Skocz do zawartości

Męski wypad


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia !

Od dłuższego czasu namawiałem bliskie mi grono facetów, na męski wypad z dala od miejskiego zgielku, rodzin tz ich rodzin^_^ 

Po wielu perypetiach związanych z ich żonkami, brakiem czasu, w końcu się udało.

Domek, mazury, jeziorko. 3 dni nasze.

Teraz pytanko do was a raczej propozycje co do spędzania czasu ....

 

1.Alkohol jest!

2. Wędki są.

3. Żarcie jest.

4. Pokerek będzie.

5. Grill jest.

 

Dziewczynki(divy) odpadają !! Totalna izolacja od kobiet!

 

Pytanie co by tu jeszcze zorganizować na miejscu ???? Co może jeszcze wspólnie robić w 6 chłopa  ;) ?

 

Edytowane przez Still
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Still napisał:

Co może jeszcze wspólnie robić w 6 chłopa 

Gadać, gadać, gadać - nadrobić zaległości w tej kwestii. W trakcie żarcia i tankowania. Trzy dni to tak w sam raz : )

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Still napisał:

 

 

Pytanie co by tu jeszcze zorganizować na miejscu ???? Co może jeszcze wspólnie robić w 6 chłopa  ;) ?

 

 

Jak jest alkohol, trzy dni, grill, to na pewno będzie:

1) pożar

2) mordobicie, może za jakieś stare anse, a może spontanicznie, o to, kto ma większego. Większego robaka, rzecz jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skołujcie sobie wiatrówkę, jakiś kawał dechy, wyrysujcie na niej postać. Postrzelajcie. Ewentualnie do puszek. W tym jest jakaś ukryta magia. Gdy trzymasz palec na spuście ...bang i pucha w powietrzu.

Za parę groszy można kupić noże do rzucania. Idealne do celowania w te nieszczęsną dechę, lub jeszcze lepiej dorzucić kilka złotych i kupić toporek do rzucania.

To że będzie alko i ostre gadżety! i co? dorosłe, odpowiedzialne chłopy jesteście! wiadomo

Na tylu chłopa nie odczujecie zrzutki na te bzdety.

Spoko też są głośniki przenośne, które łączysz ze swoim srajfonem przez "blutu" i odpalasz muzę. Zapewne odpalicie jakieś ognicho, delikatna muza w tle nikomu nie zaszkodzi.

 

 

 

Edytowane przez IgorWilk
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wybierzcie się na nocną wyprawę do lasu, adrenalina gwarantowana.

- Pokopcie piłkę, albo nauczcie się trików z piłką / zośką

- Idzcie nad wodę pomachać wiosłem - dobry trening pleców, barków, ramion :D

- Jeżeli da się zorganizować rowery, to polecam

Edytowane przez majkgodlajk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma nie być div, lecz nic nie było o striptizerkach. Taki dmuchany, basen i zapasy w kisielu o temperaturze 39 stopni C. Można przyjmować zakłady która wygra. Mogę trzymać bank. Nie czarujmy się temat na wyjezdzie i tak zejdzie na dupy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.