Skocz do zawartości

Dlaczego Polkom tak trudno znależć partnera?


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Martius777 napisał(a):

 

Jak wiadomo Polki są - cytując internetową klasyczkę (wybitną modelkę Sonię) - silnymi, mądrymi, kobiecymi, pewnymi siebie, niezależnymi, zabawnymi,

 

Nie, nie są 🤣

 

5 godzin temu, Martius777 napisał(a):

 

bezpośrednimi i do bółu szczerymi osobami.

 

czytaj „chamskimi”

 

5 godzin temu, Martius777 napisał(a):

Polacy są statystycznie gorzej wykształceni niż Polki, znacznie mniej mężczyzn niż kobiet w naszym kraju legitymuje się dyplomem studiów wyższych.

 

Z tą różnicą, że masa tych wykształconych z dyplomem studiów wyższych to babki po licencjatach na prywatnych wyższych szkołach zwolnień z wojska. Puszą się tymi dyplomami jak pawie, a nie wychodzą po studiach ze stanu bycia amebami życiowymi.

 

Powiadam wam: jak Wam baba mówi, że psychologię studiuje to lepiej się zawijać, jest duże ryzyko mocno posranej psychiki. Nie tylko dlatego, że idą tam często kobiety niestabilne i z własnymi nieogarniętymi problemami, ale też dlatego że te studia wbijają im go głowy poza głupotami także poczucie wyższości.

 

5 godzin temu, Martius777 napisał(a):

Co więcej, Polacy kończą o wiele mniej ambitne i prestiżowe kierunki niż Polki.

 

Byłem kiedyś z babą co na psychologię poszła. 

Prywatna szkoła ze zdalnymi zajęciami (bo lockdown)- logowała się, ściszała laptopa do minimum i sobie spała na zajęciach. 

Zajęcia zresztą też dziwne bo słyszałem prowadzącego który zachwalał LSD i jakie wspaniałe wizje po tym miewa. 

 

5 godzin temu, Martius777 napisał(a):

Z tak wielkimi rozbieżnościami intelektualnymi Polki dosłownie nie mają o czym rozmawiać z Polakami, nawet tymi po studiach.

 

Nie mają o czym rozmawiać, bo nie mają zainteresowań. Serio. 

Ze wszytskich kobiet które miałem tylko dwie czytały książki. 

 

 

5 godzin temu, Martius777 napisał(a):

Polki są chyba najbardziej otwartymi na świecie kobietami na nowe kultury i nowe znajomości. bezpowrotnie przeminie… O ile już nie jest zbyt późno…

 

 

Wszyscy wiemy na czym to otwarcie polega. 

 

Zresztą to nieprawda, że Polacy są zamknięci na kobiety z innych kultur.

W Polsce mieli do niedawna tylko mały kontakt z paniami spoza polskiego kręgu. 

W innym środowisku tego problemu nie ma. 

 

Miałem

Niemki, Azjatki, Słowianki spoza Polski.

Czekoladki nie miałem 😢

No ale ogólnie - Polki wspominam najgorzej 🤣 i to pod każdym względem: uroda, charakter, seks, humor, oczytanie. 

 

 

5 godzin temu, Martius777 napisał(a):

Mężczyźni z Afryki, czy krajów arabskich są znakomitymi pracownikami (m. in. najlepsi lekarze to właśni ci z kontynentny afrykańskiego),

 

To jest akurat wierutna bzdura. Z moich doświadczeń: na zachodzi bardzo cenieni są lekarze z Polski, Czech, Słowacji. Ukraińscy lekarze i lekarski są cenieni za pracowitość. Hindusi są spoko i nawet jak mają braki to jednak dość szybko się ogarniają i praktycznie zawsze są w porządku, nie odwalają jakiś krzywych akcji. 

 

Mam kolegów z krajów arabskich, którzy faktycznie są kompetentnymi lekarzami (niektórzy nawet bardzo) ale stanowią oni wyjątek. 

Większość lekarzy z krajów arabskich słabo opanowuje języki obce, czasem mimo wieloletniego pobytu. I jest też baaaardzo dużo niekompetencji. 

 

Nie uprzedzam się do nikogo z góry, ale jeśli chodzi o lekarzy to akurat bardzo szybko się weryfikują. 

 

5 godzin temu, Martius777 napisał(a):

Polakom przestało się chcieć zabiegać o kobiety, a my stałyśmy pod tym względem coraz bardziej wymagające. I słusznie. Efekt jest oczywisty.

 

To jest akurat przejaw rozsądku ze strony faceta. Zabiegaj o taką roszczeniową Polkę- super na tym wyjdziesz.

