Jump to content

Recommended Posts

Witajcie bracia :)

Na "lepszy" początek dnia, mam nieukrywaną "przyjemność" i "zaszczyt" przedstawić wam p. Sonię Cytrowską - "nowoczesny wzór" naturalnej kobiecości na świecie.

Uprzedzam, aby nie przeglądać wpisu podczas spożywania posiłku.

Znalezione obrazy dla zapytania sonia cytrowska
 

Cytat

Być może jeszcze jej nie znasz, ale Sonia Cytrowska to aktualnie najpopularniejsza Polka na świecie. 28-latka trafiła na czołówki mediów pod każdą szerokością geograficzną, a wszystko dzięki… owłosieniu ciała. Mieszkanka Gdyni ponad rok temu zrezygnowała z depilacji, a efektami chwali się na Instagramie „Body Hair Movement” oraz blogu „O włos od prawdy”.


Nie znam "najpopularniejszej" Polki na świecie... To chyba dlatego, że pomyliłem ją z Chewbaccą ze Starnych Warsów. 
Zmieniłbym nazwy odpowiednio na "Forever Alone Movement" i "O włos od seksu" :D 
 

Cytat

Młoda mężatka w jednym z wpisów wyznała, że przygodę z depilacją zaczęła w wieku 12 lat. Z roku na rok włosów przybywało, a ona czuła się z tego powodu bardzo niepewna siebie. Przez 16 lat regularnie je usuwała, aż wreszcie powiedziała: dość! „Dość podejmowania prób wpisania się w kanon piękna. Dość wstydzenia się za naturalną wersję mnie. Mam prawo być taką, jaka jestem. Czas na dumę, czas na akceptację, czas na pewność siebie” - czytamy na owlosodprawdy.wordpress.com.


Jestem zdumiony faktem, że jest to mężatka - czyli facet który z nią jest, akceptuje w jakiś sposób fakt jej dość bogatego "zewnętrza". Z jednej strony czuję nudności na myśl o pieszczotach oralnych lubej części intymnych... Jednak skoro z nią jest, to chyba to lubi. W końcu "każda potwora znajdzie amatora". 

Jeżeli "kanon piękna" to współczesne określenie żywego okazu "kobiety-jaskiniowca", to całkowicie się z tym zgadzam.

Swoją drogą, po wuju "naturalnie", gdzie na twarzy szminka, brwi prawdopodobnie regulowane, jakaś szpachla w tle też chyba błyszczy... Ale wąsów nie zgoliła - więc 100% "naturalnego" owłosienia jest. Tylko zaraz zaraz, od kiedy to >naturalna< kobieta ma "szyderczy" wąsik... 

Lekarzem nie jestem, jednak odnoszę wrażenie, że Pani może mieć problem hormonalny typu "za dużo testosteronu"? Może ktoś coś bardziej obeznany tu jest i wyklaruje to lepiej.
 

Cytat

„Dzielę się swoją cielesnością i obnażam na Instagramie różne części ciała, bo wierzę, że jest więcej takich dziewczyn i kobiet jak ja, które mają głowy naszprycowane obrazami sfotoszopowanych kobiet.  Być może nawet nie widziały, jak wygląda kobieta naturalna w pełnej krasie. Gdzie mają się tego dowiedzieć? W szkole? W domu? W magazynach modowych? We wszechobecnym porno?! Trzymam kciuki, aby zmiana społeczna poszła również w tamtych kierunkach! Jednak mam świadomość, że póki co jest inaczej” - wyznaje na blogu.


Pomijając odruchy wymiotne u sporego grona facetów, wcale nie dzielisz się po to, aby zdobyć atencję i ewentualny zarobek z tytułu swojej odmienności. 
"bo wierzę, że jest więcej takich dziewczyn i kobiet jak ja," - jest i to sporo, najczęściej feministki.
"Trzymam kciuki, aby zmiana społeczna poszła również w tamtych kierunkach!" - trzymam kciuki, abyś wpadła pod kosiarkę kobieto.

Jakie są wasze odczucia i opinie na temat tej osoby? Mnie to jak już pewnie zauważyliście - całkowicie odpycha i powoduje cofanie się treści śniadaniowej z powrotem w górę układu trawiennego. Ja pomimo bycia facetem, staram się na przykład "trawnik" wokół "węża" regularnie strzyc, ze względu na aspekty higieniczne jak też lepszy komfort podczas zbliżeń z lubą. Oczywiście nie zaprzeczam, że są na świecie z pewnością samcy, którzy preferują taki styl u swej lubej i zapewne ta samica ma swoje sposoby, aby zachować w tych krzakach odpowiednią higienę. Jednak wyobraźcie sobie co odczuje zarówno ona jak i jej facet, gdy nadejdzie upalne lato.

