Skocz do zawartości

A więc wojna - Izrael zaatakowany przez Palestynę i bojówki muzułmańskie


$Szarak$

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, wrotycz napisał(a):

 

Nie. Islam bez pomocy materialnej by nic nie znaczył (vide Afganistan, Daesh, Hamas) a Żydzi mają dostęp do kasy i chętnie ją dają na takie właśnie cele (vide Protestantyzm, wojna secesyjna w USA, powstanie Styczniowe, rewolucja bolszewicka...), i to od 500 lat. Oni mają możliwości, więc kto jest tu  największym wrogiem, ten co ma rozdarty pysk czy te kto ma czołgi i kasę na nie?

 

Jak to islam nie ma pieniędzy? Wszyscy szejkowie z krajów zatoki perskiej siedzą na górze złota, która jest poza kontrolą i robią ze swoimi funduszami co chcą: przekupują polityków EU w sprawie migracji, ustawiają narrację w mediach i na uczelniach, zalepiają forsą oczy służbom itd... Serio myślisz, że bezradność zachodu wobec migracji muzułmanów na północ nie jest opłacona przez szejków? Ci ludzie mają wszystko: apartamenty i luksusowe rezydencje na całym świecie (Paryż, Londyn, Nowy Jork, Kalifornia), jachty, odrzutowce, drużyny piłkarskie, działa sztuki, samochody, konta wypchane po brzegi gotówką, po 5 żon na głowę i 100 polskich instagramerek do zabawy na kiwnięcie palcem. Co jeszcze mogą kupić? Już więcej nic dlatego swoje wolne środki inwestują w podbój Europy, realizują najważniejszy cel swojej ideologii: podbój ziem niewiernych. Jaka rola Żymian? Żymianie mają np media i za pieniądze arabskie produkują szmiry zamieniające europejskie mózgi w papkę.

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, Roman Ungern von Sternberg said:

Serio myślisz, że bezradność zachodu wobec migracji muzułmanów na północ nie jest opłacona przez szejków?

 

Dokładnie tam myślę. Poza jedną Kaili żadna tego typu sprawa nie wypłynęła. Były natomiast dziesiątki, armii spraw pokazujących, że oni w to święcie wierzą. Kto wypuścił najwięcej w ostatnim czasie? Merkel. Naprawdę myślisz, że ktoś może przekupić Merkel? Nie może. Ona jest komunistką i robi(ła) to z "czystego serca".

 

314511_angela-merkel-uniforma-komunista-

 

A weźmy spójrzmy bliżej. A Kaczyński? Kto wypuścił setki tysięcy ludzi z Afryki i Azji w ostatnich trzech latach? Naprawdę myślisz, że można przekupić Kaczyńskiego? Widziałeś jak on mieszka? On ma w de kasę. Kasy może mieć ile chce i nie potrzebuje drobnych od jakieś szejka.

 

Wracając do Europy zachodniej, to napływ imigrantów z Afryki i Azji zaczął się w latach 60, wtedy nie było naftowych szejków w Arabii, a mimo to Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Szwecja, zaczęły sprowadzać imigrantów już wtedy. 6 milionów muzułmanów i Bóg wie ile innych z Algierii, Mayretanii, Nigru, Czadu, nie przyjechali w ostatnich latach, ani tym bardziej nie miało bogatych, naftowych szejków, którzy by to sponsorowali.

To samo w Wielkiej BrytanIi. Hindusi i Pakistańczycy nie mieli ropy żeby przekupić angielskich lordów a mimo to naściągało się ich 6 milionów.

 

Tak można wszystkie kraje Europy zachodniej i wschodniej podsumować.

Żadni szejkowie imigracji nie sponsorowali.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz tak, Kaczyńskiego można przekupić tak jak można przekupić Merkel. Miliony na kampanie, miliony na wsparcie lobbystów i taki Kaczyński czy Merkel staje się opozycją we własnej partii. Zreszta, decyzję o stałym pobycie w Polsce wydaje zdaje się wojewoda a nie Kaczyński. 
 

We Francji duża migracja zaczęła się na koniec wojny w Algierii. Cześć Algierczyków służyła Francji i nie chciała niepodległości Algierii, woleli utrzymać bliskie relacje gospodarcze z Francją. Gdy ich koncepcja upadła Francja przyjęła ich na swoje terytorium w dużej liczbie.

