Skocz do zawartości

Krzywe miny młodych kobiet, gdy w grupie napomknąć o seksie


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Do tematu skłoniła mnie reakcja kobiet 25-35 lat podczas motocyklowego spotkania, gdzie część chłopaków była z partnerkami/żonami.

Coś tam żartowaliśmy o pantoflowaniu i ktoś coś o sprawach łóżkowych napomknął.

Dlaczego reakcja pań to taki dziwny grymas twarzy mówiący, że nie chcą o tym wspominać?

O ile moje pokolenie 45-55 miało jakąś tam pruderię, o tyle sądziłem, że obecne jest w tym temacie wyluzowane.

Czy to jeszcze wina programowania społecznego?

Czy może w ich łóżkach nie jest, aż tak różowo aby mieć zadowolenie na twarzy na wspomnienie igraszek? (związki beciakowe, bo trzeba, bo lata lecą)

Jak u Waszych znajomych wygląda reakcja pań, gdy w grupie poruszy się nawet dla żartu temat łóżkowy.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzywy grymas zobaczysz niemal u każdej kobiety która zapytasz o ilość partnerów po za tym jak stare porzekadło powiada że jeszcze nie znalazł się taki co by babie dogodził. 

 

Poruszyluście głaz z pod którego wyłażą robale, rzeczy ukryte mają być ukryte tym bardziej jak służą interesom "panią". Szkoda że nie wyjechałeś jeszcze z forum samiec wtedy już każdy  pojechał by w swoją stronę bo każda pusia źle poczuła.

 

Może by się jeszcze okazało że ktoś dostaje seks od święta 😆

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Coś tam żartowaliśmy o pantoflowaniu i ktoś coś o sprawach łóżkowych napomknął.

Jak napomknął? 

35 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Dlaczego reakcja pań to taki dziwny grymas twarzy mówiący, że nie chcą o tym wspominać?

Bo może nie chcą i tyle? Ludzie mają różną wrażliwość i nie każdy pragnie z każdym gadać na każdy temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie żadna nie ma czada z 50 twarzy? ;)

To co się dziwić, że sa niezadowolone... no i nie mogą pewnie mówić prawdy. Bo niby co powiedzą? "- myszka: uwielbiam anal! -misio: Myszko, ale my tego nigdy nie robiliśmy? -myszka: to mój były mąż mnie zmuszał... ale się nie zaciągałam.  👿"

 

 

  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BumTrarara napisał(a):

Pewnie żadna nie ma czada z 50 twarzy?

Aż tak źle nie jest.

Urodowo nawet lekki + na korzyść ich partnerów.

 

16 minut temu, yrl napisał(a):

A tak to przy beciakach robią kwaśną minę. 

Powiem szczerze, że nie sądziłem, że to aż tak tkwi w młodym pokoleniu, gdzie można sobie pomieszkać razem bez ślubu i popróbować wspólnego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Brat Jan said:

Do tematu skłoniła mnie reakcja kobiet 25-35 lat podczas motocyklowego spotkania, gdzie część chłopaków była z partnerkami/żonami.

No trudno zeby dziewczyny czy zony ekscytowaly sie tematem publicznie. Jeszcze do tego w Polsce "no co ludzie powiedza"...

 

Wiosna, czas na rowery! MEMY o rowerzystach. Te żarty najbardziej śmieszą  kierowców | Gazeta Pomorska

 

1 hour ago, Brat Jan said:

O ile moje pokolenie 45-55 miało jakąś tam pruderię, o tyle sądziłem, że obecne jest w tym temacie wyluzowane.

Wyluzowane ? Na wakacjach w Grecji lub Egipcie- same z miejscowym kelnerem lub barmanem Mokebe lub Hassanem lub Jose. Tak ! Wtedy TAK...

 

Posiadanie motocykla jest jak..." Zobacz najlepsze MEMY o motocyklistach |  Nowości Dziennik Toruński

 

1 hour ago, Brat Jan said:

Czy może w ich łóżkach nie jest, aż tak różowo aby mieć zadowolenie na twarzy na wspomnienie igraszek? (związki beciakowe, bo trzeba, bo lata lecą)

No raczej wlasnie tak jest. Krzywe miny, zero luzu i radosci z motocykla. Jest na zlocie bo on jest (ale za chwile sobie go zmieni na "lepszy model"). 

 

1 hour ago, Brat Jan said:

Jak u Waszych znajomych wygląda reakcja pań, gdy w grupie poruszy się nawet dla żartu temat łóżkowy.

Ja bylem przekonany ze motocykliści i "motocyklistki" wszelkiej maści to właśnie wolne i otwarte kobiety są, ale życie jednak zaskakuje i z tego co piszesz to jestem zawiedziony. Ja raczej obracam się w środowiskach muzycznych (Koncerty, festiwale, Zloty fanów, muzycy). Tutaj środowisko raczej wyluzowane a w sprawach seksu i "okolic" na wesoło i z pełnym luzem. Wiec troche jestem w szoku ze w dzisiejszych czasach takie "z pozoru" grupy jak dziewczyny motocyklistów" takie "smutne figury" i niunie są. Coz swiat schodzi na psy...

