Skocz do zawartości

Feministka katolicka wita...


feministka katolicka

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanka miała odpisać. Minęło trochę czasu, a tu ani widu ani słychu.

 

 

Pewnie z wypiekami na twarzy pisze kolejne rozdziały a potem kopiuj/wklej :lol:

 

 

Bo jej w " Mental Hospital " zabrali smarthona i przenieśli na inny oddział :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryss, ależ ja się z Biblią zgadzam. Kobiety są organicznie bardziej podatne na ból, więc fizycznie i społecznie nie powinny być zawsze tak dominujące jak mężczyżni... Feminizm to dla mnie zrównanie obu płci tam, gdzie biologia nie wymaga różnorodności.

Po konsultacji z katolickim kapłanem doszłam do wniosku, że pełne, kompletne przytoczenie wypowiedzi księdza Malachiego odnośnie Pottera, 11 września i Lady Gagi po raz pierwszy przeze mnie akurat w miejscu skupionym bardziej na seksie niż dyskusjach na temat doktryny katolickiej narażałoby takowe treści na ośmieszenie i prowadziłoby do pewnego publicznego zgorszenia, przed którym ostrzegał Chrystus w Ewangeliach. Co do Pottera powiem tyle, że Malachi słusznie uważał, że Lilia Andegaweńska ("Lily"?) przejdzie śmiertelną dla siebie inicjację w Samhaim - a akurat w Harrym Potterze Lily ginie z powodu zaklęcia Voldemorta w Noc Duchów. 11 września to najpoważniejsza kwestia - osobiście wierzę, że to faktycznie arabscy fanatycy dokonali zamachów, ale w świetle wypowiedzi Malachiego możliwe, że zostali podjudzeni przez satanistów. NIE, Malachi nie mówił nic o fundamentalistach arabskich (ale to się też nie wyklucza, wierzę, że to faktycznie fundamentaliści islamscy dokonali ataków) tylko rozmawiając na temat rzekomej wizji medjugorystki Vassuli Ryden z 11 września 1991 dotyczącej Wieży obracającej się w pył stwierdził, że skoro Vassula jest pseudochrześcijańskim a tak naprawdę okultystycznym, kryptosatanistycznym medium channelingowym, to wobec jej przesłania może się sprawdzić zasada satanistycznej dziesiątki. Wiele dzieł inspirowanych zdaniem Malachiego przez satanistomasonerię rozgraniczało się na równe 10 lat, jego zdaniem takim przykładem było równe 10 lat pomiędzy skonstruowaniem pierwszego oficjalnego fałszywego objawienia w Medziugorje a wybuchem konfliktu na Bałkanach. Z kolei Gaga to imię jednego z demonów jakie drwiły z księdza Malachiego. Gaga powiedziała mu "To jest mój czas. Wrota zostały otwarte." Jeśli przyjrzycie się takim teledyskom Lady Gagi jak "Applause" zobaczycie tam kryptosatanistyczną symbolikę, np. motyw uwięzienia duszy w klatce, odniesienie do cyrografu podpisanego przez Lady Gagę która stała się służebnicą demona "Gaga".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole ona was podpuszcza, a wy się dajecie. :lol:

 

Tak samo ja mogę wysmażyć wam na szybko parę stron "Symbolika satanistyczna w twórczości A. Sapkowskiego, Saga jako droga ku wiecznemu potępieniu" - też będziecie łykać jak pelikan rybki?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryss, ależ ja się z Biblią zgadzam. Kobiety są organicznie bardziej podatne na ból, więc fizycznie i społecznie nie powinny być zawsze tak dominujące jak mężczyżni... Feminizm to dla mnie zrównanie obu płci tam, gdzie biologia nie wymaga różnorodności.

Bzdura na kiju.badania dowodza ze kobiety po porodzie naturalnym maja podwyzszony próg bólu%-)czyli az takie delikatne nie są%-)siłą fizyczną nie odbiegaja niczym od facetów.no ale cywilizacyjnie narzuca sie kobiecie to ze jest słabsza.czy społecznie kobiety stoja nizej?nie somdze%-)kulturowo jak najbardziej mniej rozwiniete.bardziej nie rozwiniete.no dobra czasami wrecz uposledzone.a co do reszty to promyk mojej pół boskoci bedzie prowadził ciebie po ciemnej dolinie,zła sie nie ulekniesz itd%-)

 

Red napisał

"Ja pierdole ona was podpuszcza, a wy się dajecie. :lol:

 

Tak samo ja mogę wysmażyć wam na szybko parę stron "Symbolika satanistyczna w twórczości A. Sapkowskiego, Saga jako droga ku wiecznemu potępieniu" - też będziecie łykać jak pelikan rybki?"

