Skocz do zawartości

Legginsy jako samo-uprzedmiotowienie kobiet


Tyrion

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia,

już kolejny raz widziałem jak po mieście chodzą laski w legginsach z tym szwem międzypośladkowym. Takie legginsy praktycznie pokazują dupę, jej kształt, niewiele już potrzeba wyobraźni z naszej strony, jak sami wiecie.

 

Dla mnie to już przekroczona jakaś kolejna granica w seksualizacji. Legginsy już są od jakiegoś czasu, wiadomo. Nieraz ciężko było się skupić na siłowni, ale już te ze szwem to kolejny wyższy poziom. Jak laskę w takim stroju zobaczyłem pierwszy raz na siłowni to byłem zdumiony, ale teraz widzę, że zaczynają być zwyczajnym ubiorem na miasto dla nich.

 

Nie lubię dawać atencji nieznanym laskom, ale nie umiem tego nie zauważyć. Gdzie jest granica wstydu u takich lasek? Bo one doskonale wiedzą, że tak się ubierając wychodząc na miasto, pozycjonują się jako tylko obiekty seksualne (czy może ja jestem spaczony?).

 

Sądzicie, że to takie czyste wyrachowanie, zdobywanie atencji w prosty sposób i podbijanie sobie ego? Te szwy zapewne też modelują talię, która w nich wygląda lepiej niż w rzeczywistości. Czy jak już widziałem jakieś młode dziewczyny, na pewno nie starsze niż liceum, to ich ojcowie nie powinni interweniować? Czy nie ma innej drogi, tylko coraz większe prowokowanie i wyuzdane pozbawienie smaku? Oczywiście nie wrzucamy do jednego wora wszystkich, ale komentujemy nie dający się nie zauważyć trend ogółu lasek.

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tyrion napisał(a):

Sądzicie, że to takie czyste wyrachowanie, zdobywanie atencji w prosty sposób i podbijanie sobie ego?

Dokładnie tak jest. Czemu ktoś miałby interweniować. Nie jest to trend ogółu lasek. Ja patrząc na tak ubraną laskę klasyfikuje ją w prosty sposób :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Tyrion napisał(a):

 

Gdzie jest granica wstydu u takich lasek?

Kobiety nie mają wstydu, trzeba im to poczucie ciągle narzucać kulturowo.

Cytat

ojcowie nie powinni interweniować?

Ich ojcowie są odarciz godności, sterani i przeorani przez życie/szefa/żonę. Nie potrafią wychować synów, nie potrafią wychować córek.

 

I dlatego ten kraj stał się burdelem Europy.

Edytowane przez zychu
  • Like 14
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda się lubi podobać i wzbudzać zainteresowanie.

Gdyby nie szukały atencji to ubrałyby jakieś luźne dresy.

 

I też pewnie zależy czy jest kształtna.

Te kształtne lubią swoje kształty podkreślać, a brzydka raczej nie założy czegoś tak uwydatniającego sylwetkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety generalnie nie do końca kumają jak działa męskie podniecenie i seksualność. Trochę może im się wydawać, że takie wyzywające noszenie się jest postrzegane jako po prostu piękno (platoniczne piękno). Modę wprowadzali ludzie świadomi celu, ale te które za nią idą niekoniecznie są świadome.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej granicy, bo kobiety jak małpki kopiują to co modne. W latach 80tych modny był na głowie tapir a'la młoda Samantha Fox, to wszystkie taki chciały. Kiedyś cipka miała zarost? Teraz? Niech kto mi powie że to o higienę chodzi. W moich czasach licealnych jebła moda na opaleniznę z solary. Jak spojrzysz na studniówkowe zdjęcia z tamtych czasów to same marchewkowe gęby w środku polskiej zimy, tylko się oczy świecą jak u mudzina z Mozambiku 😂 pokaż mi jeszcze 10 lat temu kobiety z męską rzeźbą sylwetki. Zaczynał się fitness, ale bica napompowanego miały tylko laski, które wyczynowo podchodziły do kulturystyki, dzisiaj sporo kobiet z bycia fit przechodzi w fazę bycia androgeniczną. Leginsy to samo. Zgapiają na siłowniach, internetowych, że to modne, kobiece i dające atencję to nie ma wstydu, jedna z drugą opinają się tym na potęgę.

