Jump to content

Heroiczna kobieta złapała groźnego przestępcę. Co Wy na to antyfeminiści?

armin

Recommended Posts

Cytat

Niespotykany finał miał bandycki napad na stację benzynową w Bratysławie na Słowacji. 24-letni napastnik zażądał pieniędzy od pracownika, a następnie go pobił. Nie zdążył jednak uciec z łupem, bo w międzyczasie na stacji pojawiła się 36-letnia klientka, która zaczęła z nim flirtować. Na słowach się jednak nie skończyło. Przybyli na miejsce policjanci zastali bardzo nietypowy widok...

To był wyjątkowo dziwny napad. W środę na stację benzynową w bratysławskiej dzielnicy Petržalka przyszedł 24-letni mężczyzna i zażądał pieniędzy od jednego z pracowników. Następnie zadał mu kilka ciosów w twarz. W tym czasie na zapleczu był inny pracownik, który wybiegł tylnymi drzwiami i wezwał policję.

Kiedy złodziej udał się na zaplecze w poszukiwaniu sejfu, w międzyczasie przez tylne drzwi weszła 36-letnia Czeszka. Kobieta bardzo gorliwie próbowała powstrzymać bandytę przed ucieczką. Tak bardzo, że najpierw zaczęła z nim flirtować, a później uprawiać z nim seks oralny.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/bratyslawa-napad-na-stacje-benzynowa-36-latka-uprawiala-seks-z-bandyta-do-przyjazdu/3tkecmk?utm_source=fpfakt&utm_medium=social&utm_campaign=fanpage&fbclid=IwAR2P2WlspdL2iZDyu14lXwLchGd7luNfnRsu5oHt3HwIhxA_uiGsb9Yb_R0 

I co? Dalej będziesz się śmiać z kobiet, że słabe, niezdolne do prac w niebezpiecznych warunkach incelu? Mamy XXI wiek a Ty nadal w XV wieku ze swoimi poglądami na kobiety? Nawet mi Cię nie żal

PS. stary news, ale śmieszy

• Haha 8

7 godzin temu, armin napisał(a):

Nawet mi Cię nie żal

PS. stary news, ale śmieszy

Wyjątek nie potwierdza reguły, zdarzają się silniejsze kobiety fizycznie, jednak gdyby wziąć na statystykę wówczas byłaby to mniejszość.

10 minut temu, Druid napisał(a):

Wyjątek nie potwierdza reguły, zdarzają się silniejsze kobiety fizycznie, jednak gdyby wziąć na statystykę wówczas byłaby to mniejszość.

Heh, no tak, ale to z dystansem napisałem, raczej że pani zatrzymała przestępcę robiąc mu po prostu gałę.

8 minut temu, armin napisał(a):

obiąc mu po prostu gałę.

Cel uświęca środki, mogłaby taka iść do Policji i potencjalnych przestępców przesłuchiwać, to by na przesłuchaniu śpiewali wszystko, co zrobili ;)

Edited by Druid
  • Like 2
  • Haha 2

• 4 months later...

Zawsze wiedziałem, ze Czeskie Kobiety są nadzwyczaj wyzwolone i otwarte na wszelkie potrzeby płci przeciwnej.

Jak się okazało: miałem Rację: heroiczna akcja oralna doprowadziła do zatrzymania groźnego kryminalisty na gorącym uczynku.

Czechy Tak trzymać Dalej. 

• Like 1

Cytat

weszła 36-letnia Czeszka. Kobieta bardzo gorliwie próbowała powstrzymać bandytę przed ucieczką. Tak bardzo, że najpierw zaczęła z nim flirtować, a później uprawiać z nim seks oralny

Pewnie to była jego dziewczyna ;) podnieciła się w trakcie, a teraz sprzedaje bajkę, że to tak przez przypadek zrobiła randomowi na stacji benzynowej lasakę.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.