 

Hindusi w UK to inny temat, Brytyjczycy traktują ich jak swoich ze względu na kolonialną przeszłość, na tej zasadzie nikt w Polsce nie ma nic przeciwko imigrantom z Białorusi czy Litwy. Ukraińcy ze względu na Wołyń to coś innego.

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio ktoś myśli, że można sobie tak o przekupić człowieka który osiągnął w życiu wszystko

Już widzę, jak Merkel łapówki przyjmowała będąc wiele lat najważniejsza osobą w kraju, mając dosłownie wszystko. 

 

Dla niej arab to podludz. Nieważne ile będzie miał kasy. 

 

Merkelowa taka rządziła najsilniejszym państwem na starym kontynencie.

A nie jakimś katarem czy innymi takimi. 

 

Nie rozróżniacie władzy takiej prawdziwej od posiadania pieniędzy. 

 

Same pieniądze to nic na takim szczycie władzy. 

Wyjątki to naprawdę jakiś FED, ale to też władza a nie tylko kasa. 

 

I identycznie jest ze służbami. W służbach nikt ci pensji wielkiej nie zapłaci, ale da władzę ewentualnie. 

 

Odpalcie sobie miliarderów - takich ludzi którzy są tylko przy kasie- oni sami wprost mówią, że z powodu swojego statusu - rodziny, wykształcenia są traktowani, jak ludzie drugiej katerigii chodź kupić sobie mogą wszystko co chcą.

Jeśli mają tylko kasę to tak jest. 

 

Ludzie ze służb jeżdżący fiatem za 5k mogą mieć więcej władzy, niż miliarderzy. 

 

Błędnie po prostu myślicie, że dużo kasy załatwia wszystko. A to tak nie wygląda. 

 

A ja czytam, że Merkelowa przekupili araby dolarami xD. 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, islam w Europie nie ma żadnego politycznego poparcia ze strony arabskich multimiliarderów a taki np meczet w Gibraltarze to zbudowano żeby mniejszość muzułmańska miała się gdzie modlić, prawda? Otóż nie, ta budowla jest symbolem sprzeciwu wobec rekonkwisty. Jest znakiem dla społeczności muzułmańskiej co jest dla niej celem na przyszłość. 
 

@$Szarak$:

Wywiad i służby mają nie tylko Europejczycy, mają go także islamiści. Co więcej, stoi za nimi (służbami islamskimi) olbrzymia kasa z której nikt nie musi się rozliczać (np w ustawie budżetowej czy jakiejś komisji parlamentarnej). Trybisz to czy masz za daleko do..


Europa jest nieskończenie słaba wobec migracji i to pomimo posiadanej armii, służbom, wywiadowi i oporowi społeczeństw. Dowodzi to, że istnieje pewna siła w strukturach władzy która tego stanu rzeczy pilnuje. Mamy następujące wyjaśnienia tego fenomenu: głupota i naiwność elit bądź arabska forsa. Jak widzę te świnskie mordy w komisji europejskiej to wykluczam głupotę i naiwność.

 

W czasie wojen perskich niektóre greckie demokratyczne polis także były przekupione przez Persów. To też teoria spiskowa?

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Roman Ungern von Sternberg said:

 tak, Kaczyńskiego można przekupić tak jak można przekupić Merkel. Miliony na kampanie, miliony na wsparcie lobbystów

 

Pokaż mi te miliony od szejków bo ja tu widzę miliony, miliardy od Polaków.

Mam rozumieć, że to nie Polacy, którzy łożą na partię w podatkach tylko szejkowie arabscy ufundowali kampanię PiSu?

 

Poza tym wszyscy zdrowi?

 

2 hours ago, Roman Ungern von Sternberg said:

We Francji duża migracja zaczęła się na koniec wojny w Algierii.

(...)

Hindusi w UK to inny temat, Brytyjczycy traktują ich jak swoich ze względu na kolonialną przeszłość

 

Czyli sam obalasz swoje tezy o arabskich szejkach we Francji, w Anglii, itd.

Cieszę się, że mnie wyręczasz ale po co, w takim razie pisać takie bzdury na początku.

 

2 hours ago, Roman Ungern von Sternberg said:

Brytyjczycy traktują ich jak swoich ze względu na kolonialną przeszłość, na tej zasadzie nikt w Polsce nie ma nic przeciwko imigrantom z Białorusi czy Litwy

 

To już jest szczyt. Pokaż mi tę kolonialną Polskę. Zarówno Białoruś (zachodnia) jak o Litwa (też zachodnia) to była Polska. To nie były polskie kolonie, to była Polska.

