Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i panowie, dziś dostałem wyniki - stwierdzony Covid, brak węchu całkowity, samopoczucie średnie, porównałbym do grypy, będę informował 😉 

 

Wcześniej, moja kobieta dodatni test około miesiąc dwa temu, mi nic nie było, dziewczyna teraz ma identyczne objawy do mnie oprócz braku węchu, na test nie chcą jej wysłać bo już "miała" covida według testu pcr. Zrobimy prywatnie i dam znać co wyszło 😆 

 

Co do tego węchu. Nos w stuprocentach czysty, nie ma mowy o nieczuciu z powodu "zatkania". Jedyny specyficzny objaw. Ogólnie ciekawe bardzo chociaż nieprzyjemne bo jedzenie prawie w ogóle nie smakuje. Wech sprawdzony na occie, ziarnach kawy i vodce 😂

Edytowane przez Jonash
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

 

Koronawirus. Możliwy zakaz przemieszczania się po kraju przed świętami

Rząd rozważa wprowadzenie zakazu przemieszczania się po kraju i to jeszcze przed świętami wielkanocnymi. - Myślę, że jesteśmy bardzo bliscy tego. Ale to wynika z rozsądku. Zawsze wszyscy mówimy, że większość ludzi jest rozsądna, bo tych ludzi, którzy wykazują się brakiem rozsądku, żeby nie powiedzieć inaczej, jest stosunkowo niewiele - mówił prof. Andrzej Horban w programie "Rozmowa Piaseckiego" w TVN24.

 

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Shit test odbiłem rozwodem napisał:

Wiecie już, że kompletnym przypadkiem na covidozawał zmarł prezydent Tanzanii? Borisy Dżonsony, stuletnie Juźki Bajdeny i Trumpy przeżyły wirusa na lekko natomiast 61letni prezydent Tanzanii nie dał rady. 

Na covid? Kto tak powiedział?

 

Ja wyczytałem że od dłuższego czasu miał problemy z sercem.

 

After a lengthy absence from public appearances, unconfirmed rumours circulated that he, himself, had been hospitalized with the disease.[8] His death on 17 March 2021 was attributed to a long-standing heart issue by the government.

 

he had suffered from chronic atrial fibrillation for more than a decade.

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jonash Jak nie dasz sobie wkręcić, że zbrodniczy wirus Cię wykończy to przeżyjesz :) Jak schudniesz parę kilo na wiosnę, to nie zaszkodzi.

 

@Perun82 Jak zapowiadają, że możliwy to na 99% wprowadzą go w życie. A ja na 99 % będę miał ich w du.ie, pojadę do rodziny, pójdę do kościoła, będę cieszył się wiosną bez kagańca na twarzy.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fury King powiem Ci bracie, że odpukać męcze się z tym wiruskiem trzeci dzień, na tę chwile wielokrotnie ciężej przechodziłem anginę czy grypę parę lat temu 😉 

 

Gdybym nie wiedział o tej nagonce z mediów pewnie pomyślałbym że to mocniejsze przeziębienie, przez które muszę poleżeć kilka dni aż się nie wyleczę. 

 

Co roku mnie to spotyka tylko różni się to nieznacznie intensywnością. 

Edytowane przez Jonash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Jonash said:

Wcześniej, moja kobieta dodatni test około miesiąc dwa temu, (...) dziewczyna teraz ma identyczne objawy do mnie oprócz braku węchu, na test nie chcą jej wysłać bo już "miała" covida według testu pcr.

 

Zrobimy prywatnie i dam znać co wyszło

 

I po co (ten prywatny test)? Skoro ma takie same objawy co ty to ma to samo co ty. Utrata węchu dotyka ok 1/3 zarażonych i objawowych. To znaczy, że nie musi mieć tego akurat objawu.

 

Skoro już miała wirusa (oficjalnie, nawet jeśli był fałszywie pozytywny) to jest kryta i kuta na cztery łapy teraz, i niech tak zostanie. Nie rób żadnych niepotrzebnych testów, które jak sam widzisz nie są kryterium bycia chorym. Tym kryterium są objawy charakterystyczne dla danej choroby.

Nie kombinuj i nie tuż jak dobrze działa.

 

Przeczytaj lub odsłuchaj że zrozumieniem tę relację.

Nie generuj kolejnych nic nie znaczących "przypadków", nie graj w ich grę bo przegrasz.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiowałem.

Maski zaczynają spadać!

„Chińskie laboratorium biologiczne w Wuhan jest częścią Glaxosmithkline, która (tak się składa) należy do firmy Pfizer!” (ten, który robi szczepionkę przeciwko wirusowi, który został (przypadkowo) uruchomiony w Laboratorium Biologicznym w Wuhan i został (przypadkowo) sfinansowany przez dr Fauci, który (przypadkowo) reklamuje szczepionkę!

„GlaxoSmithKline jest (przypadkowo) zarządzany przez dział finansowy Black Rock, który (przypadkowo) zarządza finansami Open Foundation Company (Fundacja Sorosa), która (przypadkowo) prowadzi francuską AXA!

