Skocz do zawartości

Czy 176 cm wzrostu u faceta to mało?


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.09.2019 o 13:45, Androgeniczna napisał:

Takiej pomocy w ogóle nie rozumiem.

Serio?

Wolałabyś aby nikt nie organizował prywatnie pomocy np. dla niepełnosprawnych, dla chorych i żeby wszystko było na głowie państwa?
A wiadomo co państwowe to UJowe.
Znieczulicę społeczną bardziej rozumiesz?

To właśnie w USA kiedyś uczono o społeczeństwie empatycznym, solidarnościowym.
Dlatego to dziś w Stanach możesz sprzedawać bez pozwoleń własne wyroby na ulicy, ponieważ ludzie Ci ufają, że ich nie pozatruwasz.
Za to w komunistycznej Europie jak Polska, ludzie poświęcają ludzką dobroć i więzi międzyludzkie w imię państwa, rządu.
Dlatego jest pełno zakazów i ograniczeń oraz wysoka podejrzliwość, zawiść, cebulactwo.
No I potem są takie elementy jak TY za przeproszeniem myślące tylko o własnej starej dupie.

Z drugiej strony jesteś kobietą... naturalnie myślisz tylko o sobie.
Dziwnym trafem najwięksi filantropowie i założyciele fundacji to mężczyźni.

 

Edytowane przez Ragnar1777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na Czy 176 cm wzrostu u faceta to mało?
9 godzin temu, Ragnar1777 napisał:

Wolałabyś aby nikt nie organizował prywatnie pomocy np. dla niepełnosprawnych, dla chorych i żeby wszystko było na głowie państwa?

Pomoc ze strony państwa to jeszcze gorzej... Ja ogólnie nie rozumiem po co takim osobą pomagać.

9 godzin temu, Ragnar1777 napisał:

No I potem są takie elementy jak TY za przeproszeniem myślące tylko o własnej starej dupie.

Nie jestem samolubna. Poswiecam się rodzinie i znajomym. Tylko nie obcym

9 godzin temu, Ragnar1777 napisał:

Z drugiej strony jesteś kobietą... naturalnie myślisz tylko o sobie

Czy ja wiem? Raczej dużo kobiet jest empatycznych. Ja jakoś tego nie czuję ale dobrze mi z tym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Pomoc ze strony państwa to jeszcze gorzej... Ja ogólnie nie rozumiem po co takim osobą pomagać.

Nie jestem samolubna. Poswiecam się rodzinie i znajomym. Tylko nie obcym

 

 

Chyba jesteś poważnie zaburzona, by nie rzec bardziej dosadnie - pierdolnięta.

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Androgeniczna napisał:

Dlaczego? Bo nie jestem za opiekunczym panstwem????

Bo nie rozumiesz podstawowych, oczywistych rzeczy. 

Prawdopodobnie spotkało Cię coś, co uruchomiło taki mechanizm obronny, albo po prostu taka Twoja 'uroda'.

 

Nie mnie oceniać i nie piszę tego złośliwie, nie Twoja wina że tak masz. 

Podejrzewałem o trolling, ale widzę że to po prostu inny sposób myślenia, mocno dysfunkcyjny.

Za to jestem pewien, że świetnie odnajdujesz się w dzisiejszym, skurwiałym świecie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ragnar1777 napisał:

Z drugiej strony jesteś kobietą... naturalnie myślisz tylko o sobie.

Posiadanie empatii i rozumienie tego, że pomoc charytatywna może uratować komuś życie, zdrowie, poprawić jego warunki bytowe, dać szansę na lepszą przyszłość lub zwyczajnie poprawić nastrój w trudnych chwilach, to nie kwestia płci, a wychowania, to człowieczeństwo samo w sobie, płeć nie ma z tym nic wspólnego.

 

Nie generalizuj i nie oceniaj innych kobiet przez pryzmat podejścia naszej koleżanki.
Przeczytaj co inne kobiety piszą w tym temacie, w kontekście pomocy charytatywnej, a zobaczysz, że się również nie zgadzamy z @Androgeniczna i jej podejściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Kleofas napisał:

A ja mam pytanie, jak to jest że za granicą, jak pojawi się opalony Alvaro, to może być nawet o głowę niższy od naszych pięknych pań. I nie teoretyzuje, bo takich przypadków widziałem wiele.

Bo ma ladną buzię. Jak kobieta jest modelka to też nie patrzycie czy ma 190 czy 150 bo twarz wam sie podoba. 

25 minut temu, Yolo napisał:

Za to jestem pewien, że świetnie odnajdujesz się w dzisiejszym, skurwiałym świecie.

Uważam że dobrze sie odnajduje bo swietnie sobie radze. Chyba ze masz na myśli że działam po trupach do celu. Tak nie robie. To ze uważam pomoc slabszym za bezsens to nie oznacza że specjalnie komus utrudniam życie czy stawiam komus kłody pod nogi. Uważam po prostu że każdy powinien pracowac na siebie i jedyna pomoc jaka moze otrzymywac to pomoc od rodziny.

