Skocz do zawartości

דניאל

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, bassfreak napisał:

 

@Król Jarosław I dawaj komentarz 🤣

 

 

A co mam ci powiedzieć, w ogóle miałem w tym temacie nie pisać ale jak już chcesz to kilka luźnych konkluzji,.

 

Mam informacje od kogoś pracującego na pierwszej lini frontu, że baby z czymś wielkim w dupie w szpitalu to codzienność.

 

Czemu one sobie zakładają grupki a pedały nie choćby, żeby ostrzegać się przed przyłażącymi sie nażreć za darmo? Oczywiście znam odpowiedź.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, zychu napisał:

aż mnie zawstydziłeś, mój dzień ograniczył się do januszowej tyrki i rechotania nad topiciem o dupie...

@zychu do Ciebie nie piję. I tak życie w 100% poukladane to w zasadzie tylko jest pokazywane na instagramie, w realu są czasy beztroskiej nieproduktywności i grzebania niczym szympans w pępku. 

Ale ogólnie "znaj proporcyją mocium panie!". Po n-tym szittemacie zwróciłem po prostu uwagę, że zaburza się tu w ogóle stosunek.

I tak jednak liczę, że czyta to forum jeszcze masa ludzi, którzy nie przychodzą tu po komentarze do jakiś wykopów czy inne bzdety.

11 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Mam informacje od kogoś pracującego na pierwszej lini frontu, że baby z czymś wielkim w dupie w szpitalu to codzienność.

 

Czemu one sobie zakładają grupki a pedały nie choćby, żeby ostrzegać się przed przyłażącymi sie nażreć za darmo? Oczywiście znam odpowiedź.

Żeby pozostać w temacie, nie jest to domena tylko polska i tylko kobieca.

 

Dzisiejsze 24sata donosi o posługiwaniu się ślimakiem:

https://www.24sata.hr/fun/seks-igra-zavrsila-na-hitnoj-par-iz-zagreba-puzevima-zacinio-vezu-pa-njemu-zapeli-u-anusu-907957

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krzy_siek napisał:

Babeczka napisała, że lekarze od razu domyślili się, że przyczyną wypadniętego dysku był seks analny. Czy ma to sens?

Oczywiście, że nie.

Może być prawdą, że podczas seksu wypadł dysk i to tyle z prawdy. A, że gość ją olał zamiast się zatroszczyć to go obsmarowała w internecie.

Urazy kręgosłupa podczas seksu nie są aż taką rzadkością, ale to u osób starszych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet Rocco Sifredi by pozazdrościł formy, tak walić by aż dysk wypadł, taki talent się marnuje

4 godziny temu, nowy00 napisał:

SOR ma pełne ręce roboty w weekendy z powodu wypadniętych dysków i bólu kręgosłupa:

https://wykop.pl/link/7089125/to-juz-prawdziwa-plaga-lekarze-z-sor-apeluja-do-polek

Szczególnie w weekendy :D

Leki na ból w okolicach bikini jednak nic nie dają, te z reklam.

 

9de03848f7450c08c145d0df0456e58513f21705

Ostra selekcja.

 

Kontuzja:

4c784da234e176d96f76a89c0a0e9e3748fe31cd

 

To musi być dobra kopalnia beki, trzeba się tam dostać

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś na studiach, znałem dziewczynę która ni z tego ni z owego przyszła na zajęcia (po wolnym weekendzie) z całym zagipsowanym barkiem. Twierdziła, że "spała spała spała... i tu nagle jej bark wypadł z obręczy". Ja ryknąłem śmiechem jak to opowiedziała - a jaka była prawda? No poleciała ostro z tematem, gość od tyłu wykręcił jej za mocno rękę, ona chciała sie wyszarpać i taki był o to efekt :D

Tak mi sie przypomniało a pro po tych wypadających dysków.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie sobie jakie opowieści mają później ginekolodzy/proktolodzy/chirurdzy między sobą jak wyciągają różne cuda z różnych zakamarków 🤣 

6 godzin temu, Casus Secundus napisał:

Piękny słoneczny majowy dzień. Multum okazji, żeby poprawić swoje życie, potrenować, podnieść naturalnie poziom testosteronu i witaminy D3. 

Czyż nie bardziej kusząca jest propozycja śledzenia screenów wrzuconych na wykop i dyskusja o tym? Zwłaszcza, że przecież chodzi o być może autentyczne a być może fejkowe czyjeś wyznanie dotyczące wypadnięcia dysku w trakcie seksu analnego.

 

Edit:

W sumie chromolić to, każdy spędza życie i marnuje jak mu pasuje. GL HF.

Widzisz bracie kiedy myślisz że widziałeś już wszystko na forum a tutaj niespodzianka 🥳

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu tajne grupki na fb to norma i istnieją od conajmniej 2018-2019 roku. Z tym wypadaniem kręgu to raczej żart wykopka.

 

Byłem na jednej z takich (jedna z większych i mimo wszystko bardziej publicznych) to nie wiem czy często ale zdarzało się, że kobiety pomawiały chadów albo uppernormików. Wrzucały ich zdjęcia i kłamały na ich temat bo na przykład chłop się przespał z nimi a później się nie odezwał. Takie zachowanie u lasek przeważnie wywołuje furię. Od jakiegoś roku, może dwóch już nie czytam takich rzeczy bo to co ludzie piszą często pod imieniem i nazwiskiem po prostu powoduje zażenowanie w najlepszym razie.

