Skocz do zawartości

Ex dała znać a mnie telepie.


Rekomendowane odpowiedzi

8 hours ago, Taboo said:

myślał że to jego życiowa szansa, a jak wrócił to rozżalony jak to kurwa nic nie zaszło. 

Czyli coś chciał. Nikt na takim wypadzie nie jest filantropem. Czy było czy nie, jedna strona czegoś oczekuje, a to już daje do myślenia. Byle nie za dużo, szkoda na to czasu! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Czyli coś chciał. Nikt na takim wypadzie nie jest filantropem. Czy było czy nie, jedna strona czegoś oczekuje, a to już daje do myślenia. Byle nie za dużo, szkoda na to czasu! 

Chodziło mi o fakt że może być taka sytuacja o której pisał @Jan III Wspaniały, czyli wycieczka z orbiterem, dojenie go ale tylko z siana i czasu, niczego innego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co to zmienia? Dla typa który wie jak to wszytko działa? Tzn panna jest wtedy „czystsza” bo nie dała się spenetrować? To wtedy taka panna jest lepsza od takiej co pojechała i uprawiała sex? To i tak ten sam kanał. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

później ustaliliśmy że urywamy kontakt

 

14 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

Aż do niedawna. Napisała mi życzenia, odpisałem i poszło..

 

14 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

od razu zaczęła mówić, że u niej się dużo dzieje, że sporo facetów  ,,ale nie jest generalnie w jej typie", chociaż słyszałem zachwyt jak o nim opowiada. że gdzieś na imprezie byli i chciała się z nim przespać. Pojechała nad morze (z typowym orbitrkiem, postawił jej wakacje

 

Siedze od dwóch dni i aż mi żołądek ściska. Chyba z zazdrości,

No i na hooj Ci było to wznawiać?

Ileż to razy pisane było, żeby izolować byłe dla własnego spokoju psychicznego.

 

Jaki masz pożytek z tego kontaktowania?

Żadnego. Zrobiła Ci sieczkę z mózgu abyś o niej myślał i zablokował się na inne kobiety.

 

A Ty pochwaliłeś się jakie fajne panny wyrywasz?

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. 

 

Laska Cię ewidentnie testuje i szczerze pisząc, już przegrałeś... Pokazałeś, że nie jesteś konsekwentny w decyzjach.

 

Odpuść Bracie, powroty niczego nie zmieniają, baa, po czasie będzie jeszcze gorzej. Znam to z autopsji.

 

Zamiast marnować niepotrzebnie czas, skup się na tych aspektach życia, które je realnie uatrakcyjnią.

 

Trzymaj ramę ! ;)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, zuckerfrei napisał:

No ale co to zmienia? Dla typa który wie jak to wszytko działa? Tzn panna jest wtedy „czystsza” bo nie dała się spenetrować? To wtedy taka panna jest lepsza od takiej co pojechała i uprawiała sex? To i tak ten sam kanał.

Dokładnie, nic to nie zmienia, wrzuciłem bardziej jako info że coś takiego może mieć miejsce :)

 

Swoje zdanie wyraziłem w pierwszym poście tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

Pojechała nad morze (z typowym orbitrkiem, postawił jej wakacje i liczy na coś, koleś SMV 3 może 4, aż sama mi powiedziała, że ją obrzydza ale jest ,,miły").

 

14 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

Siedze od dwóch dni i aż mi żołądek ściska. Chyba z zazdrości, chociaż sam nie wiem.

 

Zazdrościsz temu "orbiterkowi"?

 

Aaa.. rozumiem ty jesteś ten alfa co ją będzie grzmocił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                                                              Kobiety nie osądza się po tym co mówi ale po tym co robi.

 

A co takiego robi, w tym przypadku twoja była ??? Szukała innej gałęzi. Nie znalazła lub żadna z nich, tak do końca jej nie odpowiadała. Przy czym, z tyłu głowy miała jeszcze Ciebie w zanadrzu. A potwierdzeniem tego był sms urodzinowy i szybka twoja reakcja odpisując pokazała jej, że ma racje. Poczuła krew i będzie atakować !

