Skocz do zawartości

Jak odzyskać dziewczynę?


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Maurycy napisał(a):

Na prawdę polecam :)

Mam swoją tezę począwszy od zmiany całkowitej zdjęć na portalach społecznościowych a skończywszy na nauce nowej, lepiej płatnej umiejętnosci, wówczas jak coś zmieniłeś w swoim życiu, wtedy spróbować  jeszcze raz, w innym wypadku szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na logikę jak można odzyskać kobietę, która wcześniej widziała wasze braki, słabości i zachowanie jakiego nie chce? 

 

Praktycznie jest niemożliwym odzyskać kobietę, która jeszcze 

miała by was naturalnie pożądać. 

 

Kłaniają się podstawy psychologii ewolucyjnej czyli co to jest kobieta, jaką ma naturę, jak działa i czego chce. 

 

Kobieta podnieca się siłą a słabością gardzi, nie szanuje. 

 

Jaki jest również sens odzyskiwać kobietę, która ciebie zostawiła w najmniej oczekiwanym momencie lub wtedy gdy byłeś słaby i potrzebowałeś wsparcia, pomocy, zrozumienia? 

 

Jak można na taką kobietę liczyć skoro jej decyzja uzależniona jest od twojej siły lub słabości. 

 

Wracanie do byłej czy jej odzyskiwanie jest niepoważne, pokazuje dalej słabość i desperację bo ona widzi, że nie masz innych opcji i  utwierdza ją to w przekonaniu żeś słaby i nie warty uwagi. 

 

Do tej samej rzeki dwa razy się nie wchodzi, miała swoją szansę i spartoliła więc next. 

 

Stawiajcie się chłopaki zawsze na pierwszy miejscu a z kobiet nie róbcie bożka do umieszczania na piedestał i czczenia. 

 

Miejcie szacunek do siebie, godność, honor i zasady, których kobieta nie może przekraczać a po przekroczeniu, których nie ma już do was powrotu. 

 

 

 

 

  • Like 14
  • Dzięki 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chęć odzyskania dziewczyny wynika z terytorialności. Mamy instynkt, który uznaje samicę za naszą własność. Wszystko się wali kiedy kobieta się buntuje i zostawia. Wówczas okazuje się, że nigdy nie była nasza. Umysł nie może się z tym pogodzić a wszystkie wspomnienia i uczucia przestają coś znaczyć dla drugiej strony. Kiedy tak łatwo jest zerwać kontrakt koncepcja miłości, ślubu czy rodziny diabli bierze. Niestety społecznie zobowiązania w dalszym ciągu są egzekwowane tylko na jednej stronie. Kobieta może być sobie nowoczesna, podróżować i robić co jej się podoba, a chłop dalej musi dowozić wynik by być szanowanym. Dlatego "ona nigdy nie była twoja, to jest tylko twoja kolej". Póki kobieta nie stawia się w roli twojej własności, nie traktuj jej jak kogoś z kim warto budować coś trwałego i przyszłość. Może być z braku laku, ale nie będzie to nigdy wysoko wartościowa relacja. Życie jest krótkie trzeba to jakoś przejść z jak najmniejszą ilością odniesionych ran dla szacunku do zdrowia.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzyskać co??? Co to znaczy odzyskać dziewczynę??? A jeszcze mocniej - co to kurwa znaczy wprowadzać zmiany w swoim życiu, żeby odzyskać dziewczynę??? 😲 Z jakiegoś powodu relacja się rozpadła, mniejsza o czyjąś winę. Był ferment, kłótnie, stawianie warunków, pewnie jakieś próby naprawiania relacji, w końcu decyzja o rozejściu. Maglować to jeszcze raz? To tak jakby stare buty trekkingowe łatać bo trochę przeciekają (nie tak dużo, ale jednak), nie ma oryginalnych spasowanych wkładek, ale trochę waty się wepcha i tekturę, zaczepy na sznurówki odpadły, ale można zrobić dziury, trochę wytrzyma. Komfort chodzenia po górach w takich butach jest oczywisty, może trasę zrobisz, ale z jakim odczuciem.

Edytowane przez Redbad
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, DOHC napisał(a):

Poczekać aż zrobi sobie dwójkę dzieci każde z innym, sama będzie pisać - sprawdzone.

Coś w tym jest, miałem taką okazję samotną mamę spotkać kilka razy, 10 lat temu jak podrywałem od razu zostałem zlany, nie jesteś w moim typie i miałem wyjazd, teraz jak jedna z drugą została samotną mamą nie miałem problemu, żeby zagadać, tylko jest problem, po co  mam wchodzić związek z taką, co mnie zlała 10 lat temu i ma dzieciaka do odchowania, dodatkowo już jedna z drugą nie jest tak ładna jak 10 lat temu, jest po ścianie, oczywiście ich były facet winny jedna z drugą już nie. Odniosłem takie wrażenie jak zaczęły mnie kokietować, co ty chcesz ode mnie jedna z drugą ? Poczułem zażenowanie i od razu się ewakuowałem.

Edytowane przez Druid
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.