Skocz do zawartości

Feministka katolicka wita...


feministka katolicka

Rekomendowane odpowiedzi

I 1) zadała by sobie tyle trudu, po co?

 

Bo widzisz, jedni ludzie by pokazać swoją wyższość wyzwą Cie od chujów. Inni Cię pobiją lub zdemolują auto. Natomiast Ester należy do tego skromnego grona, które zada sobie trudu i zapozna się z Twoim punktem widzenia świata, dojdzie do źródeł Twoich odniesień i spróbuje bezlitośnie zniszczyć Cię w dyskusji na konkretne argumenty. Bo to bardziej boli niż pobicie- którego ona nie dokona, bo np. nie ma możliwości fizycznych. Ona w ten sposób buduje swoją pozycję i swoje ego. Poza tym skrajnie nami gardzi więc jak najlepiej nam dokuczyć? Próbując rozwalić nas argumentami i siejąc ferment intelektualny. Sam widzisz jak tylko rzuciła hasłem "feminizm katolicki" a Ty rozpisałeś się na temat tych bzdur... Dlatego powstał Rezerwat, bo inaczej dwie czy trzy a byłaby rozpierducha na forum i zamiast zajmować się merytoryką, poruszalibyśmy się na poziomie retoryki i obalania absurdów i lapsusów słownych.

 

  2) sformułowanie ''dogmaty ex cathedra'' wskazuje na wyższe wykształcenie albo znajomość tematu, albo jestem lekko naiwny?

 

Tu chylę czoła przed nią, bo jest osobą inteligentniejszą ode mnie mimo, że kobietą. Tak, ma wyższe wykształcenie- nie pamiętam jakie, bo to musiałbyś pogrzebać w otchłani EE, ale na pewno nie jest to dyplom z obierania marchewki.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałbym, że troll internetowy wywołuje kłótnie, ale Ona w większości się ze mną zgadza(...)

Jeżeli przypuszczenia braci się sprawdzą, to mamy tu do czynienia ze zdecydowania potężniejszym i bardziej złożonym zjawiskiem, niż "niewinny" trolling.

 

P.S. Ester kojarzę z EE albo Samczego Runa, ale tak pokrótce - to borderka/psychopatka, czy po prostu osoba z zaburzeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewacka feministka to na pewno. Prawdopodobnie z Warszawy. Podobno również Żydówka.

 

Adrianie - Arox wyczerpał temat o Ester. Nic dodać nic ująć.

Jak to ktoś kiedyś zażartował-''nie dość, że ateista i pedał, to jeszcze czarny'':) Z tym żydostwem to naprawdę? Jeśli tak, to temat katolicyzmu uważam za zamknięty, a dociekliwych odsyłam do ''mądrości''talmudu o gojach i Jezusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@von.hayek

 

 

Ale wredny jesteś nie dość że lewak to jeszcze sugerujesz że nie normalny i nie człowiek :lol: Ty to potrafisz niewiastę obrazić :rolleyes:

 

Cóż, myślałem że Ty wiesz że lewaki to nie ludzie.  ;)

Homo sapiens = Człowiek rozumny. Jak widać sylwetka człekokształtna i wykształcenie nie jest warunkiem wystarczającym do kwalifikacji do tej grupy.  ;)

 

 

 

Żeby nie było, to piszę to z przymrużeniem oka. Ale skoro cały temat to trolling, to dlaczego nie?  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiJa, Pokorna, Lady - witam, witam, drogie Panie ;)

Kootas – jeśli ujmiemy feminizm jako nurt opowiadający się za możliwością realizacji kobiecości, to kobieta prolajferka realizuje się walcząc z aborcją i domagając się, by kobiece łono było miejscem życia a nie cmentarzyskiem. 

To mi odpowiedziałaś. W zusie pracujesz, masz za dużo czasu?

Wklej tu jakieś definicje feminizmu katolickiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, myślałem że Ty wiesz że lewaki to nie ludzie.  ;)

Homo sapiens = Człowiek rozumny. Jak widać sylwetka człekokształtna i wykształcenie nie jest warunkiem wystarczającym do kwalifikacji do tej grupy.  ;)

 

 

 

Żeby nie było, to piszę to z przymrużeniem oka. Ale skoro cały temat to trolling, to dlaczego nie?  :P

 

Lewaki to homo sovieticus:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Homo_sovieticus

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Estera? To nie ja. :) Biorąc pod uwagę fakt, że w tym topicu z chęcią kontynuowałabym polemikę oraz obronę symbiozy konserwatywnego feminizmu z dogmatyką katolicką, czy mielibyście coś przeciwko temu, żebym jutro lub najpóżniej pojutrze założyła specjalny temat z rozmowami "Joe" z "przewidującym" księdzem Malachim? I nie, ksiądz Malachi nie powiedział "Będzie sobie taki Harry Potter", "Będzie sobie Lady Gaga" ale przedstawił tak szeroką perspektywę symboliki okultystycznej, że sama jestem w szoku jak to wklepuję ze skanów w plik (teraz jestem na linii Andegaweńskiej, matce Antychrysta, Wierzbowej Dziewicy i Masońskiej Włóczni z Czerwonego Bzu). Dotychczas poza tym "powitalnym" tematem nie założyłam żadnego innego a wątek o Dodzie i Nergalu został wydzielony z propozycji forumowych. Więc mogłabym.... założyć Topic Tysiąclecia? Plissss....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 I nie, ksiądz Malachi nie powiedział "Będzie sobie taki Harry Potter", "Będzie sobie Lady Gaga" ale przedstawił tak szeroką perspektywę symboliki okultystycznej..........

 

 

Ksiądz Malachi za to powiedział pewnie !!!!!!!

I niech się STANIE " FEMINISTKA KATOLICKA" :D

I stało się :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żydostwo a Malachi Martin to raczej dwa światy, więc zgodnie z Waszą teorią mielibyśmy pierwszego Żyda, który pochwala i reklamuje księdza, któy to z kolei upublicznił żydomasoński spisek na kilku konklawe. Ciekaw jestem, co napisze.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maslo maslane

 

"Podobnie tez mezczyzna nie został stworzony dla kobiety,lecz kobieta dla mężczyzny" (1 Kor  11/7)

 

"Zony niechaj będą poddane swym mezom,jak Panu,bo maz jest glowa zony,jak i Chrystus"(Ef  5/22)

 

to odnośnie twojego katolicyzmu,czyli totalny brak wiedzy o tym o czym mowisz

jeśli chodzi o twój feminizm,to zapraszam do wniesienia lodówki na 10 pietro bez windy,ktora specjalnie zakupie tylko po to .żeby to  zobczyc,oczywiście musisz sobie znaleźć druga przyjaciolke feministke która ci pomoze.

ew.zatrudnij się w firmie drogowej do układania asfaltu,w celu spełnienia swych feministycznych pogladow,i udowodnienia nam seksistom ze nie jesteśmy wam do niczego potrzebni/

 

ps.nie widziałem jeszcze ladnej feministki,i pewnie nie zobaczę,pozatym nawet kobiety was nie lubia,

miłego dnia zycze i zapraszam do dalszej dyskusji

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.