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne plaskacze na orzeźwiej dostałem i bardzo dobrze ?.

Ona rzeczywiście w kobiecych gierkach jest perfidna w chuj. Ładnie mi szpileczkę wbiła, nieskuteczna była opcja samego dania dupki to poleciała po bandzie.

 

Macie rację, przysłoniło mi rozum na myśl o smaku tej cipki. Tutaj nawet nie ma co dodawać. Myślałem, że mam w 100% kontrolę a wyszło na to, że teraz czuję się jak idiota. Tym bardziej, że znam te mechanizmy.

 

Numer zablokowany, skasowany. Koniec.

 

 

Przeraża mnie co te kobiety potrafią z głową zrobić. Mam swoje kochanice, obojętność, pełna kontrola. Trafi się bardziej dopasowana, natura robi kuku.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Ładne plaskacze na orzeźwiej dostałem i bardzo dobrze ?.

Spoko bracie. Po to też jest to forum. Niejeden z nas przechodził to samo co Ty i niejeden raz też będąc na Twoim miejscu na chwilę odejmowało rozum. Pamiętaj, że Pani Cię zna jakoś tam i na pewno czuje, co na Ciebie działa. 

 

14 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Numer zablokowany, skasowany. Koniec.

I o to właśnie chodzi, tak trzymać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Bracie.

Moja własna partnerka może Ci potwierdzić wszystkie właściwe wnioski, które tutaj forumowicze wypisali.

Ostatnio był poruszany podobny temat z powrotem byłej wśród znajomych i jak tonowa pani zrozumiała swój błąd, znów zakochana, etc. Moja Pani, krótko i obojętnie to skwitowała mówiąc tylko, że nikt lepszy się jej nie trafił i współczuję nieszczęśnikowi jeśli swoją była przyjmie ponownie pod swój dach. Przy czym wywołała dosyć dużą konsternację wśród reszty kobiet podczas imprezy.

Kobiety to urodzone manipulatorki, a te które Ci znają dokładnie wiedza, który guzik nacisnąć. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w życiu ex coś się „spierdoli”, a ona/on jest uzależniony od emocji itd itd. To wtedy się odzywa, szuka kontaktu, nawet pozdrowienie, przez wspólnych znajomych. I czeka co z tego bedze, w tym samym czasie rozglądając się za innymi nowymi gałęziami. Różnica jest taka, że są subtelne w tym co robią lub mniej. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuka na pewno gałęzi i znajdzie prędzej czy później, bo na prawdę ładne dziewczę jest.

 

To nie jest tak, że jej coś się nie udało i dopiero się odzywa. Ona od dnia rozstania liczy na to, że do niej wrócę i kombinuje dziewucha na różne sposoby.

 

Ja po niej to się w ogóle nie chce pchać w związki, to nie jest na moje nerwy. Sprawdzanie, testowanie, manipulacje, kontrole i w zasadzie przez to wszystko zrezygnowałem, szkoda mi trochę nerwów na trzymanie gardy. A seks (mimo, że nie taki mistrzowski jak z nią) mam bez problemu, także jest dobrze i bezpiecznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Towarzysz_Winnicki to samo jej powiedziałem i też w to nie wierzę.

 

@Pytonga zanim ją poznałem to miałem podobnie z taką różnicą, że dzisiaj robię to bardzo świadomie i mogę uzasadnić mój wybór. I wcześniej jeszcze dopuszczałem myśl, że jakby trafiła się jakaś wytrawna to mógłbym się związać. Dzisiaj jak pomyślę, że jakaś laska chciałaby zrobić ze mnie męża i ojca to mi się niedobrze robi...

@AdamPogadam nie będzie żadne przy niej. Numer zablokowany, skasowany. Koniec tego odcinka ?

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jan III Wspaniały napisał:

bo na prawdę ładne dziewczę jest

Tego kwiatu ...itd

4 godziny temu, Jan III Wspaniały napisał:

Przeraża mnie co te kobiety potrafią z głową zrobić

Teraz przeraża, a przeraża nieznane. Za jakiś czas będziesz się bezczelnie paniom przyglądał czytając w ich gierkach jak w odkrytej księdze. Wtedy można zacząć myśleć o jakiejś znajomości, bo szansa będzie relatywnie znikoma, że CI któraś piękna na głowę wejdzie. Dla jej szczęścia i Twojej przyjemności. Powodzenia ?

