Skocz do zawartości

Zgoda na sex na piśmie, za 3 2 1...


Martius777

Rekomendowane odpowiedzi

 

Domniemany przestępca w sprawie o gwałt będzie musiał udowodnić swoją niewinność

Pani feministka tłumaczy, jak po zmianie definicji gwałtu, której domaga się Lewica (w tym partia Razem) będzie wyglądała kwestia domniemania niewinności: domniemany będzie sprawca, to on będzie musiał udowodnić uzyskanie zgody na stosunek. W jaki sposób? Nie wiadomo.

 

Będzie tak?

 

- Zgwałciłeś mnie!

- Co?! O czym ty mówisz?!

- Udowodnij że tego nie zrobiłeś!

 

Czy tak?

 

- Przeleć mnie.

- Nie, to niebezpieczne. daj mi zgodę na piśmie, że sama chciałaś.

-  Ok, masz

-....i jak było?

- Ty chamie, zgwałciłeś mnie, w połowie się rozmyśliłam i pomyślałam, że już nie chcę, udowodnij, że chciałam do samego końca!

 

Edytowane przez Martius777
  • Like 11
  • Dzięki 2
  • Haha 10
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się tej propozycji od lewej strony. Wydaje mi się, że jest to wbrew Konstytucji ale nie chce mi się teraz szukać. Zobaczymy czy to przejdzie w ogóle- jeśli tak, to zastanówcie się czy nie emigrować gdzieś. Julkom tak palma odwali, że będą się tutaj dziać cyrki.

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba :D 

 

Czad / cudzoziemiec - ruchanko bez konsekwencji (pierwszy wiadomo dlaczego, drugi albo egzotyka więc nawet jak Panią potarmosi to i takl fajnie albo brak stałego adresu w Polsce).

Polski normik / incel - 6 godzin na stawienie się w woju + możliwość wywalenia z domu za "przemoc" + teraz "z automatu" podejrzany o gwałt XD

 

Musicie się po prostu więcej starać chłopaki, siłka, samochód za 400 000 złotych i kręcenie piruetów na uju XD Bo warto XD

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 19
  • Dzięki 2
  • Haha 15
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsekwencje podobnego prawa widać już w Hiszpanii. W samym tylko Madrycie nie brakuje dzielnic, w których udział singli oscyluje w granicach 60% - jak głosi ich spis powszechny. W stolicy zarejestrowano dwa razy więcej psów niż dzieci (281 339 pupilów kontra 141 903 dzieci do lat czterech). Kobiety nie chcą rodzić dzieci, mężczyźni nie chcą zakładać rodzin.

 

Dziwnym trafem przy tworzeniu ustawy antyprzemocowej nikt nie zauważył, że staje ona w jawnej sprzeczności z art. 14 konstytucji hiszpańskiej, która mówi o równości wszystkich obywateli przed prawem niezależnie od urodzenia, rasy, wyznania, płci etc.

 

Ustawa zwana „pozytywnie dyskryminującą" zawiera już w art. 1 dziwaczne stwierdzenie, jakoby mężczyzna będący w związku z kobietą pozostawał w relacji władzy i siły. Niektóre przepisy ustawy przeciwko przemocy na tle płciowym traktują właściwie każdego, kto urodził się mężczyzną jako potencjalnego gwałciciela i mordercę, czyli de facto kryminalizują osobę przez sam fakt urodzenia się z chromosomem Y. Za sprawą „tradycyjnych ról heteropatriarchatu kobieta znalazła się w gorszej pozycji poddania i uległości" (cytaty z ustawy). Walka o przywrócenie równości kobiety musi być więc wymierzona w jej ciemiężcę i choć nie napisano expressis verbis, że jedynym podejrzanym jest biały, heteroseksualny mężczyzna, praktyczne zastosowanie tego prawa pokazuje, że mężczyźni spoza tego zbioru traktowani są inaczej.

Kobiety świadome, że prawo z góry je faworyzuje, zaczęły używać go bezkarnie wobec mężczyzn, których chciały pozbyć się z życia, z domu, a także pozbawić majątku i prawa do opieki nad dziećmi. Hiszpania stała się jedynym krajem na świecie, gdzie obowiązywać zaczęło domniemanie winy.

