Skocz do zawartości

A więc wojna - Izrael zaatakowany przez Palestynę i bojówki muzułmańskie


$Szarak$

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Gdyby na zachodzie wybuchło coś w rodzaju arabskiego powstania w intencji powstrzymania państw zachodnich przed pomocą mośkom to kto wie… wszystko jest możliwe…

wiem… sajensfikszyn

Mogę się z tym zgodzić. Chętnie wziął bym udział w tym sajensfikszyn.

21 minut temu, Druid napisał(a):

Żeby zaczęli fikać i narzucać swoje porządki musi ich być więcej niż autochtonów, zacznijmy od tego.

Fikać przestali tuż przed pandemią. Nie jest powiedziane, że nie zaczną znów. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Druid napisał(a):

Meczet Al Aksa w Islamie to jest 3 w kolejności najważniejszy dla muzułmanów obiekt kultu.

Meczet to nie ludzie. Meczet to budynek. Nikt nie daje jebania o ludzi. Egipt jest gotów ich ostrzeliwać na granicy

 

Hmm, masowe deportacje? Jak miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw Żydzi mają rację i zachód. 

 

Tu nie chodzi o jakąś jedność muzlumańską tylko po prostu czystą nienawiść do Żydów. 

 

Jakoś ich ,,przyjaciele" muzlumanie są w obozach chińskich i im jakoś nie przeszadzka. 

Gdzie to oburzenie na obozy Chińskie? 

 

Europejczyków nie lubią arabusy i im ,,dokuczają" bo araby pochodzą z biednych terenów często i też im dokuczają przez to. 

Przez zazdrość i zawiść. 

 

Szejki to jest malutki % a reszta to bieda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2023 o 14:31, RealLife napisał(a):

dr. Szewko


Z doktorem Szewko jest taki problem ze nie jest obiektywny. Akceptuje tylko pro-palestynskie komentarze oraz pro-palestynski punkt widzenia a jak sprobujesz z nim wejsc w jakas polemike to leci blok od razu. To juz moglby w ogole calkowicie komentarze wylaczyc.

a2a35bc49109e18a1fce1b8201937c18c2bce137

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

Z doktorem Szewko jest taki problem ze nie jest obiektywny. Akceptuje tylko pro-palestynskie komentarze oraz pro-palestynski punkt widzenia a jak sprobujesz z nim wejsc w jakas polemike to leci blok od razu. To juz moglby w ogole calkowicie komentarze wylaczyc.

 

Szybko miałem podobne spostrzeżenia, po przejrzeniu twittera Szewko i przejrzeniu jego wypowiedzi z YT.

Nie przepadam za Napierałą, ale nieźle go wyjaśnił na jakimś lajvie na swoim kanale.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Salius Ketman napisał(a):

Nie polecam doktorka. Na jedną ciekawę opinię, 20 gównowpisów i obstrukcji.

 

W międzyczasie zdarzały się oscarowe meltdowny, teraz jednak bardziej zachowawczo się prowadzi na YT niż jeszcze kilka miesięcy temu.

Czasem sobie puszczę coś z jego kanału, ale wiem, że niektóre jego wypowiedzi trzeba dzielić przez 3 i nie należy mu wierzyć na słowo. 😊

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Nie przepadam za Napierałą, ale nieźle go wyjaśnił na jakimś lajvie na swoim kanale.

Ja wszystko rozumiem, ale porównywać Szewko do tego wariata? ;) Jedyne, gdzie ten facet powinien trafić, to pokój bez klamek.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Generalnie zepsuty zegar dwa razy na dobę może wskazać właściwą godzinę, 

Może i tak, ale osobiście nie mogę już patrzeć nawet minutę na tego faceta. To jeden wielki chodzący hejt, kompleks i zazdrość. Zychowiczowi, Bartosiakowi, Wolskiemu nawet xDD A w swoich wystąpieniach czasem niewiele odbiegał od patostreamerów.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror 

Rozumiem, też tak mam z niektórymi ludźmi z przestrzeni publicznej, że nie jestem w stanie ich słuchać, nawet gdy mówią sensownie, bo nie raz i nie dwa zdążyli wcześniej

u mnie zbudować niechęć do swojej osoby.

 

5 minut temu, Obliteraror napisał(a):

A w swoich wystąpieniach czasem niewiele odbiegał od patostreamerów.

 

Ja jestem fanem sztuki awangardowej zahaczającej o patostreaming, więc intelektualny patostream to była dodatkowa gratka dla mnie. 😊

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror @Druid @Dworzanin.Herzoga Doktor Napierala jest cholerykiem do tego majacych w dupie jakiekolwiek konwenanse ktory mowi co mysli bez ogrodek. Ale ma spora wiedze i w wiekszosci mowi z sensem. Do tego mozna sie posmiac jak sie odpali.  No i pieknie wyjasnia rusofilow i sinofilow ktorych pelno w polskim internecie. Dla mnie doktor zdecydowanie na plus.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jednego specjalisty co wyjaśni świat od a do z. Samo takie oczekiwanie, które u źródła ma chyba potrzebę znalezienia sobie mędrca który mówi nam jak jest aby samemu nie trzeba było myśleć, prowadzi na manowce.

 

Jest dr. Szewko, jest dr. Napierała, dr. Bartosiak  i wielu innych ale żaden z nich tym ostatecznym i jedynym być nie może i każdemu można coś zarzucić.

 

Żadnego nie należy traktować jak wyrocznie a raczej jak reprezentantów różnych poglądów. Żaden z nich nie ma dostępu do wiedzy absolutnej i obiektywnej. Jeśli porzuci się poszukiwanie guru to wówczas pojedyncze postacie z tego uniwersum eksperckiego przestają irytować.

 

Trzeba zawsze jednak dbać o własną higienę psychiczną i odrzucać osoby toksyczne. Taka osobą jest dr. Napierała, pomimo że ma sporo wartościowych treści. Zalecam umiar w jego przypadku a piszę to po około roku ( z przerwami) oglądania Piotrusia - nie polecam oglądać go przez rok. 

 

 

Edytowane przez RealLife
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Quote
Czołgiem jadą palestyńscy bojownicy. Ostrzeliwują izraelskie pozycje. Nagle przestali strzelać. Cisza. Zza muru wyskakuje Izraelczyk i pyta Palestyńczyków:
- Dlaczego nie strzelacie?
- Zabrakło nam amunicji.
- A chcecie kupić?
 
Edytowane przez wrotycz
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.