To raczej zachodnia Białoruś i Litwa to białoruskie/litewskie kolonie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz a te NGOsy przewożące ludzi na statkach przez Morze Śródziemne to też PIS sponsoruje i Polacy w podatkach?

 

Gdybym ja miał takie dane finansowe i chciał je ujawnić do długo bym nie pożył.

 

Cały mój wywód opiera się na obserwacji rzeczywistości. Możesz mi zatem wyjaśnić jak jest z tą migracją? Samo się to dzieje a Europa nie wie jak zatrzymać ludzi na granicy morskiej, tak? Nie potrafią nawet zatrzymać w portach tych statków przemytniczych, tak? Sondaże partii proimigranckich spadają i politykom to nie przeszkadza, prawda, oni to tylko wszystko z dobrego serduszka robią? Za tym stoi gigantyczna kasa na wysokich szczeblach władzy. Tylko tym da się to wyjaśnić.

 

To trochę tak jakbyś kazał mi pokazać forsę którą zachodnie koncerny płaciły polskim decydentom podczas prywatyzacji polskich przedsiębiorstw  w latach 90. Tak samo nie da się udowodnić w jaki sposób rosyjscy oligarchowie z pracowników administracji drobnego szczebla w czasach ZSRR stali się potentatami gazowymi i naftowymi. Ot tak, kupili sobie pola naftowe z oszczędności, prawda?

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Roman Ungern von Sternberg said:

No tak, islam w Europie nie ma żadnego politycznego poparcia ze strony arabskich multimiliarderów a taki np meczet w Gibraltarze to zbudowano żeby mniejszość muzułmańska miała się gdzie modlić, prawda?

 

No mają, wsparcie w budowie meczetu. No I co? Gdzie tu jest korupcja lokalnych władz, przecież o tym pisałeś?

 

7 hours ago, Roman Ungern von Sternberg said:

bezradność zachodu wobec migracji muzułmanów na północ nie jest opłacona przez szejków

 

 

3 hours ago, Roman Ungern von Sternberg said:

te NGOsy przewożące ludzi na statkach przez Morze Śródziemne to też PIS sponsoruje i Polacy w podatkach?

 

Po części tak. Tyle, że nie PiS i nie Polacy a rząd Włoch, Hiszpanii.

 

No i NGOs są sponsorowane przez możnych tego świata. I nie są nimi arabscy szejkowie. Raczej George Soros, Bill Gates i kumple.

Ale najwięcej sponsorują przemytników sami zainteresowani, którzy płacą kilka do kilkanaście tysięcy dolarów za przewóz.

Może Ci się to widać mało, ale jak upchniesz tysiąc osób na balii to zarobisz, jako przemytnik, kilkanaście milionów.

 

5 hours ago, Roman Ungern von Sternberg said:

Europa jest nieskończenie słaba wobec migracji i to pomimo posiadanej armii, służbom, wywiadowi i oporowi społeczeństw. Dowodzi to, że istnieje pewna siła w strukturach władzy która tego stanu rzeczy pilnuje.

 

Bzdura! Nie Magda żadnej siły, która byłaby w stanie zmusić samobójcze (vide Europa) do samobójstwa. To może zrobić tylko samobójca.

Nawet jeśli Arabowie mają tu jakie wtyki i nawet jak próbują tu mieszać, to bez naszej pomocy nic nie mogą.

 

Rewolucja protestancka też była sponsorowana przez sułtana. Była też sponsorowana przez żydów. A mimo to, bez pomocy danych Europejczyków, którzy poszli za luterańską ideologią, gdyby nie polityczna i finansowa pomoc możnych tamtego świata (Fryderyka III, księcia saskiego) nie byłoby żadnej rewolucji, i żadne pieniądze sułtana by nic nie pomogły.

 

Pełna analogia do renesansu, kiedy możni niemieccy wspierają półroczne i finansowo ideologię, która ma na celu obalić status quo i model średniowiecznych rządów. Dlatego popierają Ludra (alias Luter), którego propagandowo nazywają reformatorem, i przeciwstawiają współczesnemu porządkowi i władzy. Bandaa pomyleńców, którzy w to wierzą i zgraja rzezimieszków, którzy wiedzą w tym okazję do zarobku i gwałtu, z błogosławieństwem księcia elektora i w imię luterańskiej idei niszczą kraje, mordują ludzi i wywracają istniejący przypadek.

