Skocz do zawartości

Prośba o usunięcie konta


Sankti Magistri

Rekomendowane odpowiedzi

Beka z Typa. I tych wcześniejszych o tym samym tytule. 

 

@Sankti Magistri super wpisy, tylko ten Twój nick. Ultra beka. 

 

 

Wspominka o Ajsmanie? Nie kompromituj się na koniec. 

 

 

Zmień nick i zapierdalaj z forum jak rolnik z rolą. 

39 minut temu, Rnext napisał(a):

Rany, dymy robicie gorsze niż baby. Przecież wystarczy się zwinąć i nie logować a nie odpierdalać jakieś tandetne dramy. 

Clue tych wszystkich tematów. Atencyjce kurwy nawet tak nie robiooo. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Adams napisał(a):

Można zwyczajnie odejść, można napisać na priv do moderacji.

 

Już nie przesadzajmy. Jak ktoś długo siedział na forum to ma prawo się pożegnać. Nawet nie wiedziałem że nie ma możliwości kasowania konta tylko trzeba prosić moderacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Rnext napisał(a):

Niektórzy tylko po to, żeby upublicznić swoje żale i podyskutować z decyzjami któregoś moderatora :D

W każdym razie niebawem wątek ukrywam, bo to żałosne.

 

ps. Po namyśle, jednak wrzucę to na ścianę hańby. 

Zanim to zrobisz chcę dodać coś od siebie: otóż tak się składa, że wiele z tych decyzji poprzedzona jest odpowiednią działalnością na forum popartą zgłoszeniami od innych użytkowników, także to nie jest też tak, że to decyzja jednostronna jakby mogło się niektórym wydawać.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, yrl napisał(a):

Już nie przesadzajmy. Jak ktoś długo siedział na forum to ma prawo się pożegnać. Nawet nie wiedziałem że nie ma możliwości kasowania konta tylko trzeba prosić moderacje. 

Ale przecież można się nie logować, nie wchodzić i już. 

 

Tyle się mówi o rozstaniach w relacjach DM na forum, tym forum. Nie odzywaj się, urwij kontakt.

Wychodzisz po angielsku i fiut do góry. 

3 minuty temu, Krugerrand napisał(a):

k, że to decyzja jednostronna jakby mogło się niektórym wydawać.

Ja tu nie jestem decyzyjny, ale i tak mam to na końcu chuja. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spadło mi, z końcówki teraz! 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Krugerrand napisał(a):

Zanim to zrobisz chcę dodać coś od siebie: otóż tak się składa, że wiele z tych decyzji poprzedzona jest odpowiednią działalnością na forum popartą zgłoszeniami od innych użytkowników, także to nie jest też tak, że to decyzja jednostronna jakby mogło się niektórym wydawać.

No cóż Sankti chciał wszystkich nawracać, a jak wiemy dobrymi chęciami piekło wybrukowane...

Szkoda tylko, że sprowokował do odejścia lub nie pisania inne osoby.

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, zuckerfrei napisał(a):

Atencyjce kurwy nawet tak nie robiooo. 

 

Beka z typa! 😋

 

Clue tych tematów nie jest atencja, tylko protest. 

Ktoś tu bywa, zżył się, polubił to miejsce i ludzi, ale nie umie się pogodzić z różnymi  rzeczami i postanawia odejść.

Różni tak robili. Tacy, którzy szkodzili ale i Ci dający wartość, pomagający innym. 

 

A że ktoś na odchodnym chce ten protest wyrazić, pożegnać się i być może usłyszeć kilka dobrych słów, coś w tym złego? 

 

Ludzie, na litość. Jak nie macie do napisania nic normalnego gościowi który opuszcza to miejsce, a wcześniej wniósł trochę kolorystyki i wiedzy, trzymalibyście język za zębami. 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Yolo napisał(a):

Clue tych tematów nie jest atencja, tylko protest. 

Ktoś tu bywa, zżył się, polubił to miejsce i ludzi, ale nie umie się pogodzić z różnymi  rzeczami i postanawia odejść.

Różni tak robili. Tacy, którzy szkodzili ale i Ci dający wartość, pomagający innym. 

Rozumiem, nie kupuję. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się, ja wierzę że jest tak jak pisałeś.

 

Sam widzisz, że w necie nie można na swój temat pisać nic dobrego, bo ludzi boli, nie dość, że w realu nie wychodzi to i tutaj muszą się stykać z ludźmi, którym fajnie się żyje.

 

Nie zniosą tego.

 

Na tym forum jak nie płaczesz i nie piszesz jakiego to nie masz chujowego życia i problemów to ludzi to boli, osobiście mnie to bawi w chuj :D 

 

Jak ci się lekko żyje i masz jakieś małe sukcesy to TU JEST TO MASAKRĄ :DDDD 

 

Jutro rano moja partnerka ma urodziny, przychodzą drogie róże, potem limuzyna, knajpa z TYLKO JEDNĄ gwiazdką MISZELIN, potem kino, Indiana Jones, wieczorem KOPULACJA.

 

Dziś odmówiłem jednej białej, bo miałem co innego do roboty :D

 

PEWNIE ZNOWU KŁAMIĘ!

