating-homeless-man-Video.html

 

Reasumując pani postanowiła się puścić z bezdomnym. Takim zwykłym, niezbyt świeżym panem żulem tyle że w wersji brazylijskiej bo w Brazylii toczyła się akcja. Zostali nakryci podczas kopulacji w aucie przez męża pani który w porywie emocji zaserwował biednemu bezdomnemu tzw. wpierdol korekcyjny. Pani twierdziła że otrzymała wiadomość od Boga aby pomóc panu żulowi, pewnie jej było go szkoda i inne takie xD

Mąż był trenerem personalnym więc wyglądał nie najgorzej a i pewnie do najbiedniejszych nie należał. 

 

 

 

Małżeństwo:

NINTCHDBPICT000719302892.jpg?w=670

 

 

Bezdomny, po spotkaniu z mężem:

NINTCHDBPICT000719302850.jpg?w=670

 

Faceci wiążą się z idiotkami to mają idiotyczne problemy...

 

Na pewno ta Pani nie była normalna ani zbyt inteligentna od początku ale Pan wybierał nie umysłem lecz przyrodzeniem. Niektórzy ludzie myślą że skoro ta Pani mnie podnieca to to jest ta jedyna... Bo to ta mityczna drugą połówka czy inny kosmiczny zbieg okoliczności...

 

W sumie to smutne ze dla większości ludzi teraz relacje są tak cholernie płytkie i powierzchowne... zero wglądu w siebie i zero w partnera. Zero szacunku i wzajemnej troski o siebie. Ludzie stracili kontakt ze swoją wrażliwością i emocjami i żyją tak jakby doraźnie. Niby się kochają a tak naprawdę to nie wiedzą co to miłość do drugiego człowieka.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plot twist jest taki, że zaszła w ciążę z tym żulem, ale mąż pokochał jak swoje, teraz mieszkają wszyscy razem...

 

A tak serio, to info z 2022: "Po 30 dniach w klinice z powodu załamania psychicznego, Sandra Mara ma teraz nowe życie. Ona i jej mąż przeprowadzili się z Brasílii i w mediach społecznościowych dzielą się rutyną z ponad 540 000 obserwujących, których zdobyli. Para na co dzień kontaktuje się z fanami i odpowiada na kierowane do nich pytania. Od założenia konta na Instagramie Sandra Mara @sandramarafer_ w ciągu 15 dni zyskała 295 000 obserwujących na portalu społecznościowym. Eduardo ( @eduardoalvestrainer) ma 241 tysięcy obserwujących i inwestuje swoje wpływy w treningi, które prowadzi na siłowniach."

 

A co u bezdomnego? No też nieźle: "został teraz przyłapany na oszałamiającej influencerce Grazi Mourao, lat 22, która ma ponad milion obserwujących TikTok"

 

0_PAY-Newsflash-LoveKiss-02.jpg

0_PAY-Newsflash-LoveKiss-01.jpg

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza podśmichujkami to taka sytuacja nie powinna się w przyrodzie wydarzyć, nie we współczesnym świecie, no może gdzieś w plemieniu afrykańskim, a jednak kobieca psycha to piąty niewyjaśniony wymiar we wszechświecie, który potrafi łamać prawa fizyki i logiki 😉

3 minuty temu, Spokojnie napisał(a):

Poczytałem na ten temat i ona miała problemy psychiczne,

Jak większość, tylko ta jest zdiagnozowana 😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą zostawmy już same kobiety, ogólnie czasy w których żyjemy są popierdolone. Bo jak wytłumaczyć fakt, że mamy XXI w. w kieszeni nosisz więcej wiedzy niż zawierała w sobie legendarna biblioteka Aleksandryjska, a gawiedź emocjonuje się faktem, że randomowa laska z problemami psychicznymi zdradza swojego gacha z bezdomnym, przez co przybywa im jeszcze więcej obserwujących, a to generuje gigantyczne zarobki 😲

 

Tak się zastanawiam gdyby dzisiaj zmartwychwzbudzić Leonardo Da Vinci i mu to pokazać to chyba by to było dla niego bardziej skomplikowane niż jego wynalazki, w sensie co kurwa poszło nie tak przez te setki lat...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Redbad napisał(a):

Bo jak wytłumaczyć fakt, że mamy XXI w. w kieszeni nosisz więcej wiedzy niż zawierała w sobie legendarna biblioteka Aleksandryjska, a gawiedź emocjonuje się faktem, że randomowa laska z problemami psychicznymi zdradza swojego gacha z bezdomnym,

Ja w tym nic dziwnego nie widzę. Jak już tu pisałem, ludzie zawsze, od początku istnienia cywilizacji, pasjonowali się takimi rzeczami. W starożytnym Rzymie było o wiele więcej fanów walk gladiatorskich niż wielbicieli mów Cycerona. To jest całkowicie normalne i od zawsze tak było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Templariusz napisał(a):

Ja w tym nic dziwnego nie widzę. Jak już tu pisałem, ludzie zawsze, od początku istnienia cywilizacji, pasjonowali się takimi rzeczami. W starożytnym Rzymie było o wiele więcej fanów walk gladiatorskich niż wielbicieli mów Cycerona. To jest całkowicie normalne i od zawsze tak było

Nie no nie porównujmy czasów starożytnego Rzymu i możliwości rozwojowych plebsu, a dzisiejszych czasów. Żeby zrozumieć w ogóle Cycerona trzeba było jakiejś edukacji, a jakie możliwości w tym temacie miała gawiedź? Mięcho było potrzebne do nieustannej służby wojskowej, która dzisiaj jest nieobowiązkowa, a w Rzymie trwała bodajże 25 lat. Tak jak wiem że rozrywki niskich lotów od zawsze miały i mają fanów, ale rozwój naszej cywilizacji od czasów Chrystusa poszedł naprawdę daleko, dzisiaj przeciętny nastolatek w Polsce żyje lepiej, ma większe możliwości podróżowania, edukacji, rozwoju niż cytowany Cyceron. Ponadto jaki status mieli w Rzymie gladiatorzy czy inni zabawiacze tłumów? Jak przeżyli przedstawienie dla ludu to już był ich życiowy sukces. A jak zyją dzisiejsi zabawia że tlumów? Jutuberzy, patostreamerzy i inne wynalazki robią gigantyczne dochody. No jak dla mnie to nie licuje to kompletnie, a nawet urąga rozwojowi technologicznemu, naukowemu jaki dzisiaj osiągnęliśmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.