Skocz do zawartości

Ex mojej panny wypisuje do niej


Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś po prawie dwóch latach odezwał się EX do mojej kobity, wszędzie zablokowany napisał z fake konta na messengerze, ona nic mu nie odpisała, za kilka dni jeszcze raz spróbował i ona odpisała że nie chce z nim kontaktu, a on na to że jest zbyt agresywnie do niego nastawiona i nic mu nie odpisała. Kilka dni później napisał do niej na instagramie, wywód że przeprasza za to jak ją kiedyś traktował, cieszy się że jest teraz szczęśliwa, że przegląda jej social media i "nie oczekuje od niej niczego", teraz jak ona coś dodaje na instagrama typ daje polubienia, kilka tygodni temu też pisała do niej jego siostra że kiedyś super było i chciała żeby tak było znowu.

 

Wkurwia mnie że typ nie daje jej spokoju, jakieś rady co z tym fantem zrobić? Nie powiem trochę ręka mnie swędzi, a typ pcha się w gips. Widzę że od kiedy się odezwał zrobiła się jakaś nieswoja, czasami nieobecna

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Scorsky napisał(a):

Jakoś po prawie dwóch latach odezwał się EX do mojej kobity, wszędzie zablokowany napisał z fake konta na messengerze, ona nic mu nie odpisała, za kilka dni jeszcze raz spróbował i ona odpisała że nie chce z nim kontaktu, a on na to że jest zbyt agresywnie do niego nastawiona i nic mu nie odpisała. Kilka dni później napisał do niej na instagramie, wywód że przeprasza za to jak ją kiedyś traktował, cieszy się że jest teraz szczęśliwa, że przegląda jej social media i "nie oczekuje od niej niczego", teraz jak ona coś dodaje na instagrama typ daje polubienia, kilka tygodni temu też pisała do niej jego siostra że kiedyś super było i chciała żeby tak było znowu.

 

Wkurwia mnie że typ nie daje jej spokoju, jakieś rady co z tym fantem zrobić? Nie powiem trochę ręka mnie swędzi, a typ pcha się w gips. Widzę że od kiedy się odezwał zrobiła się jakaś nieswoja, czasami nieobecna

 

Całe życie będziesz jej tak pilnował? Obczajał, czy nie zbliży się do niej jakiś facet?

 

Wielcy guru zalecają, aby reagować. Po męsku zadzwonić do gościa i go zj**ać z góry na dół, może jakiś alfa-samiec by mu jeszcze mordę obił. Babę by w*ruch*ł jak to w tych 16 przykazaniach stoi, i nakazał jej posłuszeństwo.

 

 

Ja bym olał sprawę.

 

— Mół były do mnie pisze... — ona tak do Ciebie

— No i co w związku z tym?

— Napisał z fejk konta, lajkuje moje zdjęcia, podrywa.

— Okej. No i co będzie? — pytasz...
— Trzeba coś z tym zrobić. Nie przeszkadza Ci to?

— Nie przeszkadza. A powinno?

— Nie powinno, daj spokój. Tylko nie wiem co z tym zrobić.

— Ja też nie wiem. Pewnie bym ignorował. Jak byś chciała to mogę Ci pomóc jakoś...

— To znaczy?

— Gdybyś chiała go zgłosić, stalkera na policję, czy coś w tym stylu.

 

 

 


 

Cytat

Wkurwia mnie że typ nie daje jej spokoju,

 

 

Dlaczego wkurwia?

Bo ona do niego wróci?

Bo jest dla niej miły, a Ty nie zawsze?

 

O seks nie pytam, bo mówiłeś że miała ostatnio 4 orgazmy, więc pewnie jest super.

 

 

 

 

 

50 minut temu, Scorsky napisał(a):

Wkurwia mnie że

 

 

Mistrz mówił:      Spokój ducha u mężczyzny, to jest to coś, co kobiety wyczuwają i nie są się w stanie temu oprzeć.

 

 

Może miał rację?

 

Bo jak gościu pilnuje jaskini, i jest zrelaksowany, to znaczy, że to bezpieczna jaskinia i warto w niej się mu oddawać...

Przypuszczalnie kwadratowa szczęka i 180+ nie jest koniecznie potrzebne.

