Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj w wariatkowie, pardon, przychodniowariatkowie po odbiór wyników.

 

Hitlerzyca przy wejściu  rozstrzeliwująca bezmaseczkowych i tych co nie umyją rąk w kwasie solnym.

 

Wchodzę  i widzę sen wariata.

 

Narysowali ulice jednokierunkowe na podłodze, po korytarzach z malowaniem identycznym co na ulicy, linie ciągłe,  przerywane, ronda na skrzyżowaniach (!!!), RONDA, R O N D A ! ! ! 

 

Nawet były  parkingi aby usiąść na ławce,  iść  dalej, zawrócić aby wejść do gabinetu!!!

 

Wszechobecne znaki - Dystans! Koronaśmierć! Rysunki zakneblowanych ludzi.

 

Lekarze powinni iść się leczyć!!! Na głowę! 

 

  • Like 3
  • Haha 4
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Imiennik napisał:

@Eskel

Ale tu nie ma co sobie wyobrażać. Pfizer i bodajże moderna już więcej krzyczą za szprycę, a gdzieś z miesiąc temu była mowa o odpłatności szczepień. Kwestia czasu.

 

Tak. Wrzucałem wczoraj info, że Pfizer i Moderna zarobią na kontrakcie z UE (do 2023 roku) około 50 MLD dolarów.

52 minuty temu, Peter Quinn napisał:

 

Jak usprawiedliwić fakt, że szczepionki to niedziałające gówno? Trzeba wymyślić nową, straszną mutację :)

 

Proste.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa wszystkich niezaszczepionych w Niemczech nie chce poddać się szczepieniu

https://dojczland.info/polowa-wszystkich-niezaszczepionych-w-niemczech-nie-chce-poddac-sie-szczepieniu/

 

Australia. Starszy pan zostaje zatrzymany za brak maski w parku, pomimo, że posiada zaświadczenie zwalniające go z obowiązku (choroby serca) zostaje skuty. W wyniku zdarzenia, z powodu nerwów dostaje na miejscu ataku

 

https://streamable.com/dqafaa

 

Australia testuje system monitoringu dystansu społecznego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Martius777 said:

Australia testuje system monitoringu dystansu społecznego.

 

 

Pamiętacie jak porzucaliśmy WAW na rzecz zamieszkania na wsi? Głównym motywem naszej decyzji, było odrzucenie miast jako nie nadających się w niedalekiej perspektywie do życia, przyszłych gett niewolniczych. Ile minęło od marca?

Swoją drogą, podejrzewam, że gdyby podobne rozwiązania próbowali w naszej wsi implementować, "nieznani sprawcy" spaliliby najpierw stodołę sołtysa a gdyby ta ofiara nie pomogła, to i pewnie samego sołtysa. Tutaj przerażeni maseczkowcy boją się podwójnie, bo lud nie taki ciemny. 

 

ps. Aczkolwiek widziałem raz traktorzystę, samotnie jadącego w kabinie na środku pola, podskakującego w rytmie mijanych bruzd w szmacie na twarzy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega i inni zomowcy.

 

Szykujta dupsko, trzecia dawka nadchodzi:

 

https://nczas.com/2021/08/03/ostatnia-prosta-ale-bez-mety-dr-sutkowski-trzecia-dawka-szczepionki-nieunikniona/

 

 To jest sytuacja (podawanie trzeciej dawki – red.) nieunikniona. Bardziej pytanie „kiedy”, a nie „czy”. U nas rekomendacje Rady Medycznej i jeszcze takie, które znalazłyby odzwierciedlenie w prawodawstwie, nie wystąpiły. Natomiast myślę, że tak trzeba będzie robić – powiedział.

 

 Czekamy na badania, które podpowiedziałyby nam, kiedy powinno to nastąpić. Wydaje się, że szczepienie raz na rok, raz na półtora roku, będzie koniecznością. Pytanie tylko, czy za rok czy za dwa – ogłosił na łamach „WP” dr Sutkowski.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Rnext napisał:

ps. Aczkolwiek widziałem raz traktorzystę, samotnie jadącego w kabinie na środku pola, podskakującego w rytmie mijanych bruzd w szmacie na twarzy. 

 

Co w tym dziwnego? Wirus może krążyć w powietrzu, może być roznoszony przez bociany, wróble, myszy etc.