Klan i Maciek z klanu.Rychu latał z klama po burdelach a Jerzyk śmiga z siekiera w furze i mieszka na SADYBIE

W ciemnosci rodzi sie zło ciemnosci sadyby%-)

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole ona was podpuszcza, a wy się dajecie. :lol:

 

Tak samo ja mogę wysmażyć wam na szybko parę stron "Symbolika satanistyczna w twórczości A. Sapkowskiego, Saga jako droga ku wiecznemu potępieniu" - też będziecie łykać jak pelikan rybki?

Mowi sie: jak pelikan mlode.%-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kobieto co ty bierzesz ale spróbuj może polowe....

 

Już pisałem , że przeniesli ją na inny oddział, gdzie phona nie mogła mieć :D .

 

Teraz wróciła i jest na innych lekach, no i smartphona znowu dostała :lol::lol::lol:

 

Jak trzeba , to może niech bierze więcej :P

Edytowane przez SledgeHammer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprawde powiadam wam, że to jest Pejster, tylko się zgrywa i specjalnie troluje.

 

A jak ty go tam namierzasz. ;)

Jak dobrze powybiera proxy (Jako Ja :D ), to ni chuja  - nie złapiesz, że to, jak mu tam  Pejster - dziwny nick :wacko:

 

Aha i Powiadam Wam  - Ja to nie łon :lol:

Edytowane przez SledgeHammer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że pani sie dopiero odezwała jak ją "poproszono"... Jaki bełkot? Może i troche dziwne ale jak pani FeministkaKatoliczka w to wierzy? Mamy wolność wyznania, do diaska! Nieładnie tak potępiać... i to jeszcze domniemaną kobietę choć musiałby być geniuszem aby tak dobrze oddać "subtelne niuanse" kobiecego przekazu. Chyle czoła.... Szalom!

Ale zauważcie że rzeczy takiego typu przyciągają za dużo uwagi, nieprawdaż? A chyba części pań szczególnie o uwage chodzi. Prawo wielkich liczb. Jak przyciągniesz wystarczająco dużo osób to trafi się ktoś godny Jej wysoskości uwagi i można zacząć grę.

Edytowane przez Brzygot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po konsultacji z katolickim kapłanem doszłam do wniosku, że pełne, kompletne przytoczenie wypowiedzi księdza Malachiego odnośnie Pottera, 11 września i Lady Gagi po raz pierwszy przeze mnie akurat w miejscu skupionym bardziej na seksie niż dyskusjach na temat doktryny katolickiej narażałoby takowe treści na ośmieszenie i prowadziłoby do pewnego publicznego zgorszenia, przed którym ostrzegał Chrystus w Ewangeliach.

Harry Potter, to bajki dla dzieci, ja już nie czytam bajek.  Lady Gaga, to pedalska muzyka Ciekawe co ksiądz Malachi ma do powiedzenia na temat Ozziego  Osbourna i np. Rammstein. Chrystus w Ewangeliach nie zabrania dyskusji na temat doktryny katolickiej na forum Bracia Samcy. Forum nie jest skupione na seksie, tylko na prawdziwym życiu.