 

 

54 minuty temu, Scorsky napisał(a):

pisała do niej jego siostra że kiedyś super było i chciała żeby tak było znowu

 

I kiedyś było super, a teraz nie jest?

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Scorsky napisał(a):

odezwał się EX do mojej kobity

Kobieta nie jest twoja, to tylko twoja kolej. Od ciebie zależy jak długo potrwa.

 

 

59 minut temu, Scorsky napisał(a):

 

59 minut temu, Scorsky napisał(a):

Wkurwia mnie

Czyli czujesz się niepiewnie. Nie masz pewności że za którymś razem ona mu nie ulegnie.

 

59 minut temu, Scorsky napisał(a):

...ona nic mu nie odpisała, za kilka dni jeszcze raz spróbował...

Wiesz o tym, zakładam że nie podglądasz nocami, tylko ona ci o tym mówi, zastanów się po co?

- ufa Ci i chce być transparentna?

- sprawdzą jak zareagujesz, taki trochę shittest?

- szuka pomocy, chce żebyś coś zrobił, "zachował się jak facet", to też trochę shittestowo"

- chce wzbudzić zazdrość?

- inny powód 

Ty ją znasz, sam musisz ocenić, wtedy podjąć jakieś działania. 

 

Nie wiem jak przy niej reagujesz, ale jeśli agresją/zazdrością to wtedy shittest oblewasz, pokazując swoją niepewność. 

Tamten pisze i rozdrapuje stare rany, a ty się złościsz pokazując niepewność,  więc Pani chodzi nieobecna i biję się z myślami (rośnie jej atencja, jaką to ważna i pożądana jest).

Można odwrócić sytuację i zrobić tak żeby do Ciebie odezwała się jakaś była, lub pojawiła jakąś nową koleżanka w pracy. To może przekierować jej myśli na inne tory.

 

Można też olać, inwestować w samego siebie, żyć tak żeby ona czuła że straci jeśli mu odpisze/ulegnie. Jeśli Twoja rama bezie silna, wtedy ona sama go oleje.

 

 

 

Edytowane przez bzgqdn
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki festiwal flepiarstwa i kukoldztwa stworzył środowisko jakie mamy obecnie. Ja rozumiem że sentymenty itd ale oprócz instynktu mamy rozum. Gość simpi do kobiety która była z nim kiedyś w związku, next i tyle po co skamleć i się wydurniać? Na dodatek się na pewno wkurwia na innego mężczyznę, że ta kobieta ułożyła sobie z nim życie, nic mu złego nie zrobił.

 

Ja sam znam takie przypadki z autopsji, do moich partnerek też wypisywali eks kukoldzi, wydaje mi się że warto rozważyć to z tej strony - jak mawiał JKM, nie ma... tzn rozstrzelać, nie dyskutować. 

Zatem zablokować nie odpowiadać nie tracić energii, nie wdawać się w gadki itd. 

 

A co do gościa to może mieć słabszy okres itd itp, ale dla własnego bezpieczeństwa powinien usunąć z kontaktów i zablokować żeby po pijaku nie pisać głupot.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kenobi napisał(a):

 

Całe życie będziesz jej tak pilnował? Obczajał, czy nie zbliży się do niej jakiś facet?

 

Ja bym olał sprawę.

 

 

Ufam jej, olewam na tyle ile potrafię

 

15 minut temu, kenobi napisał(a):

Dlaczego wkurwia?

Bo ona do niego wróci?

Bo jest dla niej miły, a Ty nie zawsze?

 

Wiem że jak była w poprzednim ch*jowym związku spotkała się z nim i spotkanie wyszło z jej strony dlatego mam wkurwa

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealny przykład upadku rodzaju męskiego🤦

I Ty i on.

 

Ty bo w ogóle poruszasz takie tematy i je uzewnętrzniasz. Boli cię to i krąży po głowie okazując w ten sposób słabość, niskie poczucie wartości oraz mniemanie o sobie. Przypomnę tylko, że to nie jest męska postawa i to odpycha kobiety. Nawet jeśli ci o tym wspomniała powinieneś być neutralny i opanowany pokazując w ten sposób swoją wyższość nad innym samcem. Nawet gdy będzie coś z nim chciała to i tak to zrobi, a ty nic z tym nie zrobisz. To ona ma czuć jak wiele może stracić idąc w drugą stronę, a ty masz czuć że nawet jakby tak się stało to bez problemu ogarniesz na jej miejsce inną, być może nawet lepszą.