 

Oczywiście winny a priori zawsze był mężczyzna i o dziwo aż w 50 proc. jego „maczystowskie" skłonności wychodziły na jaw dopiero przy okazji procesu rozwodowego, a choćby i po 20 latach wspólnego pożycia. Tak półgębkiem szacują sędziowie, którzy zauważyli zbieg okoliczności: zawiadomienia o „maltretowaniu" zbiegały się z rozpadem związku

Kobieta pozostająca w związku uczuciowym z mężem, partnerem lub konkubentem, składając na komisariacie doniesienie o „maltretowaniu", nie jest zobowiązana dostarczyć żadnego dowodu (np. wyników obdukcji obrażenia ciała) ani też przedstawić żadnego świadka. Wystarczą słowa o usłyszeniu groźby użycia siły przez partnera, doświadczenie szarpaniny, dosłownie rzecz biorąc: stłuczony talerz i krzyk partnera.

 

Znany jest przypadek postawienia w stan oskarżenia na podstawie doniesienia teściowej, która słyszała podniesiony ton zięcia rozmawiającego z wnuczką. Interwencja policji jest natychmiastowa i dobrze o tym wiedzą szczególnie te panie, które szukając zemsty na mężczyźnie, zeznania składają w piątek po południu. Zdezorientowana ofiara – wciąż mowa tu o fałszywych doniesieniach – zostaje tego samego dnia niemal w kapciach wrzucona na dołek. Kolegium zbierze się dopiero w poniedziałek i wysłucha racji obu stron, przy czym on będzie po trzech dniach spędzonych za kratkami i poradach adwokata, że „nie warto kopać się z koniem", najpewniej przyzna się do wszystkiego.

 

Jedynym sposobem uniknięcia werdyktu skazującego może być film z monitoringu, zeznania świadków, zeznających, że owego dnia o danej godzinie podejrzany nie był w stanie „maltretować" partnerki, jako że fizycznie znajdował się w zupełnie innym miejscu. To ofiara zmuszona jest udowadniać swoją niewinność, bo sąd orzeka według prawa, które „pozytywnie dyskryminuje". Trzeba więc wdać się w wojnę nerwów i nakładów finansowych, aby wybronić się z oskarżenia. Tymczasem kobieta niemal automatycznie dostaje zapomogę w wysokości co najmniej 426 euro (kwota zmienia się w poszczególnych regionach autonomicznych), prawo dysponowania na wyłączność lokalem mieszkaniowym (nawet jeśli nie miała żadnych praw majątkowych do domu) i prawo wyłącznej opieki nad dziećmi. W dalszym postępowaniu może ubiegać się o szereg najróżniejszych alimentów, począwszy od comiesięcznej kwoty tytułem wynagrodzenia szkód aż po wyprawkę dla dzieci, ich darmowe żywienie w szkołach, a nawet kwoty potrzebne do opłacenia ich studiów.

 

Razem z prawdziwym wybuchem popularności partii VOX i ich niepoprawnych politycznie projektów programowych wyszły na jaw szokujące dane, m.in. że tzw. chiringuitos, czyli ponad 2270 stowarzyszeń feministycznych działających w samych tylko ośmiu małych prowincjach jednego regionu w powiązaniu z rządzącą PSOE ssą miliardy euro dotacji z funduszy państwowych i unijnych.

 

Jakim cudem zaledwie 768 gmin regionu Andaluzji może pomieścić aż 2270 stowarzyszeń typu Federacja Postępowych Kobiet, Federacja Kobiet Rozwiedzionych? Biznes skupiający tysiące ludzi, którzy zajmują się indoktrynowaniem, szkoleniami antyprzemocowymi i warsztatami feministycznymi jest branżą, która tylko z definicji miała być przeznaczona do ochrony i pomocy ofiarom przemocy. Najnowsze dane, o których wspomina partia VOX, w które aż trudno uwierzyć, pokazują, że zaledwie 2 proc. środków było wypłacanych rzeczywiście na rzecz poszkodowanych, maltretowanych kobiet, podczas gdy 98 proc. służyło obsłudze programów, szkoleń i wypłat dla członkiń tych stowarzyszeń.