Co do Pottera powiem tyle, że Malachi słusznie uważał, że Lilia Andegaweńska ("Lily"?) przejdzie śmiertelną dla siebie inicjację w Samhaim - a akurat w Harrym Potterze Lily ginie z powodu zaklęcia Voldemorta w Noc Duchów. 11 września to najpoważniejsza kwestia - osobiście wierzę, że to faktycznie arabscy fanatycy dokonali zamachów, ale w świetle wypowiedzi Malachiego możliwe, że zostali podjudzeni przez satanistów. NIE, Malachi nie mówił nic o fundamentalistach arabskich (ale to się też nie wyklucza, wierzę, że to faktycznie fundamentaliści islamscy dokonali ataków) tylko rozmawiając na temat rzekomej wizji medjugorystki Vassuli Ryden z 11 września 1991 dotyczącej Wieży obracającej się w pył stwierdził, że skoro Vassula jest pseudochrześcijańskim a tak naprawdę okultystycznym, kryptosatanistycznym medium channelingowym, to wobec jej przesłania może się sprawdzić zasada satanistycznej dziesiątki. Wiele dzieł inspirowanych zdaniem Malachiego przez satanistomasonerię rozgraniczało się na równe 10 lat, jego zdaniem takim przykładem było równe 10 lat pomiędzy skonstruowaniem pierwszego oficjalnego fałszywego objawienia w Medziugorje a wybuchem konfliktu na Bałkanach. Z kolei Gaga to imię jednego z demonów jakie drwiły z księdza Malachiego. Gaga powiedziała mu "To jest mój czas. Wrota zostały otwarte." Jeśli przyjrzycie się takim teledyskom Lady Gagi jak "Applause" zobaczycie tam kryptosatanistyczną symbolikę, np. motyw uwięzienia duszy w klatce, odniesienie do cyrografu podpisanego przez Lady Gagę która stała się służebnicą demona "Gaga".

Jestem pełen podziwu, wymyślić coś takiego, to trzeba mieć talent. Nic z tego nie zrozumiałem, no ale ja fizyczny jestem. Zamiast przyglądać się kryptosatanistycznym teledyskom Lady Gagi, wolę jak Tiil Liendemann w 3:30 minucie poniższego teledysku wyciąga antychrześcijańskie. okultystyczne, symbolizujące biblijny potop satanistomasonerię. I robi z niego właściwy użytek.

 

 

 

Szacun. Ja tak nie umiem bełkotać na trzeżwo. Po pijaku to każdy guupi potrafi.

 

 

Edytowane przez kic-anty
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauważyć, że w chwili śmierci Martina gagi jeszcze nie znano. Przytocz w pełni rzekomą wypowiedź Martina, jeśli już zabierasz głos, bo nie lubię niedomówień, tak samo jeśli piszesz o Andegaweńskiej cośtam, to wyjaśnij, o co chodzi i jak Martin mógł mówić o gadze, której jeszcze wtedy nie znano i nie byłą piosenkarką.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryss, ależ ja się z Biblią zgadzam. Kobiety są organicznie bardziej podatne na ból, więc fizycznie i społecznie nie powinny być zawsze tak dominujące jak mężczyżni... Feminizm to dla mnie zrównanie obu płci tam, gdzie biologia nie wymaga różnorodności.

Po konsultacji z katolickim kapłanem doszłam do wniosku, że pełne, kompletne przytoczenie wypowiedzi księdza Malachiego odnośnie Pottera, 11 września i Lady Gagi po raz pierwszy przeze mnie akurat w miejscu skupionym bardziej na seksie niż dyskusjach na temat doktryny katolickiej narażałoby takowe treści na ośmieszenie i prowadziłoby do pewnego publicznego zgorszenia, przed którym ostrzegał Chrystus w Ewangeliach. Co do Pottera powiem tyle, że Malachi słusznie uważał, że Lilia Andegaweńska ("Lily"?) przejdzie śmiertelną dla siebie inicjację w Samhaim - a akurat w Harrym Potterze Lily ginie z powodu zaklęcia Voldemorta w Noc Duchów. 11 września to najpoważniejsza kwestia - osobiście wierzę, że to faktycznie arabscy fanatycy dokonali zamachów, ale w świetle wypowiedzi Malachiego możliwe, że zostali podjudzeni przez satanistów. NIE, Malachi nie mówił nic o fundamentalistach arabskich (ale to się też nie wyklucza, wierzę, że to faktycznie fundamentaliści islamscy dokonali ataków) tylko rozmawiając na temat rzekomej wizji medjugorystki Vassuli Ryden z 11 września 1991 dotyczącej Wieży obracającej się w pył stwierdził, że skoro Vassula jest pseudochrześcijańskim a tak naprawdę okultystycznym, kryptosatanistycznym medium channelingowym, to wobec jej przesłania może się sprawdzić zasada satanistycznej dziesiątki. Wiele dzieł inspirowanych zdaniem Malachiego przez satanistomasonerię rozgraniczało się na równe 10 lat, jego zdaniem takim przykładem było równe 10 lat pomiędzy skonstruowaniem pierwszego oficjalnego fałszywego objawienia w Medziugorje a wybuchem konfliktu na Bałkanach. Z kolei Gaga to imię jednego z demonów jakie drwiły z księdza Malachiego. Gaga powiedziała mu "To jest mój czas. Wrota zostały otwarte." Jeśli przyjrzycie się takim teledyskom Lady Gagi jak "Applause" zobaczycie tam kryptosatanistyczną symbolikę, np. motyw uwięzienia duszy w klatce, odniesienie do cyrografu podpisanego przez Lady Gagę która stała się służebnicą demona "Gaga".

