Skocz do zawartości

Szczepionka na koronowirusa


House

Rekomendowane odpowiedzi

Silna korelacja wśród znajomych.

 

Lewaki - postempaki  szaleją za szczepionką, że nawet się dwa razy zaszczepią, i że to kolejna doskonała wiadomość po tym jak prezydentem USA została czarnoskóra kobieta (takie kombo kilka razy widziałem).

 

Z kolei konserwa przejawia rozsądek - za szybko, gdzie testy, to już kolejna taka sama wiadomość a z poprzednich nic nie wyszło, itp.

 

 

Jakby dobrowolne szczepionki na 100% powodowały bezpłodność, to bym nawet kupił sam wszystkim lewakom z okolicy i sam ich zaszczepił po 3 razy.

  • Like 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiektywna ocena rzeczywistości, zbliżenie się do równowagi to ogromny wysiłek, bo wymaga przekroczenia własnej ignorancji. Do tego potrzeba analizy źródeł, a w tych czasach NIE MASZ kurwa pojęcia, czy źródło nie zostało zamówione na zlecenie korporacji. Paradygmat cukru zamiast tłuszczu w USA najlepiej na to wskazuje, szczepiona wywołująca autyzm (również zamówiona, można doczytać). Stąd cała masa mitów. Jedyne, co można moim zdaniem samodzielnie zrobić to puścić przed szereg tych, którzy chcą się szczepić, a później ich wręcz osobiście pytać, jak się czują, skonsultować się z wieloma lekarzami, profesorami, największymi mózgami branżowymi, dotrzeć do niezależnych ekspertów z potwierdzoną historią. Odrzucić w międzyczasie skrajności, błędy poznawcze, błędną argumentację bazującą na emocjach. To wymaga wysiłku i wydania hajsu, ale to jeszcze w miarę możliwe. Dopiero na tej podstawie podejmujesz decyzję. Do tego przydałoby się dowiedzieć, czy twoja szczepionka to faktycznie ta szczepionka, a zatem rozpoznawanie serii, czy czegoś podobnego, marki, dostawy. Informacja na piśmie. Takich ludzi, o których mówię jest garstka pewnie na całym świecie, którzy tak podchodzą do funkcjonowania rzeczywistości. Ja nikogo nigdy nie poznałem w tym formacie działającego. Nawet ludzie wykształceni mają "przekonania", których nie pokona żadna argumentacja. Nawet nie do końca rozumiem, jak odnieść się do zagadnienia analizy źródeł w przypadku szczepionki. Musiałbym to komuś zlecić + umówić się na konsultacje z profesorem jakimś, przygotować wcześniej pytania i scenariusze alternatywne. Ocena ryzyka, źródeł, potencjalnych błędów poznawczych, zebranie praktyki dwóch stron barykady, najnowsze badania, potwierdzenie źródeł anglojęzycznych w pierwszej kolejności.

 

Jeżeli ktoś rozumie pojęcie obiektywnego spojrzenia i może wprowadzić do tego tematu w zakresie analizy podejścia do szczepionki to proszę o taki format dyskusji.

Edytowane przez mac
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzenie bezpiecznej i skutecznej szczepionki

do obiegu rynkowego dla pacjentów, to jest kwestia testów,

które trwają najkrócej kilka lat. Są trzy etapy testów i na przykład szczepionka

na AIDS jest już w 3 fazie testów ale nie przeszła ich do końca.

Podobnie może być ze szczepionką przeciwko Koronie.

Nie zgodzę się na zaszczepienie swoich bliskich i siebie, czymkolwiek co może być

potencjalnie niebezpieczne dla życia i zdrowia.

Poza tym badania powinny także iść w kierunku badań

nad lekarstwem albo lekarstwami na koronę, co może

Nas skutecznie wyprowadzić ze tego epidemicznego kryzysu.

 

Jedyna dobra strona szczepionki to wizyta w mojej przechodni

osiedlowej i oddanie się w ręce Pani Pielęgniarki Małgosi,

która jest klasyczną sex-bombą w białym fartuszku.

 Dobra żartowałem ?ale Pani Małgosia żadnego pacjenta nie

pozostawi obojętnym na swoje walory.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Perun82 napisał:

Dlatego nie przymusem a sposobem. Najpierw niby profity, zniżki, korzystne ubezpieczenia, kredyty..Na wszystko sie ludzie zgodzą - ba, jak procent wszczepionych przewyższy tych niezaszczepionych to pierwsi zrobią robotę za rząd. 

No ale z ubezpieczeniami to co w tym dziwnego? 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

W PL mamy silne lobby antyszczepionkowe, sam znam rodziców, którym dziecko dostało dużych powikłań poszczepiennych.

Rząd na razie boi się rozruchów bo będą większe niż strajk kobiet.

Zastosuje "powolne gotowanie żaby".

 

Nadepnęli na odcisk kobietom, ale kobiety rozróby robić nie będę, pokrzyczą, pokrzyczą i to wszystko. Jeżeli przegną i faceci wyjdą na ulicę, sprawy potoczą się zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jorgen Svensson napisał:

 

Nadepnęli na odcisk kobietom, ale kobiety rozróby robić nie będę, pokrzyczą, pokrzyczą i to wszystko. Jeżeli przegną i faceci wyjdą na ulicę, sprawy potoczą się zupełnie inaczej.