 

O byłym jegomościu to nawet żal coś sensownego pisać. Typowy przykład wszechogarniającego spermiarstwa. Obserwuje i daje like. O jakie to słodkie, lecz to w ogóle kobiet nie kręci w mężczyznach tylko łechta jej ego krzywdząc przy tym ją samą. A on ma nadzieję dzięki temu dostać się do jej groty. Dostanie się lecz do worka z napisem friendzone/spermiarz/orbita.

 

Reasumując

Jeśli jest to wartościowa i mądra kobieta, wytworzyłeś w niej mieszankę uczuć i emocji oraz macie satysfakcjonujące życie intymne to możesz spać spokojnie. 

No chyba, że jest to dominujący gigachad ze złotą lancą to wtedy może być różnie. Biologia nie bierze jeńców 😏

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Gianni said:

Reasumując

Jeśli jest to wartościowa i mądra kobieta, wytworzyłeś w niej mieszankę uczuć i emocji oraz macie satysfakcjonujące życie intymne to możesz spać spokojnie. 

No chyba, że jest to dominujący gigachad ze złotą lancą to wtedy może być różnie. Biologia nie bierze jeńców 😏

Za dużo teorii się naczytałeś.

Na niebiesko zaznaczyłem błąd w założeniach.

Nacisku nie kładzie się na "wartościowa i mądra" tylko na "kobieta" i wszystko jasne.

 

Na zielono drugi.

Chyba nie jest, bo:

1. Przede wszystkim by się nie rozstali z jej wyboru a jeśli to on ją rzucił to by nie wracał, bo chady nie nadążają z nowymi panienkami więc po co miałby wracać.

2. To ona by za nim biegała a nie on za nią.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Scorsky napisał(a):

Dobra będę się przyglądał, ona i tak mi o wszystkim mówi, sama pokazuje na telefonie albo wysyła screena

Czego z nim nie piszesz . Ja adonisowi ex napisalem ze ma ladnego ptaka ( wysylal nudesy ) .Gosc strzelil focha i przestal sie do niej odzywac . Wiecej odwagi .👍

Edytowane przez thyr
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele. Nie reagować wcale. Nie pokazywać, że Cię to rusza. A raczej to ma Cię nie ruszać, bo na samym udawaniu daleko nie zajedziesz. Masz być pewny siebie, czuć że to Ty jesteś nagroda dla niej a nie na odwrót. Ona ma czuć, że jak coś odpierdoli to straci na tym więcej od Ciebie.

 

Do mojej kobiety też pisali/piszą czasem jej EX. I też mi o tym mówiła. Ja to olewałem, albo czasem nawet spytałem „I jak mu się żyje? Odżył trochę po rozstaniu?  Jak jest ciekawy to niech wpadnie do nas na wódeczkę, pogadamy sobie😆?”. Widziała, że mnie to totalnie nie rusza, nie jestem zazdrosny i temat się kończył . Czasami nawet uznała, że nie chce się jej mu nawet odpisywać.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Scorsky napisał(a):

Dobra będę się przyglądał, ona i tak mi o wszystkim mówi, sama pokazuje na telefonie albo wysyła screena

 

To baaaaaaaaaaaaaardzo dobry sygnał, że wszystko pokazuje i omawia.

Ok, tylko nie daj się wciągnąć w tę grę.

Ona musi to ogarnąć, a jak Cię poprosi o pomoc to jej pomożesz... jak poprosi.

 

 

 

2 godziny temu, Gianni napisał(a):

Idealny przykład upadku rodzaju męskiego🤦

...

Ty bo w ogóle poruszasz takie tematy i je uzewnętrzniasz. Boli cię to i krąży po głowie okazując w ten sposób słabość, niskie poczucie wartości oraz mniemanie o sobie. Przypomnę tylko, że to nie jest męska postawa i to odpycha kobiety.

 

Dokładnie tak.

