Skocz do zawartości

Zgoda na sex na piśmie, za 3 2 1...


Martius777

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tu widzę, że Bracia mocno identyfikują się ze "swoim" państwem.

A to nie powinno tak być. Moje państwo jest tam, gdzie dbają o moje interesy. Widać to po kobietach zarówno zPL jak i Ukr, że nie mają problemu ze zmianą państwa zamieszania.

  • Like 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pietryło napisał(a):

Tylko w ten sposób do ludzi coś dotrze. 

Kurwa, jaki optymista. 

23 minuty temu, Mosze Red napisał(a):

Akurat staranie się to ma plusy, bo jak pełna kasa to jest wstęp do lepszych burdeli i stać na ładniejsze prostytutki :D

Zacna uwaga Milordzie. 

23 minuty temu, Piter_1982 napisał(a):

jak był gotowy, to ja już nie chciałam. 

Mistrz! 😎😎😎😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Brat Jan napisał(a):

Ja tu widzę, że Bracia mocno identyfikują się ze "swoim" państwem.

A to nie powinno tak być. Moje państwo jest tam, gdzie dbają o moje interesy. Widać to po kobietach zarówno zPL jak i Ukr, że nie mają problemu ze zmianą państwa zamieszania.

One to mogą. U nas to będzie zamiana siekierki na kijek. 
Bo w zasadzie to gdzie? 
Na zachód gdzie julka robiąca transmisje na onlyfansa na siłowni może oskarżyć Cię o molestowanie bo zobaczyła Cię w polu widzenia kamerki?

678426.png

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Martius777 said:

SEKSMISJA ma się dobrze w Hiszpanii.

1. Zmiana wyznania na muzułmańskie - przed imamem to pięć minut. I bach, rozwód według praw szariatu. Podział majątku też według prawa szariatu. Mniejszości religijne chcecie prześladować?

2. Occupados - czyli Hiszpania sama sobie strzeliła w stopę. Co z tego że zostałeś wywalony z mieszkania - wchodzisz pod nieobecność, wymieniasz zamki i już jesteś "lokatorem". Ciekawe jak policja ichniejsza, reaguje w takich sprawach zupełnie sprzecznych przepisów prawa ;)

3. Jak już pisałem, desperacja rodzi gniew - jakiś tam procent, zamiast potulnie przyznać się do nie popełnionych przestępstw, postanowi popełnić dokładnie to, za co już i tak został skazany ("biały bilet") - a w zamian, to samo państwo które wywaliło ich na bruk, teraz zapewni im dach i utrzymanie na następne lata.

 

58 minutes ago, Brat Jan said:

Moje państwo jest tam, gdzie dbają o moje interesy.

Potrafiłbyś wskazać państwo, które bardziej dba o interesy obcych, niż swoich własnych obywateli?

Bo ja tylko jedno w tej chwili, a to zamyka koło w ten sam punkt startowy (fur Deutschland!).

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Kespert said:

Potrafiłbyś wskazać państwo, które bardziej dba o interesy obcych, niż swoich własnych obywateli?

Oczywiście, z założeniem że ten obcy to wyznawca Allacha.

Jakie konkretnie - cały Zachód.

Za zabicie obywatela danego kraju sąd danego kraju skazuje takiego na kilkadziesiąt godzin prac społecznych.

Bo on nie wiedział, że tak nie można.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że te przepisy sa sprzeczne. To gra w salonowca. Grajac zgodnie z przepisami jestes frajerem bo zasady sa ustalane na biezaco tak zebys przegral. Aż tak głupi to oni nie są. Urzędnik orzeknie czy faktycznie jesteś muslimem, czy faktycznie spełniasz znamiona occupados etc. Co do gniewu niesprawiedliwosci to mało kto się jeszcze dodatkowo szarpie-moze w afekcie.

Niby możesz powiedzieć że czujesz się kobieta ale do pierdla z babami cie nie wsadza. Wiem że były takie przypadki ale to wg mie swojaki od wynaturzeń.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, thyr said:

Wchodzisz na serwer i widzisz przebieg . Cudowny pomysl 👍

"Serwer dofinansowano z funduszu profilaktyki HIV".

 

20 minutes ago, Brat Przemysław said:

Grajac zgodnie z przepisami jestes frajerem bo zasady sa ustalane na biezaco tak zebys przegral.

Na nowo nauczymy się być "najlepszą myszą w klatce Calhouna". Nie wszyscy oczywiście...

 

35 minutes ago, JoeBlue said:

Oczywiście, z założeniem że ten obcy to wyznawca Allacha.

Jak pisałem - pięć minut i gotowe.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, niemlodyjoda napisał(a):

Musicie się po prostu więcej starać chłopaki, siłka, samochód za 400 000 złotych

Co to za ironia i narzekanie? Trzeba dołączyć do wyznawców Dana Peny. Żadnych wymówek, zakasać rękawy i zapierdalać jak chomik w kołowrotku. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w Polsce wprowadzą ten przepis to faceci

 

- pójdą na divy

- nie będą się żenić

- zmienią branżę

- zainwestują w lale z ciekawymi funkcjami

- przejdą na islam

- odpuszczą randkowanie i zajmą się własnym rozwojem

 

W rzeczywistości to nadal będą wchodzić na pułapki widoczne z kilku kilometrów stąd.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kespert napisał(a):

Zmiana wyznania na muzułmańskie - przed imamem to pięć minut. I bach

No faktycznie przycięcie napleta nie powinno długo trwać. Jednakże ja bym się trochę bał.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Martius777 said:

Jedynym sposobem uniknięcia werdyktu skazującego może być film z monitoringu, zeznania świadków, zeznających, że owego dnia o danej godzinie podejrzany nie był w stanie „maltretować" partnerki, jako że fizycznie znajdował się w zupełnie innym miejscu.


Czyli rozwiązaniem tego problemu byłoby nagrywanie samego siebie (nie kogoś, ale samego siebie) 24/7? Czy skoro nie można nagrywać innych, to czy obejściem tego problemu byłoby nałożenie śledzenia na samego siebie? 

Wiem, brzmi absurdalnie ale szukam rozwiązań w absurdalnej rzeczywistości. Wiadomo, że nie zawsze zdobędę obraz z kamer ze bylem gdzieś o danej godzinie, ale mając ze sobą jakieś urzędzenie nagrywająco-śledzące wraz z geolokalizacją etc mam teoretycznie jakiś dowód, który oczywiście sąd może mieć w pompie? 

Będąc na przykład w IT i pisząc sobie taki soft na własną rękę (żeby nie powierzyć danych w ręcę Wujka Google etc) i tak byłbym niewiarygodny, bo mi mojego "softu" nikt nie klepnie? 

Z kolei raczej nikt nie chce mieszkać w okamerowanym z każdej strony mieszkaniu? Czy jak przykładowo buduje dom i instaluje sobię takie instalacje to później musze informować gości czy swoją partnerkę i rodzinę, że są nagrywani? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Pietryło said:

Jestem zdania, że pradaksalnie, im gorzej tym lepiej;) Niech jadą ze wszystkim. Włącznie ze wszystkimi klimatycznymi pierdołami.Tylko w ten sposób do ludzi coś dotrze. 


Tak, tylko w dobie AI, robotów i innych bajerów może być taki punkt kulminacyjny, który już uniemożliwi jakikolwiek zwrot w tył i obali jakąkolwiek rewolucję i to w zarodku tym razem. 

Edytowane przez Peter Quinn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Zgoda na sex na piśmie, za 3 2 1...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.