 

He he he... Panowie, bełkot-niebełkot- widać, że odwaliła kawał roboty. To, że to nie są jej rzeczywiste poglądy, to inna kwestia. Ale kawał zadania domowego odrobiła. Jestem niemal pewien, że wykuła to na tyle, że w rzeczywistej rozmowie rzucałaby datami i cytatami jak z rękawa. Ale po co? :D

 

Ja pierdole ona was podpuszcza, a wy się dajecie. :lol:

 

Tak samo ja mogę wysmażyć wam na szybko parę stron "Symbolika satanistyczna w twórczości A. Sapkowskiego, Saga jako droga ku wiecznemu potępieniu" - też będziecie łykać jak pelikan rybki?

 

Podyskutujemy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeejjjj no nie wyganiajcie jej. Czyta się super :)

A że bełkot to fakt. :):):) Zwłaszcza, że nic z tego nie jest weryfikowalne"

Nie musze być wyganiana by wygonię się z tego forum sama (rezygnując z dalszego pisania), skoro zamiast inicjować dyskusję o sceptycyżmie wobec przekazu medialnego (jak np. w sprawie 11 września) komuś się to "super czyta". Nawet gdybym była trollem którym nie jestem, w sytuacji gdy poruszony przez mnie wątek 11 września zamiast skłonić do dyskusji na temat np. biznesu w kwestii ropy jaki rozkwitł dla USA po 11 i wiarygodności przekazu informacji, wywołuje wrażenie czegoś wesołkowatego uważam, że moje intencje minęły się z celem.

red - twórczość Sapkowskiego jest jak najbardziej demoniczna dla cieszącego sie jego dziełami Szatana. Pomijając fakt, że Wiedźmin uprawia relatywizm moralny uprawiając współżycie z dowolną upatrzoną przez siebie kobietą, w "złotym popołudniu" niezwiązanym ze światem wiedźmina Sapkowski przytacza fikcyjną rozmowę autora "Alicji w krainie czarów" z kotem z Cheshire odnośnie skłonności pedofilskich. Moim znajomi bagatelizowali to opowiadanie mówiąc, że Sapkowski nawiązywał do realnych oskarżeń autora "Alicji w krainie czarów" o pedofilię ale problem w tym, że Sapkowski w tym opowiadaniu nie ukazał pedofilii jako coś złego a kot z Cheshire przyznał w "złotym popołudniu", że lubi młode kocięta. Nie, nie trolluję. Sięgnijcie po książkę z tym opowiadaniem, zobaczcie sami.

AdrianoPeruggio - tak, Gagi jako piosenkarki wtedy jeszcze nie było. Malachi mówił o demonie "Gaga" jako nawiązaniu do złowrogiego duetu Goga i Magoga opisywanemu w Biblii. Malachi nie mówił o branży muzycznej, ale twierdził, że "Gaga" z czasem będzie miała swój okres dziejowy, tak inne demony. To o klatce w Applause to interpretacja znawców teorii spiskowych. Bodajże Natalia Julia Nowak pisała o tym symbolu w Interii na długo przed tym teledyskiem Gagi.

I UWAGA - zdecydowanie weryfikowalne jest to o 10 latach i wizji Wieży runącej w pyle z 11 września 1991. Vassula Ryden opublikowała to w swoich zapiskach i były one znane na długo przez 11 września 2001. Jeśli ktoś wykaże, że wizja Vassuli z 11 września 1991 została niby opublikowana dopiero po 11 września 2001 to uznam go za mistrza mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.