 

 

5 godzin temu, Martius777 napisał(a):

oczekują adorowania, wyręczania w codzienności, opieki, pomocy na każdym kroku, licznych prezentów a zarazem postaw równościowych

(i wcale nie jest to sprzeczne) oraz pełnego szacunku.

 

🤣🤣

Owszem jest sprzeczne. 

 

5 godzin temu, Martius777 napisał(a):

Tymczasem panom jeśli nie wyłoży się kawy na ławę, mogą nic nie zrozumieć.

 

Klasyczne „domyśl się”

 

5 godzin temu, Martius777 napisał(a):

W końcu godzinami możemy rozmawiać o serialach, muzyce, kosmetykach, wyjazdach, imprezach, kuchni, nauce języków obcych i wielu innych pasjonujących tematach.

 

Godzinami o serialach. No to faktycznie górnolotne i ciekawe pasje.

 

5 godzin temu, Martius777 napisał(a):

 

Paulina Mastalecka

 

5cbed30b38c7b12a04e7932d9b19bd2c1672eccb

 

A to jest w ogóle najlepsze. 

Baba która nawet na retuszowanym

zdjęciu wygląda jak tłuściutki prosiak smaruje artykuł o tym że Polacy o takie jak ona nie zabiegają 🤣🤣🤣

Edytowane przez Albert Neri
  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trolling czy nie trolling - po co się tym burzyć, emocjonować? Nie lepiej przejść obok takich wysrywów obojętnie?

Sami widzicie ugłem, po co kobietka ma dbać o siebie, coś do życia ludzi wnosić, jeśli tylko może pierdolnąć jakiś farmazon, i będzie mieć od razu całe stado facetów skupiających na niej uwagę i dających atencję

Edytowane przez krzy_siek
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Albert Neri said:

Baba która nawet na retuszowanym

zdjęciu wygląda jak tłuściutki prosiak smaruje artykuł

 

To jest zdjęcie-ilustracja, z magazynu obrazków. Ta pani nie ma fejsa, ćwierkacza, linkedin, nie ma jak nawet na liście autorów na tej, pożal się Boże, stronie.

 

18 minutes ago, Albert Neri said:

Paulina Mastalecka

 

Jej nawet nie ma w wyszukiwarce.

 

To jest swego rodzaju trolling - nastawiony na wynik manipulacji a nie dla jaj.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole co ja czytam :D błagam ja też chce ten sam towar który zażywają ci co piszą te kocopoły.

 

kekw-dow.gif

8 godzin temu, Martius777 napisał(a):

 

 

Podczas gdy my Polki jestesmy uważane za jedne z najatrakcyjniejszych kobiet na świecie

 

 

XDDDD

Edytowane przez bassfreak
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Polaki zakolaki rob-aki w kubotach i z kiełbasa w gębie, coś z Wami naprawde musi być nie tak, że taki Turas na zasiłki co go nawet na kredyt nie stać na iphona dostaje go od P0lki która mu go kupi. Zobaczcie jak ona biedna musi się ratować ucieczką od tych zakolaków że nawet byle chłop na zasiłku ni ebędący Polakiem jest więcej od Was warto, ba wart zprezentowania iphona!

 

 

To dowodzi że z Wami serio jest coś nie tak chopy!

 

Musimy sprowadzić do polski z milion kobiet z filipin tajlandi, kambodży serio

  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, spacemarine napisał(a):

Musimy sprowadzić do polski z milion kobiet z filipin tajlandi, kambodży serio

Leczenie jednej zarazy drugą zarazą.

Przyjadą, a po dwóch latach się spańciują i będą jak lokalne kobiety. A wyrachowane są jeszcze bardziej.

39 minut temu, דניאל napisał(a):

  Sheeeit_Banner.jpg

Lepsze geny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Martius777 napisał(a):

Z tym większą radością przyjąć należy zmieniające się wzorce obyczajowe oraz coraz większą liczbę imigrantów, w tym tych najbardziej egzotycznych, przybywających do naszego kraju. 

 

Panowie (...) radykalnie się zmienicie, albo Wasz czas bezpowrotnie przeminie…

 

Co jest z nami Polakami nie tak, że my nawet w multikulti nie umiemy dobrze?! 

Kiedy my w końcu ten zachód dogonimy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, spacemarine napisał(a):

Dokładnie Polaki zakolaki rob-aki w kubotach i z kiełbasa w gębie, coś z Wami naprawde musi być nie tak, że taki Turas na zasiłki co go nawet na kredyt nie stać na iphona dostaje go od P0lki która mu go kupi. Zobaczcie jak ona biedna musi się ratować ucieczką od tych zakolaków że nawet byle chłop na zasiłku ni ebędący Polakiem jest więcej od Was warto, ba wart zprezentowania iphona!