 

Dziennikarze zajmują się tym owianym tabu tematem tylko przy okazji spektakularnych zajść. Przykładowo kobieta zrobiła swojej córce „makijaż" napaści seksualnej ojca i odbyła tournée po wielu telewizjach, wnosząc o zaostrzenie kar przeciwko „maczyzmowi", stając się rozpoznawalną ofiarą bestialskiego heteropatriarchatu. Ginekolog zmył jednak córce gąbką rzekome ślady gwałtu, a personel medyczny nagłośnił sprawę fałszywego doniesienia. Najdziwniejsze, że ani kobieta, ani występująca z nią adwokat nie wróciła do tych samych stacji, aby wyrazić skruchę.

 

Sprawa, jak zwykle, rozeszła się po kościach. Problem nie tkwi bowiem w prawie, ale w ludziach, którzy przywykli już żyć w pewnego rodzaju systemie totalitarnym: o kobietach tylko dobrze lub wcale. Zabroniona jest krytyka, bo z definicji prawa kobieta jest na przegranej pozycji i trzeba pomóc wyrównać jej szanse.

 

Gdy w styczniu w telewizji Telemadrid zaproszony kryminolog podał służbowe dane, że w 2018 r. zmarło aż 57 dzieci z rąk matek lub macoch, a tylko 10 z rąk mężczyzn, rozpętało się istne piekło, bo obecne w studiu kobiety, prezenterki wpadły w amok oburzenia.

Panujące przykłady myślenia totalitarnego wyłapują jeszcze media społecznościowe, prezentując „perełki" genderowej poprawności: Na pierwszej stronie dziennik „El Pais" z 29 października 2018 r. zawiadamia, że „Matka umiera z dzieckiem w ramionach, rzucając się z balkonu", ale parę miesięcy wcześniej ten sam dziennik z 3 lutego 2018 r. zawiadamiał: „Ojciec zabija swoje dziecko, rzucając się z nim z balkonu szpitala De la Paz w Madrycie". Różnica w doborze słów czyni ten sam czyn bestialstwem ze strony mężczyzny i wypadkiem ze strony kobiety.

 

- powklejałem dla was różne fragmenty z portali internetowych abyście zobaczyli do czego to prowadzi.

 

SEKSMISJA ma się dobrze w Hiszpanii.

Edytowane przez Martius777
  • Like 23
  • Dzięki 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na społeczeństwo i szaleństwo globalistów to może wejść. Jak wejdzie to przechodzę na divy i DollPill.

 

Ps poza tym zawsze się troszeczkę gwałci 🤔

Jak wracałem od koleżanek to pisałem SMSa że dojechałem, że było fajnie i nie mogę się doczekać powtórki, one hihi haha o tak - i już jest na piśmie. Proste, nie budzące podejrzeń i zawsze są dowody. 

Edytowane przez DOHC
Dopisanie - DOHC
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, niemlodyjoda napisał(a):

Musicie się po prostu więcej starać chłopaki, siłka, samochód za 400 000 złotych i kręcenie piruetów na uju XD Bo warto XD

 

Nic dokleić nic rozpuścić.

 

Najgorzej że będzie się to pewnie wiązało że wzrostem stawek u div.

 

Zresztą - płaczesz jak zwykle .😅😅 Dan Pena by Bez zgody udowodnił.😅

6 minut temu, DOHC napisał(a):

Proste, nie budzące podejrzeń i zawsze są dowody. 

Chyba jednak nie do końca - intercyzę można w niektórych krajach podważyć, bo coś tam, więc ze zgodą na sex będzie łatwiej.

Godzinę temu, niemlodyjoda napisał(a):

po prostu więcej starać chłopaki

O kwiatach do pracy zapomniałeś.🤣

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze oby tak dalej czekam na kolejne podobne pomyslu. Naród chciał rządu Tuska i Lewicy to naród dostał. Demokracja ma się dobrze. Pisałem zaraz po wyborach, że na forum bedzie wysyp takich tematów i oto pierwszy a czekamy na kolejne. Ja wszystko popieram demokratycznie, natomiast nie ma bardziej tragicznego i głupszego przypadku niz mezczyzna głosujący na Platformę lub SLD.

Edytowane przez Lucky Luke
  • Like 12
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze. 
Mam nadzieję, że nie jeden kukold z kręgu moich znajomych doświadczy tej delikatności pań. Nie raz gotowi byli wręcz bić się ze mną w obronie dobrego imienia niewinnych kobietek.

Bo kiedy wprost takiemu mówiłem słysząc dowody, że przykładowo ona go zdradza to słyszałem: odwal się od mojej Pani, ona jest mi wierna. 
 