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, I1ariusz napisał(a):

Kobiety generalnie nie do końca kumają jak działa męskie podniecenie i seksualność. Trochę może im się wydawać, że takie wyzywające noszenie się jest postrzegane jako po prostu piękno (platoniczne piękno). Modę wprowadzali ludzie świadomi celu, ale te które za nią idą niekoniecznie są świadome.

 

Właśnie. A ja kiedyś zawsze myślałem, że to faceci nic nie ogarniają. Okazuje się, że obie płcie.

 

Co do leginsów... Najgorsze są te wieloryby ciałopozytywne, które w tym łażą... Ahhh te tłuste kopyta z wiszącym mięsem... Ludzie wszystko ma jakieś granice...! Jak jestem chudzielcem to nie nakładam t-shirtu obcisłego, żeby wszystkie moje niedoskonałości obnażał i nie zrobię tego, nawet jeśli tylko takie są obecnie promowane trendy, no kurde to wymaga zdrowego rozsądku na poziomie małpy. U pań jednak to tak nie działa.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zwykłe czarne leginsy są ok, oczywiście tylko u zgrabnych łań, ale jakieś jaśniejsze i turboobcisłe gdzie widać wrzynającą się w nie kuciapę (tzw. camel toe) powodują, że laska wygląda komicznie i kompromitująco.To tak jakbym chodził w tak obcisłych spodenkach, że widać by było opiętą fujarę i jaja. No nie wyszedłbym tak nawet do piwnicy po kartofle, bo by mi było wstyd. Ale panie go nie mają.

Tak samo kurewskie dla mnie są krótkie spodenki odsłaniające pół dupy. A widać w nich nawet małoletnie dziewczynki, bo pierdolnięta mamusia je tak ubiera.

 

Ja uważam, że one po prostu lubią stawiać się w roli mięsa do ruchania. Nikt nie uprzedmiotowi kobiety bardziej, niż one same.

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tyrion napisał(a):

Takie legginsy praktycznie pokazują dupę, jej kształt

One nic nie pokazują, one podkreślają wdzięki. W UK nawet 14latki tak chodzą- wiem bo koleżanki mają córy w tym wieku. 

Godzinę temu, Tyrion napisał(a):

pozycjonują się jako tylko obiekty seksualne

Poszukiwanie chada, a Ty jesteś chadem? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Chcni napisał(a):

. Nikt nie uprzedmiotowi kobiety bardziej, niż one same

 

7 minut temu, zuckerfrei napisał(a):

Poszukiwanie chada, a Ty jesteś chadem? 

A później te magiczne 84% które niby molestowania doświadczyły i ten kwik, że problem jest  niby bagatelizowany.🤷😅

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 5
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na siłowni? Ja wczoraj byłem w sklepie z ciuchami po kilka koszulek, podchodzę do lady kładę wybrany towar przywitała mnie młoda uśmiechnięta dziewucha. Podaje jej kolejne ubrania, nie chciałem się bezczelnie na nią gapić więc mój wzrok powędrował nieco za ladę a tam przywitały mnie jej leginsy z wyraźnie zarysowanym kształtem wokół szwu z przodu... Musiałem szybko się pakować bo jakbym został tam jeszcze sekundę dłużej to bym ukrywał "namiot" przed innymi klientkami w kolejce 🤣 

Ekspedientka tylko wymownie się uśmiechnęła bo z pewnością musiała zauważyć moją minę. 

Edytowane przez Daniello332
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety uprzedmiotowiły się same w momencie braku ostracyzmu społecznego i pozwolenia na wolność seksualną

gdzie na lewo, prawo zaczęły dawać tyłka robiąc z tego biznes oraz wyzywająco się ubierając.