 

Cuz starzeje sie...

 

Może być memem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Co Wy na to Kryzys wieku średniego- definicja... MA பS ASAZ”

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Brat Jan napisał(a):

związki beciakowe

W tym rzecz. Mają partnerów, którym dają raz na miesiąc i na samo wspomnienie o tym przechodzi je dreszcz.

 

1 godzinę temu, Brat Jan napisał(a):

Jak u Waszych znajomych wygląda reakcja pań, gdy w grupie poruszy się nawet dla żartu temat łóżkowy

Mnie nie pytaj, wszyscy moi kumple to kawalerowie poza jednym. Średnia wieku około 30stki. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, OGÓR napisał(a):

Ja bylem przekonany ze motocykliści i "motocyklistki" wszelkiej maści to właśnie wolne i otwarte kobiety są, ale życie jednak zaskakuje i z tego co piszesz to jestem zawiedziony.

Też tak sądziłem.

Są i luzackie, ale to mniejszość i akurat na tym spotkaniu ich nie było.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Brat Jan napisał(a):

Czy może w ich łóżkach nie jest, aż tak różowo aby mieć zadowolenie na twarzy na wspomnienie igraszek?

 

Mnie się z różem kojarzy powiedzonko:

 

 

Nie pomoże puder i róż, 

kiedy dupa stara już...

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Brat Jan napisał(a):

Dlaczego reakcja pań to taki dziwny grymas twarzy mówiący, że nie chcą o tym wspominać?

 

Programowanie to jedno, ale z drugiej strony, jaki temat by powstał, gdyby chętnie o tym rozmawiały, tak bez tabu? Hmmm? Że, dzisiejsza "młodzież" jest wyzwolona i pewnie walą się na każdym rogu?

Musi być jakiś balans w tym wszystkim, mam znajome z którymi mogę rozmawiać o wszystkim, ale jak tylko staram się zahaczyć o ten temat, to czuję jak się wycofują.

To raczej kwestia wychowania, kwestia zasad i jest to dla mnie na duży plus, że zostawiają takie sprawy między sobą (w relacji).

Co by było gdyby kurtyna opadła?

 

Co do pantoflarzy, niektóra z dziewczyn mogła się skrzywić, bo dobrze wie, że to ona dominuje w relacji, a zahaczanie o taki temat mogłoby "obudzić" jej partnera.

 

Takie moje zdanie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurwa to jest intymna sprawa dwojki ludzi, wiec po co maja sie o tym wypowiadac. A tu juz widze elita forum leci sztampem. Co tu sie odpierdziela. XD do kwadratu. Ludzie myślcie co piszecie bo czasami mam wrazenie, ze tu pewne "trendy" sie tak upowszedniły, ze niedlugo do tematu o gotowaniu, ktos doda ze nie było czada😆😆

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wielebny93 napisał(a):

ale z drugiej strony, jaki temat by powstał, gdyby chętnie o tym rozmawiały, tak bez tabu?

Tu nie chodzi o rozmowę, a o wyraz twarzy jakby jedna z drugą Xandera gówno zobaczyła:D

A sądziłem, że ujrzę uśmieszek miłego wspomnienia. Wszak jeszcze to młode pary, jeszcze ta iskra w oku być powinna...

3 minuty temu, SilentAssassin napisał(a):

No kurwa to jest intymna sprawa dwojki ludzi, wiec po co maja sie o tym wypowiadac

Wyraźnie napisałem, że chodzi mi o ich "wyraz twarzy", a nie rozpowiadanie co i jak.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, SilentAssassin napisał(a):

ze niedlugo do tematu o gotowaniu, ktos doda ze nie było czada😆😆

Ej to ty nie wiesz żeby ugotować dobrą grochówkę to pierwszy warunek jaki musisz spełnić jest mieć szczenke chada i hanter ajs? XD XD. Bez tego grochówka nie wyjdzie alfa XD.  I będzie smakować beta XD.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ramaja Awantura napisał(a):
18 minut temu, SilentAssassin napisał(a):

nie było czada😆😆

Ej to ty nie wiesz żeby ugotować dobrą grochówkę to pierwszy warunek jaki musisz spełnić jest mieć szczenke chada i hanter ajs? XD XD. Bez tego grochówka nie wyjdzie alfa XD.  I będzie smakować beta XD.

 

Ty myślisz że panna zwykłemu gościowi coś dzisiaj ugotuje? Chyba żyjemy w innych wymiarach 😆

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Wyraźnie napisałem, że chodzi mi o ich "wyraz twarzy", a nie rozpowiadanie co i jak.

Typowa gra bab, "ja nie jestem taka" a bierze po samen kulen i lubi spust na twarz... te udawanie kobiet jest meeeega żałosne XD. I jak cię wychowali na grzecznego to jedziesz jak ten lamus na tym całe życie bo kobiety ci nic nie ułatwią XD.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.