Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Ponoć fajne jeziora są, dużo budynków no i można coś zjeść ? ?

Po co nam jeziora w Grudniu? Mamy w planach się kąpać? :D 

ha! Ja wiem, Ty chcesz nas koniecznie w strojach kąpielowych zobaczyć. :P ... nie pyknie Szatanie :P

Zjeść można też wszędzie. Również w w/w miejscach :P 

Myślałam też o Warszawie ale szczerze będę jak zwykle pewnie ograniczona czasowo. Raczej mało czasu na zwiedzanie. Jak zjeżdżam do polski to wszystko jest "na wariata". Najbardziej zatem odpowiadałyby mi Katowice lub Kraków. Wrocław to też scenariusz na wypadek jakbym znalazła więcej czasu no i nocleg w pobliżu.

@Ancalagon Wiem. :P Dlatego nie wyobrażam sobie organizować większych eventów :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger

Grudzień to raczej kiepski miesiąc na pobyt nad jeziorem :P

Zresztą takowe na południu też znajdziesz ^^

Choćby takie w Krakowie (technicznie zalew, ale wielkiej różnicy nie ma):

 

zalew-zakrzowek.jpg

 

@Hippie

 

Z powyższych propozycji chyba tylko Katowice są mi bardziej obce ;)

Moim zdaniem Kraków byłby lepszy w trochę cieplejszych porach roku.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ancalagon Zakrzówek - oczywiście, ze znam, byłam x razy nad nim. :D Fakt, Kraków jest lepszy latem/wiosną. 

Katowice znam najlepiej i wiem już nawet gdzie byśmy mogli konkretnie się spotkać (tutaj tego info nie podam) Komunikacyjnie mogłabym każdemu kto nie zna okolic bez problemu pomóc jakby była taka potrzeba.;) 

We Wrocławiu nigdy nie byłam ale chciałabym bardzo zobaczyć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger skoro połowa mieszka na dole to pewnie druga połowa mieszka na górze :P 

Poza tym z tajnych źródeł wiem, że gdzie by nie było Ty ponoć i tak się wybierasz. 

 

P.S. Jak będzie blisko mnie to upiekę Ci murzynka, zainspirowanego Twoją karnacją

Edytowane przez Masza
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eleanor

Nie wiem czy masz świadomość, ale 2000 tys. km to ponad 5 razy dalej niż Księżyc :P

Z dalekiej orbity chcesz nas nawiedzić ^^

 

@SzatanKrieger

 

Polska_rozmieszczenie_ludno.jpg

 

Nie dziw się więc, że na południu najwięcej luda siedzi :P


@Masza

Takiego? :D

 

a0f4df3e4e08929235ebb91c1f954c55.jpg

Edytowane przez Ancalagon
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że nie wszystkim się dogodzi. Dlatego zawsze ktoś może zorganizować inny zlot w innym miejscu o innym czasie z osobami, które są z danego miejsca. ;)  Nie tylko ja tu muszę być od organizacji zlotów :P 

Ja organizuję teraz tam gdzie ja mogłabym być, kto może to fajnie, kto nie może szkoda no ale rozumiem. Nie każdemu po drodze, nie każdemu chce się taki kawał pokonywać, szczególnie jak ktoś jest z drugiego krańca polski. ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tornado

Przylecisz z wiatrem, dla Ciebie odległość nie powinna być aż tak istotna :)

 

@Hippie

Musisz zaprowadzić tutaj dyktaturę, w przeciwnym wypadku lud wejdzie Ci na głowę :P

 

@SzatanKrieger

Z tego co widzę to tam prawie sam złom jeździ, nawet jakieś Helmuty się ostały :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.