Skocz do zawartości

Witam wszystkich


Agat

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Agat jestem bliski 30 i biorę ślub za parę tygodni. Dziwnym zrządzeniem losu trafiłem do tej ostatniej ostoi normalności w tym paskudnym świecie zatracenia naturalnych wzorców płciowych.

 

Mam nadzieje, że nie spapram sobie małżeństwa z Wasza pomocą ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minutes ago, Brat Jan said:

Cześć!

Intercyza jest?

Nie ma? To już spaprałeś sobie życie…

Mam aktywa, które nie wchodzą do majątku wspólnego. Z tej strony jestem kryty w zadowalającym mnie wymiarze. Zamiast zastanawiać się co będzie, gdy będzie rozwód, lubię myśleć o tym, co zrobić, żeby sobie i przyszłej zonie wszystko ładnie w głowach poukładać.

Edytowane przez Agat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Agat napisał:

lubię myśleć o tym, co zrobić, żeby sobie i przyszłej zonie wszystko ładnie w głowach poukładać.

Następny marzyciel...

Tego nie da się przewidzieć, ale można reagować gdy coś zacznie się dziać nie dobrego.

Będziemy wspierać.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

42 minuty temu, Agat napisał:

Mam aktywa, które nie wchodzą do majątku wspólnego

Mój kuzyn też miał. Po wszystkim został z dychą w kieszeni.

47 minut temu, Agat napisał:

Zamiast zastanawiać się co będzie (...), lubię myśleć (...)

W zasadzie trzeba mieć wyjście gdy wszystko pójdzie nie tak jak się planowało, a pozytywy odbierać jako przyjemny uśmiech fortuny, którego i Tobie i Twojej małżonce serdecznie życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak będzie. Siądziesz z przyszłą żoną i będziecie zaczytywać się forum. Śmichy, chichy, kochanie jaki ja jestem z Tobą szczęśliwy, patrz co ci stulejarze wypisują. Haha, masz rację koteczku, ty masz mnie, moją pusię a oni żadnej nawet nie powąchają. Jacy jesteśmy szczęśliwi. Wieczorkiem po akcie, byłaś wspaniała, dziękuję kochanie. Ty też. Wiesz co, tatuś chce nam dać działeczkę. Jak myślisz, damy radę zbudować jakiś fajny domek? I tyle po Twoich aktywach. :D

 

Na podstawie forumowych historii. ;)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.