 

 

 

 

VS

 

406752472_2113875448947348_8256767958546

 

409990279_1760561854464424_3680996999809

  • Haha 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Margrabia.von.Ansbach napisał(a):

Ujemna, mroczna strona wejścia w dobrobyt.

Dobrobyt, mniejszy czy większy, zawsze objawia się wzrostem wybrzydzania.

I podkręcaniem oczekiwań pod sufit.

 

Ale tych wymagań nie ma dla 150 cm obleśnego turasa czy innej maści biedaka hindusa. To wszystko to jest programowanie społeczne przez inżynierów matrixa. Więc śmiem twierdzić że kwestia wzrostu jeśli chodzi o atrakcyjność ewolucyjnie nie ma znaczenia aż takiego jak się mu przypisuje. 

"Artykuł" ma nas dzielić i pogłębiać wojnę płci, to przecież trwa już tyle lat. Nie nakręcajcie się. To wszystko już było i gówno z tym można zrobić. Architekci systemu wprowadzą sobie globalnie jakiś islam poprzez waginy niczego nieświadomych napalonych bab.

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alejandro Sosa napisał(a):

 

Ale tych wymagań nie ma dla 150 cm obleśnego turasa czy innej maści biedaka hindusa.

 

Oni grają w lidze "egzotyka".

Oraz "można się pochwalić przed psiapsiami czymś oryginalnym".

Luz-bluz, oni też spowszechniają.

Kwestia czasu.

 

Przeciętny Polak gra w lidze z innymi przeciętnymi Polakami.

Czym tu się chwalić dla Polki?

Z jej punktu widzenia - niczym.

 

Przeciętny Polak to jest liga "egzotyka" w Kazachstanie, Filipinach czy Ugandzie.

 

Tak to już działa wg. kobiecej logiki reprodukcyjnej, czy nam się podoba czy nie.

Często piszemy, że faceci rywalizują między sobą i mierzą kut_sy.

IMHO kobiety rywalizują jeszcze bardziej i o niebo zacieklej.

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Artykuł mocno prowokacyjny ale trochę prawdy w nim jest. Mam koleżankę która próbuje poznać "normalnego" faceta. Z kim się nie spotyka to sami upośledzeni. Każdy problemy z alkoholem, jak bez nałogów to przechwalający się idiota albo gość który nie umie się wysłowić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mądrych facetów nie spotyka się w nocnych klubach.

A mądry, zajmujący się tematami jakich jej mózg nawet nie ogarnie, jest NUUUDNY.

Nie błyszczy w towarzystwie, nie ma Audi, nie ma 180+ cm wzrostu = odpada.

Dookoła każdej kobiety, w zasięgu rzutu kamieniem, znajdzie się kilku interesujących facetów.

Co z tego, skoro jej motylki w brzuchu na ich widok śpią i chrapią tak, że się sąsiedzi oglądają?

 

Jest jeszcze znana matematyka:

Facet, jeśli znajdzie jedną pozytywną cechę w kobiecie, którą widzi - zainteresuje się nią.

Kobieta, jeśli znajdzie jedną negatywną cechę w mężczyźnie, którego widzi - skreśla go.

A lista znanych kobietom negatywnych cech dłuższa jest od książki telefonicznej.

Łatwiej wielbłądowi przejść przez ucho igielne niż mężczyźnie przez filtry kobiety.

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JoeBlue napisał(a):

Facet, jeśli znajdzie jedną pozytywną cechę w kobiecie, którą widzi - zainteresuje się nią.

Kobieta, jeśli znajdzie jedną negatywną cechę w mężczyźnie, którego widzi - skreśla go.

A lista znanych kobietom negatywnych cech dłuższa jest od książki telefonicznej.

Łatwiej wielbłądowi przejść przez ucho igielne niż mężczyźnie przez filtry kobiety.

 

Sam się na tym złapałem ostatnio, że siłą rzeczy muszę być bardziej elastyczny bo jak będę spuszczał laski w kiblu przy jej pierwszym błędzie nie będę miał z żadną nigdy przenigdy żadnej relacji. A u nich to przecież totalna norma.

2 godziny temu, Margrabia.von.Ansbach napisał(a):

 

Oni grają w lidze "egzotyka".

Oraz "można się pochwalić przed psiapsiami czymś oryginalnym".

Luz-bluz, oni też spowszechniają.

