Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tekst napisany tak, żeby to kobieta w obu przypadkach wyszła na tą złą, więc gównoprawda. 

Niemniej facet, który ma do zaoferowania kobiecie tylko pieniądze i zasoby tak samo nie nadaje się do związku jak kobieta, która oferuje tylko seks.

Moim zdaniem ;)

Edytowane przez KrólowaŁabędzi
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, smerf napisał:

Ostatnio zasugerowałem jednej znajomej że większość lasek leci na chajc to się oburzyła i prawie popłakała...jej facet jezdzi autem za pół bańki

Czy ktoś leci na hajs, czy ktoś leci na ładne nogi, to spłycenie pewnych instynktów.

 

Przeobraziłbym te postulaty, aby nie szukać winy u kobiet, ani u mężczyzn. Po prostu taka natura, albo uwarunkowania społeczne.

 

  • 90% związków jest oparte głównie (albo tylko i wyłącznie) na seksie. Ludzie wchodzą w związki nieświadomie, bez odpowiedzenia sobie na pytanie dokąd zmierza relacja i jaki jest jej sens.

 

  • Zabierz zasoby z relacji - 90% kobiet nie widzi sensu trwania w tej relacji. (poczucie bezpieczeństwa/ jak wychować potomstwo?) 
  • Zabierz urodę partnerki - 90% mężczyzn nie widzi sensu trwania w tej relacji. (czy ona na pewno da mi zdrowe potomsto/czy jest nosicielką wadliwych genów, albo chorób?)

 

Każdy szuka i potrzebuje czegoś innego.

 

 

 

Edytowane przez la paloma adieu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, la paloma adieu napisał:
  • Zabierz zasoby z relacji - 90% kobiet nie widzi sensu trwania w tej relacji. (poczucie bezpieczeństwa/ jak wychować potomstwo?) 
  • Zabierz urodę partnerki - 90% mężczyzn nie widzi sensu trwania w tej relacji. (czy ona na pewno da mi zdrowe potomsto/czy jest nosicielką wadliwych genów, albo chorób?)

 

Każdy szuka i potrzebuje czegoś innego.

 

Wychodzi na to że związek jest tranzakcją wymienną - interesem. 

 

Ja widze to inaczej troche... kobiety podbiły monopol dzieki appką mogą teraz przebierać we frajerach z kasą ewentualnie wydziarganych czadach dających super emocje.

 

Inteligentny mężczyzna ma dzisiaj spory orzech do zgryzienia.

Edytowane przez smerf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, smerf napisał:

Ja widze to inaczej troche... kobiety podbiły monopol dzieki appką mogę teraz przebierać we frajerach z kasą ewentualnie wydziarganych czadach dających super emocje.

 

Inteligentny mężczyzna ma dzisiaj spory orzech do zgryzienia.

Tak jest, masz rację.

 

Zauważyłbym jeszcze tylko jedno: kobiety nie są tutaj żadnymi pionierami (podbijającymi jakiś monopol), ale konsumentami. Wszystko powstaje z męskiej inicjatywy, a kobiety to jedynie odbierają. Jak sobie pościelesz, tak się wyspisz.

 

 

 

 

Edytowane przez la paloma adieu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, smerf napisał:

Inteligentny mężczyzna ma dzisiaj

Wyjebane.

Inteligentny mężczyzna ma dużo lepszych rzeczy do roboty niż uganianie się za babami i rozkminianie bez przerwy jak to z nimi jest.

Przy okazji jak się jakaś znajdzie to ok.

Poza tym idzie swoją drogą.

7 minut temu, smerf napisał:

tranzakcją

Transakcją ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tomko napisał:

@Still Kurwa teraz ty? Dejże już spokój z tym męczeniem buły 500x temat o tym samym... Idź na zewnątrz, popatrz na bociany, kup czereśni czy coś ?


lato weszlo i sezon ogórkowy w pełni, zara wrzucę jakiś temat o chadach, bo dawno nie było ?

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co udawać, że pieniądze nie są atrakcyjne, bo oczywiście są. Szczególnie jeśli są samodzielnie zarobione, bo wtedy mówią wiele o charakterze czy inteligencji.

Ale traktowałabym to bardziej jako fajny bonus.

Nie wiem jak można być z kimś nieatrakcyjnym dla pieniędzy. W końcu co można kupić za pieniądze, co byłoby chociaż w połowie tak fajne jak seks z kimś za kim z wzajemnością szalejemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Still napisał:

IMG-20200618-111001.jpg

 

No drogie panie... To jak to jest ;) Prawda czy fausz?

 

 

19 minut temu, Tomko napisał:

@Still Kurwa teraz ty? Dejże już spokój z tym męczeniem buły 500x temat o tym samym... Idź na zewnątrz, popatrz na bociany, kup czereśni czy coś ?

Spokojnie. Still poradził sobie z dowartościowaniem się przez sex (jak sam napisał) to poradzi sobie i z umniejszaniem kobiecej wartości bo przy jednej zatracił własną wartość.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli zabierzesz seks z relacji 90% mężczyzn nie widzi jej sensu oraz 90% mężczyzn nie ma nic do zaoferowania poza pieniędzmi?

 

3 godziny temu, smerf napisał:

Ostatnio zasugerowałem jednej znajomej że większość lasek leci na chajc to się oburzyła i prawie popłakała...jej facet jezdzi autem za pół bańki :D

 

Bo może nie dawał jej jeździć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Fury King napisał:

Kobiety potrafią jeszcze (bo z kolejnymi pokoleniami, może być trudno) dobrze gotować.

Zauważyłem że kulinarne umiejętności pań z roczników 2000 + - b.młodych są przeciętnie tu tego beznadziejne.

 

Wybacz, ale jak mi lala pali jajecznice z rana i trzyma jajka z lodówki jakby pierwszy raz je w rękach trzymała i zafascynowana strukturą skorupki się w nie wpatruje, a wcześniej nie miała problemu by moimi bawić się jak prawdziwa pasjonatka to gdzieś tu się zapodziały ważne priorytety w życiu.

 

To faceci lepiej gotują, niestety. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RENGERS napisał:

To faceci lepiej gotują, niestety. 

Faceci lepiej gotują, a kobiety lepiej ruchają ?

Kobiety hodują jaja a faceci zakładają rurki ? klasyczna zamiana ról.

Jak się cieszę, że nie muszę się nad tym zastanawiać czy mam do zaoferowania tylko dupę czy coś więcej. Żeby nie było to i tak zajebiscie gotuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NimfaWodna napisał:

Faceci lepiej gotują, a kobiety lepiej ruchają ?

Kobiety hodują jaja a faceci zakładają rurki ? klasyczna zamiana ról.

Jak się cieszę, że nie muszę się nad tym zastanawiać czy mam do zaoferowania tylko dupę czy coś więcej. Żeby nie było to i tak zajebiscie gotuje ?

Teraz odpowiedz mi na pytanie czemu w najlepszych restauracjach tego świata, ( a w jednej z nich swego czasu pracowałem, więc wiem jak wygląda sytuacja ) nie ma kobiet, a jak są to jako pomoc kuchenna, bądź zmywak ? :D

Edytowane przez RENGERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RENGERS napisał:

nie ma kobiet

Bo faceci maja bardziej rozwiniete kubki smakowe. Nie neguje tego. Jednak od pokolen w domu klasycznie gotowaly kobiety. Dlatego napisalam, że zamiana ról. Co nie znaczy, że kobieta nie może dobrze gotować. Jak widać może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.