 

Kilka dni temu widziałem młodą dziewczynę, która przed wejściem do sklepu założyła na pyszczek dwie maseczki. Na szczęście większość nie zakładała w ogóle.

---------------------

 

Na pewno się pomylili (nie znaleziono wirusa w powietrzu i na różnych przedmiotach w pociągu).

 

https://nczas.com/2021/08/03/tego-tutaj-nie-ma-covidowa-histeria-byla-kompletnie-nieuzasadniona/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minutes ago, Rnext said:

Uciekną nam tymi szprycami do przodu, że jak nas wyłapią i przymuszą, to nigdy nie odrobimy strat w dawkach do szczepionych ;) 


Tak sobie myślę, że absolutnie oczywistym argumentem jaki powinniśmy się bronić to myśl, że aktualne szczepionki zostały przygotowane na stary wariant wirusa, który już dawno temu zmutował i są nieaktualne. I nie jest to żadna fanaberia, ale fakt. 

Wydaje mi się że chcąc, nie chcąc - logistycznie tego nie ogarną - by w samej Polsce, rok do roku szprycować całą populację - część się do tego zniechęci (niektórzy już nie przyszli na drugą dawkę), w dodatku nowe serie na dany wariant trzeba będzie rozdystrybuować na cały świat, mogą do tego dojść jakieś problemy organizacyjne, kadrowe etc. Duża część elektoratu PiS może być anty, więc aktualna skorumpowana władza raczej nie będzie kalała własnego gniazda - oni boją się utraty władzy i to w sposób paranoiczny. 

Generalnie tej jesieni część mitów prawdopodobnie się obnaży, pytanie jakie asy w rękawie przygotowali "wielcy" tego świata - cała nadzieja w tym, że jako gatunek ludzki zwyczajnie popełniamy błędy, każdy plan ma swoje słabe punkty i im więcej ludzi racjonalnie podejdzie do tematu i lokalnie, produktywnie będą współpracować ponad podziałami, tym więcej faili zostanie obnażonych. 

"Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try again. The fall breaks them. And some, are given a chance to climb. They refuse, they cling to the realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is."

Petyr ‘Littlefinger’ Baelish
 

Generalnie przeraża mnie jedynie ilość pionków, którzy koncertowo i wzorowo tańczą tak jak im zagrają - wszelakie służby mundurowe, dziennikarze etc. Przecież chyba nikt nie wierzy w to, że wszyscy byli osobni szkoleni, brali udział w jakimś wspólnym spisku czy coś w ten deseń. Podsycając strach, podziały, siejąc dezinformacje, mity wszelakie i wkładając do głów odpowiednia narrację, mentalnośc ludzi zmienia się w sposób podobny, jak podczas pandemii rozprzestrzenia się wirus. 

Tak mi się skojarzyła postać z GoT - Littlefinger mimo tego, iż działał często indywidualnie, potrafił siać zamęt i kreować rozwój wydarzeń. Być może aktualnie w tym całym chaosie mamy wlaśnie takie jednostki, które w sposób bardzo przebiegły są w stanie tak umiejętnie pchać ogromne tłumy ludzi w dowolnie obranym kierunku. A to wszystko opiera się na pierwotnych instynktach przetrwania zarówno jednej jak i drugiej strony, która po prostu ma inną strategię - sprzeczną i kolidującą ze strategią drugiej strony. 
Konflikt idealny i nierozwiązywalny bez wyłączenia tych pierwotnych instynktów i próby łagodzenia podziałów, które aktualnie są skrajnie podsycane. 

Edytowane przez Peter Quinn
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Martius777 napisał:

Byłem dzisiaj w wariatkowie, pardon, przychodniowariatkowie po odbiór wyników.

 

Hitlerzyca przy wejściu  rozstrzeliwująca bezmaseczkowych i tych co nie umyją rąk w kwasie solnym.

 

Wchodzę  i widzę sen wariata.

 

Narysowali ulice jednokierunkowe na podłodze, po korytarzach z malowaniem identycznym co na ulicy, linie ciągłe,  przerywane, ronda na skrzyżowaniach (!!!), RONDA, R O N D A ! ! ! 