 

HAHAHAHA.

 

Pozdro dla kumatych.

 

Kocham was, mimo waszych braków umysłowych i duchowych.

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wstawić ten mem, z Tomem, „zapraszam wypietdalać”. 

Nie, to nie i chuj. 

1 minutę temu, RENGERS napisał(a):

PEWNIE ZNOWU KŁAMIĘ!

U mnie sobie nagrabiłeś tym skopiowanym postem. Jednak wolę takiego Typa jak Ty, mimo to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Yolo napisał(a):

Ludzie, na litość. Jak nie macie do napisania nic normalnego gościowi który opuszcza to miejsce, a wcześniej wniósł trochę kolorystyki i wiedzy, trzymalibyście język za zębami. 

Dobrze, że nie było forumowych zlotów przy alkoholu bo nie byłoby za czym ten język trzymać.:D;)

Z połowa zlotowiczów zostałaby bez zymbuw, gdyby mieli inne zdanie niż nasz chad. 😂

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sankti Magistri napisał(a):

3. Nie jestem obecnie w najlepszym miejscu w życiu

Trzymaj się, rozumiem Cię. Nie znam Cię w realu, ale wierzę w Ciebie i w końcu po burzy wychodzi słońce....

Załamania i mocny plaskacz od rzeczywistości są największym motywatorem ku zmiany siebie.

Edytowane przez Strusprawa1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, RENGERS napisał(a):

 

 

Sam widzisz, że w necie nie można na swój temat pisać nic dobrego, bo ludzi boli, nie dość, że w realu nie wychodzi to i tutaj muszą się stykać z ludźmi, którym fajnie się żyje.

 

Nie zniosą tego.

……..

Kocham was, mimo waszych braków umysłowych i duchowych.

 

 

Po ch…j zabiegasz o fejm na forum u randomowych gosci. Jakbys byl taki twardy to mialbys wywalone , a tak jest jak jest .

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, thyr napisał(a):

Po ch…j zabiegasz o fejm na forum u randomowych gosci. Jakbys byl taki twardy to mialbys wywalone , a tak jest jak jest .

 

Cenie założyciela.

 

Lubię niektórych użytkowników i chce żeby nie myśleli o mnie źle.

 

Żeby wiedzieli że troszkę inny styl życia jest możliwy.

 

Jasne że mi zależy na dobrej i przede wszystkim prawdziwej opinii.

 

Wyjaśniam sytuację odnośnie insynuacji na mój temat, rzekomą prawdę miał powiedzieć o mnie ex użytkownik z którym się spotkałem dwa lata temu we wrocku, wraz ze spitfire i Lync.

 

Spotkanie było bardzo fajne i wątpię, aby Johnny knuł za plecami, co warto wspomniec, następnego dnia umówiłem się z laską, której widzenie  Johnny sam mi zaproponował.

 

Umawiać wariata z laską i koleżanką?

 

Hmmm coś tu nie gra 😸

 

Johnnygoodboy.

 

Tak pisze @Armengar na privie.

 

Ponoc knuje za moimi plecami i to on ponoć mnie żałuję, że w realu wydawałem się chory psychicznie i przestraszony.

 

Mam johnego prywatny numer, wysłałem screena i zaraz sobie wszystko ładnie wyjaśnimy.

 

Jak to jednak możliwe, że Johnny zapraszał mnie na kolejne spotkania ? Latem i zeszłego grudnia?

 

Po co widywać się ponownie z przestraszonym wariatem, którym rzekomo jestem?!

 

Hehe.

 

Osobiście myślę że Johnny nic takiego nie powiedział i że @Armengar wymyśla i psuje status zarówno mi jak i ex użytkownikowi - johnnemugoodbojowi.

 

 

ALe wszystko się zaraz wyjaśni moi drodzy 🤗

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sankti Magistri napisał(a):

A co do powodów to tak :

1. Mało zyskuję na bytności tutaj za to trochę się "uzależniłem" od forum i tracę czas

2. Przytyki, zaczepki, wyzwiska i dorabianie mi gęby przez pewną grupę

3. Nie jestem obecnie w najlepszym miejscu w życiu

 

2 godziny temu, Sankti Magistri napisał(a):

Akurat baba ma mały wpływ na mój obecny stan. Bardziej kontuzja i częściowe unieruchomienie oraz stan zdrowia bliskich.

 

Dobra, złota kieta na kark, woda z wysp dziewiczych na szyję, rolli na na nadgarstek i kuśtykam na randkę, nie będę już odpowiadał. Trzymajcie się chłopcy.

 

Odnosze wrażenie, że zagłuszasz problemy seksem.

Oraz masz zdziwko, że inni tego nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zablokował(a) i odblokował(a) ten temat
3 godziny temu, zuckerfrei napisał(a):

 

@Sankti Magistri super wpisy, tylko ten Twój nick. Ultra beka. 

Właśnie, że zajefajny.

 

Dla mnie @Sankti Magistri brzmi jak "SANKI MAGISTRA", więc mi to poprawiało humor 😅

 

Trzymaj się Sanki i w sumie głupi powód by odejść ale wszystkiego dobrego :)

Edytowane przez SzatanK
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.