Skocz do zawartości

Nakrywasz żonę lub męża na ewidentnej zdradzie, jaka reakcja?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.09.2020 o 21:26, RENGERS napisał:

Dokonałem kary i jestem z tego dumny, ponieważ zasłużyła.

JAK ŚMIESZ JAK MOGŁEŚ XD

A tak na powaznie to gut gut a takie pytanko,

jak kobieta od_erdala np. przy ludziach to ty robisz dobą minę do złej gry i karasz ją w innej sytuacji czy stawiasz przy ludziach do pionu?

Bo wiesza one są mistrzyniami "no to przecież żarty były co ty taki sztywniak" i robienie z ciebie kołka mimo iż ci dosrywa i każdy wie o co chodzi XD.

Bo wiadomo jak kobieta ci dosrywa to są to "żarty" a jak ty jej dostrasz to " OOH0OOO CO TY TAKI WREDNY JESTEŚ" xD

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy nich, jestem pewna, że zachowałbym zimną krew i kazałbym się wynieść z domu obojgu w trybie now. Natomiast gdy już bym została sama byłby lament :P Kiedys przechodziłam podobną sytuację przy rozstaniu, chłopak wrócił do domu i oświadczył że mam zabrać swoje rzeczy i się wyprowadzić, bo zaciążył z inną i ją kocha xD Do momentu wywiezienia ostatniego mebelka nawet mi łezka nie poleciała, potem było gorzej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.