 

Wypierdziane leginsy u kobiet są widokiem od kilkunastu lat i w okresie wiosennym można zauważyć ten trend na ulicach.

U atrakcyjnych kobiet widok ten nie robi obrzydzenia natomiast coraz więcej nieatrakcyjnych kopiuje tą modę i robi się niesmacznie.

 

Kobieta w leginsach to już jest czerwona lampka ostrzegawcza tym bardziej, że szanująca się kobieta nie będzie epatować zadem

w poszukiwaniu atencji.

 

Na szczęście w tym okresie coraz więcej kobiet ubiera też sukienki co jest pozytywnym zjawiskiem🙂

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Tyrion said:

Czy nie ma innej drogi, tylko coraz większe prowokowanie i wyuzdane pozbawienie smaku? Oczywiście nie wrzucamy do jednego wora wszystkich, ale komentujemy nie dający się nie zauważyć trend ogółu lasek.

Alez jest inna droga. O taka jak tu:

 

Eid Kobiety Muzułmanin Długi Khimar Abaya Hidżab Jilbab Burqa Islamska  Modlitwa Odzież Napowietrznych Turban Hidżab Szale Burka Ramadan Hijabs277U  Od 132,91 zł| DHgate

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chcni napisał(a):

Tak samo kurewskie dla mnie są krótkie spodenki odsłaniające pół dupy. A widać w nich nawet małoletnie dziewczynki, bo pierdolnięta mamusia je tak ubiera.

 

Oj tam przypierdalasz się... po prostu zrobiła się dziurka i widać całe dupsko. Taki dyzajn. Ale tak jak piszesz, jeszcze ze starej wariatki można się pośmiać albo zwrócić obiadek, ale te DZIECI tak ubrane przez te madki to jest cringe...

 

Edit: @OGÓR ty tak serio? Bo twój post jest taki feministyczny. Odwracanie kota... Nikt tu nikomu nie każe łazić w pełnej wersji hidżabu

Edytowane przez Alejandro Sosa
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, Alejandro Sosa said:

Edit: @OGÓR ty tak serio? Bo twój post jest taki feministyczny. Odwracanie kota... Nikt tu nikomu nie każe łazić w pełnej wersji hidżabu

Czasami bywam NIE na serio… Szczególnie jak widzę ślady hipokryzji.

Mianowicie Panowie - albo jesteśmy mężczyznami i interesuje nas sex i zaliczanie panienek ? (wtedy "kuse" ubiory sa jak najbardziej wskazane).

Albo jestesmy przeciwni flirtowi, i "protestujemy" (jak kolega powyzej) na ubior oraz fakt ze w ten sposób samice, próbują zdobyć (upolować) samca.

I nie ma sie tutaj co nad czym  spalac... 

Ja uważam ze laseczki im bardziej rozebrane i odsłaniają. Tym lepiej. Lepiej dla nas facetów, by pocieszyć oko, ocenić "towar" i zdecydować na jakikolwiek kontakt z "obiektem" lub nie.

No przeciez przez internet nie zobaczę figury lub fajnego cycka czy zgrabnego tylka... Prawda ? 

Maja legginsy na dupce, fajnie ! Chodza w stroju kąpielowym na basenie- super! Ubierają sie seksownie do klubu - pięknie. Co niektórzy skorzystają, inni będą sie przyglądać.

Co ?  W worku po ziemniakach maja chodzić na siłownie ?

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „Minuta ciszy dla wszystkich niewykorzystanych planów i możliwości, z których zrezygnowałeś bo się wstydziłeś”

Edytowane przez OGÓR
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety stwierdzą że to nie samouprzedmiotowienie ale to że Ty na to tak patrzysz to będzie uprzedmiotowienie.

 

Jak laska robi sobie implanty i nosi skąpy top, to gdy się zapytasz czy zrobiła to dla faceta to stwierdzi że zrobiła to dla siebie.

 

Jak się jej spytasz czemu inne laski to robią to zwali to na patriarchat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.