 

 

 

 

49 minut temu, thyr napisał(a):

Czego z nim nie piszesz . Ja adonisowi ex napisalem ze ma ladnego ptaka ( wysylal nudesy ) .Gosc strzelil focha i przestal sie do niej odzywac . Wiecej odwagi .👍

 

Twoje zachowanie nie wzmocniło Cię jako mężczyzny — zob powyżej co Gianni napisał.

 

 

 

49 minut temu, Szczery Człowiek napisał(a):

Ja pierdziele. Nie reagować wcale. .... A raczej to ma Cię nie ruszać, bo na samym udawaniu daleko nie zajedziesz.ywać.

 

Dokładnie tak. Udawanie wyjdzie jak szydło z worka.

 

 

 

 

11 minut temu, Montella26 napisał(a):

Panna gdyby chciała to nie byłoby nawet tego tematu.

 

Kobiety lubią ze swoim mężczyzną obgadać temat.

 

 

Mistrz mówił:      Jeśli żona ma problem to musi go obgadać. Dobry mąż jej wysłucha. Jak mąż ma problem, to musi go przemyśleć. Dobra żona da mu myśleć w spokoju.

 

 

Edytowane przez kenobi
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kenobi napisał(a):

 

 

Twoje zachowanie nie wzmocniło Cię jako mężczyzny — zob powyżej co Gianni napisał.

 

 

To bylo wieki temu panie . Ex sie przestraszyla ze galaz niepewna i jeszcze kilka lodow zaliczylem 😂
Dzisiaj bym ja wystawil za drzwi i dal na ubera . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, bzgqdn napisał(a):
18 minut temu, kenobi napisał(a):

Jeśli żona ma problem to musi go obgadać. Dobry mąż jej wysłucha. Jak mąż ma problem, to musi go przemyśleć. Dobra żona da mu myśleć w spokoju.

Piękne, do koszyczka złotych myśli.

 

Zauważyłem jeszcze takie coś...

 

Jak żona przedstawia swoje problemy, to ja mam tendencję, aby jej pomóc. Próbuję znajdować rozwiązania. Ale ona mnie nie słucha, tylko dalej mówi co chciała powiedzieć. Wtedy zamieniam się w słuchacza. I po wysłuchaniu problemy jakby znikają.

 

Ja staram się nie mówić żonie o problemach, bo ona wtedy zaczyna je omawiać. Przestawia mi swoje rozwiązania, a ja tłumaczę dlaczego te rozwiązania są złe. Dlatego wolę nie mówić i przemyśleć.

 

Fajnie jest też usłyszeć od kobiety "jesteś doskonałym rozmówcą" jak w sumie tylko słuchałeś i rozumiałeś co ona mówi, ale nic nie wniosłeś od siebie. :) :)

 

Jeszcze fajniej jak kobieta się rozkręci, czuje się bezpiecznie, i zaczyna nawijać o wszystkim co ma w życiu, o seksie, byłych, finansach, pracy, znajomych. Można wtedy zwiedzać kobiecy świat, jak ten obcy Anglik w Nowym Jorku.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kenobi napisał(a):

Fajnie jest też usłyszeć od kobiety "jesteś doskonałym rozmówcą" jak w sumie tylko słuchałeś i rozumiałeś co ona mówi, ale nic nie wniosłeś od siebie. :) :)

 

Jeszcze fajniej jak kobieta się rozkręci, czuje się bezpiecznie, i zaczyna nawijać o wszystkim co ma w życiu, o seksie, byłych, finansach, pracy, znajomych. Można wtedy zwiedzać kobiecy świat,

Głowa Cię nie boli po takiej ilości zbędnej informacji?

Czy masz może specjalne zatyczki do uszu?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Taboo napisał(a):

Dziś przeczytałem coś ciekawego, gość do gościa mówi:

"Możesz flirtować z moją kobietą, jeśli odwzajemni - jest Twoja"

 

Aaaa... to jeszcze takie coś:

 

— O cześć! Właśnie poznałem twoją żonę... — mówi kolega do kolegi

— I co?

— Łał... Mądra, atrakcyjna, seksowna, inteligentna, świetnie się z nią rozmawia.

— Hehe! Wieeeem. Hehehe!

— Co się śmiejesz?

— Bo też się kiedyś na to dałem nabrać. :)

 

 

 

 

27 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Głowa Cię nie boli po takiej ilości zbędnej informacji?