Źródło i galerie dla odważnych :D
https://www.papilot.pl/twarz-i-cialo/sonia-cytrowska-owlosiona-kobieta,42343,1,2#alert

Link to post
Share on other sites

@Rick Pani Sonia zderzy się z komentarzami pod nosem w komunikacji miejskiej i zmieni podejście do depilacji. Swoją drogą przez 3 lata w UK gdzie jeździłem tylko miejską komunikacją spotkałem raz dziewczynę - tylko raz - która miała włosy pod pachami i nieogolone nogi. Więc pomyślcie jaki to jest promil kobiet takie odpały ;) 

 

A co do niej. No jak chce jak Chewbacca wyglądać to jej sprawa ;) 

Edited by Tomko
Link to post
Share on other sites

I co to ma być? Manifestacja głupoty? Nie chce to niech się nie goli czy depiluje - jej sprawa na grzyba się z tym obnosić? Bielizny pewnie też nie pierze - wodę oszczedza, bo dzieci w Afryce nie mają a detergenty szkodzą środowisku ....więc bierze prysznic cygański.....

Edited by wojkr
 • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Ja myślę, że ta pani ma problemy hormonalne, takich kudłów to u niektórych facetów nie widać. Zresztą kobiety które, się goliły i nagle przestają mają o wiele dłuższe i bujniejsze owłosienie niż te które się nigdy nie goliły. Dziś trudno znaleźć taka która, nigdy się nie goliła ale kiedyś było tak, że kobiety w większości miały lekki meszek na nogach i wątłe włosy pod pachami a nie taki busz.

 

Osobiście zarost na cipce mi nie przeszkadza, zadbany trójkąt dodaje kobiecości. Pani ze zdjęć jest jednak niesmaczna.

 

Dla prawdziwego samca to nie powinna być przeszkoda, tysiące lat temu żadna się nie depilowała.

 • Like 1
 • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Zobaczcie na Wasze reakcje. Gdybyście urodzili się 200-300 lat temu, taki obrazek byłby dla Was normą. A tak sprano mózgi, że kobieta musi być ogolona i od razu odruchy wymiotne :D

 • Like 7
Link to post
Share on other sites

Pewnie taka włochata małpa, oooo to, to, to - to jest  to co prawdziwy biały rycerz lubi najbardziej...jeszcze lepiej jak na niego nasika, palec w dupę wsadzi i wąsy nim  domaluje.

 • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dajcie spokój ja lubię wizualizować więc jak o tym czytam to mnie mdli.

Swoją drogą to widziałem ładnie zadbany puszusty "trójkącik" i jest to nawet w jakiś dziki sposób podniecające, ale poza tym owłosieniem to babeczka była gładziuchna. 

Może ta Pani ma zamiar wziąć udział w kastingu do nowej części Star Wars na Chewbace :)

Link to post
Share on other sites

@Metody Zgadzam się z tobą w całej rozciągłości.

 

Kult depilacji sięga coraz dalej, coraz więcej samców goli sobie jaja. Dobrze, że są maszynki bo jakby trzeba było robić to brzytwą to.... sami wiecie co by się mogło stać.

Link to post
Share on other sites

@Gr4nt Właśnie ! Przecież te włosy i mieszki włosowe ona ma nadal, nawet jak jest ogolona, ale są mniejsze.

Co do higieny. Natura obdarzyła nas włosami w odpowiednich miejscach z jakiegoś powodu - własnie chroni przed zanieczyszczeniami itd.

 

Głupota społeczeństwa i tyle.

Edited by Metody
 • Like 1
Link to post
Share on other sites

 

Godzinę temu, Tomko napisał:

Pani Sonia zderzy się z komentarzami pod nosem w komunikacji miejskiej i zmieni podejście do depilacji.


@Tomko Wystarczy, że zderzy się z wypadem na miasto w południe w środku lata :D Wizualne doznania plus aromaterapia gwarantowane dla pasażerów. 
 

52 minuty temu, Qaikwow napisał:

Zdjęcia wstawiaj na koniec postu żebym był przygotowany aby rzygnąć. :)


@Qaikwow Już nie mogę edytować, jednak na przyszłość będę pamiętał ;)
 

45 minut temu, wojkr napisał:

(...)jej sprawa na grzyba się z tym obnosić?