 

Nawet były  parkingi aby usiąść na ławce,  iść  dalej, zawrócić aby wejść do gabinetu!!!

 

Wszechobecne znaki - Dystans! Koronaśmierć! Rysunki zakneblowanych ludzi.

 

Lekarze powinni iść się leczyć!!! Na głowę! 

Ciekawe, sam ostatnio bywałem placówkach medycznych- zarówno prywatnych jak i państwowych i mam zupełnie inne spostrzeżenia. Lekarze i reszta personelu chodzą bez masek, na korytarzu nikt mi nie zwrócił uwagi, że nie mam maski, tylko raz wchodząc do gabinetu usłyszałem prośbę o ubranie maski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe.

 

 

Inne zdanie w tej sprawie mają prawnicy. - Przepisy krajowe dopuszczają możliwość uznania szczepień przeciw COVID-19 za obowiązkowe - powiedział w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Piotr Pałka, radca prawny.

- Podstawa prawna do uznania określonych szczepień za obowiązkowe istnieje w naszym porządku prawnym już od 2009 r. - dodał mecenas Pałka. Wystarczy, że szczepienia przeciw COVID-19 znajdą się w rozporządzeniu ministra zdrowia, które określa wykaz obowiązkowych szczepień ochronnych. Oczywiście nikt w takim przypadku nie doprowadzałby nikogo do punktu szczepienia siłą - po prostu odmowa zaszczepienia skutkowałaby karą finansową.

 

https://businessinsider.com.pl/finanse/handel/obowiazkowe-szczepienia-dla-pracownikow-handlu-co-na-to-branza/bvcbemx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na internet sprawdzić pogodę, patrzę sobie o jakie ciekawe, klikam w pierwszy link (serio) z "zobacz także"

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-usa-liczba-pacjentow-z-covid-19-osiagnela-poziom-sprzed-roku,nId,5398179#parametr=bloczek_rek_zt
 

"Burmistrz Nowego Jorku poinformował, że od 16 sierpnia okazanie dowodu szczepienia będzie warunkiem wejścia do restauracji, teatrów czy siłowni."

 

"Według danych CDC, około 95 proc. hospitalizowanych przypadków Covid-19 to osoby niezaszczepione."

 

"Według sondażu Ipsos dla portalu Axios, większość Amerykanów - 79 proc. - obwinia za nową falę zakażeń niezaszczepionych."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, slusa napisał:

"Według sondażu Ipsos dla portalu Axios, większość Amerykanów - 79 proc. - obwinia za nową falę zakażeń niezaszczepionych."

W linku który wrzuciłeś, jeden z pierwszych komentarzy pod spodem brzmi tak:

 

~To oczywiste- 33 min temu
Że wpisy antyszczepionkowców powinny być ścigane jak usiłowanie zabójstwa. Gdzie jest policja? A może wszyscy pilnują domu Boskiego Cezara z Żoliborza?
 
 
______
 
W sumie to logiczne, że posegregowanie ludzi, przepustki i inne gówno pozwoli zwalczyć wirusa :)
 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej przeraża wzrost realnego opodatkowania w następnym roku, a nie szczepionki. To temat totalnie zastępczy moim zdaniem. Nadchodzi niespotykany zamordyzm podatkowy i miska ryżu. Jeszcze dobrze, jak na ryżu się skończy, a nie na suchej bułce zapijanej wodą z kałuży. Już od dawna w masce nie chodzę. Zapomniałem o temacie. Apteka, lekarz, nikt mi uwagi nie zwrócił i nie zwróci, bo kurwy się boją i tego się trzeba trzymać.

 

Poza tym skoro wirus mutuje to się osłabia, a nie wzmacnia, więc to raczej dobra wiadomość, tym bardziej mnie dziwi nakręcanie tematu szczepionek. Tak im kasa potrzebna. Ludzie generalnie są pojebani ze wszystkich stron. Dla mnie ten świat stracił już całkowicie smak i jakikolwiek sens. Żaden wybór nie ma sensu. Jak widzę kurwy polityczne i zwykłych debili na co dzień to wszystkiego się odechciewa.

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

 Dla mnie ten świat stracił już całkowicie smak i jakikolwiek sens. Żaden wybór nie ma sensu. Jak widzę kurwy polityczne i zwykłych debili na co dzień to wszystkiego się odechciewa.