 

Dokładnie to samo spore dzieje tu i teraz, w Europie. Ale żadne pieniądze i żaden wywiad arabskich szejków nic nie znaczy wobec ideologii, która pcha ludzi do działania, lub do zaniechania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wrotycz napisał(a):

Może Ci się to widać mało, ale jak upchniesz tysiąc osób na balii to zarobisz, jako przemytnik, kilkanaście milionów.

Było kilka niezłych numerów z tym zarabianiem na migracji.

Ciekawszy to były w stylu: kupno starego statku, wypchanie go pod korek migrantami, kurs na Włochy/Grecję i załoga się ewakuuje.

 

Na takim jednym numerze wychodzili po kilka mln USD na +.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/25/2023 at 2:20 PM, Perun82 said:

Na szczęście im się udało

 

Wyjątek nie powiedza reguły.

 

Tego drugiego nie znam ale wygląda jak rasowy pensjonariusz meksykańskiego zakładu karnego. Ma tyle dziar, że z dużym prawdopodobieństwem bym się go wystraszył w ciemnej uliczce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://nczas.info/2023/10/26/erdogan-odwoluje-wizyte-w-izraelu-bedzie-propalestynska-demonstracja-w-stambule/

 

 

„Mieliśmy projekt wyjazdu do Izraela, ale został on odwołany, nie pojedziemy” – powiedział Erdogan podczas przemówienia w tureckim parlamencie. Dodał, że w jego ocenie Hamas nie jest organizacją terrorystyczną, ale narodowowyzwoleńczą.

Kierowana przez niego Partia Sprawiedliwości i Rozwoju (AKP) ogłosiła z kolei plan zorganizowania masowego wiecu solidarności z Palestyną, zaplanowanego na 28 października na lotnisku Ataturka w Stambule.

Jego celem będzie – jak podkreślili organizatorzy – zwrócenie uwagi na „izraelską brutalność” wobec Palestyńczyków. W demonstracji ma wziąć udział prezydent Erdogan.

Władze Turcji zaoferowały po wybuchu walk w Izraelu i Strefie Gazy mediację, mającą doprowadzić do zaprzestania działań wojennych. „Trwały pokój na Bliskim Wschodzie jest możliwy jedynie poprzez ostateczne rozwiązanie konfliktu palestyńsko-izraelskiego” – zaznaczył 8 października Erdogan.

W ciągu trwającego od 18 dni konfliktu zginęło już około 1,4 tys. obywateli Izraela i około 5,8 tys. mieszkających w Strefie Gazy Palestyńczyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wrotycz napisał(a):

Tego drugiego nie znam ale wygląda jak rasowy pensjonariusz meksykańskiego zakładu karnego. Ma tyle dziar, że z dużym prawdopodobieństwem bym się go wystraszył w ciemnej uliczce.

 

 

Piotr Magdi „Glaca” Mohamed

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2023 o 13:07, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Serio myślisz, że bezradność zachodu wobec migracji muzułmanów na północ nie jest opłacona przez szejków?

Tymczasem szejkowie:

 

Edytowane przez Libertyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Libertyn napisał(a):

Tymczasem szejkowie:

 

Czy coś się nie zgadza? Przecież on się chwali swoimi sukcesami a jeśli nie, to ciśnie bekę z europejskich liberałów i „lewicy naukowej” do których sam się zaliczasz. Ok, jak się tak upierasz mogę zaakceptować twierdzenie, że europejska lewica i liberałowie przyjmują islamskich terrorystów nie za pieniądze a z czystego, wrodzonego, organicznego wręcz debilizmu. 

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Czy coś się nie zgadza? Przecież on się chwali swoimi sukcesami a jeśli nie, to ciśnie bekę z europejskich liberałów i „lewicy naukowej” do których sam się zaliczasz. Ok, jak się tak upierasz mogę zaakceptować twierdzenie, że europejska lewica i liberałowie przyjmują islamskich terrorystów nie za pieniądze a z czystego, wrodzonego, organicznego wręcz debilizmu. 