14 minut temu, Daenerys napisał:

Posiadanie empatii

A może ja sie urodzilam bez empatii ? Jakos nigdy nie przypominam sobie żebym umiała wczuć sie w czyjąś sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę jako wychowawca na obozy młodzieżowe i jak jakaś dziewczyna zaczyna marudzić albo się smucić to proszę często chłopaka, który jej się podoba żeby ją przytulił. Następuje wtedy zmiana o 180 stopni. U dorosłych osobników ludzkich działa to bardzo podobnie. Pani Androgenicznej brakuje męskiej końcówki napięcia :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Figurantowy napisał:

Jeżdżę jako wychowawca na obozy młodzieżowe i jak jakaś dziewczyna zaczyna marudzić albo się smucić to proszę często chłopaka, który jej się podoba żeby ją przytulił.

No i gdzie Ty byłeś jak ja jeździłam na kolonie, więcej takich wychowawców ?.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Androgeniczna napisał:

A może ja sie urodzilam bez empatii ? Jakos nigdy nie przypominam sobie żebym umiała wczuć sie w czyjąś sytuację.

Psychologia ma dosć jednoznaczne stanowisko wobec osób pozbawionych empatii :) 

 

A miewasz wyrzuty sumienia?
Ten słynny wewnętrzny głos, określany jako super ego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Figurantowy napisał:

Pani Androgenicznej brakuje męskiej końcówki napięcia

Ale ja nie jestem smutna jestem bardzo zadowolona ze swojego życia

Godzinę temu, Patton napisał:

A jesli obok niego stałby Polak z ładną buzią, to założę się że zostałby w ogóle nie zauważony, albo co najwyżej byłby potraktowany jak śmieć.

Dużo zależy. Mało jest polaków z ładną buzia. Poza tym kobiety też podświadomie patrzą na różnice genetyczne i taki obcokrajowiec czesto ma duzo dalsze dna niz polak wiec sugeruje mozliwosc uzyskania zdrowszego potomstwa. 

Godzinę temu, Apocalypse napisał:

A miewasz wyrzuty sumienia?

Oczywiście że tak tylko rzadko robię coś co moze je wywoływac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Androgeniczna napisał:

Ale ja nie jestem smutna jestem bardzo zadowolona ze swojego życia

Wiesz, że ktoś realnie zadowolony nie ma potrzeby, by non stop to podkreślać? :) Dlatego czuję pewną niespójność. A z tymi Hiszpanami, Polkami i Azjatkami to też grubo pojechałaś :) Są ładne i nienachalnej urody w każdej rasie i narodowości. To nie jest tak, że dana narodowość to stuprocentowy i pewny handicap do urody.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror

Podkreślam to tylko wtedy kiedy ktoś mi zarzuca jakoby miałabym być nieszczęśliwa czy smutna. Poza tym czy nie znasz osob które np są teraz w trakcie spełniania swoich marzeń i wszystko im sie udaje wiec są aż naćpani radościa? Może własnie jestem w takiej sytuacji życiowej i dlatgo często przytaczam jakieś sytuacje z zycia i mówie ze mam idealne życie bo tak własnie sie czuje. 

Nie pojechałam z narodowościami tylko dałam przyklad. Jeśli mężczyźni uważają że kazda polka leci na Alvaro to masz przykład że wielu polaków leci na azjatki. Taka sama korelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, długonoga napisał:

 

Chyba jesteś poważnie zaburzona, by nie rzec bardziej dosadnie - pierdolnięta.

 

Teraz wiemy dlaczego siostra jej mężczyzny, była tak na nią cięta.
Po prostu wyczuła nosem, że to niezbyt ciekawy materiał.
Kobieta już drugą kobietę wyczuje, co to za ziółko.

 

 

15 minut temu, Androgeniczna napisał:

Brzydki Alvaro to oksymoron :). Pomyśl np stoi Polka i azjatka. Myślę że większość mężczyzn tak samo zareaguje jak Polki na "Alvara"

Azjatki mi się nie podobają.
Często są za chude, mają brzydkie skośne oczy.
W zasadzie im bardziej Azjatka podobna do Białej, tym ładniejsza.
Same robią różne operacje, by przypominać Europejki albo chociaż mieć Euroazjatycką urodę.
Nie mówię, że teraz każda skośnooka to brzydka, bo pewnie zależy od regionu.

Jednak nic nie dorówna romańskiej piękności, szczególnie posypanej latynoskością.
Zobacz, że najpiękniejsze kobiety sa uznawane w krajach Ameryki Łacińskiej z Brazylią i Kolumbią na czele.
Jeszcze uznaje się Włoszki, zwłaszcza za ich styl i klasę.
Ze Słowianek to Rosjanki, no bo na pewno nie Polki : O
Choć i Polkolubnych chłopaków na zachodzie nie brakuje.
I o dziwo mają dobre opinię, ale to dlatego, że ich myszki na zachodzie mają większe wymagania od Polek, co jest logiczną konsekwencją hipergamii.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.