A więc kupuję popcorn i obserwuje social media swoich ,,kumpli”. Fajne igrzyska się szykują 🙂

  • Like 11
  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pietryło napisał(a):

Jestem zdania, że pradaksalnie, im gorzej tym lepiej;) Niech jadą ze wszystkim. Włącznie ze wszystkimi klimatycznymi pierdołami.Tylko w ten sposób do ludzi coś dotrze. 

Optymista 😜

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pietryło napisał(a):

Tylko w ten sposób do ludzi coś dotrze. 

Nie dotrze. Widzę to po swoim środowisku i wśród ludzi o przekroju wiekowym 26-60. Ignorancja, wyparcie i w końcu posłuszeństwo.

  • Like 9
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Hiszpanii, ich obszar językowy i kulturowy to z 1/5 świata. Ilu Hiszpanów wyemigrowało? Sami lewacy i emigranci nie byliby w stanie gospodarczo utrzymać kraju na obecnym poziomie.

Jakoś wszyscy tkwią w tym swoim lewackim państwie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Optimus Prime said:

A tam gadacie. Ruchać się przy kamerach

 

Nawet to nie daje gwarancji. Oskarży Cię o to, że podałeś jej tabletkę gwałtu, lub jakieś inne używki i ona nie była świadoma tego co robi i ją wykorzystałeś. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo, że to wszystko to zaplanowana ustawka. Plan depopulacji tak wygląda. Ludzi na świecie żyje po prostu za dużo, więc na wszystkie sposoby (w tym trucie nas chemią w żarciu, kosmetykach, „randapy”, i inne opryski, zanieczyszczenia wód itp) to realizują.  Oni dobrze wiedzieli, że wprowadzając takie prawo siłą rzeczy będzie to dążyło do zmniejszenia przyrostu bo nawet średnio inteligentny facetów nie będzie chciał się na stałe wiązać z kobietami. 
 

Ja już to widzę po znajomych. Wiele koleżanek po 30 już sobie marudzi, że jest ze swoim już X lat a on nawet się nie oświadczył. Albo się oświadczył a od 8 lat nic się dalej nie dzieje. Sporo facetów nie jest takich głupich i wiedzą, że nic to nie da.
Mam też koleżanki przed 30, które są już rozwodach, niektóre nawet po dwóch (!!). No cóż, wszech obecne spierdolenie, wmawianie kobietom

ze wszystko się należy i są księżniczkami i takie są efekty. Później są w małżeństwie i jednak nie jest tak kolorowo jak pokazała inna influencerka na insta swój związek. Niektóre mają bąbelki po rozwodzie a inne tylko pieski bo ciągle szukają swojego księcia.

 

Ja już mam na to wywalone i nie jest mi ich szkoda. Niech się dzieje co chce i niech to jebnie bo normalnych ludzi jest i tak na tyle mało, że kijem Wisły nie zawrócimy.

  • Like 14
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tinderkach czy innych Bumble będzie teraz tak:

 

Jak nie masz 185cm wzrostu nawet do mnie nie pisz i tak nie wyrażę pisemnej zgody, ale jeśli masz więcej i do tego samochód za ćwierć miliona i dom z ogrodem pod miastem, to zupełnie co innego. O gwałt Cię oskarżę jak mi się znudzisz i będę chciała przejąć twój majątek.

 

Ile jeszcze będzie tematów, że nie mam powodzenia u lasek i nie ruchałem albo ruchałem za mało?

 

Sami się zastanówcie.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 5
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał(a):

Musicie się po prostu więcej starać chłopaki, siłka, samochód za 400 000 złotych i kręcenie piruetów na uju XD Bo warto XD

 

Akurat staranie się to ma plusy, bo jak pełna kasa to jest wstęp do lepszych burdeli i stać na ładniejsze prostytutki :D

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i prawidłowo. Lata temu to nawet bym się tym przejął. Obecnie już mam jajca na to wszystko wywalone.

 

O takiej dzietności jaką mamy obecnie to za 10 lat będziemy wspominać jako "kurna, ale kiedyś to była duża". Teraz tylko czekać, aż geniusze zaczną sprowadzać masowo mężczyzn z Afryki i Azji jako remedium na brak Polaków i brak rąk do pracy.

 

Tyle w przypadku nowych małżeństw wkrótce:

 

 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Zgoda na sex na piśmie, za 3 2 1...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.