 

Kiedyś z jedną laską na tinderze bardzo ostro się pokłociłem to rozmowę zakończyła tym, że porobiła screeny i pewnie też jestem na czarnej liście na jakieś grupie.

 

Są tajne grupy na fb gdzie zapraszane są tylko kobiety i razem robią wypady na miasto, są tajne czaty. Tego jest w chuj i jeszcze więcej.

Edytowane przez azmelkejs
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, azmelkejs napisał:

 

 

Są tajne grupy na fb gdzie zapraszane są tylko kobiety i razem robią wypady na miasto, są tajne czaty. Tego jest w chuj i jeszcze więcej.

😂😂😂Ty tak na serio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, thyr napisał:

Ty tak na serio ?

W sensie czy żartuje czy to tak oczywiste? Bo to nie żart.

 

Nawet na grupach mieszanych, typu chce wyjść do ludzi, masz porobione tylko czaty dla kobiet, które są ukryte. I to też nie jest żart.

 

O proszę:

fDSAjQa.png

 

 

Ta grupa nie jest jednak jakoś super tajna bo jest za duża az 30 tysięcy członków.

 

Jak komuś się chce bawić i wchodzić w tę króliczą norę to zawsze można założyć konto jako kobieta, wygenerować zdjęcie za pomocą AI, pododawać randomów do znajomych i zacząć wchodzić w te wszystkie babskie tajne grupki i czaty. Na wykopie to modne było z 2-3 lata temu xd 

Edytowane przez azmelkejs
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Casus Secundus napisał:

Piękny słoneczny majowy dzień. Multum okazji, żeby poprawić swoje życie, potrenować, podnieść naturalnie poziom testosteronu i witaminy D3. 

Czyż nie bardziej kusząca jest propozycja śledzenia screenów wrzuconych na wykop i dyskusja o tym? Zwłaszcza, że przecież chodzi o być może autentyczne a być może fejkowe czyjeś wyznanie dotyczące wypadnięcia dysku w trakcie seksu analnego.

 

Edit:

W sumie chromolić to, każdy spędza życie i marnuje jak mu pasuje. GL HF.

 

W ten piękny, słoneczny, majowy, dzień wszedłeś na forum, przeczytałeś te screeny i nawet je skomentowałeś. W sumie chromolić to, każdy spędza życie i marnuje  jak mu pasuje.

 

Edit:

Casus Secundus trochę luzu, przecież to temat typowo bekowy. Nikomu to życia nie zmieni, no chyba że rezerwatki będą bardziej ostrożne. 

 

Edytowane przez דניאל
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku wzięła w pysk,
Potem w dupę, wypadł dysk..
Aż krzynkęła " o mój boże"
I skończyła dzień na SORZe
Dali proszki i narkozę
Postawili wnet diagnozę...
Temóż pani nie domaga,
Bo za duża była knaga!
Mierz że siły na zamiary,
W mniejsze celuj więc rozmiary!!

 

  • Like 2
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Dassler89 napisał:

Ja kiedyś na studiach, znałem dziewczynę która ni z tego ni z owego przyszła na zajęcia (po wolnym weekendzie) z całym zagipsowanym barkiem. Twierdziła, że "spała spała spała... i tu nagle jej bark wypadł z obręczy". Ja ryknąłem śmiechem jak to opowiedziała - a jaka była prawda? No poleciała ostro z tematem, gość od tyłu wykręcił jej za mocno rękę, ona chciała sie wyszarpać i taki był o to efekt :D

Tak mi sie przypomniało a pro po tych wypadających dysków.

 

Potwierdzam, strasznie się opierała ale jak mnie najdzie to szarpię jak reksio szynkę, no co zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, spacemarine napisał:

Potwierdzam, strasznie się opierała ale jak mnie najdzie to szarpię jak reksio szynkę, no co zrobić

A to nie mówimy o tej samej osobie, ta ode mnie takie rzeczy robiła z przyjemnością i bez oporu. No chyba że opierała się tylko Tobie ;)

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, mpawel5 napisał:

Kość ogonową nie ma dysków międzykręgowych. Kręgi są zrośnięte w jedną kość. Jedyne co mógł zrobić, to albo po obcierał ścianki odbytu albo mięśnie zwieracza uszkodził. Ktoś tu bajki pisze. 

Wszystko jest możliwe. Świat to magiczne miejsce...

 

5ca4b03cb5b96_o_xlarge.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Casus Secundus napisał:

"znaj proporcyją mocium panie!". Po n-tym szittemacie zwróciłem po prostu uwagę, że zaburza się tu w ogóle stosunek

Jakiś czas temu też zwróciłem na to uwagę. I kilku udzielających się mianowało mnie simpem. I od czasu do czasu przypierdalają się o byle co. Małostkowość, skłonność do złośliwości - to typowo kobiece cechy.

A forumowa frakcja redpill najwyraźniej betonuje się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.