Skocz do zawartości

"Zdradziłam męża i nie mam wyrzutów sumienia"


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, nowy00 napisał:

Gość prowadzący kanał o podrywie przedstawił w jakich krajach najłatwiej jest o ten teges z kobietami:

Top 5 Easiest Countries To Get Laid (Selected by Dating Coaches) - YouTube

1 Filipiny

2 Indonezja

3 Kolumbia/Brazylia

4 Meksyk

5 Polska

 

Dopiero 5 miejsce? Jaki WSTYD przed kolegami z zagranicy!

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

Oczywiście. A mało to wiary żyje tam w tzw fawelach ?

 

To jest bardzo relatywne. Owszem, wiele osób na favelach, których jest ogrom.

Ale różnice w rozpiętości zamożności są nieporównywalne do Polski.

 

Pewnie dlatego w rankingach "getting laid" chodzi o procent, który w aspekcie ilości mieszkańców robi swoje :)

Innymi słowy, w tamtejszych wyższych sferach gringo jest nic nie warty. Bo i co może im zaoferować tam? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

nijak się ma do nas.

 

Poczekaj, niech pis wygra następne wybory. ;) 

Chociaż zgodnie z retoryką tvpis zgniły, postępowy zachód tego też będzie nam zazdrościł.😆

 

 

6 godzin temu, Pyrkosz napisał:

Artykulik taki jak jeden z wielu, feminazizm. Szkoda mi nawet czytać tych głupot, to jak obcowanie z botami w grze.

Samo życie. Dla mnie nie ma tu nic szokującego. Trochę jak złodziej, który nie żałuje, ze okradł staruszkę, tylko żałuje że nie spier**ł przed milicją.

 

7 godzin temu, rarek2 napisał:

Jak długo jednak można mieć romans? Powiedział, że muszę podjąć decyzję, bo nie chce mieć mnie na ukradzione godziny. Bo chciałby ze mną móc spędzić życie.

A ja? Czy ja mam prawo do bycia z nim? Do tego, by czuć prawdziwą bliskość? Ja mam przecież męża, mam dwoje dzieci i wymarzony dom do spłaty. Co zrobię z dziećmi, jak się rozwiodę? Jak im to wszystko wytłumaczę? Co zrobić z domem, co zrobić z kredytem?

Nie wiem jak Wam, ale mi się wydaje, że raczej było tak, że rozwiedziony Romeo pokorzystał sobie, po czym zakończył znajomość, po tym jak bohaterka oczekiwała "kolejnego kroku".🤔

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiroviets napisał:

 

Poczekaj, niech pis wygra następne wybory. ;) 

Chociaż zgodnie z retoryką tvpis zgniły, postępowy zachód tego też będzie nam zazdrościł.😆

 

 

Samo życie. Dla mnie nie ma tu nic szokującego. Trochę jak złodziej, który nie żałuje, ze okradł staruszkę, tylko żałuje że nie spier**ł przed milicją.

 

Nie wiem jak Wam, ale mi się wydaje, że raczej było tak, że rozwiedziony Romeo pokorzystał sobie, po czym zakończył znajomość, po tym jak bohaterka oczekiwała "kolejnego kroku".🤔

Rozwiedziony 40 letni Romeo jaknkest ogarnięty do 50 ogarnie 20 takich kobiet.... Każda pół roku...  A głupie baby myślą, że to miłość, po 20 latach statecznego małżeństwa każdy przystojniak bez obowiązków jawi się jako książę z bajki.... Ryczące 40 nie wIelu się z nikąd 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami w wolnej chwili wchodzę na artykuły które podrzuci gogle miedzy innymi onet czy jeszcze gorszy rak polka.pl, tam to dopiero wypisują gówno żale.

I akurat dzisiaj wyskoczył mi ten sam artykuł. 

 

Mnie to już chyba nic nie zdziwi w tych opowieściach ale czasami jak sobie myślę ze możne warto było by się ustatkować to przeczytam dwa, trzy teksty i zaraz mi ten romantyzm przechodzi.

 

 

 

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Albert Hofman napisał:

Mnie to już chyba nic nie zdziwi w tych opowieściach ale czasami jak sobie myślę ze możne warto było by się ustatkować to przeczytam dwa, trzy teksty i zaraz mi ten romantyzm przechodzi.

 

Najbardziej dobijająca jest świadomość, że podaż odpowiada na jakiś popyt. Skoro tego gówna jest tyle to znaczy, że one chcą to czytać.