Przypomne tylko ze wszystkie wieksze protesty to prowokacje samego systemu .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Legionista napisał:

nad lekarstwem albo lekarstwami na koronę, co może

Już masz skuteczne lekaratwo to zakazują nim leczyć bo ma być tylko szczepionka i chuj. Tylko to nas wyleczy, żaden inny lek tylko szczepionka.

 

To starają się zaszczepić w umysłach ludzi, że lek = zły, nie pomoże, szczepionka = dobra, ocali wszystkich. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Perun82 napisał:

nie masz szczepienia - nie ma cię dla banków, szpitali, sklepów i pracodawców - nie istniejesz

 

To ciekawe podejście. Na szczęście w Polsce publiczne szpitale, banki itp aż tak do życia mi nigdy nie były potrzebne. Myślę, że z sklepu za gotówkę skorzystam a reszty nie potrzebuję.

 

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

Rząd na razie boi się rozruchów bo będą większe niż strajk kobiet.

 

Myślę, że nie będą większe niż strajk kobiet. Mało kogo to obchodzi. Może wśród forumowiczów jest więcej osób kwestionujących to co się dookoła dzieje ale normalni ludzie, np moi znajomi, normalnie pójdą na szczepienie jak im się tak w TV powie. A jak się im powie w TV, że strajk kobiet to pójdą na strajk kobiet. Żadna TV nie powie, żeby iść na strajk przeciw szczepieniom, to jest podziemie internetowe, traktowane często na równo z płaską ziemią.

 

Co do łapówek dla pielęgniarek to lajtowo przejdzie w Polsce, więc bym się nie obawiał. Jest to jedno szczęście, bo na zachodzie to już ciężko cokolwiek za gotówkę 'załatwić'. W małej miejscowości w Polsce, z której pochodzę myślę lajtowo za 200 zł wpiszą każdemu co chce do 'książeczki zdrowia'.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pacman napisał:

Myślę, że z sklepu za gotówkę skorzystam a reszty nie potrzebuję.

Najpierw trzeba będzie tam wejść. Kupno i posiadania samochodu, mieszkania oraz inne aspekty. Nie zdajemy sobie sprawy jak zmienia się na naszych oczach rzeczywistość.

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mac napisał:

A wiecie skąd mit szczepionki wywołującej autyzm? Łykacie, jak pelikany, czy dochodzicie do źródeł. Ktoś odpowie, czy od razu zaprzeczy, bo nie rozumie ciągu przyczynowego?

Wiem, ale nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, House napisał:

Na temat szczepionki zdążyli już wypowiedzieć się Mateusz Morawiecki i Michał Dworczyk.

Nogi się ugięły dla jego, gdy usłyszał hasło "szczepionka", co też przekazał rodakom w emocjonującej i niecierpliwie spazmatycznej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, mac napisał:

A wiecie skąd mit szczepionki wywołującej autyzm? Łykacie, jak pelikany, czy dochodzicie do źródeł. Ktoś odpowie, czy od razu zaprzeczy, bo nie rozumie ciągu przyczynowego?

Mit ?

 

Czysta, brudna prawda.

 

Kilkunastokrotnie przekroczona zazwyczaj norma metali ciężkich w szczepionce   np. aluminium - podana noworodkowi wywołuję np. autyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RENGERS napisał:

Mit ?

 

Czysta, brudna prawda.

O tym właśnie mówię panie pelikanie. Tego się nie da wyleczyć. Dyskusje na "wrażliwe" tematy przypominają wojnę religijną pelikanów.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mac napisał:

O tym właśnie mówię panie pelikanie. Tego się nie da wyleczyć. Dyskusje na "wrażliwe" tematy przypominają wojnę religijną pelikanów.

Prędzej orangutanie :P

 

Wiedzę na ten temat zaczerpnąłem od swojego wujka - lekarza, którego lubię i mu ufam, oraz od Pana z kanału Tagen.tv - Jaśkowskiego

 

Instynkt i logika podpowiadają mi, że to niestety prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RENGERS Nie jestem jakimś totalnym antyszczepionkowcem ale po latach dowiedziałem się że w mojej rodzinie po stronie wujka, jego córka po otrzymaniu szepionki po urodzeniu "rozlewała się w rękach"(często opisywany efekt uboczny) i musiała mieć jakieś rehabilitacje... daje to do myślenia...

 

Zaszczepić na kornonkę się kategorycznie NIE DAM

 

Foliarzem też nie jestem ale parę teori spiskowych z których ludzie się śmiali (np. MK ULTRA) okazało się udokumentowaną prawdą. O MK Ultra nie czytajcie bo depresji dostaniecie :(

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pacman napisał:

To ciekawe podejście. Na szczęście w Polsce publiczne szpitale, banki itp aż tak do życia mi nigdy nie były potrzebne. Myślę, że z sklepu za gotówkę skorzystam a reszty nie potrzebuję.

Dopóki gotówka istnieje - owszem, zapłacisz. Problem w tym, że gotówka jest już systematycznie obrzydzana. Czyli jej dni są policzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.