@wojkr W tym właśnie sęk, że obnosi się jako orędowniczka "prawdziwej" kobiecości, zarzucając innym - ogolonym, że one "nie znajo prawdziwyj natury kobit".
 

18 minut temu, Gr4nt napisał:

(...)mają o wiele dłuższe i bujniejsze owłosienie niż te które się nigdy nie goliły.


@Gr4nt To swojego "naturalnego" wąsa nad ustami też musiała często golić :D
 

18 minut temu, Gr4nt napisał:

(...) zadbany trójkąt dodaje kobiecości.


Zgadzam się z tym - jest to do zaakceptowania i potrafi być miłe dla oka ;) W przypadku jednak "lasu tropikalnego" u tej Pani - to skuteczniejszy odstraszacz samców niż bycie feministką :D 

Ja sobie zdaję sprawę, że to co ta kobieta reprezentuje, miało na pewno swoje czasy świetności. Jednak te czasy chyba bezpowrotnie minęły. Przynajmniej w mojej opinii :D 

[EDIT]
@Metody Robiąc takiej patelnie te 200-300 lat temu pewno bym się spawiował maksymalnie... Albo udusił wstrzymując oddech. Z drugiej strony ludzie tamtej epoki gdyby zobaczyli wygolone łona, stwierdziliby że jesteśmy po*ebanym pokoleniem, no bo jak można "czochrać bobra bez bobra" :D 

Edited by Rick
Link to post
Share on other sites

W dobie nowoczesnej technologii, gdzie istnieje laserowe usuwanie owłosienia nie chcę mi się wierzyć że pani nie może pozbyć się owłosienia. Jest to raczej forma zwrócenia na siebie uwagi. Atencjuszka znaczy się. 

 • Like 1
Link to post
Share on other sites

To nie to, że ona nie może się go pozbyć, tylko nie chce. W ten sposób przedstawia, jak to określiła - "prawdziwą naturę kobiet".

"Forma zwrócenia na siebie uwagi", ale za to z jakim "wypierdem" bracie. Większość samców zareaguje objawami zatrucia żołądkowego, samice też raczej średnio pozytywnie się odniosą, lecz gównoburza odpowiednia pójdzie w eter i docelowo ta kobieta osiągnie sporo w mediach właśnie dzięki hejtom. Wrzucanie fotek, które odbiegają od ogólnie przyjętych standardów, budzi dość skrajne reakcje i zwraca uwagę widzów na ten dość niecodzienny widok.

Link to post
Share on other sites
24 minuty temu, Metody napisał:

Gdybyście urodzili się 200-300 lat temu, taki obrazek byłby dla Was normą.

Nie trzeba sięgać tak daleko,20-30 lat temu mało która się depilowała, ale kto by teraz kupował te wszystkie środki do depilacji, potężny rynek

 

 • Like 2
Link to post
Share on other sites

Rynek również, ale ogólnie jest większa dbałość o higienę wraz z postępem techniczno-technologicznym. 

Te 200 lat, a nawet z 80 temu to kołtuny na głowach nosiły panie razem z robactwem wszelakim.

O innych miejscach nie wspomnę...

Link to post
Share on other sites

Z tego co mi się wydaje, to ona ma problem z nadmiernym owłosieniem. Niech się nie depiluje, co mnie to obchodzi. Jak ogłoszę że nie golę i nie dbam o brodę, to ta informacja nie obiegnie świata i nie jest odbierana jako jakaś poważna deklaracja. Z resztą masa kobiet się nie goli, co z tego. 

Link to post
Share on other sites
20 minut temu, Metody napisał:

@Gr4nt Właśnie ! Przecież te włosy i mieszki włosowe ona ma nadal, nawet jak jest ogolona, ale są mniejsze.

Co do higieny. Natura obdarzyła nas włosami w odpowiednich miejscach z jakiegoś powodu - własnie chroni przed zanieczyszczeniami itd.

 

Głupota społeczeństwa i tyle.

Może zrobić akcję "powrót do natury, przestajemy się golić", teraz wszelkie ruchy są modne. Ponadto panie lubią włochatych, wiem wiem mówią że nie. 

Ale jak widzą takiego prehistorycznego samca to im się klapka w mózgu przestawia i myślą, to ten Alfa któty dla mnie polował, walczył i brał na ostro kiedy chciał. Odrazu robi im się wilgotno w kroku i wiadomo - włochy posklejane fujjjj. 