Ja tam uważam że migracja nie jest sponsorowana przez szejków. Jest wynikiem tego że zachód jest zniewolony wolnością i ma swoje zachodnie wartości. Oni to wiedzą i walą do Europy bo wiedzą że w Europie w imię zachodnich wartości będzie się dookoła nich skakało i nikt nie piśnie o tym że mają się dostosować bo wolność

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Europa, USA też. 

 

Mamy wielopoziomowy problem którego objawami jest samotność mężczyzn, spadek dzietności, brak rąk do pracy w shitjobach, bo te nie dają stabilności, skutkujący presją pracodawców by brać migrantów w dużych ilosciach 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

@Libertyn może niepotrzebnie się uniosłem w poprzedniej wypowiedzi. Temat migracji jest dla mnie cholernie drażliwy. Nie akceptuję tego co się dzieje a wpływu na sytuację w zasadzie nie mam. Uciec też się nie da bo niby dokąd.

W Polsce mimo wszystko jest dobrze. Ukraińcy nie każą przestrzegać szariatu i nie mają swoich dzielnic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Uciec też się nie da bo niby dokąd.

Azja ?
Z nastawieniem na:
-Indonezję
-Wietnam
-Malezję
-Kambodżę
-Tajlandię (🤢)
-Filipiny (🤢)
Mogą też być Chiny, ale Japonia i Korea to wyższy lvl, więc o tym się nie wypowiem, ale te powyższe to luźna guma, nie ograniczaj się tylko do naszego zdechłego kręgu cywilizacyjnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Libertyn napisał(a):

W Polsce mimo wszystko jest dobrze. Ukraińcy nie każą przestrzegać szariatu i nie mają swoich dzielnic

Tylko ile jeszcze to potrwa? Jaśnie oświeceni kałowcy (KO) już nas ubogacą (kontynuując politykę pisdzielców).

 

@Grzegorz Floryda kiedy mnie odpowiada kręg cywilizacji łacińskiej? Od biedy może Brazylia lub Argentyna... czego ja miałbym szukać w Azji? Nawet ich kuchnia mi nie podchodzi. Może Japonia. Japonia wydaje mi się całkiem ok.

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

 

@Grzegorz Floryda kiedy mnie odpowiada kręg cywilizacji łacińskiej? Od biedy może Brazylia lub Argentyna... czego ja miałbym szukać w Azji? Nawet ich kuchnia mi nie podchodzi. Może Japonia. Japonia wydaje mi się całkiem ok.

Brazylia czy Argentyna mają swoje problemy, żebyś nie zamienił siekiery na kijek. 

Rakiety uderzyły w Tabe w Egipcie. To jest blisko od Eilatu w Izraelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

(kontynuując politykę pisdzielców).

Dokładnie, wielu ludziom się wydaje, że pis byl przeciwko mokebe a w rzeczywistości wpuszczał ich tylnymi drzwiami a teraz to może zacznie się oficjalnie na pełnej.

 

 

6 minut temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

kiedy mnie odpowiada kręg cywilizacji łacińskiej?

Problem w tym, że ten krąg po całości jest kolonizowany, na zachodzie to tylko kwestia dwóch przyszłych dekad gdzie ludność nie rdzenna będzie stanowić około 50% społeczeństwa a kraje biedniejsze jak Hiszpania zdychają dosłownie jak wschód Europy wliczając Rosję, która też ma ogrom imigrantów tylko takich do których zbytnio nie jesteśmy przyzwyczajeni.
Na kanale jednego redpillowca był Rosjanin, który mieszka w Polsce i mówił, że w jego mieście (Moskwa) już prawie 1/5 tego polis to muzułmanie, więc to daje fajny przedsmak tego, że wscho wcale nie jest based jak się wydaje, bo dzieją się dokładnie te same rzeczy co na zachodzie, ale z   o p ó ź n i e n i e m.

 

 

10 minut temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Od biedy może Brazylia lub Argentyna... czego ja miałbym szukać w Azji? Nawet ich kuchnia mi nie podchodzi. Może Japonia. Japonia wydaje mi się całkiem ok.

To już Twoja decyzja, Japonia to drogi kraj i skorporacjonizowany kraj, dlatego o wiele lepszym wyborem są kraje wschodzące.
Tutaj masz ciekawy link https://www.theofficialpassportbros.com/

6 minut temu, Libertyn napisał(a):

Brazylia czy Argentyna mają swoje problemy

Ogólnie ameryka południowa to jeden wielki chaos i burdel.

W sumie miejsce idealne dla kobiet 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.