Skocz do zawartości

Co myslicie o takiej różnicy wieku?


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, zuckerfrei napisał:

A gdzie kropka na końcu? Tak ta kropka ---->.

Gdzieś się zgubiła, ale na swoim  profilu na fb pewnie ją znajdziesz ;)

A tak na serio, to niby fb mam jak chyba 98% ludzi w moim wieku, ale nie miałabym nic przeciwko jakby nie było tego portalu... 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Saori napisał:

Ona 29, on 51? Idealna dla faceta, czy może postrzegać taką kobietę jako głupszą, mniej poradną, jeśli sam o wiele więcej osiągnął, a ona dopiero gdzieś sie tam zaczyna rozwijać zawodowo?

Czy idealna, a kto to wie?

Wiek to tylko jeden z czynników i wcale nie najbardziej istotny.

Znam parę gdzie różnica wynosi 24 lata, wydają się całkiem dobrze funkcjonować.

Bardzo dobrze opisała to @Natii, ale żeby taka różnica wieku była stymulująca dla obu stron, potrzeba naprawdę dobrego dopasowania się, a wcześniej trafnego wyboru.

 

Co do drugiej części cytatu, usłyszałem jakiś czas temu podobne obawy, zupełnie bezpodstawne.

Świetnie nałożyły się z moimi, kiedy zastanawiałem się czy będę umiał dać młodej kobiecie to, czego oczekuje.

A takie oczekiwania są inne od np. kobiety dojrzałej, która ma już dziecko, najczęściej dorosłe.

I byłby idiotą lub skrajnie cynicznym ten, kto zdecydowałby się wejść w taką relację kierowany wyłącznie widokiem atrakcyjnego młodego tylka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki ma stan majątku i czy będzie ślub bez intercyzy? :D Dopytałaś?

Jaki jest jego stan zdrowia? :D Masz wyniki badań?

Da się szybko wykończyć?;) Potrafisz?

Myślę, że mam w dupie co myślą inni, jeśli to ja będę ponosić konsekwencje. 

 

Ale to na pewno "wielka miłość, nie wybiera" - może, żeby było romantyczniej Pan Cię "uprowadzi" :P

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Natii napisał:

Nie zaglądam tam często, ale skoro polecasz...

Ja tak się tylko wtrącę.

- dlaczego masz insta? Przecież to wylęgarnia szamba.

- a wiesz, tak mam bo wszyscy mają. Nie zaglądam tam często.

 

- dlaczego się chcesz rozwieźć?

- a wiesz, rozchodzę się bo wszystkie moje koleżanki się rozwodzą.

Bo taka moda, bo w tv mówią, bo wszyscy.

 

I wiesz co jest najlepsze? Że wy autentycznie tak myślicie.

Jesteście jednym wielkim emocjonalnym zlepkiem czyiś sugestii i dziwactw. Kopie kopii czyiś kopii bez własnego pomysłu.

Gdyby nie pociąg seksualny, to większość facetów traktowałyby Was jak kogoś z chorobą psychiczną.

 

Bez hejtu, piszę co widzę.

  • Like 4
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, smerf napisał:

Koleś mógłby być jej tatą, Ciekawe co może skłaniać taką panią do takowej miło$ci....

Znudzenie niedojrzałymi równolatkami??

4 godziny temu, Brat Jan napisał:

@Kimas87

A potem klasyczne bóle głowy, sucha dziurka i skoki w bok na młode kutasy.

 

Tia, "klasyczne", wiesz, że seks nie jest sensem życia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Saori napisał:

Ona 29, on 51? Idealna dla faceta, czy może postrzegać taką kobietę jako głupszą, mniej poradną, jeśli sam o wiele więcej osiągnął, a ona dopiero gdzieś sie tam zaczyna rozwijać zawodowo?

On zapewne chce się odmłodzić. Pytanie dlaczego on w tym wieku był wolny?

4 godziny temu, Kimas87 napisał:

Czasem dla kobiety wizja wygodnego, bezpiecznego życia jest ważniejsza niż jej prywatne preferencje odnośnie wyglądu faceta. 

Być może też lubi starszych przez np kompleks ojca i zawsze szukała takich tatusiów

4 godziny temu, Brat Jan napisał:

A potem klasyczne bóle głowy, sucha dziurka i skoki w bok na młode kutasy.

To na pewno bo taki facet będzie coraz mniej sprawny seksualnie a jej libido bedzie rosło

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Androgeniczna napisał:

On zapewne chce się odmłodzić. Pytanie dlaczego on w tym wieku był wolny?

Może dlatego, że 1/3 małżeństw konczy się w Polsce rozwodem, a jeszcze więcej jest rozstań? Można źle trafić po prostu.

17 minut temu, Androgeniczna napisał:

 

Być może też lubi starszych przez np kompleks ojca i zawsze szukała takich tatusiów

A może lubi czuć się po prostu kobieco w związku i przy takim starszym facecie jest to w tych czasach bardziej możliwe? Co wpływa też na to jak bardzo facet ją kręci, bo mnie osobiście podniecają męscy i silni faceci - bardziej nawet psychicznie niż fizycznie, a wśród młodych jest to towar deficytowy, choć zdarzają się wyjątki

17 minut temu, Androgeniczna napisał:

 

To na pewno bo taki facet będzie coraz mniej sprawny seksualnie a jej libido bedzie rosło

Widać, że nie masz doświadczeń z dojrzałymi facetami w łożku, albo źle trafiłaś ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saori Ta różnica wieku nie ma znaczenia. Jeśli będziesz się tak zabierać za gościa jak w poprzednich wątkach i zastanawiać się czy do niego pojechać czy nie, czy nie wyjdziesz przypadkiem na łatwą, czy on nie straci zainteresowania i prowadzić tak rozmowę, że się wszystkiego odechciewa oraz przede wszystkim księżniczkować, że ja pierwsza nie napiszę i analizować każde jego słowo jak chociażby tu z nami na forum, to każdy facet jaki Ci się nawinie bardzo szybko ucieknie i te różnice wieku niezależnie jakie one nie będą, można będzie sobie wsadzić głęboko sama dobrze wiesz gdzie;)

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Isildur poniżej przeciętnej. Tylko tyle? Może coś o moim wieku. Bo przyjść zeszczać się na forum to każdy potrafi. Nawet typ co chciał wychowywać nie swoje dzieciaki. Nie to, że to jakiś problem, piję do Twojej hipokryzji. Twój cfffaniak co boi się wyjść z domu. Długo nad tym myślałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze odradzam, dla mnie taka różnica jest zbyt duża. :) Kiedyś napisałabym coś innego, że to tylko liczby bla bla, ale teraz gdybym była wolna nie pakowałabym się w głębszą relacje z facetem starszym ode mnie o +10 lat. :)

I niech Cię nie zwiedzie jego wiek, :D

starszy facet nie = dojrzały (emocjonalne) facet. ;)

A jak postrzega Cię tamten 50 latek?

Bezsensowny temat (skąd mamy to wiedzieć????) - mężczyźni są różni i też nie wiadomo jakie ma wobec Ciebie zamiary. ;)

 

4-7 lat to moim zdaniem idealna różnica (mam faceta 5 lat starszego). 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.