"Przypadkowo Soros jest właścicielem niemieckiej firmy Winterthur, która (przypadkowo) zbudowała chińskie laboratorium w Wuhan i została kupiona przez niemiecki sojusz, który (przypadkowo) ma Vanguard jako udziałowca, który jest (przypadkowo) udziałowcem Black Rock, który (przypadkowo) ) kontroluje banki centralne i zarządza około jedną trzecią globalnego kapitału inwestycyjnego.

Black Rock jest również (akurat) głównym udziałowcem firmy MICROSOFT, należącym do Billa Gatesa, który (tak się złożyło) jest udziałowcem Pfizera (który - pamiętasz? Sprzedaje cudowną szczepionkę) i (przypadkiem) jest teraz pierwszym WHO sponsorem jest!

Teraz rozumiesz, jak martwy nietoperz sprzedany na mokrym rynku w Chinach zainfekował CAŁĄ PLANETĘ!

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martius777

Cóż za cudowny zbieg okoliczności. Same przypadki :)

 

Jak Wam coś powiem to nie uwierzycie. Zostałem fizycznie zaatakowany za brak maski, chociaż mam świeży wyrok sądu w tej sprawie na moją korzyść. Od słowa do słowa facet w sklepie, klient ok 40r.ż. użył wobec mnie siły fizycznej, bez pacyfikacji się nie obyło, musiałem pacjenta wyciągać ze sklepu i zrobić zakupy gdzie indziej, nie będę się za idiotę tłumaczył.

 

Taka to nowa rzeczywistość, uwaga na wystraszone bydło, może stratować.

  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Imiennik napisał:

@Martius777

Cóż za cudowny zbieg okoliczności. Same przypadki :)

 

Jak Wam coś powiem to nie uwierzycie. Zostałem fizycznie zaatakowany za brak maski, chociaż mam świeży wyrok sądu w tej sprawie na moją korzyść. Od słowa do słowa facet w sklepie, klient ok 40r.ż. użył wobec mnie siły fizycznej, bez pacyfikacji się nie obyło, musiałem pacjenta wyciągać ze sklepu i zrobić zakupy gdzie indziej, nie będę się za idiotę tłumaczył.

 

Taka to nowa rzeczywistość, uwaga na wystraszone bydło, może stratować.

 

Ładnie ludzi grzeje widzę.. Co do covida, już czuje znaczną poprawę zdrowia, dzisiaj zrobiłem trening w domu. Izolacja ma trwać do 1 kwietnia co jest chyba jakimś żartem. Grypę w poprzednich latach przechodziłem identycznie. Oprócz pandemii strachu jestem pewny, że żadnej innej nie ma. Z resztą co do grypy w latach 2016/2017 w ostatnim tygodniu stycznia było 360 tys zachorowań tygodniowo! Oczywiście wtedy był identyczny problem z łóżkami teraz nazwanymi "covidowymi". Wtedy jednak pandemii nie ogłoszono ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Martius777 napisał:

Chińskie laboratorium biologiczne w Wuhan jest częścią Glaxosmithkline, która (tak się składa) należy do firmy Pfizer!” (ten, który robi szczepionkę przeciwko wirusowi, który został (przypadkowo) uruchomiony w Laboratorium Biologicznym w Wuhan i został (przypadkowo) sfinansowany przez dr Fauci, który (przypadkowo) reklamuje szczepionkę!

 

O tej bredni i fake newsie pisałem parę m-cy temu

 

https://demagog.org.pl/fake_news/nie-chinskie-laboratorium-w-wuhan-nie-nalezy-do-glaxo-i-pfizera/

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Martius777 said:

Chińskie laboratorium biologiczne w Wuhan jest częścią Glaxosmithkline, która (tak się składa) należy do firmy Pfizer!

 

Źródło?

Jak piszesz takie rzeczy zapodaj źródło albowiem nie wiadomo jak bardzo są to informacje a nie spekulacje. W przypadku informacji kontrowersyjnych, takich kodak te, jest to szczególnie istotne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie szczepimy do skutku, do ostatniego naboju

 

"Przyjęli 1 dawkę szczepienia przeciw

COVID-19, ale i tak zachorowali. "Szczepienie nie zwalnia z ostrożności"

"Mamy pacjentów po pierwszej dawce szczepionki, którzy są teraz w ciężkim stanie. Mają zajęte 70-80 proc. płuc" - pisze Piotr Denysiuk, kardiolog z Lublina. Lekarze ostrzegają, że nawet osoby, które przyjęły dwie dawki szczepionki przeciw COVID-19 nie powinny lekceważyć środków bezpieczeństwa."

https://portal.abczdrowie.pl/przyjeli-1-dawke-szczepienia-przeciw-covid-19-ale-i-tak-zachorowali-szczepienie-nie-zwalnia-z-ostroznosci

 

 

Nie wolno informowac o negatywnych skutkach wg ministra, nie lubie tej gazety, ale tu dobrze zrobili:

 

zakrzepyszczep-Fakt655.png

 

 

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/astrazeneca-szczepionka-koronawirus-fakt-skutki-uboczne

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.