 

Link to post
Share on other sites
5 minut temu, Łabędź napisał:

Może zrobić akcję "powrót do natury, przestajemy się golić"

Już taki ruch nieformalny istnieje, a nazywa się - broda "na drwala" :D Czy też "lumberseksualizm".
 

17 minut temu, Brat Jan napisał:

(...)większa dbałość o higienę

Właśnie aspekt higieny, o którym w artykule kobieta ani słowem nie wspomina, a który jest bardzo istotny.

 

39 minut temu, Metody napisał:

Natura obdarzyła nas włosami w odpowiednich miejscach z jakiegoś powodu - własnie chroni przed zanieczyszczeniami itd.

Więc gdzie te zanieczyszczenia się wtedy znajdują, skoro włosy chronią przed nimi? To właśnie jest najgorsze skupisko syfu, a jeżeli jeszcze kobietka zapomni przemyć tam odpowiednio często i dokładnie - wtedy dosłownie "śledź w oleju".

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Metody napisał:

Zobaczcie na Wasze reakcje. Gdybyście urodzili się 200-300 lat temu, taki obrazek byłby dla Was normą. A tak sprano mózgi, że kobieta musi być ogolona i od razu odruchy wymiotne :D

Przez pokolenia zmieniały się tzw. kanony piękna, teraz za wzór stawia się szczupłe i wydepilowane kobiety, a kiedyś panie przy tuszy, które nie miały takich możliwości jak dzisiaj.

2 godziny temu, Rick napisał:

Jestem zdumiony faktem, że jest to mężatka - czyli facet który z nią jest, akceptuje w jakiś sposób fakt jej dość bogatego "zewnętrza". Z jednej strony czuję nudności na myśl o pieszczotach oralnych lubej części intymnych... Jednak skoro z nią jest, to chyba to lubi. W końcu "każda potwora znajdzie amatora". 

A może odkąd przestała się depilować mąż ma szlaban na "wdzięki" ;) 

Link to post
Share on other sites

A ja się wyłamię z tego ogólnego obrzydzenia, i "owczego pędu".

Wiecie, że depilacja kobiet to wymysł zaledwie około 20 lat ostatnich czasów? To wiecie. A wiecie kto wylansował depilację u kobiet? Wylansowali ją projektanci mody. A wiecie po co? Po to, żeby kobiety upodobnić do młodych chłopców. Dlaczego?
Bo modę tworzą w 90% homoseksualiści. Tak, stamtąd też wyszła moda na golenie klatki u facetów itd.

Oczywiście, zadbać trzeba, bo krzaki są nieestetyczne, ale zaraz pisac "rzyg!" itd?

Drugi aspekt sprawy depilacji. Skoro natura tak to wymyśliła, to raczej jest to potrzebne ciału. Nikt jeszcze z naturą nie wygrał. Moja ciotka, lekarz dermatolog z praktyką chyba już z 40 lat mówi tak " odkąd dziewczyny zaczęły golić pipki nastała plaga grzybic, upławów i innych prezentów od natury. Ale cóż. Chcą być modne".

Poza tym dorosła kobieta z pipą ogoloną na zero, nago wygląda w sumie komicznie.

 • Like 3
Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 • Similar Content

  • By Lukas3k
   Niestety udało się zniszczyć kolejną branżę drugą co do wielkości w Europie po Danii. Ma ona zniknąć w ciągu roku.
   Zapewniała ona pracę 50000 ludzi (głównie z zarzynanych ekonomicznie terenów wiejskich) i zapewniała około 400 mln euro rocznie.
   Ustawa zapewnia także zakaz eksportu mięsa z uboju rytualnego.
   Oczywiście futro nadal będzie można w Polsce kupić! Tylko produkowane z zagranicy... Najdroższe ceny dochodzą do 150 000 euro!
   Więcej szczegółów na temat wpływu gospodarczego hodowli: http://pzhipzf.pl/fermowe-zwierzeta-futerkowe.html
    
   To drugi prezent dla Danii od PiSu. Pierwszym, o którym mało kto słyszał było oddanie terytorium morskiego Polski na Bałtyku w 2018 roku.
   Mała wysepka Bornholm ma większy wpływ na wody terytorialne niż 3 polskie województwa.