 

p0leczka nie chce mieć rodziny, zdrowo się odżywiać i nie męczyć się w życiu sama ze sobą, nie. Je interesuje czytanie o kurwieniu się, oglądanie tego w serialach i potem replikowanie w realnym życiu, skrobankowe marsze, masturbacja mózgu dopaminą przez całą masę legalnych używek takich jak kawa, atencja, apki na telefon, gówno-dramy. Wokół tego kręci się ich świat.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, דניאל napisał:

 

Dopiero 5 miejsce? Jaki WSTYD przed kolegami z zagranicy!

Spokojnie, nasze panie dają z siebie wszystko aby w przyszłym roku stanąć na podium.

 

Trzymam kciuki!

15 minut temu, Albert Hofman napisał:

 

Mnie to już chyba nic nie zdziwi w tych opowieściach ale czasami jak sobie myślę ze możne warto było by się ustatkować to przeczytam dwa, trzy teksty i zaraz mi ten romantyzm przechodzi.

Ustatkowanie i kobieta to dwie wykluczające się rzeczy kolego 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

https://www.youtube.com/watch?v=4PAK0fVRw_g

 

https://www.youtube.com/watch?v=1w0rQ65rDzI

 

 

Kto chcę się hajtać powinien wszystkie te audycje, co umieściłem przesłuchać i przemyśleć, nie mówiąc o forum czy o książkach Marka.

I  tak wszystkich wartościowych audycji nie umieściłem, bo jest tego dużo :)

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu dochodzę do logicznego wniosku , że wszystkie tego typu artykuły w parterowych gazetach sa pisane przez same redaktorki na zlecenie, bądź nawet nie, naczelnego.

 

Za każdym razem gdy:

- pani nie ma wyrzutów, obiekcji, zahamowań

- Pan wybacza potrzebuje marnotrawną panią na linii "rodziny"

- żyją jakby nic się nie stało

 

jest to dla mnie jasny sygnał, że nie ma takich mężczyzn, a nawet nie ma takich kobiet. Nie ma ale będą. Im więcej się tego typu "mundrości" będzie ukazywać w mediach Tym więcej ludzi uwierzy, że to jest trendi, modne, i faszonebul. A jak już uwierzą, to nic, stopę to nic, nie będzie w stanie ich przekonać, że zostali oszukani i że ich wiara zaprowadziła ich na manowce. Jak ze świadkami Jehowy - mimo, że przyznają iż logiczne argumenty mają sens to i tak nie dają się przekonać, że mogli się mylić, że mogli zostać oszukani. To by oznaczało przyznanie się do błędu i straty tyłu lat życia a tego nigdy nie zrobią, prawda?

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie postawy są promowane przez rządzących tym światem, żeby przyspieszyć rozpad rodziny a co za tym idzie państw narodowych i będą się nasilały u Pań dopóki:

1. Większość mężczyzn się nie obudzi 

2. Nie będzie się stygmatyzować takich kobiet

3. Mężczyźni będą w ogóle brać jako opcję kobiety nie - dziewice.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 21.10.2022 o 12:16, nowy00 napisał:

ogólnie nie mają żadnych hobby - chociaż czasem są wyjątki. Kobieta wystarczy, że jest i ta obecność w mniemaniu wielu pańć ma wystarczyć.

Teraz to by się przydał Analconda, wyjaśniłby temat :)

23 godziny temu, krzy_siek napisał:

Co zrobilibyście w powyższej sytuacji, na miejscu tego pana po lewej stronie zdjęcia?

Zjebałbym ja i poszedł sobie sam do domu.

Dla porównania podszedłbym do modelki i do panny zrobił bym tak samo. zobaczymy jakbyś się czuła.

Edytowane przez Druid
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Druid napisał:

Zjebałbym ja i poszedł sobie sam do domu.

Dla porównania podszedłbym do modelki i do panny zrobił bym tak samo. zobaczymy jakbyś się czuła.

 

Nie nie nie!

Or tak. Dorwać jakąś cosplay dupe z cyckami na wierzchu i poprosić swoją gorszą połowę by zrobiła fotkę. (jak strzeli focha to inną osobę poprosić zrobienie fotki)

 

Znając życie, w domu baba odjebie jakieś numer. Zastosować klasyczną "ich" odpowiedź na jej pytanie: "domyśl się. ew nawet do tego się nie nadajesz (zrobienie zdjęcia) i nie znasz się na żartach." 

W skrócie stosujesz ten sam trick jakie stosują w stosunku do nas. Jako ze podobne stwierdzenia powodują uruchomienie chomika analizy w głowie, masz ubaw po pachy jako to ona odpaniejewa analize.
 

Wyjmujesz popcorn i się delektujesz. I nie popcornem!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na "Zdradziłam męża i nie mam wyrzutów sumienia"
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.