Skocz do zawartości

Czy społeczeństwo spisuje mężczyzn na straty? - Karen Straughan


Enemy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ogladam takich rzeczy bo z zalozenia babom nie wierze.

NIGDY nie zrozumieja jak mysli facet.

Dla mnie po prostu samice poczuly sile stada a ze mezczyzni sa samotnymi wilkami - przegraja te gre.

Widac to na kazdym kroku.

Kiedys wahadlo przechyli sie w druga strone ale czy nie bedzie za pozno - trudno ocenic.

Babom doloza goscie z innych kultur, tacy co potrafia walnac nimi o sciane.

Sadze ze wszyscy wiedza co mam na mysli.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Enemy dobrze że się o tym mówi publicznie i coraz więcej. Bardzo fajnie poprowadzona wypowiedź. To, że robi to kobieta (szczęśliwie nie ona jedna) ma PR-owo kapitalne znaczenie jako nośnik wiedzy o rzeczywistości. Do szerszej świadomości pań jednak raczej nie trafi i moim zdaniem zostawi w ich uszach jedynie świst jak TGV na polach lawendy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocne. Jako przykład podam ustępowanie miejsca w autobusie kobietom. Kiedyś sam to robiłem, dziś już nie. Ale co zauważyłem, kiedy jakis chłopak ustąpi kobiecie, ta z zadowoleniem podchodzi, klap i.....zero, ani dziękuję ani wypierdalaj...A białorycerz zadowolony i myśli że go wszystkie kobiety dookoła podziwiają.

 

Cytując za prof. Wolniewiczem: "Nic nie należy się nikomu" . Niech stoją, dlaczego ja mam im ustępować miejsca? Podobnie w pracy, nieraz słyszę, a bo to kobietki a bo pomóz. Mam to w zadzie, jest równość , niech sie same męczą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem część bo się wkur uniosłem - to we fragmentach wokół stanowiska feministek. Bardzo dobry materiał, dobrze, że mówi to kobieta. Swoją drogą kręcą mnie takie kobiety, które mają coś do powiedzenia, coś w głowie. Ale zbaczam z tematu - ważna rzecz tam pada: balance. Przy pewnej równowadze w społeczeństwie mamy najlepszy rozwój.

 

A feminizm niszczy ją mocno. Bo to nie tylko to, że mężczyźni tracą przez bycie gnojonymi, piętnowanymi za wszystko itd. Rośnie też podział, wkurw części mężczyzn.

 

A to trudno będzie odbudować - nawet jak ktoś cofnąłby całe ustawodawstwo związane z chamskim promowaniem feminizmu i naciskaniu mężczyzn, zatrzymał tą agendę to już odruchowe ostrożne patrzenie na kobiety, ich "pomysły" i "co dalej" nie zniknie. Ja już pomijam te "wyzwolenie" zwykłych kobiet (nie feministek z gazet i polityki) - taki stan mentalny księżniczek nasiąkniętych tym gównem, ża aż im odbija - weź i teraz to "naprostuj" :mellow:

Edytowane przez emehcsfotuoog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Les napisał:

Ale co zauważyłem, kiedy jakis chłopak ustąpi kobiecie, ta z zadowoleniem podchodzi, klap i.....zero, ani dziękuję ani wypierdalaj...A białorycerz zadowolony i myśli że go wszystkie kobiety dookoła podziwiają.

Miałem niedawno do czynienia z takim rycerzykiem. Gość jest pantoflarzem, ale kobieta, której ustąpił miejsce przynajmniej mu podziękowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
On 4/14/2018 at 1:42 AM, JoeBlue said:

Nie ogladam takich rzeczy bo z zalozenia babom nie wierze.

Akurat z tą panią to żeś bracie pojechał...

Posłuchaj tego co ona mówi w ogóle w swoich artykułach i vlogach a wtedy możesz coś na temat powiedzieć.

Wszyscy wiemy, żeby na to co panie mówią uważać ale można bez trudu powiedzieć po dłuższej konwersacji co każdy (nie tylko kobieta) sobą reprezentuje. I Karen Straughan reprezentuje wysoką klasę intelektualną. Sam osobiście wykorzystuję kilka jej pomysłów/stwierdzeń i nawet twierdzę, że facet by tego lepiej nie powiedział.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo faceta by zaj*baly feministki i rycerze na bialych koniach.

Owszem, jest nieglupia ale to baba.

Sadze ze chce sie wyroznic, jak to baby, ale nigdy nie zrozumie jak mysli facet.

Moze za to polemizowac z ogolnymi pogladami wiec to robi, byc moze dla kasy.

Wciaz babom nie wierze gdybys sie pytal.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.