   Szczegóły rozbioru morskiego Polski: https://fakty.plportal.pl/artykuly/kronika-kryminalna-polska-swiat-felietony/kolejny-rozbior-polski-pis-sprzedaje-danii-0
    
    
   Tutaj jest opisany szczegółowo rynek handlu futrami: https://www.pwc.pl/pl/publikacje/assets/wplyw_ekonomiczny_branzy_hodowcow_zwierzat_futerkowych_na_gospodarke_polski_2014.pdf
    

   *pod względem ilości produkcji drugie miejsce w Europie
    
   Te skrajnie antypolskie działanie opisuje Pan Andrzej Pochylski z kanału Opcja Społeczna:
    
    
   To przykre, ze tak duży kraj jak Polska daję się ogrywać takiej malutkiej Danii, która bądźmy szczerzy jakby została zaatakowana przez jakąkolwiek liczącą się siłę militarną na świecie (nawet prywatne armie najemne) o godzinie 6 rano to tego samego dnia o 12 już by podpisywała akt kapitulacji...
    
   Rynek nie znosi próżni i bardzo szybko polskich hodowców zastąpią oczywiście duńscy jak i chińscy gdzie standardy hodowli są dużo niższe.
    
   Przykładową Polską fermę i jej zasady działania są w tym filmie:
    
  • By Morfeusz
   Ciekawy wpis na blogu Adepta, o pompowaniu kobiecego ego, do granic absurdu. O tym, jak skrajni białorycerze i desperci, sami pogrążają siebie i innych mężczyzn, swoim zachowaniem. Brak godności i stawianie kobiet na piedestale, za samo zdjęcie. Wychwalanie nawet brzydkich kobiet i adoracja, za pokazanie nogi.  #lajkujeszprzegrywasz
   Sam nie lajkuje żadnych kobiecych zdjęć już od dłuższego czasu. Czytając komentarze niektórych znajomych i widząc ich desperację, jest mi czasami wstyd, za mężczyzn białorycerzy.
   Czy zdarza się Wam Bracia lajkować zdjęcia kobiet tylko z powodu ich wyglądu?
    
   Lajkujesz Przegrywasz – Jak Zniszczyć Swoje Szanse u Dziewczyny
   napisany przez Adept 8 stycznia 2020   Znam świetną metodę, aby utrudnić sobie(i innym)  życie i poznawanie – zauraczanie kobiet. Ten obłędny sposób – to lajkowanie seksownych fotek kobiet na Fejsie i Instagramie. Drugi to pisanie komentarzy pod ich fotkami „Jesteś cudowna Aniu”, „Bogini!!”, „Bóstwo!!”, „Piękność”, „Twój mężczyzna to będzie miał szczęście!”.
   Tak jak Ci idioci na pierwszych z brzegu fotkach z FB.


   Wystarczy przejrzeć Instagrama, czy Fejsa atrakcyjnych koleżanek i zobaczyć co piszą faceci w komentarzach, by przypodobać się kobietom. Jak w przegięty sposób wyrażają swój podziw. To co kiedyś było swego rodzaju sympatyczną adoracją, teraz jest wodospadem podziwu napędzającego młyn kobiecego EGO.
   Oczywiście, że te wszystkie lajki i komenty są to niezdarne (nieskuteczne) pomysły na zwrócenie swojej uwagi. Efektem jest  pompowania kobiecego ego i samooceny do granic absurdu. Nawet średnio atrakcyjne kobiety (lub minimalnie powyżej średniej) mogą liczyć na duże grono insta-masturbatorów.
   Jeśli widzisz taki komentarz pod jej fotką, to wiedz że to nie ten facet spędza z nią upojne noce. Tak po męsku – to nie z nim ona się pieprzy tak, że po wszystkim, to sąsiedzi  zapalają papierosy.
   Czy tylko tam? Oj nie. Wystarczy, że być w internecie kobietą i nagle wszyscy faceci dostają małpiego rozumu, zachowując się tak, jakby nigdy nie mieli kontaktu z płcią przeciwną i robili wszystko, aby go nawiązać. Takie zachowania zmieniają psychikę kobiet – już od najmłodszych lat. Czy dziewczyna ma bardziej zadarty nosek, gdy ma 300 „adoratorów” czy gdy ma 30? a co gdy ma tylko 3? Czy będzie miała inne wymagania na randkach lub w związku? Czy będzie bardziej niemiła i opryskliwa, gdy na co dzień na swoim profajlu, pod fotką znajdzie 3 nowe lajki czy 300? Red pillersi płaczą, że kobiety stały się zbyt wymagające, roszczeniowe, pyskate i niedobre – ALE CZYJA TO WINA?
   To Twoja WINA seryjny „lubisiu”, to Twoja wina „lajkerze”. A może wprost – idioto.
   Kto jest bez grzechu i nigdy nie polajkował fotki ładnej dziewczyny niech pierwszy tu się podpisze.
   Oj chyba tylko ja. Bo od samego początku to było dla mnie jasne. Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek sam polajkował fotki seksownej  dziewczyny. Jedyne takie przypadki jakie znam, to gdy moja dziewczyna ładowała się na moje konto FB lub Insta i hurtem lajkowała swoje fotki 🙂
    