Czy masz może specjalne zatyczki do uszu?

 

Eeee... nawet nie. Bo np. jedziemy autem, to ona mówi.

Zdarza się, że się zamyślę, a ona do mnie "widzę że mnie nie słuchasz". :)

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa dla mnie jest wasza reakcja odnośnie tego że gość ma nie reagować.  Dla mnie jest to co najmniej dziwne.   Gdybym to ja miał taką sytuację to z jak najmniejszą emocji i nerwów porozmawiałbym z dziewczyną, gość do niej wypisuje a ta nie robi sobie z tego nic. A powinna zareagować inaczej, dać mu mocno do zrozumienia że albo przestanie ją stalkować albo zgłasza sprawę na policję. Ty masz widzieć że twoja dziewczyna nie chce z gościem mieć nic wspólnego i ma to być mocno zaakcentowane. W tej chwili to jest na zasadzie "Kochanie, przecież wiesz że ja mam go gdzieś, debil się przyczepił" musisz odciąć ten kontakt jak najszybciej.  Bo za 3 tygodnie dziewczyna ci napisze że tylko z nim pisze po koleżeńsku a za 4 miesiące dowiesz się że ją robi w samochodzie.  Albo ma na niego wy..... albo nie ma.     Takie bierne przyglądanie się temu i unikanie emocji też jest kiepskie, nikt nie jest maszyną ani robotem.  Jesteś w związku, poświęcasz temu czas, energie, zasoby, dajesz i wymagasz.  Oczywiście że jak będzie chciała się puścić to się puści, ale trzeba umieć stawiać granice.  Muzułmanie zawijają swoje kobiety dookoła w materiał jak rollo kebab, bo dobrze wiedzą jak to z nimi jest, co nie oznacza że to jest dobre zachowanie, bo nie jest.   Dla mnie powinieneś stawiać w tym związku warunki, warunki które będą dla ciebie jako mężczyzny dogodne, masz wyciągać maks z tego związku a nie stać biernie.. bo teraz jest twoja kolej i w sumie to nic nie możesz zrobić.   Ale to ma być dosadnie i solidnie zrobione, nie że codziennie będziesz się jej pytał "pisze do ciebie czy nie? kochasz mnie czy nie? czujesz coś do niego czy nie?" to już są oznaki słabości.  

Ale ja nie mam doświadczenia i mogę się bardzo mylić. 

Edytowane przez Lamar
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lamar Najgorsze co mógłby zrobić @Scorsky to go pobić.

Sorry ale jego laska ma zespół downa? Nie potrafi spławić frajera?

Prosta sprawa - sprawia jej to przyjemność...

 

A ty myślisz @Lamar że ludzie dobrzy z kobietami biją się o nie? Dają sobie zrobić pośrednio albo bezpośrednio krzywdę przez nie? No nie za bardzo XD.

 

@Scorsky To jest ta dziewczyna co mówiłeś że ma depresję? Niestety ludzie w depresji reagują bardzo nieciekawie... nie reagują racjonalnie. 

Godzinę temu, Scorsky napisał(a):

na messengerze znowu napisał "Hej, czemu mnie unikasz?" 

2 lata i pier)olony sobie przypomniał? XD hahha co za świr. TFU na takiego:

ClHNltmHS0kD85b7_fb.jpg?t=1694392836

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ramaja Awantura napisał(a):

@Lamar Najgorsze co mógłby zrobić @Scorsky to go pobić.

Sorry ale jego laska ma zespół downa? Nie potrafi spławić frajera?

Prosta sprawa - sprawia jej to przyjemność...

 

A ty myślisz @Lamar że ludzie dobrzy z kobietami biją się o nie? Dają sobie zrobić pośrednio albo bezpośrednio krzywdę przez nie? No nie za bardzo XD.

 

@Scorsky To jest ta dziewczyna co mówiłeś że ma depresję? Niestety ludzie w depresji reagują bardzo nieciekawie... nie reagują racjonalnie. 


Ale absolutnie o żadnym biciu nie ma mowy, ani nawet o kłótni czy rozmowie z nim, on ma to z dziewczyną załatwić i ma to być dosadnie powiedziane. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.