Edytowane przez Stradi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kingboss Gadamy tu o pannie. Jednak problem ma @Jan III Wspaniały

 

Panna z topiku, może robić co chce i jak chce. Ja wiem, że wielu użytkowników chciałoby móc bardziej kontrolować i karać samicę za jej zachowanie, ale takie właśnie myślenie sprawia, że jesteście rycerzykami. 

 

Nie byli razem, dziewczyna robi co robi. 

A to boli @Jan III Wspaniały mimo iż on zerwał itd itd. 

 

Paradoks. 

 

@Jan III Wspaniały mentalnie nie jest jeszcze gotowy na relacje tylko do sexu, z ww panną. Ona by go zjadła na śniadanie i nawet jej by się nie odbiło. Jeżeli ona pisze o jakieś wycieczce, może w chuj ściemnia i koloryzuje, a bohater ciągnie to jak gąbka wodę to jest z nim źle....

 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Cukier, jakby była jeszcze taka akcja, że wpada od czasu do czasu, robimy co trzeba i jedzie do domu to ok. Było już tak i nie ruszyło mnie to.

Ale Ona będzie pierdolić z kim co, jak i gdzie a jak widać po założonym temacie jednak mnie to ruszyło.

Dlatego nie będzie kontaktu żadnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Jan III Wspaniały said:

1. To nie jest tak, że jej coś się nie udało i dopiero się odzywa. Ona od dnia rozstania liczy na to, że do niej wrócę i kombinuje dziewucha na różne sposoby.

 

2. Dlatego nie będzie kontaktu żadnego. 

1. O swieta naiwnosci!!!

 

2. A to sie jeszcze zobaczy.

Ja bym sie tak nie zarzekal.

Znajdziesz sobie wytlumaczenie dlaczego mimo wszystko sie spotkales i w dodatku bzykaliscie sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Jan III Wspaniały said:

 

Dlatego nie będzie kontaktu żadnego. 

Dokładnie, napisz jej imię i nazwisko na kartce i spuść w kiblu ten papier. Zapomnij i wyrwij coś nowego jeżeli chcesz i rozgrywaj to lepiej, inaczej, roztropniej. Ale ww panna to już historia. W przyszłości jeżeli już jakieś "powroty" to tylko w celu walenia panienek jak ostatnich kurew. A i tak można Zrobic sobie kuku. Chodowac jaja pany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Brat Jan napisał:

Jaki masz pożytek z tego kontaktowania?

Jan nie ma z tego żadnego pożytku. Tylko nam głowę zawraca a my musimy tłumaczyć mu jak krowie na miedzy, że powroty do ex to nędza i desperacja. Tylko ona ma z tego korzyści bo wyczaiła, że Jan jest nadal napalony i nadal sterowalny i nadal od niej zależny. Woda na jej młyn, znowu troszkę mam emocji z tym frajerem, ja to mega piękna jestem, uwielbia nadal me boskie drogi rodne. Jan!, opanuj się chłopie.

 

2 godziny temu, zuckerfrei napisał:

napisz jej imię i nazwisko na kartce i spuść w kiblu ten papier

Imię, nazwisko i PESEL wypisz brązowym śmierdzącym markerem na białym papierze. I spuść to w pizdu w czeluści zapomnienia. A brązowe na białym to taka sztuczka dla podświadomości, lepiej i mocniej skojarzy, że to fuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2018 o 01:33, Imbryk napisał:
W dniu 26.06.2018 o 20:55, Jan III Wspaniały napisał:

Co mnie nie zdziwiło,

Weźże przestań, zdziwiło? Jesteś doświadczonym Bratem, bez takich mi tutej. A co brata zdziwiło? Spieszę donieść:

@Jan III Wspaniały dopiero teraz zauważyłem, że to Cię NIE zdziwiło :)

 

Sorry za niedopatrzenie! W takim razie powyższa zjebka nie ma zastosowania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.