   Badanie OKCupid jako jedno z wielu obrazuje omawianą sytuację. Kobiety większość mężczyzn oceniają… negatywnie. Większość kobiet umawia się na randki z mniejszością facetów. I to fakt jasny jak słońce dla minimalnie już doświadczonego PUA. Kobiety ze względu na zwiększone ryzyko związane z ciążą muszą być bardziej wybiórcze, jeśli chodzi o partnerów do seksu.  To jasne. Tylko, że obecne czasy social mediów, dają za sam wygląd kobietom ZBYT DUŻO „adoracji”. Stawiają urodę kobiet na piedestale postawionym na szczycie Himilajów.
    
   „Adept, co więc mam robić w tych mrocznych czasach XXI wieku?”
   Nie lajkować fotek ładnym dziewczynom, na których prężą się w seksownych pozach. Nie pisać komentarzy, w których ubóstwiasz jej urodę i zazdrościsz jej chłopakowi. Nie klikać serduszek na Insta. Nie pisać debilnych wiadomości, tego typu:

    
   Nic Ci te wszystkie lajki nie dadzą. A są tylko wodą na młyn kobiecego ego.
   Komentuj i lajkuj fotki, na których „widzisz” osobowość dziewczyny, ciekawy styl życia (nie, siedzenie półnago na basenie na Malediwach z drinkiem w ręku, to nie to), ambicje i inne imponujące rzeczy NIE ZWIĄZANE z JEJ WYGLĄDEM.
   https://www.uwodzenie.org/lajkujesz-przegrywasz-jak-zniszczyc-swoje-szanse-u-dziewczyny/
  • By MoszeKortuxy
   Cześć Bracia  Jak przetrwać w miejskiej dżungli w trakcie poważnych problemów jak klęski żywiołowe, wojna, zamieszki na ulicach, rewolucja i tym podobne?
  • By Adolf
   Panowie.
    
      Pytam czy też macie ciśnienie na lajki, łapka w górę, czy inny rodzaj atencji wyrażony emotikionami, czy plusami.
   Sam jestem obecny bardzo na FBS. Lubię jak dostanę laika, lubię dać laika. Nie zazdzroszczę innym popularności.
   Wręcz przeciwnie, jeszcze raz pochylę się nad tekstem, bo jeżeli ktoś zauważył ten tekst, bo musi być warty przeanalizowania.
    
      Co sądzicie o tym?
  • By Enemy
   W Indonezji, kraju zdominowanym przez islam i podobnież opresyjny patriarchat pojawiło się w ostatnim czasie dość ciekawe zjawisko. Otóż mieszkające tam Panie, jak przystało na cnotliwe wyznawczynie Allaha, zaczęły masowo wrzucać do sieci całkiem ciekawe fotki. W hidżabie, ale jednocześnie mając na sobie obcisłe bluzeczki, wyraźnie podkreślające wyeksponowany biust. Jest to tzw. jillbobs. Wygląda to tak:
    

    

    

    
   I wiele więcej:
   https://www.google.pl/search?q=jillbobs&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjV9fT09o3WAhVFP5oKHddADSwQ_AUICigB&biw=1280&bih=565
    
   Chcesz poznać kobietę "inną niż wszystkie", szukaj nie w kościele, nie w bibliotece, szukaj w meczecie :>. 
    
   Ps. Nie żebym uważał, że takie foty to coś złego. Po prostu mamy malowniczy przykład, że kobiety bez względu na to w jakiej żyją kulturze mają zbliżoną do siebie naturę. Potrzebę szukania atencji można by pewnie znaleźć i u Eskimosek . Do tego tzw. gynocentryzm występuje w jakieś formie na całym globie, nie omija nawet świata islamu. O czym już dokładnie pisałem kilka dni temu na forum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.