Skocz do zawartości

Jak kobieta powinna się ubierać, rada od wujka Optimusa


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, zuckerfrei napisał(a):

@Optimus Prime ma Phuket było trochę inaczej. XD 😝 

Musisz pojechać na prowincje. Co do samej Tajlandii no nie wypowiem się w aspekcie małych prowincji akurat ale Korea czy Chiny, Japonia jak brać kobitę to z właśnie z tej prowincji bo w mieście no tu już trzeba się postarać i mocniej obserwować.

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w Azji jest największy współczynnik zdrad, chyba w Tajlandii. 

Coś tam z tajkami działałem, z jednymi mniej oficjalnie i z jedną trochę bardziej. Żadne kurewki z ulicy tylko normalne dziewczyny. Ubierają się normalnie, podobnie jak u nas latem, a te zdjęcia wyżej to jakieś kitajskie albo koreańskie stroje ludowe. My też jakieś tam swoje mamy. 

Białas = forsa i właśnie tak będziesz postrzegany w Azji poludniowo - wschodniej. Chociaż czy u nas jest inaczej? xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku. Ubiór ubiorem. W pierwszej kolejności zadbać należałoby o właściwą dietę (choć mysle, że mówienie dzisiaj o tym może zostać uznane za mowę nienawiści). Jakiś czas temu zaczęło mnie to szokować w jaki sposób odżywiają się młode dziewczyny. I w sumie nie tylko ja, bo znajomi również. 

 

Nie wiem dlaczego ale mrozi mnie na myśl spotykania się z kobietą, która nie umie zadbać o jedzenie i żywi się fast foodami. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Iceman84PL zmienił(a) tytuł na Jak kobieta powinna się ubierać, rada od wujka Optimusa

Niech kobieta ubierze się w kobiecość, wtedy jest pociągająca niezależnie jaką koszulkę czy sukienkę na siebie włoży. Ubierzmy jeszcze kobietę w pokorę i pozostaje tylko kochać i cieszyć oczy, ducha i kto wie może i ciało przy odrobinie szczęścia.

Edytowane przez SzatanK
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedyś przeczytałam taką ciekawostkę, kobieta jest najbardziej seksowna, wtedy gdy bez względu na ubiór,który ma na sobie przechadza się jakby była naga. Swoboda i seksapil jest najistotniejszy, ubiór jest tylko dodatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubrania mają być wygodne, szkoda by mi było gnieść takie sukienki w metrze. Mają się łatwo wyprać, prasować i nie porozwlekać po kilku praniach. 

Pewnie są tak ubrane kobiety na codzień i można się nimi zachwycać.  

Jednak nie sądzę aby na naszych ulicach było tak źle aby była konieczna taka edukacja 😁.  

Ubieramy się coraz lepiej, jakość ubrań też nabiera znaczenia. Można domagać się co najwyżej większej ilości spódnić i sukienek. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://photos.google.com/share/AF1QipNsZevWjJIdGZtLJhCYvwrPoWF-38HfVk0Qy0oxOIsLxJDWI6weOKN7uZzp7D39kw?pli=1&key=NlE2M3JQdjkzMzBZM2FKdmc1VVBjc1JxTHpsX2pn 

 

Przykład Avasarali i jej zmodyfikowaneto sari z serialu the Expanse. Da się dostojnie z gracją i schludnie bez negliżu.

 

Chodzenie z gracją

 

 

 

No dobra pierwszy filmik na yt taki sobie.

Edytowane przez Optimus Prime
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham wszelkie krótkie spódnice, sukienki. Tego mam najwięcej w szafie, która właściwie się od dawna nie domyka, a ja dalej nie mam się w co ubrać 😭😂 Mam taki swój własny styl, pomieszanie high school girl z dziewczęcością, ale też lekką elegancją, w tym czuję się zawsze najlepiej. Obecny jest u mnie chyba każdy możliwy kolor krótkich lekko rozkloszowanych spódnic, w tym z 6 czarnych, które prawie się niczym nie różnią. Taka moja obsesja. Ale ja kooocham zakupy to proszę mi wybaczyć.

Edytowane przez Blondyneczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.