Swiata nie zmienimy , trzeba spier..c na  peryferie tzw.cywilizacji .Wyglada na to ze @absolutarianinmial racje.W kryzysowych sytuacjach ilosc debilizmu moze tylko przybierac ostro na masie .

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote

 

Po tym jak poseł Braun ujawnił, że w kwietniu br prezes Urzędu wydał zgodę na testowanie produktu w fazie badań klinicznych na dzieciach poniżej 12 r.ż. 

decyzja_cessak_pfizer-533x261.jpg

tenże prezes  się odwinął i poleciał do mediów się poskarżyć.

Kuriozum - poskarżył się na "antyszczepionkowców".

 

To mi przypomina zamierzchłe czasy. Przypomnijcie mi jak to władza ludowa nazywała, na łamach gazet, swoich wrogów?

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, thyr napisał:

Swiata nie zmienimy , trzeba spier..c na  peryferie tzw.cywilizacji .Wyglada na to ze @absolutarianinmial racje.

Oczywiście, że miał i ma rację, ale to człowiek jeden na milion ze stalowymi jajcami, do tego skrajnie inteligentny, co widać po materiałach, stylu wypowiedzi i całokształcie.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, cst9191 said:

Przepisy krajowe dopuszczają możliwość uznania szczepień przeciw COVID-19 za obowiązkowe - powiedział w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Piotr Pałka, radca prawny.

 

Prawnik Tak powiedział. Ja też że wynajmę prawnika, który powie że jest dokładnie na odwrót.

Jakie są podstawy prawne do takiego twierdzenia? Że prawnik tak powiedział? A co to jest talmud? Żeby nadworni uczeni w piśmie interpretowali co jest zgodne z prawem?

 

Złowrogi covid nie jest na liście chorób zakaźnych więc jest na równi z przeziębieniem w sensie prawnym. Na przeziębienie też muszę się szczepić? A gdzie to jest napisane?

 

Przez ostatnie kilka miesięcy dostałem takiej awersji do tzw. ekspertów i słowa przez tychże  mielonego,  że bez dowodów nie przyjmuję nawet obietnicy wyniesienia śmieci.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas rozglądać się za inną planetą...

 

Australia. Natychmiastowy lockdown w części Queensland z powodu 7 przypadków!

W piątek premier poinformował, że rząd ponownie otworzy granice i zniesie restrykcje, gdy szczepienia przyjmie 80 proc. dorosłych mieszkańców Australii.

 

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,27393283,australia-natychmiastowy-lockdown-w-czesci-stanu-queensland.html

W Niemczech już niedługo wizyta u fryzjera/restauracji tylko dla zaszczepionych

 

Gazeta BILD dotarła do informacji według której już niedługo wizyta w hotelu, restauracji u fryzjera ma być możliwa tylko dla zaszczepionych, bez możliwości okazania negatywnego testu. Zaszczepieni będą musieli dodatkowo okazać negatywny test. Obostrzenia dla miejsc z dużą średnia zakażeń i hosp.

 

https://www.nordbayern.de/politik/bericht-bund-will-restaurant-verbot-fur-ungeimpfte-massnahmen-auch-fur-geimpfte-1.11263067

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, mpawel5 said:

Albo, że ta Delta nie groźna i sczepka guzik daje, albo szczepka robi spore kuku i będzie grubo. 

Fakty, prawda i rzeczywistość już są bez znaczenia. Wszyscy już przegraliśmy. Przy aktualnych metodach i skali zarządzania percepcją tłumów, przekonają do wszystkiego, co będzie niezbędne do realizacji wytycznych. Te małe enklawy "buntowników" są już bez  globalnego znaczenia. Współcześnie, los człowieka, to dzielenie niedoli zniewolonej i oczadzonej większości. 

  • Like 1
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Martius777 napisał:

Gazeta BILD dotarła do informacji według której już niedługo wizyta w hotelu, restauracji u fryzjera ma być możliwa tylko dla zaszczepionych, bez możliwości okazania negatywnego testu. Zaszczepieni będą musieli dodatkowo okazać negatywny test. Obostrzenia dla miejsc z dużą średnia zakażeń i hosp.

 

To co w Niemczech to i w Polsce będzie :)

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.