Skocz do zawartości

Milfa 37 lat na tinder i w opisie, ze chce dzieci


Rekomendowane odpowiedzi

Spodobała mi się Panna 10 lat starsza z Tindera mimo, że zazwyczaj umawiam się z młodszymi. Przy rozmowie wyszło, że szuka nowego chłopaka. Ponarzekała, że trafiała na facetów po 40tce na nudnych i irytujących. Potem stwierdziła, że nie wie czy gustuje w młodszych, ale poprowadziłem rozmowę tak, że w środę jesteśmy ustawieni na kawę. Zaśmiała się, że to idealny dzień ^^ 

Zajrzałem później w jej opis i tam ma zaznaczone, że chce mieć dzieci i niby szuka stałego związku.  Wiem, że te stałe związki i no fbw no ons to tylko filtry na stulejarzy. Natomiast z dziećmi to mi się red flaga zaświeciła i kminię co tu dalej począć bracia :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Koen napisał(a):

Zajrzałem później w jej opis

Jak kolega wcześniej napisał opisy to tam chu. 

 

13 minut temu, Koen napisał(a):

Natomiast z dziećmi to mi się red flaga zaświeciła i kminię co tu dalej począć bracia :P

Powalić zawsze możesz, ale pilnuj się żeby Cię stara rura na bobo nie złapała. W tym wieku jest ogromna szansa na nie zdrowe już dziecko. 

Mam kuzyna, który się tak władował, że cichą myszkę konserwatywkę (bardzo dobrze rokowała na tradwife i czasy były takie, że to kurestwo nie było tak powszechnie widoczne )  spuścił w kiblu dla 40 letniej rury co w robocie go "upolowała" tańczyła breakdance'a i makarenę na prąciu, do momentu, aż nie zalał formy, a jak już zalał formę koniec okresu demo i rozrywek. tylko zapierdzielanie na zachcianki jej, dwóch córek i tego bobo co dorzucił do puli. Po kilku latach wrak człowieka, popychadło zdominowane przez starą rurę i chęć cofnięcia czasu. 

Inny znajomek też walił taka chwilę przed 40stką rozwódkę, rozrywkowo bez "zobowiązań" nagle zaczęła coś pier*olić o dzieciach to zawinął wrotki w trymiga. 

  • Like 7
  • Smutny 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Albert Neri napisał(a):

Ja prdl. 

Dzieci to się robi po roku/dwóch wspólnego życia pod jednym dachem. 

 

Ty na kawę jeszcze z nią nie poszedłeś, a rozkminiasz na daremno. 

Znam przypadek gościa, który po miesiącu znajomości dowiedział się,  że jest ojcem.

 

Już są po ślubie, a żonka bezrobotna waży ponad stówę.

  • Like 1
  • Haha 8
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Albert Neri napisał(a):

 

Ja prdl. 

Dzieci to się robi po roku/dwóch wspólnego życia pod jednym dachem. 

 

Ty na kawę jeszcze z nią nie poszedłeś, a rozkminiasz na daremno. 

 

 

Na środę umówiony rozkminia poeta, a pancia moze juz dzisiaj skacze na kolejnym z kolejki...

  • Like 7
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Alejandro Sosa said:

 

Na środę umówiony rozkminia poeta, a pancia moze juz dzisiaj skacze na kolejnym z kolejki...

Zawsze umawiam się szybciej, ale niestety na antybiotyku jestem do wtorku i wracam do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koen napisał(a):

Spodobała mi się Panna 10 lat starsza z Tindera mimo, że zazwyczaj umawiam się z młodszymi. Przy rozmowie wyszło, że szuka nowego chłopaka. Ponarzekała, że trafiała na facetów po 40tce na nudnych i irytujących. Potem stwierdziła, że nie wie czy gustuje w młodszych, ale poprowadziłem rozmowę tak, że w środę jesteśmy ustawieni na kawę. Zaśmiała się, że to idealny dzień ^^ 

Zajrzałem później w jej opis i tam ma zaznaczone, że chce mieć dzieci i niby szuka stałego związku.  Wiem, że te stałe związki i no fbw no ons to tylko filtry na stulejarzy. Natomiast z dziećmi to mi się red flaga zaświeciła i kminię co tu dalej począć bracia :P

Ru....ć i obserwować!
Powielam motto co niektórych jeśli chodzi to te p....te babony!

 

  

2 godziny temu, Koen napisał(a):

Panna 10 lat starsza

A nie, czekaj!

 

50023890_277250926299979_743173087032455

Edytowane przez Zatarra
  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz, że pani w jej wieku to nowa osiemnastka? Że im starsze tym lepsze na założenie rodziny oraz na urodzenie zdrowego dzieciątka? To, że nie mogą lub nie są w stanie to wina podłego patriarchatu oraz mężczyzn? Przecież im starszy mężczyzna tym gorszą ma jakość nasienia, co akurat jest prawdą, ale to, że nie może zapłodnić laski w swoim wieku, przy czym nie ma problemu z dużo młodszą, to jego wina i przyklady z życia jak prowadzący Familiadę lub właściciel Playboya to nieliczne wyjątki wspomagane przez medycynę. Autentycznie takie bzdury można przeczytać od Julek z portalu X.

  • Like 7
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do stałego związku tym bardziej do płodzenia potomstwa się nie nadaje co do ONS jak najbardziej.

Jeszcze raczy stawiać wymagania i wybrzydzać w wieku gdzie niedługo przywali w definitywną ścianę.

Wyszalała się na karuzeli kutang a teraz budzi się z rękami w nocniku bo chłopa, rodziny brak.

 

Tak kończą te postępowe, wyzwolone co mają sprane mózgi propagandą, że w każdym wieku faceta znajdzie, urodzi zdrowe dzieci😆🤦‍♂️

Niestety czterdziestka to nie jest nowa dwudziestka a zadbanych kobiet w tym wieku jest niewiele cała reszta zapuszczona bądź

po menopauzach wyglądają jak babcie.

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Albert Neri napisał(a):

Ty na kawę jeszcze z nią nie poszedłeś, a rozkminiasz na daremno. 

Wsypie mu coś do kawy i za 9 m-cy będzie musiał płacić alimenty :D

Edytowane przez Brat Jan
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.