Kwestia czasu.

 

Przeciętny Polak gra w lidze z innymi przeciętnymi Polakami.

Czym tu się chwalić dla Polki?

Z jej punktu widzenia - niczym.

 

Przeciętny Polak to jest liga "egzotyka" w Kazachstanie, Filipinach czy Ugandzie.

 

Tak to już działa wg. kobiecej logiki reprodukcyjnej, czy nam się podoba czy nie.

Często piszemy, że faceci rywalizują między sobą i mierzą kut_sy.

IMHO kobiety rywalizują jeszcze bardziej i o niebo zacieklej.

 

Niby wszystko racja, ale wiesz ja też widze na ulicy pełno murzynek czy tam innych azjatek i jeśli są brzydkie, a w 98% dla mnie są paskudne to nie jestem zainteresowany totalnie, no ni chuja!

Co więcej, wiem po swoich preferencjach, że najbardziej interesują mnie kobiety mojej rasy. Jak miałbym dokonać wyboru między takimi samymi kobietami (powiedzmy idealnie piękne) jeśli chodzi o wygląd to zawsze wybiore rasę białą. No ale nie jestem hipergamicznie rozmnażającą się babą więc tak to.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, cst9191 napisał(a):

Ni to baba, ni to chłop

 

Ni pies, ni wydra.. :) 

2 godziny temu, Margrabia.von.Ansbach napisał(a):

Często piszemy, że faceci rywalizują między sobą i mierzą kut_sy.

 

Nieprawda! Kiedyś na urodzinach kolegi ś.p Mańka grano siusiakami na fortepianie. 

Nikt nikomu niczego nie mierzył.. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, GriTo napisał(a):

 

Ni pies, ni wydra.. :) 

 

Nieprawda! Kiedyś na urodzinach kolegi ś.p Mańka grano siusiakami na fortepianie. 

Nikt nikomu niczego nie mierzył.. :) 

Na fortepianie ociosanym siusiakiem gral ponoc kiedys Żulenski , najslynniejszy prezio naszych czasow. Im wiecej skili tym wieksza szansa na sukces w tym poyebanym swiecie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, billy84 napisał(a):

No dobra. Artykuł mocno prowokacyjny ale trochę prawdy w nim jest. Mam koleżankę która próbuje poznać "normalnego" faceta. Z kim się nie spotyka to sami upośledzeni. Każdy problemy z alkoholem, jak bez nałogów to przechwalający się idiota albo gość który nie umie się wysłowić.

Nie ma dla kobiet żadnych panów, setki par na portalach randkowych o niczym nie świadczą :D

Nie mówiąc o social mediach czy prawdziwym życiu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Alejandro Sosa napisał(a):

Ale tych wymagań nie ma dla 150 cm obleśnego turasa czy innej maści biedaka hindusa.

EEE no nie wiem. Już tu na Forum pisałem, ze takie związki nieumytych Pakistańców z Polkami, to głównie w internecie widziałem. Akurat bywam w środowisku zawodowym, gdzie jest dużo przyjezdnych facetów z Indii, Pakistanu, Arabii, i Polki poza obrzydzeniem, pogardą lub obojętnością nie mają innych odczuć wobec tych facetów, zresztą mnie jeden gość z Pakistanu pytał o porady do poznawania kobiet bo mu tu nie idzie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Margrabia.von.Ansbach napisał(a):

Ujemna, mroczna strona wejścia w dobrobyt.

Dobrobyt, mniejszy czy większy, zawsze objawia się wzrostem wybrzydzania.

I podkręcaniem oczekiwań pod sufit.

 

Dokładnie państwo zapewnia wszystkie potrzeby co kiedyś robił facet, ba robi to na koszt większości facetów

 

piramida-Maslowa-centrum-probalans-1.jpg

 

Zatem facet stał się tylko do zabawy i ewentualnie jako frajer lub dawca nasienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, spacemarine said:

1. Dokładnie państwo zapewnia wszystkie potrzeby co kiedyś robił facet, ba robi to na koszt większości facetów

 

2. Zatem facet stał się tylko do zabawy i ewentualnie jako frajer lub dawca nasienia

1. Nie wszystkie. Jednej nie zapewni. Nie wybzyka tej panienki.

 

2. To najmniejszy problem. Problemem jest znalezienie samca ALFA, zwłaszcza gdy po tysiącu pochwał w necie ma się o sobie mniemanie, przy którym Marylin Monroe czy Lady Gaga to malutka dziewczynka ze wsi a mimo całej niezależności geny wykształcone przez milenia nie chcą zamilknąć i wiedzą swoje.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.