Skocz do zawartości

Ellen Page to teraz Elliot Page (aktorka zmienia się w aktora :>)


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Zostawiam dla beki. Nieźle zgniłem. Chyba szybko zmieni zdanie, jak poczuje, co to znaczy być prawdziwym mężczyzną ?

 

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2020/12/01/ellen-page-elliot-trans-lbgt/

 

Laska-koleś ma żonkę, czy kogo tam, a wy dalej sami? ?

 

Powtarzam. Pamiętajcie to jedyna rzeczywistość istot "rozumnych". Najlepszy ze światów ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko.

Nasz rodzimy trans margot był lepszy. :P

Bez przebieranie się, uważał się za kobietę lesbijkę i był (chyba już nie jest, aż tak tego nie śledzę :D) w związku z 2 panienkami. Z czego jedna uważała się za lesbijkę, a druga za mężczyznę hetero.

 

Ogólnie to jakieś celebryckie bicie piany dla fejmu.

Jeżeli zrobi pełną operację, utnie cycki, usunie waginę, zacznie brać testo to wtedy mogę uwierzyć. Deklaracje nic nie kosztują.

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A patrz kurwo niewykształcona, jak pomylisz się w określaniu płci. Nie tylko do pierdla trafisz, ale na przymusową zmianę płci, żebyś zrozumiał kurwa, co to znaczy.

 

Czekam tylko na potwierdzenie, aż kogoś wsadzą za złe stosowanie "zaimków".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mac napisał:

Zostawiam dla beki. Nieźle zgniłem.

Też, nawet zaskoczyło mnie jak szybko wikipedia i np filmweb zmieniły opisy na rodzaj męski, masakra. Za rok jej się ubzdura że jest nijaka i też będą zmieniąc?

 

Ja pierdolę, kiedyś za bycie Napoleonem wsadzali do psychiatryka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Analconda napisał:

A najlepsze jest to, że jak zobaczy Chada to biologia zadziała i poleci do niego xD.

Walić je. 

 

Choć Analconda, ogłosimy że nie jesteśmy ludźmi, tylko jakimiś kosmicznymi szerszeniami. Może nawet zbiórkę pieniędzy dla nas zrobią.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.